Hoşgeldiniz!

Göz Altı Morlukları Videoları İzle

Göz Altı Morlukları Tedavisi Pervin Dinçer 07:22
Göz Altı Morlukları Tedavisi Pervin Dinçer 1.852 izlenme - 2 yıl önce Emel Acar'ın sunduğu En Baştan programında 18.06.2013 tarihinde Pervin Dinçer hassas cilt bakımı ve göz altı morlukları tedavisi hassas cilt bakımı Pervin Dinçer gözaltı morlukları Pervin Dinçer
Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer 01:50
Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer 2.406 izlenme - 3 yıl önce Göz Altındaki Morluklardan Kurtulmak İsteyenler İçin Hazırlanan Yöntem. Yüzünüzde Morluk Mu Oluşuyor Buyurun.
Göz Altı Morlukları ve Şişlikleri Nasıl Geçer?  - Göz Altı Torbaları İçin Soğuk Uygulama 01:26
Göz Altı Morlukları ve Şişlikleri Nasıl Geçer? - Göz Altı Torbaları İçin Soğuk Uygulama 456 izlenme - 2 yıl önce Güzelleşelim.com'daki ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz: http://www.guzelleselim.com/goz-alti-... Videodakiler; Neşe Koçinbiga Bayraktar WEBSITE: http://guzelleselim.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/guzelleselim TWITTER: https://twitter.com/Guzelleselimcom INSTAGRAM: http://instagram.com/guzelleselim PINTEREST: http://www.pinterest.com/guzelleselim/ GOOGLE+ : https://plus.google.com/u/0/b/1076463... TUMBLR: http://guzelleselim.tumblr.com/
Göz Altı Morlukları Ve Şişliklerine Yeşil Çay 01:45
Göz Altı Morlukları Ve Şişliklerine Yeşil Çay 206 izlenme - 2 yıl önce Göz Altı Morlukları ve Şişliklerine Yeşil Çay
Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtuluruz? 01:41
Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtuluruz? 93 izlenme - 2 yıl önce Gözaltı morlukları bazen genetik olabilir. Bilgisayarın başında fazla kalmak, fazla kitap okumak, bununla beraber cilt kendi tonunu dengesini kaybetmesinden kaynaklı gözaltı morlukları oluşumu söz konusu olabiir. Bunun için endüstriyel tasarımda ışıldı verici renk açıcı kozmetik gözaltı ürünleri mevcut. Evde ne yapabiliriz? Doğal pratik bir şekilde bir maske hazırlayabiliriz. Lor peynirle beraber jojobo yağı. Lor peynirinin içerisinde laktik asit var. o da hafif beyazlatıcı ve ışıltı verici bir madde olduğu içindir. 1 yemek kaşığı lor peynirine 2 tatlı kaşığı jojobo yağı ilave ediyoruz. Gözaltı çok ince bir doku olduğu için oraya sürdüğümüz malzemeler önem taşımaktadır. Temiz bir cilde maske şeklinde lor peynirini gözaltınıza tampon hareketlerle uygulayın. O şekile 20 dakika yatın ve bekletin. Bunu düzenli yapmak gerekir. Güzellik detaylarda gizlidir ve sebat ister süreklilik ister. Bunu haftalık düzenli bir şekilde yapmak gerekir. Ilık suyla durulayarak sonra gözaltı morluklarının daha kötü görüntüsünden de kendimizi daha da kötü görüntüden yok etmiş oluyoruz. Daha ışıltılı bir cilde sahip olmuş oluyoruz.
Göz Altı Morluklarına Doğal Çözüm 00:50
Göz Altı Morluklarına Doğal Çözüm 21 izlenme - 1 yıl önce Göz altı morluklarına doğal çözüm... Daha fazlası için; http://www.sntlife.com/goz-alti-morluklarina-dogal-cozum/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Göz Altı Morluklarının Tedavisinde Mezoterapi Nasıl Uygulanır? 01:06
Göz Altı Morluklarının Tedavisinde Mezoterapi Nasıl Uygulanır? 30 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi, göz altı morluklarının tedavisinde sık kullanılan bir yöntemdir. Göz altlarındaki kan dolaşımının rahatlaması için de kullanılabilir. Genellikle tedavide kullanılan maddeler vitaminler, mineraller ve antioksidanlardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."