Hoşgeldiniz!

gothika

Gothika Fragman 01:42
Gothika Fragman 11.576 izlenme - 4 yıl önce Kriminal Psikolog Miranda Grey uzmanlık alanıyla ilgili bir çalışma yapmaktadır. Bir anda üzerinde çalıştığı ruhsal sorunla baş başa kalır. Dr. Miranda Grey, öldürmekle suçlandığı kocasına dair hiçbirşey hatırlamamaktadır. Hafızasını yeniden kazanmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalıştıkça kinci bir ruh onu kıskacına alır. Tüm çabalarına rağmen, kendi suçluluğunu ve giderek artan deliliğini kabul etmek zorunda kalır.
Gothika 02:07
Gothika 3.715 izlenme - 10 yıl önce Gothika fragmanı
gothika fragmanı 1 00:31
gothika fragmanı 1 938 izlenme - 6 yıl önce kriminal psikolog miranda grey uzmanlık alanıyla ilgili bir çalışma yapmaktadır. bir anda üzerinde çalıştığı ruhsal sorunla baş başa kalır. dr. miranda grey öldürmekle suçlandığı kocasına dair hiçbirşey hatırlamamaktadır.hafızasını yeniden kazanmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalıştıkça kinci bir ruh onu kıskacına alır. tüm çabalarına rağmen kendi suçluluğunu ve giderek artan deliliğini kabul etmek zorunda kalır.
gothika fragmanı 2 02:16
gothika fragmanı 2 932 izlenme - 6 yıl önce kriminal psikolog miranda grey uzmanlık alanıyla ilgili bir çalışma yapmaktadır. bir anda üzerinde çalıştığı ruhsal sorunla baş başa kalır. dr. miranda grey öldürmekle suçlandığı kocasına dair hiçbirşey hatırlamamaktadır.hafızasını yeniden kazanmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalıştıkça kinci bir ruh onu kıskacına alır. tüm çabalarına rağmen kendi suçluluğunu ve giderek artan deliliğini kabul etmek zorunda kalır.
Gothika. 02:55
Gothika. 213 izlenme - 8 yıl önce ilk video'm beyler biraz acemice idare edin
Gothika. Video 2 02:32
Gothika. Video 2 149 izlenme - 8 yıl önce buyrun arkadaşlar 2. video'm iyi seyirler