Hoşgeldiniz!

götürmek

Mustafa Ceceli - Al Götür Beni Feat Lara Fabian 03:33
Mustafa Ceceli - Al Götür Beni Feat Lara Fabian 94.216 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Ne olursa olsun Tut bırakma yerde ellerimi Akıp gitsin varsın Kendi bildiğin gibi bu hayat Aşktan geçilir mi?
Kamufle Ft. Kaptan - Kan Götürür Dört Yanı 02:56
Kamufle Ft. Kaptan - Kan Götürür Dört Yanı 12.865 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/kamufle & www.myspace.com/kamuflemusic
Pekin Metrosunda Bağyanlara Yer Vermek 00:11
Pekin Metrosunda Bağyanlara Yer Vermek 3.119 izlenme - 3 yıl önce Çin'deyseniz ve de çekik gözlü değilseniz metroda bağyanlara muhakkak ama muhakkak yer vermek zorundaymışsınız (evet boş koltuk olsa bile) ona göre aklınızda olsun gençler.
Kaldırımdan LCD Televizyonu Araklamak 00:44
Kaldırımdan LCD Televizyonu Araklamak 1.566 izlenme - 3 yıl önce Egenin Adanası sayılabilecek bir şehirdir Denizli. Hele ki son zamanda artan Afgan, İran ve Suriyeli nüfusundan sonra şehir raydan çıkmıştır neredeyse. Denizli'nin en işlek caddeleri arasında yer alan bir mağaza ürünleri sergilemek için kaldırım önüne koymuş vizyonu küçük olan hırsız ise kısa bir araştırmanın ardından malı götürmüş. Hırsız ''gereken cevabı halk verir'' der mi bilemem ama yakalanması için çalışma başlatılmış. Olay 25.12.2014 Tarihinde gerçekleşmiş
Azeri Kızı Günel 04:07
Azeri Kızı Günel 4.393 izlenme - 9 yıl önce damarsa damar allah ına kadar
İç Çamaşırım Nerede?  Bu Şaka Kalpten Götürür 01:01
İç Çamaşırım Nerede? Bu Şaka Kalpten Götürür 1.148 izlenme - 4 yıl önce İç Çamaşırım Nerede? Bu Şaka Kalpten Götürür
Evden ayrılırken çatıyı da götürmek 00:59
Evden ayrılırken çatıyı da götürmek 931 izlenme - 5 yıl önce adanada eşini terk eden bir kadın, evde kendisine ait ne varsa almış. onların arasında ailesinin yaptırdığı çatı ve pencereler de varmış.
Mustafa Ceceli & Lara Fabian - Al Götür Beni 03:33
Mustafa Ceceli & Lara Fabian - Al Götür Beni 961 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Ne olursa olsun Tut bırakma yerde ellerimi Akıp gitsin varsın Kendi bildiğin gibi bu hayat Aşktan geçilir mi? Hadi kat kendini topraklarıma Su ver köklerime kuraklarına Aşktan kaleler inşa etsin Cesur kalpler kalpsiz dünyaya Böyle bir yer olmalı mutlaka Ötesi yok illa Al götür beni Aşkın ana yurduna Al götür beni
Para Karşılığı Mitinge Gitmek 00:27
Para Karşılığı Mitinge Gitmek 821 izlenme - 3 yıl önce AKP'nin Esenyurt Fatih Mahallesi'nde yaşayan Roman vatandaşlara para dağıttığını iddia eden CHP Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Aslan Karadağ, bu iddiasını mahallede yaşayan bir vatandaştan edindiği fotoğraf ve video ile ispatladı. CHP'li Karadağ'ın daha önce dile getirdiği bu iddiası AKP Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer tarafından yalanlanmıştı. "Açıklama Alıntıdır"
Uyuyan Arkadaşına Acımasızca Uzaylı Şakası Yapan Elemanlar 02:49
Uyuyan Arkadaşına Acımasızca Uzaylı Şakası Yapan Elemanlar 735 izlenme - 3 yıl önce 2 kafadar arkadaş yatağında uyuyan arkadaşlarına tabirici caizse büyük bir eşek şakası hazırlamış. Odaya verdikleri yeşil sisli ışık, giydikleri uzaylı kostümleri ve ellerindeki ışıklarla uyuyan arkadaşlarına sağlam uzaylı şakası yapmışlar. Zavallı adam korkudan ne yapacağını şaşırıyor. Korkudan kalp krizi geçirmemiş en azından. Yorum sizin, izleyelim..
Bu Şaka Adamı Kalpten Götürür 01:33
Bu Şaka Adamı Kalpten Götürür 467 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem şaka.
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 01:32
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 540 izlenme - 3 yıl önce Yozgat’ta yaralı karabaş isimli köpeğin acı çekmesine dayanamayan minik Ömer Faruk, tedavi için köpeği acil servise getirdi.
Mustafa Ceceli & Lara Fabian - Al Götür Beni // Make Me Yours Tonight 03:37
Mustafa Ceceli & Lara Fabian - Al Götür Beni // Make Me Yours Tonight 594 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Ne olursa olsun Tut bırakma yerde ellerimi Akıp gitsin varsın Kendi bildiğin gibi bu hayat Aşktan geçilir mi? Hadi kat kendini topraklarıma Su ver köklerime kuraklarına Aşktan kaleler inşa etsin Cesur kalpler kalpsiz dünyaya Böyle bir yer olmalı mutlaka Ötesi yok illa Al götür beni Aşkın ana yurduna Al götür beni
Recep Tayyip Erdoğanın Sevilen Yönleri Sokak Röportajı 06:17
Recep Tayyip Erdoğanın Sevilen Yönleri Sokak Röportajı 475 izlenme - 3 yıl önce Röportaj meydanı sokak röportajlarında bu hafta Cumhurbaşkanı adayı başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sevilen yanları nelerdir ? sorusu vardı. Röportajı yaparken tarafsız pencerede durmaya özen gösterdik. / demiş videonun sahibi ancak özen göstermemişler sanırım.
