Hoşgeldiniz!

Görürsün Videoları

Ozan Arif - Bak Görürsün 04:36
Ozan Arif - Bak Görürsün 3.119 izlenme - 5 yıl önce
Erdal Merdan Görürsün 05:48
Erdal Merdan Görürsün 4.567 izlenme - 9 yıl önce kimseler adını anmayacak görürsün...güneşin dogmayacak hep batacak görürsün
Basketbol Oynayan Örümcek Adam 02:54
Basketbol Oynayan Örümcek Adam 839 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız kısa film tarzında uzunca bir video çekmiş. Ama videonun gidişatı ve asıl olay oynadığı basketbol olduğundan sadece bu bölümü siteye yükledim. Oldukça şık hareketlerle sizleri başbaşa bırakıyorum.
hayalet 01:01
hayalet 1.234 izlenme - 8 yıl önce hayalet
Full Metal Jacket - Artık Benimsin 02:18
Full Metal Jacket - Artık Benimsin 294 izlenme - 2 yıl önce Full Metal Jacket, Stanley Kubrick'in hem yönetmenliğini, hem yapımcılığını hem de senaristliğini üstlendiği 1987 yapımı film. Vietnam Savaşı öncesi Amerikan ordusunun eğitimleri ve Vietnam Savaşı sırasında Amerikan ordusundaki askerlerin başından geçen olağan olaylar, çarpıcı ve gerçek yaklaşımlarla anlatılmaktadır. Full Metal Jacket, savaş filmlerine çeşitli yenilikler getirmiştir. Bu durumun Stanley Kubrick'in tüm türlerde film yapabilmesine ve daha da önemlisi bu türlere yeni özellikler kazandırabilmesinin bir sonucu olduğu değerlendirilmektedir. Örneğin bu filmde Kubrick, senaryo kavramını alt üst ederek filmi ikiye ayırmış ve ilk bölümde bir karakter çözümlemesi ikinci bölümde ise genel bir çerçeve çizmiştir. Yani ilk bölümde özelden genele ikinci bölümde ise genelden özele inerek seyirciyi filmin başında etkisi altına almıştır. Getirdiği ikinci yenilik ise ışık ve kontrast değerleridir. Diğer savaş filmlerinde aşırı kontrast göze çarparken bu filmde aydınlık alabildiğine filme hakimdir.
Erdal Merdan _ Görürsün 05:47
Erdal Merdan _ Görürsün 389 izlenme - 7 yıl önce
Fairouz - Kan Azzaman (Görürsün Sana Neler Edeceğim) 02:31
Fairouz - Kan Azzaman (Görürsün Sana Neler Edeceğim) 127 izlenme - 1 yıl önce Lübnan'ın efsane kadın şarkıcılarından Faairouz'un, Ajda Pekkan'ca arajmanlanmış şarkılarından en güzellerindendir. İyi dinlemeler.
Hünkarcan-Sende Görürsün 04:45
Hünkarcan-Sende Görürsün 208 izlenme - 9 yıl önce hunkarcan.sende görürsün. söz-müzk-hunkarcan
Açarsan Görürsün )bu Çocuk Çok  Tatlı Yaa) Xd 04:35
Açarsan Görürsün )bu Çocuk Çok Tatlı Yaa) Xd 42 izlenme - 5 yıl önce
E Vs G 03:07
E Vs G 62 izlenme - 8 yıl önce herkes İzlesin
Asarlar Beni 04:37
Asarlar Beni 11 izlenme - 1 yıl önce GİZ ASARLAR BENİ Seni böyle seversem asarlar beni Bir deniz fenerinin söndüğünü görürsün Evlerine kapanır gemiler Sis basar bütün limanları Seni böyle sevdiğimi bilseler Asarlar beni Yokluğunu anlatırlar önce bir güzel Dudaklarım çatlayınca susuzluğuna Sabah beş buçukta ipe çekerler Seni böyle sevdiğimi bilemezler Bilseler de bilemezler Ay batar Gün doğar Yer oynar yerinden Duyamazlar..