Hoşgeldiniz!

gösterici

Hollanda'da Türk Göstericilerin İlginç Diyalogları 00:16
Hollanda'da Türk Göstericilerin İlginç Diyalogları 7.686 izlenme - 4 ay önce -hade gel vur, gel vur, vur banada vur -Abi sus ya sus bizi de atacaklar içeri -Ne atacaklar lan burası Türkiye mi?
Polisin Gösterici Kıza Sert Müdahalesi 00:09
Polisin Gösterici Kıza Sert Müdahalesi 9.244 izlenme - 1 yıl önce Biliyorum siz bu açıklamayı okuduğunuzda video çoktan yüklenmiş kulaklarınızın pası silinmiş olacak ama yinede uyarıyım sesi kısarak izleyiniz.
Komiserim Biz Kaçıyoruz, Yarın Kaç Gibi Buluşalım :) 00:14
Komiserim Biz Kaçıyoruz, Yarın Kaç Gibi Buluşalım :) 5.307 izlenme - 3 yıl önce İzmirde göstericiler ile polis arasında geçen komik konuşma
Polise Atacağı Bomba Elinde Patladı 03:21
Polise Atacağı Bomba Elinde Patladı 4.347 izlenme - 4 yıl önce Olay Anı Polis Kamerasına Yansıdı. 1'i Ağır Olmak Üzere 2 Gösterici Yaralandı
Polisin Göstericiyi Vurduğu An - Gezi Parkı Olayları 00:39
Polisin Göstericiyi Vurduğu An - Gezi Parkı Olayları 3.002 izlenme - 4 yıl önce Polisin Göstericiyi Vurduğu An - Gezi Parkı Olayları
İstenmeyen Adamın Elden Ele Dolaşması 00:36
İstenmeyen Adamın Elden Ele Dolaşması 50 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'da yapılan bir gösteri esnasında hem göstericiler tarafından hemde polis tarafından istenmeyen adamın elden ele iteklenmesini izliyoruz efendim.
Grup Vitamin - Cezmi 03:31
Grup Vitamin - Cezmi 345 izlenme - 2 yıl önce Ice Ice Baby coveri ile yer gösterici Cezmi'nin dramını anlatan Grup Vitamin parçası... Ay ay Cezmi, bize çektirdiğin az mı? Ay ay Cezmi, daha çok bekleyeceğiz mi?
Facia Kamerada: 2 Ölü, 68 Yaralı 00:34
Facia Kamerada: 2 Ölü, 68 Yaralı 489 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Brezilya’dan. Başkent Brasilia’da çalışma şartlarını protesto eden madencilerin eylemi, faciayla sonuçlandı. Eylemcilerin yükseltilmiş kasasını hınca hınç doldurduğu kamyon, aşırı yüke dayanamayınca yan yattı. Feci kazada 2 kişi öldü, 68 kişi de yaralandı. Yaralılar hastanelere kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Göstericiye Yumruk Atan Polis 00:26
Göstericiye Yumruk Atan Polis 585 izlenme - 2 yıl önce Olaylar da gerginlik tırmanıyor.Orantısız güçe devam eden kendini bilmez polisler adım başı heryerde cirit atıyor.Burdaki görüntülerde ise biber gazıyla halkı yıldırmaya çalışmanın ardından direk yumruk müdahelesinde bulunan bir polis karşımıza çıkıyor !
Taksim'in Ortasına Tuvaletini Yapan Gösterici 00:28
Taksim'in Ortasına Tuvaletini Yapan Gösterici 275 izlenme - 3 yıl önce Taksim’de akşam saatlerinde başlayan müdahale gece saatlerinde de sürdü. Polis, İstiklal Caddesi’nde ara sokaklara dağılan gruba TOMA ve tazyikli suyla müdahale etti. Polis ekipleri grubun yaptığı barikatları yoldan kaldırdı. Olay esnasında, İstiklal Caddesinde gezen vatandaş ve turistler polisin attığı biber gazından etkilendi. İlerleyen saatlerde, çevik kuvvet ekiplerin çekildiği esnada bir gösterici tuvalet ihtiyacını İstiklal Caddesi’nde giderdi. Polis, bu göstericiye müdahale etmeden çekilmeye devam etti. (Alıntıdır)
Ukraynada Göstericilerden Polise Molotof Yağmuru 2 02:20
Ukraynada Göstericilerden Polise Molotof Yağmuru 2 270 izlenme - 3 yıl önce Dünde paylaşılmıştı buna benzer bi içerik ama hem daha uzununu hem de daha net görüntü içeren videoyu buldum. Ukrayna'da gösterilerin hangi boyutlara ulaştığını anlayabiliyoruz burada. Bugünde zannedersem 2 gösterici ölmüş. Polis gösterici savaşı bitmeli artık.
