Hoşgeldiniz!

göstermek

Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 01:04
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 53.082 izlenme - 1 yıl önce İki sevgili alışverişi bedavaya getirmenin bir yolunu bulmuşa benziyor. Fakat tercihler her zaman aynı olmayabilir.
 Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Göğüs Göstermek 04:05
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Göğüs Göstermek 97.728 izlenme - 4 yıl önce 3 güzel kadın, ilginç bir deney yapmak istiyor. Dışarıdan yemek sipariş edip siparişi getirenlere göğüslerini gösteriyorlar.
Kızların Göğüs Gösterme Çabası 13:01
Kızların Göğüs Gösterme Çabası 42.965 izlenme - 2 yıl önce Kızların göğüs gösterme konusundaki fikirlerini çabalarını dinliyoruz 1 saniyeden sonraki kızın hayranıyım be Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Siparişi Getirenlere Göğüs Göstermek 04:05
Siparişi Getirenlere Göğüs Göstermek 41.089 izlenme - 4 yıl önce Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Göğüs Göstermek
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 33.303 izlenme - 3 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 04:05
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 21.950 izlenme - 3 yıl önce Efendim güzel aplalarımız çok güzel bir yöntem ile abazalık deneyi yapmak istiyorlar bizede izlemek kalıyor, Türkiye'de olsaları alalım
Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 00:21
Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 11.343 izlenme - 1 yıl önce Aleyna Tilki yaptığı açıklamada bu tür eleştirileri hoş karşıladığını belirterek, “Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” demişti . Aleyna Tilki'yi parmakla gösteren semt çocukları bulundu.
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 00:44
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 11.329 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Suna Yıldızoğlu'nun rol aldığı 1980 yapımı 'Gol Kralı' filminden gülümseten bir sahne.
Ofsayttan Atılan Golü Telefondan Hakeme Göstermek - Fatih Terim 00:11
Ofsayttan Atılan Golü Telefondan Hakeme Göstermek - Fatih Terim 6.622 izlenme - 2 yıl önce Fatih Terim, İngiltere'nin ofsayttan attığı golü telefondan 4. hakeme izletti. Kabak gibi ofsaytı göremeyenlere ayar vermiş imparator.
Feminist Yürüyüşünde Penisini Gösteren Adam 02:25
Feminist Yürüyüşünde Penisini Gösteren Adam 9.004 izlenme - 3 yıl önce brezilyada yasanan bu olayda, amcamız femınıst kadınların yuruyusu esnasında cıkarıp malı gostererek tepkısını ortaya koymus, yardı resmen.
Limondan Nasıl Ateş Elde Edilir? 03:38
Limondan Nasıl Ateş Elde Edilir? 5.047 izlenme - 2 yıl önce NorthSurvival kanalı bir limon ile nasıl ateş yakılacağını göstermek için kısa bir video hazırladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı! 01:07
Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı! 6.832 izlenme - 5 yıl önce Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı!
Sigarayı Bırakana Memelerini Gösteren Kadın 00:49
Sigarayı Bırakana Memelerini Gösteren Kadın 6.951 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da gönüllü olarak toplum sağlığı adına kötü alışkınlıkları bıraktırmak isteyen bir kadın ilginç bir yönteme başvurmuş. Kadın, sigarayı bırakanlara göğüslerini göstermeyi teklif etmiş. Haydi bakalım biz de olsalar gelsin...
Şey Gösterme Simulasyonu!! 11:44
Şey Gösterme Simulasyonu!! 4.503 izlenme - 1 yıl önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'da TAKİP ET! https://www.instagram.com/ahmetcihanofficial Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 14:11
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 6.603 izlenme - 3 yıl önce İnternette zırt pırt karşımıza çıkan ve çoğunlukla "açmayın dedeler" gibi uyarılara rağmen açılan benzer bir video (adını vermeyeceğim) İnsanların gönüllü veya şaka yapmak amaçlı kaydettekileri tepkileri görülemeye değer olmuş.
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 00:48
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 4.031 izlenme - 2 yıl önce İş yerine Zaman gazetesi bırakılan esnaf, Cemaat gazetesinin manşetindeki ifadeleri beğenmedi. Tepkisini çektiği video ile dile getiren esnaf, 'Böyle bir gazete olamaz' diyerek gazeteyi yırttı. Esnaf, "Bu paçavradır, gazete değildir." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 5.066 izlenme - 3 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Hakeme Kırmızı Kart Göstermek - Alan Shearer 00:07
Hakeme Kırmızı Kart Göstermek - Alan Shearer 2.448 izlenme - 3 yıl önce Saygıdeğer Alan Shearer abimiz hakemin rakip oyuncuya yumruk atması sonucu hakeme kırmızı kart gösterir. kısa bir video olsa da alan shearer abimizi unutmamamız açısından hoş gibi.
Bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız 03:10
Bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız 2.724 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda bir erkeğin sizi nasıl sevdiğini anlayabileceğiniz ile ilgili bir video çektik biraz gerçek biraz komedi ama önemli püf noktaları bizce bunlar umarız faydalı olmuşuzdur :)) Facebook : https://www.facebook.com/bimericbiebru Twitter : https://twitter.com/bimericbiebru instagram : https://instagram.com/ebrueva/ E-mail : bimericbiebru@gmail.com
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktılar 01:20
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktılar 1.771 izlenme - 4 yıl önce Egemin gözünü seveyim televizyonlarda gördüğünüz çakma ege dizilerine şivelerine aldanmayın izlerseniz yürü gari ibram ve hadi gari cumhur'u izleyin bu adamlar gerçek ege şivesiyle konuşuyorlar ve filmler de gayet eğlenceli tavsiye ederim.Bu videoda da ana karakterlerden ibramın komik şivesiyle karşı karşıyayız altyazı ekleme konusunda kararsız kaldım anlayamadığınız yerler olursa yardımcı oluruz gari voyn :)
Kızlara Gösteripte Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösteripte Vermeme Şakası 926 izlenme - 3 yıl önce Yolda yürüyen kızlara güzel sözler eşliğinde gül uzatıp vermeme şakası en çok izlenilen şaka videolarından bir oldu.
Sarı Çizmeli Sapık 00:32
Sarı Çizmeli Sapık 1.340 izlenme - 3 yıl önce Muhla'nın Fethiye İlçesi'nde alışveriş için girdiği markette kadın kasiyere cinsel organını göstererek defalarca tacizde bulunan ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi, güvenlik kameralarına yakalandı.
Cemile Vs. Afrodit 02:57
Cemile Vs. Afrodit 1.218 izlenme - 3 yıl önce Banu Alkan güzellik tanrıçası Afrodit'le karşılayışıyor ve ondan muazzam bir ders alıyor: Göster Kaç Açıl Kapan.Kocana kadın ol kadın!
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 00:33
Öpücükle Taciz Edilince Çıldırmak 1.075 izlenme - 3 yıl önce Avusturya’da oynanan bir hentbol maçında rakibi tarafından öpülerek taciz edilen bir oyuncu çılgına döndü.
Dracula Fatih Sultan Mehmet'i Öldürdü - İzleyenler Küfür Etti 03:19
Dracula Fatih Sultan Mehmet'i Öldürdü - İzleyenler Küfür Etti 779 izlenme - 3 yıl önce Filmde, Dracula'nın Fatih Sultan Mehmet'e karşı savaşması dikkat çekiyor. Dracula'yla Osmanlıların karşı karşıya geldiği filmde Fatih Sultan Mehmet'i Dominic Cooper canlandırıyor. "Bazen dünyanın başka bir kahramana ihtiyacı yoktur, bazen ihtiyacı olan şey bir canavardır" cümlesi ile başlayan filmde, Kont Dracula; vahşi, acımasız, kadın ve çocuk katili bir millet olarak gösterilen Türklere karşı savaşıyor. Fatih Sultan Mehmet'e karşı savaşan Dracula, salondaki izleyiciler tarafından böyle tepki alıyor.
Memelerime Dokunmak İster misin 03:07
Memelerime Dokunmak İster misin 423 izlenme - 2 yıl önce Araba süren bu yaşlı kadın yolda gördükleri insanlara adres soruyor ve memelerime dokunmak ister misin diye teklifte bulunuyor. İnsanların şaşkın bakışları ve çılgın nineden kaçışlarını görmek ise tam bir komedi oluyor.
Quaresma'nın Pipisi ve Sidiği - Acar Muhabir Soruları 02:48
Quaresma'nın Pipisi ve Sidiği - Acar Muhabir Soruları 475 izlenme - 3 yıl önce Kurallı cümle kurmak konusunda sıkıntısı olan acar muhabir Mustafa, Beşiktaş'ın 2. Başkanı'na soru sorarak olayları aydınlatmaya çalışıyor. Tabii ki kelimeleri itina(!) ile seçerek.
Dünyanın sonunu getiren 38 film! 02:59
Dünyanın sonunu getiren 38 film! 377 izlenme - 5 yıl önce Bu videoda gösterilen 38 filmde çeşitli nedenlerden dolayı dünyanın sonu geliyor.
Tepkiye Tepki Göstermek 00:32
Tepkiye Tepki Göstermek 231 izlenme - 5 yıl önce Tepkiye Tepki Göstermek
Sansür Yapmış Gibi Gösterip Sansürlememek 2 - Karadayı 01:14
Sansür Yapmış Gibi Gösterip Sansürlememek 2 - Karadayı 249 izlenme - 3 yıl önce Evet gençler Atv bu sene bu konuda rekora gidiyor sanırsam.Serinin ilk videosunda Kurtlar Vadisinde yer alan bir sahnede sigara kelimesine sansür uygulamış gibi gösterip aslında sansürlememişti. Şimdide aynı şeyi Karadayı dizisinde uyguladı. Dizinin küfürlü bir sahnesine hatta iki küfürlü sahnesine sansür koymuş daha doğrusu koymaya çalışmış. Kenan abimiz lafı gediğine oturtuyor. Artık şüphelenmeye başladım desem yalan olmaz bence Edu Atv reji ekibinde. İlk video için= http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87840/sansur-yapmis-gibi-gosterip-sansurlememek