Hoşgeldiniz!

görüntüler

bunedirbilemedin 00:15
bunedirbilemedin 674.674 izlenme - 3 yıl önce Gördüğüne İnanma!
Darbecilerin Otele Yaptıkları Saldırının Yeni Görüntüleri 02:32
Darbecilerin Otele Yaptıkları Saldırının Yeni Görüntüleri 3.811 izlenme - 7 gün önce Darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otelden ayrılmasının ardından yapılan saldırıya ilişkin yeni kamera görüntüleri ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 05:11
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 1.501 izlenme - 4 gün önce Darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde yaşananlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 01:18
Çiftin Birbirlerine Yaptığı Akıl Almaz Şakalar 2.105 izlenme - 1 hafta önce Son günlerin fenomen çifti Amber Doig-Thorne ve Julius Dein ile tanışın! Çift ev içinde birbirlerine akıl almaz şakalar yapmaktan kendilerini alı koymazken bu görüntüleri de Snapchat gibi alanlarda paylaşarak adeta sosyal medyada fenomen haline gelmiş durumdalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 01:04
Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) Şok Görüntüleri 177.658 izlenme - 4 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş.
Bir Türlü Ambulansın Önünden Çekilmeyerek Acil Duruma Engel Olan Sürücü 02:45
Bir Türlü Ambulansın Önünden Çekilmeyerek Acil Duruma Engel Olan Sürücü 7.014 izlenme - 2 ay önce Ambulans kamerasına yansıyan görüntülerde, Mercedes sürücüsü adam kasten acil durum sirenleri çalan ambulansa yol vermeyerek kilometrelerce önünde seyretmeye devam ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Game Of Thrones'un Eğlenceli Kamera Arkası Görüntüleri 02:15
Game Of Thrones'un Eğlenceli Kamera Arkası Görüntüleri 699 izlenme - 19 saat önce Efsane bir sezonu arkasında bırakarak 7. sezonuna doğru yelken açan dünyanın en iyi dizilerinden Game of Thrones'un 6. sezonunda yaşanan eğlenceli anlar bu videoda derlenmiş. Ekranlarda her daim ciddi olarak gördüğümüz oyuncuların farklı yüzlerini izliyoruz..
ibret verici görüntüler 02:43
ibret verici görüntüler 126.080 izlenme - 6 yıl önce bu videoyu izleyen hayırsever insanlardan tedavi olmak isteyen kimsesiz bir insandır ilgililerin insanlık adına el uzatılması rica olunur şimdiden ilgililere teşekkür ederiztel05349778031
İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler 04:26
İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler 90.977 izlenme - 2 yıl önce İnek Saban-kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler-6.flv 25.05.2014 günü Bilal Barış Akkaya kanalına yüklediğim 'İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aswada kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Görsel Efektleriyle Hollywood'a Parmak Isırtan Hint Filmlerinin Sahne Arkası Görüntüleri 04:19
Görsel Efektleriyle Hollywood'a Parmak Isırtan Hint Filmlerinin Sahne Arkası Görüntüleri 4.229 izlenme - 1 ay önce Hollywood'da kullanılan görsel efektlerin büyük bir çoğunluğunu Hintler yapmaktadır. Hep abartı görsel efektlerle tanıdığımız Hintlerin aslında ne kadar zeki ve becerikli olduklarını bu video serisinde görüyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mobese Görüntüleri 02:29
Mobese Görüntüleri 8.452 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin çeşitli illerinde Mobese'ye yansıyan güldüren görüntüler, hayatın içinden kareler, ilginç kazalar...
Tarihe Geçmiş Ünlü Frikikler 09:00
Tarihe Geçmiş Ünlü Frikikler 109.110 izlenme - 3 yıl önce Tarihe Geçmiş Ünlü Frikikler
Gta San Andreas Oyunundan Çarpıcı Görüntüler 03:10
Gta San Andreas Oyunundan Çarpıcı Görüntüler 118.905 izlenme - 4 yıl önce Gta San Andreas oyunun da sizde şahin istemez miydiniz? yamalarla yapılan yeni özellikleri ve oyun içi görüntüleri.
