Hoşgeldiniz!

göstermek

Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 01:04
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 52.701 izlenme - 12 ay önce İki sevgili alışverişi bedavaya getirmenin bir yolunu bulmuşa benziyor. Fakat tercihler her zaman aynı olmayabilir.
Kızların Göğüs Gösterme Çabası 13:01
Kızların Göğüs Gösterme Çabası 40.032 izlenme - 2 yıl önce Kızların göğüs gösterme konusundaki fikirlerini çabalarını dinliyoruz 1 saniyeden sonraki kızın hayranıyım be Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 32.407 izlenme - 3 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Limondan Nasıl Ateş Elde Edilir? 03:38
Limondan Nasıl Ateş Elde Edilir? 4.997 izlenme - 2 yıl önce NorthSurvival kanalı bir limon ile nasıl ateş yakılacağını göstermek için kısa bir video hazırladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Feminist Yürüyüşünde Penisini Gösteren Adam 02:25
Feminist Yürüyüşünde Penisini Gösteren Adam 8.163 izlenme - 3 yıl önce brezilyada yasanan bu olayda, amcamız femınıst kadınların yuruyusu esnasında cıkarıp malı gostererek tepkısını ortaya koymus, yardı resmen.
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 14:11
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 6.599 izlenme - 3 yıl önce İnternette zırt pırt karşımıza çıkan ve çoğunlukla "açmayın dedeler" gibi uyarılara rağmen açılan benzer bir video (adını vermeyeceğim) İnsanların gönüllü veya şaka yapmak amaçlı kaydettekileri tepkileri görülemeye değer olmuş.
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 3.368 izlenme - 3 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Sarı Çizmeli Sapık 00:32
Sarı Çizmeli Sapık 1.227 izlenme - 3 yıl önce Muhla'nın Fethiye İlçesi'nde alışveriş için girdiği markette kadın kasiyere cinsel organını göstererek defalarca tacizde bulunan ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi, güvenlik kameralarına yakalandı.
Cemile Vs. Afrodit 02:57
Cemile Vs. Afrodit 956 izlenme - 2 yıl önce Banu Alkan güzellik tanrıçası Afrodit'le karşılayışıyor ve ondan muazzam bir ders alıyor: Göster Kaç Açıl Kapan.Kocana kadın ol kadın!
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 00:33
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 1.027 izlenme - 3 yıl önce Avusturya’da oynanan bir hentbol maçında rakibi tarafından öpülerek taciz edilen bir oyuncu çılgına döndü.
Sansür Yapmış Gibi Gösterip Sansürlememek 2 - Karadayı 01:14
Sansür Yapmış Gibi Gösterip Sansürlememek 2 - Karadayı 236 izlenme - 2 yıl önce Evet gençler Atv bu sene bu konuda rekora gidiyor sanırsam.Serinin ilk videosunda Kurtlar Vadisinde yer alan bir sahnede sigara kelimesine sansür uygulamış gibi gösterip aslında sansürlememişti. Şimdide aynı şeyi Karadayı dizisinde uyguladı. Dizinin küfürlü bir sahnesine hatta iki küfürlü sahnesine sansür koymuş daha doğrusu koymaya çalışmış. Kenan abimiz lafı gediğine oturtuyor. Artık şüphelenmeye başladım desem yalan olmaz bence Edu Atv reji ekibinde. İlk video için= http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87840/sansur-yapmis-gibi-gosterip-sansurlememek
Semih Kaya, Kendisine Tepki Gösteren Taraftarın Üzerine Yürüdü 02:49
Semih Kaya, Kendisine Tepki Gösteren Taraftarın Üzerine Yürüdü 91 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı Semih Kaya, Atatürk Havalimanı'nda kendisine tepki gösteren taraftara "Gel yüzüme söyle" dedi, üzerine yürüdü.
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 07:44
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 57 izlenme - 3 yıl önce Video ya çekim yapan bir görgü tanığının anlattıkları. Dün Kadiköy-Beşiktaş vapurunda küçük bir isyan çıkarttık. Çapulcu Yılmaz ve müzisyen arkadaşları tesadüfen tam da gelip yanıma oturdu. Başladılar 'Ankara'nın Bağları' şarkısını çalmaya. Hemen videoya almaya başladım. Gençlere gelip 'bölücülük yapıyorsunuz' diyerek durdurmaya kalkan gemi idaresine karşı koyup sonra da 'Comandante Che Guevara Hasta Siempre' şarkısını dayadık. Alkışlar, ve daha çok alkışlar. Ajite olan vatandaş gençlere ciddi miktarda para da verdi.