Arabayı Kolundan Tutup Götüren Tır 00:34
Arabayı Kolundan Tutup Götüren Tır 208 izlenme - 3 yıl önce Rusyada tır şoförü farkında olmadan soldaki arabayı da beraberinde götürüyor...
Köpeği Yerde Sürükleyerek Kısırlaştırmaya Götürmek 00:58
Köpeği Yerde Sürükleyerek Kısırlaştırmaya Götürmek 213 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde belediye ekipleri sokak köpeklerine yönelik yapılan kısırlaştırma çalışması sırasında, bayıltılan bir sokak köpeğini belediye görevlisi sürükleyerek kamyona götürüyor.
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 01:06
Burayı Hatırladın mı? - Ali Ağaoğlu ve Sinan Çetin 447 izlenme - 3 yıl önce Yine bir Sinan Çetin ve Ali Ağaoğlu ortak projesi ve yine bir felaket. Neler yok ki bu akıllara zarar reklamda; Bentley arabalar, gözlüklü korumalar, şakalar komiklikler, cincırlara binmeler aman Allah'ım bana birşeyler oluyor mutlu, mutluuuuuu!!!
Lamborghini'yle Paket Servis Yapmak 01:27
Lamborghini'yle Paket Servis Yapmak 120 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın bir tarafında insanlar açlıktan ölürken bir tarafta da insanlar nasıl lüks ve boş masraflar içinde yaşarız derdinde. İşte buna bi örnek Avustralya'nın Melbourne kentinde Mc Donalds paket servisleri lüks araçlarla yapıyormuş felan. WTF.
Bis'i Kaldırıp Eve Götürmek 00:51
Bis'i Kaldırıp Eve Götürmek 82 izlenme - 3 yıl önce Fiat Bis marka araba alacaktım araştırayım edeyim nasıldır 100 km basarmı falan diye karşıma bu video çıktı alıp dışarı park etmek yerine evimin çatı katına koymayı düşünüyorum.
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 00:45
Cücü - Kemal'i Nereye Götürdüler 85 izlenme - 3 yıl önce Nuri kim ? - Ben ... Kemali nereye götürdüler. - kiyaaaeeee... bir ortam eğerki depo gibiyse ve eğer ortamda kağıt oynayan elemanlar var ise ve bunların üzerine içeriye cücü abimiz girip te birşeyler sorar ise, ya kuzu kuzu cevap vereceksiniz, yada ortam ve elemanlar dağılacak..
22 Tonluk Köprüyü Çalmak 04:40
22 Tonluk Köprüyü Çalmak 104 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, köylülerin dere üzerinden meyve bahçelerine geçmelerini sağlayan 22 tonluk köprü, gece saatlerinde kişi ya da kişilerce kamyona yüklenerek çalındı.
Evden Ayrılırken Çatıyı da Götürmek 01:22
Evden Ayrılırken Çatıyı da Götürmek 64 izlenme - 3 yıl önce Adana'da eşini terk eden bir kadın, evde kendisine ait ne varsa almış. Onların arasında ailesinin yaptırdığı çatı ve pencereler de varmış. Eee abla da bayaa mal mülk kıymeti biliyormuş demek...
Sinan Özen - Evi Hasret Götürüyor 04:38
Sinan Özen - Evi Hasret Götürüyor 70 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri alışmayı öğrendim unutmayı asla beklemeyi öğrendim ağlamayı asla hüzün resim çektirmiş yüzün olmuş duvarda yanan yürek solmuyorum kokun sevinçler yalan ekmek kadar su kadar sana ihtiyacım var kendimi saklıyorum sana sonsuza kadar ya sen beni unuttuysan bu korku beni delirtiyor yüreğinde mahsur kaldım evi hasret götürüyor
Başımdan Geçen Bir Olay 02:31
Başımdan Geçen Bir Olay 85 izlenme - 6 yıl önce tezahürat tadında!
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 00:56
1. Dünya Savaşında Türk Kadını Cepheye Yardım Götürüyor 52 izlenme - 3 yıl önce Ses sorunu videoyu bulduğum site ile alakalıdır. Türk halkı 1.Dünya savaşında cepheye silah , mermi , mühimmat , giyisi , gıda götürmek için genç , yaşlı demeden çalışıyor.
Alkışlarla Klip Kolaj 1 01:55
Alkışlarla Klip Kolaj 1 42 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un gelmiş geçmiş en komik en spesifik kahramanlarından derlemiş olduğum eğlenceli bir klibi izleyeceğiz. Öncelikle teknik olarak görüntülerle çok oynamadan belli bir ritimde en sevdiğim diyalogları sıralamaya çalıştım ve altına uygun olacagını düşündüğüm bir müzik ekledim (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46670/uc-kagitcilar-fon-muzigi---stelvio-cipriani-1975) Hepsi sitemizde beğenilen sıkılmadan ve keyif alarak izlediğimiz videolardan. Belki konsept dısına çıkan (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46169/adam-olma-esigi---donuyok) bu videodan da en sevdiğim bir kısmı ilk seriye koymak istedim. Çoğunu burda tanıdığım bu eğlenceli insanların görüntülerini hem onları tekrar hatırlamak adına hemde bir nebze olsun gülümsemek için belli bir seriyle paylaşmaya devam edicem. İlk klibi izleyelim. Kusurlar affola...