Hoşgeldiniz!

Görüntülemek

Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 00:59
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 1.456 izlenme - 4 yıl önce Yıllarca Süt Kardeşler filmiyle izlediğimiz çocukluğumuz korkulu rüyalarından biriydi o. Gayrettepe'de olduğu iddia edilen ve halka rahat uyku yüzü vermeyen vatandaşların tedirginlik ile dolaşmasına sebep veren Gulyabani sonunda görüntülenmiş efendim. Tüyleri diken diken eden görüntülerde, gulyabanin korkunç bir şekilde sokaktaki insanlara doğru koştuğunu görüyoruz. Yorum sizin. İzleyelim..
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 01:23
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 303 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasıyla garajdan çıkan adam korku verici kasırgaya yakalanıyor. Adam ne olup bittiğini anlamasa da kamera o dehşet verici anları an be an kaydediyor. Ortaya da insanın doğal afetler karşısındaki acizliğini gösteren bu görüntüler çıkıyor efendim. İzleyelim..
Helikopter Kamerası 02:51
Helikopter Kamerası 426 izlenme - 5 yıl önce Helikopter Kamerasına Kanyon düşmesi
Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek 01:43
Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek 107 izlenme - 4 yıl önce Adobe Photoshop Kanalları Görüntülemek
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 01:23
Araç Kamerasıyla Korkunç Kasırgayı Görüntülemek 137 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasıyla garajdan çıkan adam korku verici kasırgaya yakalanıyor. Adam ne olup bittiğini anlamasa da kamera o dehşet verici anları an be an kaydediyor. Ortaya da insanın doğal afetler karşısındaki acizliğini gösteren bu görüntüler çıkıyor efendim. İzleyelim..