Hoşgeldiniz!

Göstericiler Videoları İzle

Okmeydanı Karıştı Polis Havaya Ateş Açtı 00:32
Okmeydanı Karıştı Polis Havaya Ateş Açtı 2.449 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı'nda çıkan olaylar sırasında göstericiler polisin “akrep” adı verilen zırhlı aracına molotofkokteyli attı. Alev alan aracı kullanan polis memuru havaya ateş açtı. Okmeydanı Şark Kahvesi önünde toplanan bir grup Soma maden ocağı faciasını bahane ederek korsan gösteri düzenlemek istedi. Yüzleri maskeli grup, sloganlar attı. Ardından yola barikat kuran ve çevreye gelişi güzel saldıran göstericiler, polisin biber gazıyla yaptığı müdahalenin ardından ara sokaklara dağıldı. Ara sokaklarda devam eden olaylar sırasında yüzleri maskeli grup molotofkokteylleriyle polise saldırdı. Bu sırada polisin "akrep" adı verilen zırhlı aracına molotofkokteyli isabet etti. Polis aracı alev alırken, araçtan inen polis memuru havaya ateş açtı. Araçtaki yangın, bidonlardaki suyla söndürüldü. Okmeydanı'ndaki gerginlik devam ediyor.
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 00:06
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 608 izlenme - 2 yıl önce Bugün Okmeydanı 'nda meydana gelen olaylarda eylemciler polise molotof kokteylleri ile saldırıp araçları içinde ki polisleri canlı canlı yakmak istemişlerdir, sonrasında polis havaya ateş açarak göstericileri uzaklaştırmış aracın söndürülmesi ve polisin yukarı çkeilmesi sonrası ise aşağıdan bir kişinin polis tarafından vurulduğu söylentisi yayılmıştır.
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 00:42
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 1.031 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı'ndaki müdahalelenin ardından Taksim Meydanı'nda eylem yapan gruba polis, TOMA'dan sıktığı tazyikli su ile müdahale etti. TOMA'nın önüne geçerek araca yumruk atan eylemci sıkılan tazyikli su ile kendini yerde buldu. Gösterici yerden kalkamayınca çevredekiler yardımına koştu.
Polisin Düşürdüğü Şarjörü Eylemcinin Teslim Etmesi 02:25
Polisin Düşürdüğü Şarjörü Eylemcinin Teslim Etmesi 445 izlenme - 2 yıl önce İstiklal Caddesinde gruplara yapılan müdahale sırasında Çevik Kuvvet ekiplerinde görevli bir polis memuru şarjörünü düşürdü. Yerdeki şarjörü alan bir gösterici, olay yerinde görevli sivil memura teslim etti. Bu sırada sivil polisin mesai arkadaşı da yerde bulduğu ikinci bir şarjörü arkadaşına teslim etti. Şarjörleri cebine koyan sivil polis, daha sonra meslektaşlarının yanına giderek şarjörün sahibini aradı.
Taksim'de gözünü kaybeden eylemci yaşadıklarını anlattı! 02:18
Taksim'de gözünü kaybeden eylemci yaşadıklarını anlattı! 360 izlenme - 4 yıl önce Göstericilere yönelik polis müdahalesi sırasında sağ gözünü kaybeden Erdal Sarıkaya olay günü yaşadıklarını İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine anlattı.
 Elvan'ın Cenazesine Katılan Göstericiler E-5'i Kapattı 01:34
Elvan'ın Cenazesine Katılan Göstericiler E-5'i Kapattı 152 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarında yaralanan ve dün hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan'ın cenazesine katılmak üzere binlerce kişi, Okmeydanı'ndaki cemevine geldi. Kalabalık cenaze töreninin ardından Okmeydanı'ndan Mecidiyeköy istikametine doğru yürüyüşe geçerek E-5'i ve yan yolu trafiğe kapattı.
Ukrayna'da Göstericilere Katılan Polisler 00:54
Ukrayna'da Göstericilere Katılan Polisler 69 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın başkenti Kiev'deki muhalif göstericilere sıra dışı bir destek geldi. Ülkenin batısında bulunan Radekhiv kenti polis teşkilatı Kiev'e gelerek Bağımsızlık Meydanı'ndaki göstericilere katıldı. Radekhiv polis şefi gerekirse silahıyla göstericileri savunacağını ifade etti: "Burada masum insanların üzerine ateş açılırken kendi evimizde nasıl oturabiliriz?! Biz Ukrayna halkını korumaya söz verdik. Sadece bir oligarşik sınıfı değil." Videoyu buraya ekleme amacım, Ukrayna'da işlerin ne kadar şirazesinden çıktığını göstermek.
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 01:31
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 124 izlenme - 3 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 'Ahmet Atakan'nın Ölümü Protestosu'
Fransız Polisi Göstericiye Kafa Attı 01:38
Fransız Polisi Göstericiye Kafa Attı 19 izlenme - 9 ay önce Göstericilere yakın mesafeden gaz sıkan Fransız polisleri, göstericilere şiddet uygulamaktan da vazgeçmiyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kızılay'da eylemcilere TOMA'lı müdahale! 04:19
Kızılay'da eylemcilere TOMA'lı müdahale! 114 izlenme - 4 yıl önce Kızılay'da Gezi Parkı eylemine destek vermek isteyen göstericilere polis TOMA'larla müdahale etti.
Polis ve Göstericiler Karşı Karşıya 01:43
Polis ve Göstericiler Karşı Karşıya 59 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Okmeydanı'nda dünkü gösterilerde silahla vurularak ölen Uğur Kurt için Cemevi'nde cenaze töreni düzenlenmesi öncesinde, bir kişinin daha öldüğü açıklanırken polis ve göstericiler arasındaki gerginlik ve çatışmalar yaşandı.
