Hoşgeldiniz!

goril

Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 242.070 izlenme - 10 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alkollü Goril Sinirlenirse 00:38
Alkollü Goril Sinirlenirse 41.624 izlenme - 8 yıl önce Orta Afrika ülkesi Ruanda’da bulunan Yanardağlar Milli Parkı’ndaki bir gorili görüntülemek isteyen vahşi doğa fotoğrafçısı Christophe Courteau, yaklaşık 190 kiloluk hayvanın saldırısına uğradı. Alkollü bambu sapını yiyen gorillerin sinirlenmesine aldırış etmeyen Courteau, fotoğraf çekmeye devam etti.Daily Mail’de yer alan habere göre, Courteau’nun çektiği fotoğraflar arasında en dikkat çekici olan, gorilin yumruk atmaya hazırlandığı an oldu. Goril, fotoğrafın çekilmesinin hemen ardından 46 yaşındaki Courteau’ya yumruk atarken, o anlar Christophe Vasselin adlı başka bir fotoğrafçı tarafından da görüntülendi. Courteau’nun alnında hafif bir yarayla kurtulduğu bildirildi.
Ziyaretçilere Kızan Goril Camı Çatlattı 00:12
Ziyaretçilere Kızan Goril Camı Çatlattı 22.336 izlenme - 8 yıl önce Hayvanat bahçesinde çocukların cam platforma vurmasına kızan goril, yaptığı şok hareketle camı çatlattı.
Bisikletten Düştüğü İçin Sinirlenen Goril 00:09
Bisikletten Düştüğü İçin Sinirlenen Goril 2.674 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde yaşam alanına bisiklet bırakılan goril bisiklete binmeyi öğrenmeye çalışmış. Goril bu konuda oldukça başarılı olmuş. Ancak bir ara düşünce çok sinirlenmiş.
Şempanze Annesi ölü Bebeğini ilk gördüğü An... 05:22
Şempanze Annesi ölü Bebeğini ilk gördüğü An... 18.132 izlenme - 12 yıl önce Şempanze Annesi Ölü Bebeğini Ilk Gördüğü An ve ilginç Reaksiyonu.
Ördek Yavrularını Ele Geçirip Yiyen Goriller  00:59
Ördek Yavrularını Ele Geçirip Yiyen Goriller 7.394 izlenme - 6 yıl önce Doğanın kanunu bu deriz aslında öyle değil, orda yetkililer kıllığına mı koymuşlar gorilleri oryaya yazık ördeklere
Sezaryen ile Doğan Bebek Goril 00:59
Sezaryen ile Doğan Bebek Goril 11.876 izlenme - 8 yıl önce San Diego, Zoo Safari Park'ta sezaryen doğumla dünyaya gelen sevimli gorilin kameraya yansıyan görüntülerini hep birlikte izliyoruz...
Karısını Gorillerle Tanıştırmaya Götüren Adam 06:03
Karısını Gorillerle Tanıştırmaya Götüren Adam 4.898 izlenme - 4 yıl önce Gorilleri koruma görevi üstlenmiş özel bir vakfın başkanı olan bu abi, en sonunda eşini gorillerle tanıştırmak istemiş. Gorillerin nasıl bir tepki vereceğini bilememişler ama neyse ki gorillik ölmemiş ve gayet dostane bir karşılama olmuş. Samimiyet ilerleyince, goril abimiz yengenin şapkasını alıp kameralara pozunu vermiş.
10.000 Bakımı Yaptıran Yaban Domuzu 01:53
10.000 Bakımı Yaptıran Yaban Domuzu 6.649 izlenme - 4 yıl önce Firavun farelerinin müşteri ile nasıl ilgilendiğini görüyoruz. Sonuçta müşteri memnuniyeti, en güzel reklamdır. Her tür iç dış bakım, temizlik itina ile yapılıyor.
Goril Dansı 00:39
Goril Dansı 6.407 izlenme - 10 yıl önce Harika dans eden goril
Komik Maymunlar 02:48
Komik Maymunlar 6.188 izlenme - 8 yıl önce Bu videoda maymunların ne kadar komik hayvanlar olduğunu göreceksiniz. Ne oluyorsa meraktan olur boşuna dememişler...
Goril Şakası 01:40
Goril Şakası 14.332 izlenme - 15 yıl önce
yaramaz goril yavrusu 00:19
yaramaz goril yavrusu 10.654 izlenme - 13 yıl önce yaramaz goril yavrusu
İnsan Gibi Yürüyen Goril 00:39
İnsan Gibi Yürüyen Goril 5.832 izlenme - 8 yıl önce Bacaklarını açarak hızlı hızlı bir treni yakalamaya çalışıyormuş gibi yürüyen gümüş sırtlı goril Ambam, 4 ayak üzerinde yürümeye alışkın diğer akrabalarının aksine insan gibi iki ayak üzerinde hareket ediyor
Tüysüz Şempanzeler 01:27
Tüysüz Şempanzeler 4.596 izlenme - 5 yıl önce Herhangi bir rahatsızlıkları, sağlık sorunları yok. Üstelik görüleceği üzere, son derece kaslı ve sağlıklı görünüyorlar. Diğer şempanzeler tarafandan bir dışlanma durumu söz konusu değil. Bizdeki saç dökülmesi benzeri bir durum sanırım.