Göstericilerden Kaçan Polis 01:27
Göstericilerden Kaçan Polis 297 izlenme - 3 yıl önce Göstericilerden kaçan Polis ortaya ilginç görüntüler çıkardı. Zamanı gelince kaçmasını bilmek, lazım.
Göstericiyle Billur Geçen Polis - Adam Gibi Taş At 00:38
Göstericiyle Billur Geçen Polis - Adam Gibi Taş At 152 izlenme - 3 yıl önce Şırnak'ın İdil ilçesinde panzerleri taş yağmuruna tutan göstericilere polis anons yaparak, "Adam gibi taş at" diye seslendi.
Göstericiden İbretlik İngilizce Dersi 00:17
Göstericiden İbretlik İngilizce Dersi 144 izlenme - 2 yıl önce Yabancı haber bültenine konuşan liseliyi dinleyelim şimdide... canavarlar her yerde dikkatli olalım.
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 00:24
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 238 izlenme - 3 yıl önce Maç çıkışı kavga çıkmış aslanım yiğidim de göğsünü göbeğini her bir yerini siper etmiş, Gezi Parkı dönemindeki panzere karşı duran kız aklıma geldi.
Molotof Atan Gösterici Yakalanınca Polise Yalvardı 00:42
Molotof Atan Gösterici Yakalanınca Polise Yalvardı 103 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi Gürsel Caddesi Yanıkköşk semtinde her akşam yolu trafiğe kapatan ve burada ateş yakıp slogan atan yüzü maskeli ve ellerinde el yapımı patlayıcı bulunan göstericiler yolları trafiğe kapatarak bölgeye gelen polis ekiplerine el yapımı patlayıcı, molotof kokteylli ve taşlarla saldırdı. Polisin müdahalesiyle göstericiler ara sokaklara kaçarken, bu sırada polise molotof kokteylleriyle saldıran grubun içerisinde bulunan yüzü maskeli bir kişi polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. POLİS EKİPLERİNE YALVARDI Gözaltına alınan şahısın, polis ekipleri tarafından emniyet müdürlüğüne götürülürken zırhlı araca bindirildiği esnada yalvarması kameraya yansıdı. Trafiğe kapanan yol TOMA'ların ateşi söndürmesi ve konteynerlerin yoldan çekilmesiyle tekrar açılırken, olaylar sonrası ekipler bölgede yaşanabilecek olumsuzluğa karşı yoğun güvenlik önlemi aldı. Öte yandan Bağlar ilçesinde bulunan E-Tipi Kapalı Cezaevi'ne taşlarla saldıran ve yolları trafiğe kapatan gruba polis ekipleri biber gazı ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Müdahale sonrası göstericiler ara sokaklara kaçarken polis ekipleri cezaevi çevresinde yoğun güvenlik önlemi alarak kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.
İsrail Askerinin Duvarla İmtihanı 01:32
İsrail Askerinin Duvarla İmtihanı 156 izlenme - 3 yıl önce Filistinli gösterici avına çıkan 2 askerden biri kolayca yaklaşık 1.5 metrelik duvarı geçerken diğeri bunu bir türlü başaramıyor. Sonunda başarıyor ama o da bir şeye benzemiyor.
Oğlim Hakkiniyy Versene Looo 00:52
Oğlim Hakkiniyy Versene Looo 174 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde göstericilerle polis arasındaki ilginç diyalog polise hakkını ver attığını vur diyen kişiye polisin verdigi cevap daha okkalı...
Polisten Göstericilere - Evinize Gidin Ders Çalışın 03:10
Polisten Göstericilere - Evinize Gidin Ders Çalışın 137 izlenme - 3 yıl önce Cizre'deki olaylarda polisin zırhlı araçtan geçtiği anonstur. Polis velilere de sesleniyor. Bu çocukların yeri burası değil okuldur, defter kitap başıdır diyor.
Sniperın Göstericiyi Vurduğu An 00:42
Sniperın Göstericiyi Vurduğu An 117 izlenme - 2 yıl önce Lübnan'da yangın aracının üzerine bir grup hükümet karşıtı göstericilerden biri keskin nişancılar tarafından vuruldu.
