Hoşgeldiniz!

görüşmek

Davutoğlu, Özbekistan Devlet Başkanı Kerimov İle Görüştü 01:13
Davutoğlu, Özbekistan Devlet Başkanı Kerimov İle Görüştü 265 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Özbekistan temasları kapsamında Devlet Başkanı İslam Kerimov ile görüştü.
Davutoğlu, Özbekistan Devlet Başkanı Kerimov İle Görüştü 04:53
Davutoğlu, Özbekistan Devlet Başkanı Kerimov İle Görüştü 105 izlenme - 4 yıl önce Davutoğlu, başkent Taşkent'te Cumhurbaşkanlığı Aksaray Köşkü'nde gerçekleşen görüşmede, kendisine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
Sanalika Lanetlenmiş Kız 10.bölüm 02:04
Sanalika Lanetlenmiş Kız 10.bölüm 51 izlenme - 6 yıl önce Sanalika Lanetlenmiş Kız 10.Bölüm
MİNECRAFT Seçmece 2 bölüm 19:04
MİNECRAFT Seçmece 2 bölüm 50 izlenme - 3 yıl önce minecraft ile ilgili herşeyi açıklıyorum tüm bölümlri izleyin iyi güzel ama ben oynayamıyorum diğer bölümde görüşmek üzere
Sir Alex Ferguson, Ronaldo'yla Manu'ya Dönmesi İçin Görüşecek 01:26
Sir Alex Ferguson, Ronaldo'yla Manu'ya Dönmesi İçin Görüşecek 48 izlenme - 4 yıl önce Manchester United''lı yöneticiler, efsane teknik adam Sir Alex Ferguson'un Ronaldo'yu takıma dönmesi için ikna etmesini istedi.
Acun Ilıcalı, Spor Programı İçin Sergen'le Görüşüyor 02:46
Acun Ilıcalı, Spor Programı İçin Sergen'le Görüşüyor 39 izlenme - 4 yıl önce Futbola olan merakı herkesçe bilinen Acun Ilıcalı, TV8'de haftada 2 gün yayınlanacak spor programı için Sergen Yalçın ve Alex De Souza ile dirsek temasında...
Hz. Mehdi (as) ile Hz. Hızır (as) rüyada görüşüyor olabilirler 12:31
Hz. Mehdi (as) ile Hz. Hızır (as) rüyada görüşüyor olabilirler 13 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as) ile Hz. Hızır (as) rüyada görüşüyor olabilirler.
İhsanoğlu, Demirtaş Ve Erdoğan'la Telefonda Görüştü 09:19
İhsanoğlu, Demirtaş Ve Erdoğan'la Telefonda Görüştü 17 izlenme - 4 yıl önce "Çatı Aday" olarak Köşk seçimlerinde yarışacak olan Ekmeleddin İhsanoğlu, rakipleri Başbakan Erdoğan ve Selahattin Demirtaş'ı arayarak bayramlarını kutladı.
Muhalefet Liderleriyle Görüşmek Bir Onurdur 02:43
Muhalefet Liderleriyle Görüşmek Bir Onurdur 8 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında Al Jazeera kanalının canlı yayına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan darbe girişimi sürecini anlatırken, muhalefet liderleriyle bir araya gelecek misiniz sorusuna, “Ben bu çağrıya sırtımı dönemem, ben bu insanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyarım” dedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZERDUŞT ERMENİ APOYLA GÖRÜŞMEK İÇİN DİNSİZ HDP Lİ KAFİRLER AÇLIK GREVİNDE SU SİGARA ÇAY İÇİYORLAR 01:32
ZERDUŞT ERMENİ APOYLA GÖRÜŞMEK İÇİN DİNSİZ HDP Lİ KAFİRLER AÇLIK GREVİNDE SU SİGARA ÇAY İÇİYORLAR 5 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet Liderleriyle Görüşmek Bir Onurdur! 02:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet Liderleriyle Görüşmek Bir Onurdur! 3 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında Al Jazeera kanalının canlı yayına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan darbe girişimi sürecini anlatırken, muhalefet liderleriyle bir araya gelecek misiniz sorusuna, “Ben bu çağrıya sırtımı dönemem, ben bu insanlarla bir araya gelmekten mutluluk duyarım” dedi.
Hz. Hızır (as) kimlerle görüşmüştür 02:58
Hz. Hızır (as) kimlerle görüşmüştür 2 izlenme - 2 yıl önce Hz. Hızır (as) kimlerle görüşmüştür?