Hoşgeldiniz!

göt korkusu

Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 01:28
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 7.483 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde yaşayan pkk sempatizanları işidin kobani kentine saldırmasını protesto ederek ortalığı yakıp yıkmış ve bir grupta sınır hattına gelerek kabaniye geçmek istemişti. bu olay sonunda asker ve polislerle karşı karşıya gelerek taşlı sopalı çatışmalar meydana gelmiş ve yaklaşık 200 kişilik grup tel örgüleri aşarak kobaniye ulaşmıştı. ancak ne acıdır ki göt korkusu üstün gelerek sınırı geçen 200 kişi tekrardan türkiyeye dönmek istemeleri üzerine ülkeye alınmamıştı ve türkiye sınırının karşısında bir müddet beklemişlerdi. bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/221333/gaza-gelerek-siniri-gecip-gt-korkusuyla-geri-donmek tüm bunlar yaşanırken ülkemizde yaşayan pkk sempatizanlarıda sakallı herkesi işidçi ilan edip kimilerini sokak ortasında linç ederek öldürmüşlerdi. geçtiğimiz günlerde yine hakkaride aynı şekilde sakallı bir vatandaşımız dolaşırken hakkarililerin işidçi diyerek linç etmeye çalıştıklarını izliyoruz. bir yanda çinli diye kovalanan koreliler diğer yanda işidçi diye kovalanan sakallılar. izleyin siz karar verin adamlar mallıkta adete bir birleriyle yarışır duruma gelmiş sizce en mal kim???
got korkusu - flash tv 00:38
got korkusu - flash tv 1.906 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
G.t Korkusu - Flash TV 00:38
G.t Korkusu - Flash TV 1.015 izlenme - 3 yıl önce Her an her türlü ilginçliklerin olabileceği tek kanal olma özelliğindeki Flash TV'de anahaber bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'ün dili sürçünce insan ister istemez art niyet arıyor.
Gaza Gelerek Sınırı Geçip G.t Korkusuyla Geri Dönmek 10:06
Gaza Gelerek Sınırı Geçip G.t Korkusuyla Geri Dönmek 719 izlenme - 3 yıl önce İşid'in, geçtiğimiz yıl suriye sınırında bulunan kobani kentinde sözde bağımsızlık ilan eden pkknın suriye uzantısı ypg ye saldırmasıyla fiyakası çizilen pkk ve uzantısına destek vermek için çeşitli kentlerden otobüslerle sınır bölgesine gelen kalabalık gaza gelerek sınır tellerini aşar ve işidle savaşmak için kobani ye doğru yol alırlar. Yaklaşık bir saat sonra göt korkusundan sınırı aşan sürü tekrardan geri dönmek ister bunun üzerine sınırda güvenlik güçleri tarafından geri çevrilirler. Eee adama demezler mi oğlum madem götün yemiyordu niye gittin?
Saf Göt Korkusu - Gök Gürültüsü & Şimşek 00:49
Saf Göt Korkusu - Gök Gürültüsü & Şimşek 677 izlenme - 3 yıl önce Kolombiya'da La Equidad ile Atletico Nacional arasında oynanan maçta bir anda parlayan gök ve çarpan şimşek bütün futbolculara saf göt korkusu yaşattı. Hatta bir tanesi kalp krizi geçirdim izlenimi vermeye bile çalıştı alkışlıyoruz
göt korkusu flash tv spikeri [hq] 00:38
göt korkusu flash tv spikeri [hq] 947 izlenme - 7 yıl önce göt korkusu
Çikolatalı Göt Korkusu 00:40
Çikolatalı Göt Korkusu 675 izlenme - 3 yıl önce Her anlamda insanoğlunu potansiyelini zorlamaya sevkeden, kapasitesinin ve sınırlarının gerçek çapını ortaya koyan bir olgudur göt korkusu. Kah köpekten kaçan cana karpuzu dişletmemek adına ossuruğuna sapan taşı yetişmeyecek bir ivme kazandırır, kah kıllı meme yalattırır.
