Hoşgeldiniz!

gothic rock

Nightwish - Amaranth 03:54
Nightwish - Amaranth 10.118 izlenme - 10 yıl önce nightwish - amaranth
Nightwish - Bye Bye Beautiful 04:17
Nightwish - Bye Bye Beautiful 9.232 izlenme - 10 yıl önce nightwish - bye bye beautiful
flamezero - gothic rock emo mix 08:13
flamezero - gothic rock emo mix 160 izlenme - 7 yıl önce bir "a-lee & iso" vidyosu - flamezero productions diğer tüm vidyolarımız flamezero productions acımayacak feat. apaçi flamezero stayla - k0mple tikiyiz flamezero - teknolojik flamezero - raptiye rap rap & meşk-i memnu flamezero - eurovision 2008 türkiye - deli flamezero-fatih ürek-sus ve mouse'un ölümü flamezero - ... dan sonra flamezero - vay anam vay flamezero - nostalji sh0w flamezero - nostalji şov çekim hataları flamezero-a-lee - bye bye bye flamezero - gothic rock emo mix flamezero-ka
Bauhaus - Mask 04:29
Bauhaus - Mask 22 izlenme - 3 yıl önce Bauhaus yaptığı müzikte, punk müziği, glam rock ve Krautrock'u; hatta funk ve dub müziğini birleştirmiştir. Bunun amacı, punk'ın düşüş döneminde ortaya çıkan New Wave müziği ile tatmin olmayan hayranlarına kasvetli ve derin bir alternatif sunmak olmuştur. Müzikleri, daha sonra gotik rock olarak bilinecek karanlık ve derin bir müzik türüne doğru ilerleyen birçok post-punk grubu için de ilham kaynağı olmuştur. Grubun en önemli özellikleri Peter Murphy'nin derin ve gür sesi, Daniel Ash'in yenilikçi gitar çalışı ve David J'nin dub kökenli bas gitar teknikleridir.
TIAMAT - Cold Seed (1997) 03:50
TIAMAT - Cold Seed (1997) 27 izlenme - 3 yıl önce Tiamat 1987 yılında İsveç Stokholm'da kurulan bir metal grubu. Genellikle şarkıları Black metal,death metal,gothic metal, gothic rock türündedir. 1997 yılında çıkan A Deeper Kind of Slumber albümünün ilk şarkısıdır.
Bauhaus - Bela Lugosi's Dead (Canlı - 1984) 07:18
Bauhaus - Bela Lugosi's Dead (Canlı - 1984) 17 izlenme - 3 yıl önce Bauhaus yaptığı müzikte, punk müziği, glam rock ve Krautrock'u; hatta funk ve dub müziğini birleştirmiştir. Bunun amacı, punk'ın düşüş döneminde ortaya çıkan New Wave müziği ile tatmin olmayan hayranlarına kasvetli ve derin bir alternatif sunmak olmuştur. Müzikleri, daha sonra gotik rock olarak bilinecek karanlık ve derin bir müzik türüne doğru ilerleyen birçok post-punk grubu için de ilham kaynağı olmuştur. Grubun en önemli özellikleri Peter Murphy'nin derin ve gür sesi, Daniel Ash'in yenilikçi gitar çalışı ve David J'nin dub kökenli bas gitar teknikleridir. -tr.wikipedia.org-
Bauhaus - Dark Entries 03:51
Bauhaus - Dark Entries 9 izlenme - 3 yıl önce Bauhaus, Northampton, İngiltere'de 1978 yılında kurulan bir rock grubudur. İlk başta Bauhaus 1919 adını alan grup, isimlerindeki sayı kısmını kuruldukları yıl kaldırmıştır. Karanlık ve kasvetli müziği ve imajı ile Bauhaus, ilk gotik rock grubu olarak kabul edilmektedir. Bauhaus ilk kez 1983 yılında ayrılmıştır. Bunun üzerine Peter Murphy bir solo kariyere başlamış ve diğer üyeler ilk olarak Tones on Tail ve daha sonra Love and Rockets adı ile çalışmalarına devam etmiştir. İkisi de Amerika Birleşik Devletleri'nde Bauhaus'dan daha büyük bir ticari başarı kazanmış olsa da, anavatanları olan İngiltere'de müzik listelerinden kaybolmuştur. 1998'de bir tur için yeniden bir araya gelen grup, 2005 yılında temelli bir biçimde birleşmiştir. 2008'de Bauhaus son albümleri Go Away White piyasaya sürülmesinden hemen sonra yeniden ayrılacağını açıklamıştır.
Phil Shoenfelt & Southern Cross - Dead Flowers for Alice (1999) 05:13
Phil Shoenfelt & Southern Cross - Dead Flowers for Alice (1999) 3 izlenme - 3 yıl önce Pek bilinmeyen ingiliz şarkıcı Phil Shoenfelt'in bilinmeyen harika sarkısı I'm up in her room There's nothing living here All the windows are closed I can't breathe this air She doesn't sleep at night She listens to the rain I'm a drowning man In her see of pain Dead flowers for Alice Dead flowers for Alice There's tears in her eyes As she walks down the street And she goes to a place Where young lovers meet And she sits for awhile Feeling empty and small And she thinks once again What's the point of it all? Dead flowers for Alice Dead flowers for Alice Back in her room She closes the door She's sick of her life She can't face it anymore And I don't understand What I'm doing up here Locked in her world Of sickness and fear Dead flowers for Alice Dead flowers for Alice Dead flowers for Alice Dead flowers for Alice.