Polise Ateş Açmaya Çalışan Gösterici Böyle Vuruldu 00:40
Polise Ateş Açmaya Çalışan Gösterici Böyle Vuruldu 92 izlenme - 2 yıl önce Olay, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde dün gece yaşandı. İzinsiz gösteriye müdahale etmek için olay yerine giden polis, burada silahlı saldırıya uğradı. Göstericilerden biri, polise ateş açınca böyle vuruldu. Ağır yaralanan şahıs, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Polisin Gözaltına Almada İkna Yöntemi 00:52
Polisin Gözaltına Almada İkna Yöntemi 100 izlenme - 3 yıl önce Tekrar başlayan olaylarda Tophane'de yaşanan bu görüntülerde bence ilginç olan polislerin ikna yöntemi değil, kepenkler açıldığındaki ''vaay, vay, vay'' nidası.
Taksim'de Polisle Vatandaş Arasında İlginç Diyalog (12 Mart 2014) 00:43
Taksim'de Polisle Vatandaş Arasında İlginç Diyalog (12 Mart 2014) 100 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan için sokaklara çıkan eylemcilere polisin müdahalesi sonucu bir vatandaşla polis arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
Brezilya'da Olay Esnasında Dans Eden Gösterici 00:16
Brezilya'da Olay Esnasında Dans Eden Gösterici 112 izlenme - 3 yıl önce São Paulo'da 13 haziran tarihinde polisi dans ederek protesto eden gösterici.
Göstericiler Polise Boru Tipi Bomba Attılar.. 04:13
Göstericiler Polise Boru Tipi Bomba Attılar.. 68 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı'nda polise patlayıcı attılar: 9 yaralı Göstericilerin attığı patlayıcının infilak etmesi sonucu 7'si polis 9 kişi yaralandı. Mithatpaşa Caddesi'nde bekleyişini sürdüren grup, burada önlem amaçlı bulunan Çevik Kuvvet polislerine zaman zaman taş ve şişe atmaya devam etti. Polis ekipleri de TOMA ile tazyikli su sıkarak göstericilere müdahalede bulundu. Göstericilerin, polislerin olduğu bölgeye parça tesirli boru tipi el yapımı patlayıcı attığı öğrenildi.
Harika sokak sanatcısı ilizyonist 00:41
Harika sokak sanatcısı ilizyonist 139 izlenme - 4 yıl önce Bu sokak sanatçısı kolayca dengesini ve basit bir sopa yardımı ile başarıyor!
Göstericileri Tek Başına Protesto Eden Kadın 05:39
Göstericileri Tek Başına Protesto Eden Kadın 112 izlenme - 3 yıl önce Taksim Meydanı’na çıkan bu vatandaş, göstericilere, “Yakıp yıkıldığı zaman bu tertemiz ülkeyi kim bulabilecek? Hangi yüzle dış ülkelerin yüzüne bakılacak? O kadar ülkelerle vizeler kaldırıldı. Yak yık, yak yık sürekli savaş. Ne yaptılar başka?” diyerek tepki göstermiş.
İşte 1 Mayıs'ın en komik görüntüsü! 01:00
İşte 1 Mayıs'ın en komik görüntüsü! 145 izlenme - 4 yıl önce 1 Mayıs gibi gergin bir günde komik anlar da yaşandı. Yol kenarında polis ile gösterici karşı karşıya gelince her ikisi de birbirinden çekindi. Aslında hiç karşılaşmadılar. Biri bir tarafa, diğeri bir tarafa kaçtı. İşte o komik anlar...
Nsasoft Product Key Explorer 3.9.5.0 Final+Crack 02:55
Nsasoft Product Key Explorer 3.9.5.0 Final+Crack 15 izlenme - 5 ay önce Nsasoft Product Key Explorer 3.9.5.0 Full Önemli Not Bu program hali hazırda daha önce bilgisayarınıza kurduğunuz ve serial girdiğiniz ürünlere ait serialleri bulur ve gösterir. Bunun haricinde kaçak göçek kullanmak istediğiniz ürünler için serial temin eden, bulan bir program değildir. Örneğin orjinal windows 10'na ait serialinizi, office serialinizi, oyunlarınızın serialini program vasıtası ile bulabilirsiniz. Uyumlu Sistemler Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10 Windows server ailesi Dosya Boyutu : 3.38 Mb Aktivasyon Yöntemi : Crack Download Link_1:http://shink.in/NOGPr Download Link_2:http://shink.in/0giN4 Please Subscribe My Channel: https://goo.gl/Sd4qBf Destek için Lütfen Abone olalım: https://goo.gl/Sd4qBf Other Shares You Must See!: http://pasted.co/c3f505c9 DİĞER PAYLAŞIMLARIM MUTLAKA GÖRMELİSİNİZ! http://pasted.co/c3f505c9
Taksim Gezi Parkı'nda Göstericiye Polis Tokadı 00:26
Taksim Gezi Parkı'nda Göstericiye Polis Tokadı 135 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nda Göstericiye Polis Tokadı