Saf Göt Korkusu 00:06
Saf Göt Korkusu 507 izlenme - 3 yıl önce Okul bahçesini liseli azmanlarla birlikte paylaşan, yarasını bir madalya gibi taşıyıp, ağlamadan sızlanmadan yoluna devam eden mavi önlüklü yiğit, unutma ki intikam soğuk yenen bir yemektir.
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 01:40
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 518 izlenme - 3 yıl önce Birkaç gün önce gezideki haklı taleplerin görmezden gelindiğini,dizisinin geziye katıldığı için bitirildiğini, üzerlerinde baskı olduğunu, sanatçıların hapis korkusu yaşadığını söyleyen Tamer Karadağlı'ndan mükemmel kıvraklıkta bir dönüş... Keşke limon satıp onurlu yaşasaydında tükürdüklerini yalamasaydın. not: Tamer Karadağlı hangi tarafta olursa olsun önemsiz bir adamdır. Çark etmeden önce de bu böyleydi.
Saf İsmail Yk Korkusu 00:42
Saf İsmail Yk Korkusu 528 izlenme - 3 yıl önce ''Saf göt korkusu Vol2'' başlığıyla yayınladığımız videoyu izlediğim anda içimden bir ses delicesine, çılgıncasına haykırmaya başladı, youtube da 10 feyk lan bu kıllanma gücüne ulaştım ve araştırmaya koyuldum. Araştırmanın sonucunda kırmızı kazaklılar çetesinin İsmail Yk' nın tavuğuna kışt dediklerini ve kaçarken İsmail Yk' ya yakalandıklarını tespit ettim. İşte gerçekler, sadece alkışlarlayaşıyorum' da.
Yolda Mesaj Yazarken Karşısına Ayı Çıkan Adam 00:52
Yolda Mesaj Yazarken Karşısına Ayı Çıkan Adam 466 izlenme - 3 yıl önce göt korkusunun en saf en masum en pürüssüz hallerinden birisidir denebilecek bir haldir. şahıs halen kaçıyor bile olabilir...
Sıradışı Köpek Eğitmenleri 00:58
Sıradışı Köpek Eğitmenleri 345 izlenme - 3 yıl önce Köpeğine saldırı ve savunma eğitimi vermek isteyen eleman, bu iş için bi arkadaşından yardım ister, arkadaşına kalın bi mont giydirip eline demir jop verir ve köpeğe atarlanmasını ister, eğitim sırasında köpek tasmadan kurtulur ve kaçış başlar. Malesef bu olay diğer videodaki gibi mutlu sonla bitmiyor. Mutlu son ile biten içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/187614/pitbullla-saka-olmaz
Flash  tv spikerinin göç korkusu gafi 00:43
Flash tv spikerinin göç korkusu gafi 407 izlenme - 5 yıl önce Flash tv spikerinin göç korkusu gafi
Alişan'ın Kamera Korkusu - Her Şey Dahil 01:05
Alişan'ın Kamera Korkusu - Her Şey Dahil 102 izlenme - 3 yıl önce Alişanın Göt Korkusu | Herşey Dahil Programı Spor Hareketleri Minder üzerinde spor hareketleri yapan Alişan Kameranın Arkadan Çekmesi ile Bir Hayli Huylanıyor..
Canlı yayında 'Göt Korkusu'? 00:15
Canlı yayında 'Göt Korkusu'? 140 izlenme - 6 yıl önce
Amerikanın Attığı Bombadan Korkması 09:18
Amerikanın Attığı Bombadan Korkması 49 izlenme - 3 yıl önce Zanırsam bu amerikler japonyaya bomba attıktan sonra bir benzeri kendilerinede yapılabilir diye film çekmişler ikinci dünya savaşı sonrası çok detayını okumadım.