Hoşgeldiniz!

görürsün

Ozan Arif - Bak Görürsün 04:36
Ozan Arif - Bak Görürsün 3.134 izlenme - 6 yıl önce
Mine Koşan - Rüyanda Görürsün 05:03
Mine Koşan - Rüyanda Görürsün 404 izlenme - 7 ay önce Mine Kosan - Ruyanda Görursun
Erdal Merdan Görürsün 05:48
Erdal Merdan Görürsün 4.591 izlenme - 10 yıl önce kimseler adını anmayacak görürsün...güneşin dogmayacak hep batacak görürsün
Basketbol Oynayan Örümcek Adam 02:54
Basketbol Oynayan Örümcek Adam 868 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız kısa film tarzında uzunca bir video çekmiş. Ama videonun gidişatı ve asıl olay oynadığı basketbol olduğundan sadece bu bölümü siteye yükledim. Oldukça şık hareketlerle sizleri başbaşa bırakıyorum.
hayalet 01:01
hayalet 1.235 izlenme - 9 yıl önce hayalet
Full Metal Jacket - Artık Benimsin 02:18
Full Metal Jacket - Artık Benimsin 610 izlenme - 3 yıl önce Full Metal Jacket, Stanley Kubrick'in hem yönetmenliğini, hem yapımcılığını hem de senaristliğini üstlendiği 1987 yapımı film. Vietnam Savaşı öncesi Amerikan ordusunun eğitimleri ve Vietnam Savaşı sırasında Amerikan ordusundaki askerlerin başından geçen olağan olaylar, çarpıcı ve gerçek yaklaşımlarla anlatılmaktadır. Full Metal Jacket, savaş filmlerine çeşitli yenilikler getirmiştir. Bu durumun Stanley Kubrick'in tüm türlerde film yapabilmesine ve daha da önemlisi bu türlere yeni özellikler kazandırabilmesinin bir sonucu olduğu değerlendirilmektedir. Örneğin bu filmde Kubrick, senaryo kavramını alt üst ederek filmi ikiye ayırmış ve ilk bölümde bir karakter çözümlemesi ikinci bölümde ise genel bir çerçeve çizmiştir. Yani ilk bölümde özelden genele ikinci bölümde ise genelden özele inerek seyirciyi filmin başında etkisi altına almıştır. Getirdiği ikinci yenilik ise ışık ve kontrast değerleridir. Diğer savaş filmlerinde aşırı kontrast göze çarparken bu filmde aydınlık alabildiğine filme hakimdir.
Fairouz - Kan Azzaman (Görürsün Sana Neler Edeceğim) 02:31
Fairouz - Kan Azzaman (Görürsün Sana Neler Edeceğim) 206 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'ın efsane kadın şarkıcılarından Faairouz'un, Ajda Pekkan'ca arajmanlanmış şarkılarından en güzellerindendir. İyi dinlemeler.
Erdal Merdan _ Görürsün 05:47
Erdal Merdan _ Görürsün 389 izlenme - 8 yıl önce
 Ali Çınar - Hediye Öz-Cennet Görürsün 04:04
Ali Çınar - Hediye Öz-Cennet Görürsün 66 izlenme - 1 yıl önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Ali Çınar & Hediye Öz -- Cennet Görürsün Söz Müzik: Ali Çınar Cennet Görürsün ISRC -TR. 076. 06. 01867 Yönetmen : Uğur Kaya Bağlama : Sadık Yıldırım Divan : Önder Dinçer Kaval : Osman Aktaş Mey : İlhan Çabuk Darbuka : Sabahattin Çabuk Bongo : İsmail Karabay Elektro Bağlama : Uğur Kaya Stüdyo : Aydonat Tonmayster : Affan Tarlan Miks : Mustafa Öztürk Dialar : Stüdyo Celal Yapım : Şerif Şölen Ali Çınar & Hediye Öz - Madem Öyle Gel Böyle - 1988 Ali Çınara Ait Eserler Münhasıran Şölen Kaset Aittir.
Hünkarcan-Sende Görürsün 04:45
Hünkarcan-Sende Görürsün 209 izlenme - 10 yıl önce hunkarcan.sende görürsün. söz-müzk-hunkarcan
Murat Çobanoğlu - Ölünce Görürsün Onu 04:18
Murat Çobanoğlu - Ölünce Görürsün Onu 25 izlenme - 10 ay önce TÜRKÜ SÖZLERİ: TESTİYİ İNDİR ÇEŞMEYE DOLUNCA GÖRÜRSÜN ONU HİZMET EYLE BİR ÇİÇEĞE SOLUNCA GÖRÜRSÜN ONU KAÇ MERKEZE SIĞINIR KAYBEDERSİN VARINI SEVDİĞİN DOSTLARI GELİNCE GÖRÜRSÜN ONU AMAN CANIM ONU GELİNCE GÖRÜRSÜN ONU SARMA GÖNLÜMÜN AYINI BİLMEM SEVDA KOLAYINI AŞIK OLMAZ MURADINI ALINCA GÖRÜRSÜN ONU AMAN AMAN AMAN ALINCA GÖRÜRSÜN ONU ÇOBANOĞLU ERİŞMEDİM DOSTLARINLA GÖRÜŞMEDİM SAĞLIĞINDA YETİŞMEDİM ÖLÜNCE GÖRÜNCE ONU AMAN AMAN ÖLÜNCE GÖRÜRSÜN ONU SÖZ-MÜZİK:MURAT ÇOBANOĞLU
Mine Koşan - Rüyanda Görürsün 05:03
Mine Koşan - Rüyanda Görürsün 7 izlenme - 7 ay önce Mine Kosan - Ruyanda Görursun
Asarlar Beni 04:37
Asarlar Beni 40 izlenme - 2 yıl önce GİZ ASARLAR BENİ Seni böyle seversem asarlar beni Bir deniz fenerinin söndüğünü görürsün Evlerine kapanır gemiler Sis basar bütün limanları Seni böyle sevdiğimi bilseler Asarlar beni Yokluğunu anlatırlar önce bir güzel Dudaklarım çatlayınca susuzluğuna Sabah beş buçukta ipe çekerler Seni böyle sevdiğimi bilemezler Bilseler de bilemezler Ay batar Gün doğar Yer oynar yerinden Duyamazlar..
Açarsan Görürsün )bu Çocuk Çok  Tatlı Yaa) Xd 04:35
Açarsan Görürsün )bu Çocuk Çok Tatlı Yaa) Xd 42 izlenme - 6 yıl önce
E Vs G 03:07
E Vs G 62 izlenme - 9 yıl önce herkes İzlesin