5 Yıl Sonra Sahibini Gören Goril 02:57
5 Yıl Sonra Sahibini Gören Goril 6.995 izlenme - 8 yıl önce 5 yıl önce ormana salınarak doğal yaşamına bırakılan gorilin sahibini gördükten sonra vermiş olduğu tepkisi
Goril Koko'nun Ölmesi 00:44
Goril Koko'nun Ölmesi 4.383 izlenme - 5 yıl önce Dişi goril Koko, 1971’de San Francisco Hayvanat Bahçesi'nde doğdu. Koko, bakıcısı ve Goril Vakfı’nın kurucu, Dr. Francine 'Penny' Patterson’ın sayesinde işaret dilini öğrendi. O, 2000 İngilizce kelimeyi anlayabiliyordu; işaret dilini 1000 kelime ile kullanarak konuşuyordu. Ayrıca Koko, Robin Williams, Red Hot Chilli Peppers basçısı Flea gibi isimlerle arkadaştı. Maalesef Kokoyu geçtiğimiz günlerde kaybettik.
Hayvanat Bahçesine Düşen Çocuğa Yardım Eden Goril (1986) 05:06
Hayvanat Bahçesine Düşen Çocuğa Yardım Eden Goril (1986) 4.569 izlenme - 7 yıl önce Küçük çocuk beton zemine düştüğü için bilincini kaybetmiş, gorillerden biri görevliler alana inene kadar yerde yatan çocuğun başında bekleyerek ona korumalık yapmış.
Devasa Gorille 18 Yıldır Aynı Evi Paylaşan Çift 05:20
Devasa Gorille 18 Yıldır Aynı Evi Paylaşan Çift 4.988 izlenme - 7 yıl önce Digit isimli bu goril, gündüzleri hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin ilgi odağı olurken akşamları ise eve annesinin ve babasının yanına gidiyor. Digit'i evlat edinen hayvanat bahçesi yöneticileri her akşam mesai sonrası gorili alıp eve götürüyor. Annesi tarafından reddedilen Digit, Thivillon çifti ile birlikte mutlu bir hayat sürüyor.
Oldukça Gerçekçi Hareket Eden Goril Robot 00:16
Oldukça Gerçekçi Hareket Eden Goril Robot 3.718 izlenme - 5 yıl önce Robot teknolojisi japonya'da hızlı bir şekilde ilerlemekte. İzlemekte olduğunuz tesis gerçekçi hareketler sergileyen robot üretimine ağırlık vermiş. Sizce de gerçek bir gorilden farksız mı?
Babasının Dikkatini Çekmeye Çalışan Goril 00:40
Babasının Dikkatini Çekmeye Çalışan Goril 4.077 izlenme - 5 yıl önce Sonuçta o bir baba ve en irisinden bir gümüş sırt.. Öyle çoluk çocukla pek muhatap olmaz, bir ağırlığı var.
Kaybolan İneğin Bizon Sürüsünün Arasında Çıkması 00:46
Kaybolan İneğin Bizon Sürüsünün Arasında Çıkması 3.861 izlenme - 5 yıl önce Bizonlarda kabullenmiş görünüyor, mutlu mesut bir yaşam sürülüyor.. Yalnız inek o soğuğa dayanar mı bilinmez...
Çok Acayip Haşin Bakışlı Baba Goril 01:29
Çok Acayip Haşin Bakışlı Baba Goril 3.679 izlenme - 5 yıl önce
Yeryüzünün En Ölümcül Kedisi 03:05
Yeryüzünün En Ölümcül Kedisi 3.766 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz avlanma tekniklerine sahip bu ölüm makinası, kolay kolay kameralara yakalanmıyor. Neyse ki belgesel ekibimiz çözüm bulmuş ve onu gece yarısı vahşice avlanırken yakalıyoruz.
Hayvanat Bahçesinde Gorillerin Alanına Düşen Çocuk (1986) 01:58
Hayvanat Bahçesinde Gorillerin Alanına Düşen Çocuk (1986) 1.536 izlenme - 3 yıl önce 1986 yılında İngiltere'de 5 yaşındaki bir çocuk gorillerin yaşam alanına düşmüş. Küçük çocuk beton zemine düştüğü için bilincini kaybetmiş, gorillerden biri görevliler alana inene kadar yerde yatan çocuğun başında bekleyerek ona korumalık yapmış.
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu 10:41
Goril Şakası - Çetin Çiftçioğlu 8.558 izlenme - 8 yıl önce Şakacı klasiğiyle şaka sektörünün fenomenlerinden olan Çetin abimizin efsanevi şakalarından birisi. Efenim şakada görevli bağyan arkadaşımız goril kutusunu birisine emanet eder ve gider daha sonrasında ise olaylar gelişir. Görülmeye değer sahneler ise gorilden kaçamayıp çömelince birşey yapmaz hesabı çömelen abimiz ve goril çıkcak gelin diye yardım çığlıkları atan diğer abimiz
Goril iel Büyüyen Genç Kız'ın 20 yıl Sonra Buluşması 02:56
Goril iel Büyüyen Genç Kız'ın 20 yıl Sonra Buluşması 4.270 izlenme - 6 yıl önce Gerçekten duygulandırıcı bir sahne değil mi ? Evet dediğinizi duyar gibiyim.Nambiya'nın Zakkari bölgesi ormanlarında yaşayan Erzoli adındaki Goril yıllar sonra onu besleyip büyüten,arkadaş ve sırdaş olan bakıcısı Denis adlı kızla buluştu.Duygulandıran görüntüleri hep beraber izliyoruz.