çılgın kızlardan ilginç görüntüler 00:45
çılgın kızlardan ilginç görüntüler 142.858 izlenme - 7 yıl önce çılgın kızlardan ilginç görüntüler
hadise frikik 00:17
hadise frikik 142.247 izlenme - 7 yıl önce hadise frikik
İbretlik Görüntüler 04:47
İbretlik Görüntüler 113.891 izlenme - 7 yıl önce İbretlik görüntüler
Ölümün Eşiğinden Dönen İnsanların Gopro ile Kaydettikleri Görüntüleri 05:25
Ölümün Eşiğinden Dönen İnsanların Gopro ile Kaydettikleri Görüntüleri 7.721 izlenme - 5 ay önce GoPro kameraları tarafından kaydedilen bu tehlikeli görüntülerde, maceracılarımız için şanlı anlar yer alıyor. Ölümün eşinden dönmek tabirinin tam olarak uyduğu o anları izliyoruz...
seksi megan fox 02:06
seksi megan fox 137.197 izlenme - 7 yıl önce seksi megan fox sıcak görüntüler
1950 ve 1959 Yılları Arası Irak'tan Görüntüler 01:15
1950 ve 1959 Yılları Arası Irak'tan Görüntüler 1.990 izlenme - 1 ay önce Irak ABD'nin içine ettği bir ülke terör yuvasına çevirdiği devlet,şimdi Irak devletinin 1950 ve 1959 yılları arası güzel görüntülerini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
pes 2010 oyunundan ilk görüntüler !! 05:58
pes 2010 oyunundan ilk görüntüler !! 123.820 izlenme - 7 yıl önce pes 2010 oyunundan ilk görüntüler
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.203 izlenme - 2 ay önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 03:25
Nevruz'da Halayı Trolleyen Genç 10.638 izlenme - 4 ay önce Eskişehir Anadolu Üniversitesindeki Nevruz kutlamalarında Kürt halayı çekilirken kulağında kulaklık bulunan bir öğrenci alanda disko dansı yapmaya başladı. Cemre Özenç adlı genç, kalabalığın şaşkın bakışları arasında herkesten farklı dansıyla herkesi güldürdü.
Almanya'da Tartışmaya Neden Olan Ufo Görünümlü Araç? 02:07
Almanya'da Tartışmaya Neden Olan Ufo Görünümlü Araç? 10.213 izlenme - 7 ay önce Almanya'da çekilen ve hemen hemen uçak ile aynı boyuttaki bir Ufo görüntüsü yayınladı. Bulutların arasına saklanmış bir şekilde duran Ufo 50. saniyeden itibaren görüntüye girmeye başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcak Seksi Asyalı Kız 00:54
Sıcak Seksi Asyalı Kız 69.904 izlenme - 3 yıl önce Sıcak Seksi Asyalı Kız
Gözaltındaki Askerlerin İşkence Sonrası Görüntüleri  00:29
Gözaltındaki Askerlerin İşkence Sonrası Görüntüleri 308 izlenme - 5 gün önce Darbe girişiminin ardından gözaltına alınan askerlere uygulanan işkence ve işkence sonrası görüntülerine bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde askerler feci şekilde dövülmüş olarak görülüyor. Askerlerin başında duran polislerin hakaretleri de görüntülere yansıyor.
And You .. Don't Let Me Go 02:40
And You .. Don't Let Me Go 24.433 izlenme - 2 yıl önce And You .. Don't Let Me Go
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 02:56
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 35.169 izlenme - 3 yıl önce Fransız bilim insanları, sıtma taşıyan bir sivrisineğin iğnesini damara sokmasını ve kanı emmesini ilk kez görüntüledi.
Sinemada İzlediğimiz Filmlerin Seksi Sahnelerinden Oluşan Enfes Supercut 03:14
Sinemada İzlediğimiz Filmlerin Seksi Sahnelerinden Oluşan Enfes Supercut 1.791 izlenme - 1 ay önce Sinemada izlediğimiz birbirinden seksi sahneler tek bir yerde! Robert Jones'un hazırladığı 3 dakikalık enfes Supercut'ı izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mobese Kameralarına Takılan Komik Görüntüler 02:29
Mobese Kameralarına Takılan Komik Görüntüler 31.789 izlenme - 3 yıl önce Mobese Kameralarına Takılan Çok Komik Görüntüler
çılgın kızlardan ilginç görüntüler 00:38
çılgın kızlardan ilginç görüntüler 61.507 izlenme - 7 yıl önce çılgın kızlardan ilginç görüntüler