Mursi destekçileri askere saldırdı! 00:49
Mursi destekçileri askere saldırdı! 66 izlenme - 4 yıl önce Mısır'da darbe yapan askere Mursi yanlıları tepki gösterdi. Olay saniye saniye kaydedildi.
Soma'da Polis Göstericilerle Çatıştı 01:24
Soma'da Polis Göstericilerle Çatıştı 31 izlenme - 3 yıl önce Soma Belediyesi Önünde Toplanan Ve Kendilerini Somalı Madenciler Olarak Tanımlayan Yaklaşık 100--150 Kişilik Gruba Polis Müdahale Etti. Müdahale Sırasında Ta...
Mısır'da göstericilere ateş açıldı! Ortalık kan gölüne döndü! 00:39
Mısır'da göstericilere ateş açıldı! Ortalık kan gölüne döndü! 41 izlenme - 4 yıl önce Mısır güvenlik güçlerinin, darbe karşıtı protestoların yapıldığı Rabiatul Adeviyye meydanındaki göstericilere gerçek mermi kullanarak yaptığı müdahale sonucu ölü sayısı en az 120, yaralı sayısı 4 bine yükseldi.
 ODTÜ'de göstericiler ile polis arasında çatışma 02:39
ODTÜ'de göstericiler ile polis arasında çatışma 52 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Bulvarı-Konya Yolu bağlantısı yol çalışmalarını protesto eden ODTÜ öğrencisi bir grup ile polis arasında çatışma çıktı. Anadolu Bulvarı-Konya Yolu bağlantısı yol çalışmalarını protesto eden ODTÜ öğrencisi bir grup ile polis arasında çatışma çıktı. Çevik kuvvet ekipleri göstericilere biber gazı ile müdahale etti.ODTÜ’de Anadolu Bulvarı-Konya Yolu çalışmalarını protesto etmek amacıyla sabah saatlerinde başlayan fidan dikimi, akşam saatlerinde yerini çatışmaya bıraktı. ODTÜ Yüzüncü Yıl kapısında TOMA ve çevik kuvvet ekiplerinin girmesini engellemek amacıyla belediye otobüsünün kablosunu keserek yolu kapatan eylemciler ile çevik kuvvet ekipleri arasında belediye otobüsünün çekici ile çekilmesinin ardından çatışma çıktı. Çevik kuvvet ekipleri göstericilere biber gazı ile müdahale etti. Olaylar devam ediyor ODTÜ'DE 2 EYLEMCİ GÖZALTINA ALINDI Çevik kuvvet ekiplerinin protestocu gruba dağılmaları yönündeki uyarısına rağmen eylemi sürdüren gruptan bazı öğrenciler polise taş attı. Çevik kuvvet ekiplerinin dağılmaları yönündeki uyarısına rağmen dağılmayan eylemcilere güvenlik güçleri biber gazı ve TOMA ile müdahale etti. ODTÜ öğrencisi 2 gösterici, çevik kuvvet ekipleri tarafından gözaltına alındı. Çevik kuvvet ekipleri ile göstericiler arasındaki çatışma devam ediyor.
İsrail Başbakanı'nın Maketini Yakayım Derken Kendini Yakan Göstericiler! 00:18
İsrail Başbakanı'nın Maketini Yakayım Derken Kendini Yakan Göstericiler! 58 izlenme - 5 yıl önce İsrail Başbakanı'nın Maketini Yakayım Derken Kendini Yakan Göstericiler!
Taksim'de göstericiler canlı yayın aracını yaktı 02:40
Taksim'de göstericiler canlı yayın aracını yaktı 46 izlenme - 4 yıl önce
Mısırda Göstericilerin Gözaltına Alınması Kameralarda 01:37
Mısırda Göstericilerin Gözaltına Alınması Kameralarda 22 izlenme - 4 yıl önce Mısırda Göstericilerin Gözaltına Alınması Kameralarda
Taksim'de Göstericilere Satırla Saldırdılar 01:54
Taksim'de Göstericilere Satırla Saldırdılar 34 izlenme - 4 yıl önce Eli Palalılar Taksim'de... Kim Bu Eli Palalılar? Taksim'de Göstericilere Satırla Saldırdılar Kim Bu Eli Palalılar? İşte Polis Müdahalesinde Kaçan Kişilere Sa...
Ankara'da eylemcilere polis müdahalesi! 02:11
Ankara'da eylemcilere polis müdahalesi! 29 izlenme - 4 yıl önce Ankara, akşam saatlerinde hareketli dakikalar yaşadı. Polis, göstericilere müdahale etti.
ODTÜ'de Göstericiler İle Polis Arasında Çatışma 02:39
ODTÜ'de Göstericiler İle Polis Arasında Çatışma 20 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Bulvarı-Konya Yolu bağlantısı yol çalışmalarını protesto eden ODTÜ öğrencisi bir grup ile polis arasında çatışma çıktı.
Göstericiler Boğaz Köprüsü'nü Geçti! 03:20
Göstericiler Boğaz Köprüsü'nü Geçti! 15 izlenme - 4 yıl önce Kadıköy'de Toplanan Yaklaşık 500 Eylemci, Saat 04.30 Sıralarında Taksim Meydanı'na Doğru Yürüyüşe Geçti. D-100 Karayolu Acıbadem Mevkiinde İlerleyen Grup, Bo...
Dolmabahçe'de Polisle Göstericiden Sağduyu Örneği 01:33
Dolmabahçe'de Polisle Göstericiden Sağduyu Örneği 8 izlenme - 4 yıl önce Dolmabahçe'de Polisle Göstericiden Sağduyu Örneği | Alkışlıyoruz