Hoşgeldiniz!

goong

Düşlerimin Prensi-Perhaps Love 04:46
Düşlerimin Prensi-Perhaps Love 20.682 izlenme - 10 yıl önce düşlerimin prensi(princess hours) adlı dizinin orijinal müziğinin videosu
tom yum goong fragmanı 2 01:56
tom yum goong fragmanı 2 10.744 izlenme - 7 yıl önce bir festival esnasında şeytani bir asyalı çete yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçılır. onları avustralya'da sidney'e götürür. kham da fillerin peşinden avustralya'ya hiç bilmediği bu yabancı ülkeye gider ve her şeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır.
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 02:00
Nabbeun Namja - Kötü Adam Fragmanı 3.915 izlenme - 5 yıl önce 2001 Güney Kore yapımı dram filmi Kötü Adam (Nabbeun Namja) 'nın fragmanı. Ne kadar aşk konusu içersede bir çok kişiyi özellikle kadınları kızdıracak bir senaryoya sahip bu yapım Han-ki adlı karakterin (Jae-hyeon Jo) 21 yaşındaki üniversiteli bir kızı (Sun-hwa) sokağın ortasında öpmesiyle başlar. İlk başta çok saçma gelen bu durum , özür bekleyen genç genç kızın Han-ki\'yi  aşağılamasıyla  olayları daha ilginç boyutlara taşıyacaktır.
En İyi Kesintisiz Dövüş Sahnesi - Ong Bak 03:46
En İyi Kesintisiz Dövüş Sahnesi - Ong Bak 2.229 izlenme - 3 yıl önce Ong Bak filmlerinden tanıdığımız Tony Jaa nın Koruyucu (2005) (orjinali: Tom yum goong) adlı filminden bir sahne. Özelliği sahnenin kesintisiz çekilmesi, haliyle tek kameranın hareket halindeki ortamda sürekli takibi, ve oyuncuların minimum hatayla oynamaya çalışmaları. Bence gayet başarılı olmuş bu haliyle 3rd person bilgisayar oyunlarını/cinematiclerini andırmıyorda değil hani. İzliyoruz :)
Goong-Çhatlağıma 04:56
Goong-Çhatlağıma 2.602 izlenme - 9 yıl önce bitanem çok severdi bu diziyi...
Sönmüyor Ateşimiz 02:29
Sönmüyor Ateşimiz 3.011 izlenme - 8 yıl önce
Tony Jaa -  Adam Pataklama Sanatı 03:31
Tony Jaa - Adam Pataklama Sanatı 1.688 izlenme - 3 yıl önce 1976 yılında Tayland'da doğan Tony Jaa küçüklüğünde izlediği filmlerin etkisinde kalarak dövüş sanatlarına gönül verir. İlk başlarda her ne kadar Judo ve tae kwon do eğitimi almış olsa da filmlerinde Muay Thai ve Muay Boran tekniklerini kullanır. Felsefesi, şuna iki çakayım da kalkınca az daha döverim değildir.Bir kolu tuttuysa o kol kırılacak aga. Görüntüler Tom Yum Goong filminden bir sahnedir.
Goong - Perhaps Love Mv 04:42
Goong - Perhaps Love Mv 1.181 izlenme - 6 yıl önce benim en çok sevdiğim kore dizisi fenerik müziğidir. klip görüntüleri diziden alıntıdır.dizinin adı (düşlerimin prensi)
goong-perhaps love 04:43
goong-perhaps love 898 izlenme - 8 yıl önce
tom yum goong fragman - kadir 01:57
tom yum goong fragman - kadir 557 izlenme - 8 yıl önce tom yum goong
tom yum goong fragmanı 1 00:32
tom yum goong fragmanı 1 467 izlenme - 7 yıl önce bir festival esnasında şeytani bir asyalı çete yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçılır. onları avustralya'da sidney'e götürür. kham da fillerin peşinden avustralya'ya hiç bilmediği bu yabancı ülkeye gider ve her şeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır.
tom yum goong fragmanı 3 01:56
tom yum goong fragmanı 3 419 izlenme - 7 yıl önce bir festival esnasında şeytani bir asyalı çete yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçılır. onları avustralya'da sidney'e götürür. kham da fillerin peşinden avustralya'ya hiç bilmediği bu yabancı ülkeye gider ve her şeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır.