Hoşgeldiniz!

Görüntülemek Videoları İzle

Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 00:59
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 755 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca Süt Kardeşler filmiyle izlediğimiz çocukluğumuz korkulu rüyalarından biriydi o. Gayrettepe'de olduğu iddia edilen ve halka rahat uyku yüzü vermeyen vatandaşların tedirginlik ile dolaşmasına sebep veren Gulyabani sonunda görüntülenmiş efendim. Tüyleri diken diken eden görüntülerde, gulyabanin korkunç bir şekilde sokaktaki insanlara doğru koştuğunu görüyoruz. Yorum sizin. İzleyelim..
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 01:23
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 299 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasıyla garajdan çıkan adam korku verici kasırgaya yakalanıyor. Adam ne olup bittiğini anlamasa da kamera o dehşet verici anları an be an kaydediyor. Ortaya da insanın doğal afetler karşısındaki acizliğini gösteren bu görüntüler çıkıyor efendim. İzleyelim..
Helikopter Kamerası 02:51
Helikopter Kamerası 426 izlenme - 3 yıl önce Helikopter Kamerasına Kanyon düşmesi
Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek 01:43
Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek 83 izlenme - 3 yıl önce Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 01:23
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 119 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasıyla garajdan çıkan adam korku verici kasırgaya yakalanıyor. Adam ne olup bittiğini anlamasa da kamera o dehşet verici anları an be an kaydediyor. Ortaya da insanın doğal afetler karşısındaki acizliğini gösteren bu görüntüler çıkıyor efendim. İzleyelim..
Denize Düşen Yıldırımı Görüntüledi 00:25
Denize Düşen Yıldırımı Görüntüledi 8 izlenme - 2 yıl önce Yalova'nın Çınarcık İlçesi'nde denize düşen yıldırım korku dolu anlar yaşattı. Amatör kameraya yansıyan görüntülerde, bir kişi aşırı yağışlı havayı kameraya kaydederken, büyük bir gürültüyle denize yıldırım düşüyor. düşen yıldırımdan ve gürültüden korkan kişi tekbir getirerek korkusunu atlatmaya çalışıyor. işte o anlar.