Hoşgeldiniz!

Görünmek Videoları İzle

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir! 01:44
Her Şey Göründüğü Gibi Değildir! 16.171 izlenme - 3 yıl önce Önyargılı olmayınarkadaşlar .......... Her şey göründüğü gibi değildir! İnsanları bu kadar kolay yargılamayın...
Lenny Kravitz'in Büllüğüyle Başının Dertte Olması ( 18) 00:37
Lenny Kravitz'in Büllüğüyle Başının Dertte Olması ( 18) 6.029 izlenme - 2 yıl önce Lenny Kravitz konser esnasında pantolonunun yırtıldığını bile bile bu hareketi yapmış ve Leninho bizleri böyle selamlamış. Muhtelemelen tahmin edememiştir alttan çıkacağını ''görünmez herhalde'' demiştir içinden. This is the real büllük: http://i.hizliresim.com/ngmO5B.jpg
KIZLARA ÇEKİCİ GÖRÜNMEK! - Ultimate Douchebag Workout 10:50
KIZLARA ÇEKİCİ GÖRÜNMEK! - Ultimate Douchebag Workout 5.516 izlenme - 8 ay önce
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 00:13
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 4.724 izlenme - 2 yıl önce Koreli şirin kız kendi cep telefonu ile çekmiş olduğu bu video beni oldukça şaşırttı. Kamera açısını değiştirdiği zaman çok farklı görünen koreli kızın videosunu izlediğinizde sizde şaşıracaksınız.
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 03:56
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 1.334 izlenme - 2 yıl önce 9gag ekibi bizler için bikinili ablaların kazalarını derlemiş. Ben de size alkışlarla yaşıyorum ailesine sunmaktan kıvanç duyarım. Alkışlarla yaşatalım..
Sigarasını Cool Görünmek İçin Farklı Şekilde Yakan Gencin İbretlik Sonu 00:46
Sigarasını Cool Görünmek İçin Farklı Şekilde Yakan Gencin İbretlik Sonu 156 izlenme - 9 ay önce Sigarasını farklı bir şekilde yakarak şekil şukul yapan genç ve yaşadığı ibretlik son! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlkbahar Makyajı 19:30
İlkbahar Makyajı 233 izlenme - 3 yıl önce Burada Gizem , Özgül'e İlkbahar İçin Makyaj Yapıyor İzledikten Sonra Yorum Yaparsanız Memnun Oluruz :)
Zeki Görünmek İçin Yapılan 12 Sahte Davranış ! 01:45
Zeki Görünmek İçin Yapılan 12 Sahte Davranış ! 115 izlenme - 3 yıl önce Kanalımızdaki diğer videoları izlemeyi ve ABONE OL'mayı unutmayın. İzlesene: www.izlesene.com/BilgicAdam Bu video "Bilgiç Adam" tarafından hazırlanmıştır.
İnce Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir? 03:08
İnce Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir? 45 izlenme - 1 yıl önce Tabi ki daha ince görünmenin püf noktaları var ama en barizi genelde daha koyu renkleri tercih edilmesidir. Ama vücudun hangi kısmında bayanlarda ve erkeklerde belki omuzlar daha geniş, kalçalar daha dar. Belki tam tersi oluyor. Daha geniş olan bölgemize daha koyu renkleri ki illa siyah değil. Daha ince bulduğumuz yerlerde daha açık renkleri giyerek problem bölgelerimizi daha ince gösterebiliriz. Veya tam tersine saklamaktansa daha ince bulduğumuz vücudumuzda ne bölge varsa o alana en yakışan canlı bir vurgu noktası koymak. Aksesuar olabilir, fular olabilir, erkeklerde mendil olabilir veya desen olabilir. Yani bir gömleğin deseni omuzlara geldiyse veya açık renk omuzlara geldiyse ve kilo göbek kısmındaysa o zaman daha koyu renkler göbek kısmında daha açık renkler daha dar olan veya geniş göstermenin makbul olduğu yer omuzlarsa erkeklerde o zaman açık renk yukarda koyu renk aşağıda olursa tabi ki üçgen bir vücut illüzyonu verilmiş olur. Tam tersi göbeğe veya eğer kalça büyükse kalçaya denk gelen desenler daha açık renkse ve daha büyük desense ve omuzlara gelen daha koyu renkse omuzlar daralıyor ve çan şeklinde atarak daha geniş oluyor. Aynı zamanda şekilleri ve kesimleri de çok önemli. Eğer yüzü dolgunsa bir insanın yuvarlak hatları varsa, bir de yuvarlak hat giydiğiniz zaman tabi ki hatlar daha da yuvarlak gözüküyor. Ve o daha dolgun gözükmesine sebep. O yüzden örnekte görüldüğü gibi ben buraya bir v illüzyonu vermeye çalıştım. Biraz daha keskin, bu tam tersi yuvarlak yaka yerine v yaka da olabilirdi. O zaman aksesuara gerek duymayabilirdim. Genellikle v yaka yuvarlak hatları daha inceleştiren bir yaka stilidir. Ama yuvarlak hatlara kare veya kayık yaka, bisiklet yaka dediğimiz yaka tiplerini koyarsak hatlar tabi ki kendi yuvarlaklarını destekleyeceği için daha doğru olur. Ceketlerde klapa kalınlığı da çok önemlidir. Yüzün kalınlığına inceliğine göre o klapa yüz hatlarından daha inceyse yüz daha kalında gözükebilir. Ama aynı orantıdaysa birazcık daha genişse bu sefer yüz daha darda gözükebilir. Aynı zamanda renklerde öyle daha koyu ve dolgun renkler daha yoğun renkler yüzü daha konturlayabilir. Ama daha açık renkler daha yumuşak pudralı renkler yüz hatlarını daha da dolgun ve geniş gösterecektir.
Zeki Görünmenin 10 Püf Yolu - W/enes Aslanlı ( Sesli Video ) 01:19
Zeki Görünmenin 10 Püf Yolu - W/enes Aslanlı ( Sesli Video ) 8 izlenme - 6 ay önce Kanalımıza Ücretsiz Abone Olmayı Unutmayınız.. ___ Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Muharrem! Bu Videoda Zeki Görünmenin 10 Püf Yolu Adlı Video Yaptım . İyi Seyirler... ___ !!En Büyük Destek İçin Videolardaki Reklamlara Tıklayabilirsiniz! ___ !!Bağış : https://www.paypal.me/MuharremK31 ___ İletişim İçin Facebook Profil https://goo.gl/8cA2mi Skype muharremkaragulle1 ___ Hazırlayan Muharrem Karagülle Seslendiren Enes Aslanlı