Hoşgeldiniz!

göz göz

Hentbol Maçında Tribünden Düşen Göztepeli Taraftar 00:22
Hentbol Maçında Tribünden Düşen Göztepeli Taraftar 3.402 izlenme - 8 ay önce Göztepe - Zağnos Erkekler Süper Lig maçında inanılmaz bir an yaşandı. Hentbol karşılaşmasında tezahürat yapan tribün liderinin düşme anları.
Röportaja Dahil Olan Sergen 00:37
Röportaja Dahil Olan Sergen 6.456 izlenme - 1 yıl önce Sergen baba ilk başta mikrofona erişemedi ama ikinci hamlede iftar saatinin geldiği müjdeli haberi fazlasıyla verdi.
Dj Yılmaz - Göz Göz Göztepe (Roman Havası) 03:03
Dj Yılmaz - Göz Göz Göztepe (Roman Havası) 6.557 izlenme - 3 yıl önce Dj Yılmaz - Göz Göz Göztepe
Göztepe 05:09
Göztepe 4.487 izlenme - 8 yıl önce and olsun kİ dönecegİz
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 03:03
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 2.075 izlenme - 3 yıl önce Dj Yılmaz Arkadaşımızın Göztepe Spor Kulübüne Özel Yaptığı, Roman Havası, Rap, Tekno Müzik Karışık Bir Miks Ve Onun Muhteşem Klibini Paylaşmak İsterim Sizinl...
Buluttaki Göz 01:12
Buluttaki Göz 4.220 izlenme - 8 yıl önce hayret edeceginiz bı olay bulutta göz var ve sabah ezanında sanki ınsanlara bakıyor
insan gözüne mikroskopla 2.000.000 kez zoom yapılı 02:30
insan gözüne mikroskopla 2.000.000 kez zoom yapılı 1.669 izlenme - 6 yıl önce insan gözüne mikroskopla 2.000.000 kez zoom yapılırsa
Kızı İçin Özel Göz Bantları Tasarladı 00:54
Kızı İçin Özel Göz Bantları Tasarladı 827 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Illinois eyaletinde yaşayan Geof Grubb, her gün düzenli olarak göz bandı kullanmak zorunda olan kızı Layla için çok özel ve bir o kadar da eğlenceli göz bantları tasarladı. 1 yaşındaki Layla'nın bir gözünde katarakt bulunuyordu. Layla, katarakt bulunan bu gözünü güçlendirmek için diğer gözüne gün içerisinde bir veya iki saat boyunca göz bandı takıyordu.Babası Geof ise göz bantları üzerine bazen bir çizgi film karakteri bazen de ünlü filmlerin logolarını çizerek bu durumu kızı için daha keyifli hale getirmeyi başardı.İnternette fenomen haline gelen göz bantlarına rağmen Layla'nın henüz yeni yürümeye başlayan sıradan bir çocuk olduğunu belirten baba Geof Grubb, bazen Layla'nın göz bandı taktığını bile fark etmediğini söyledi.
Bulutlardaki Göz 01:11
Bulutlardaki Göz 1.807 izlenme - 7 yıl önce bulutlardaki göz
INSTANTLY AGELESS  BOTOX CREAM by JEUNESSE GLOBAL 01:34
INSTANTLY AGELESS BOTOX CREAM by JEUNESSE GLOBAL 700 izlenme - 1 yıl önce Instantly Ageless ismail bakan :0545 682 61 75 Instantly Ageless™ yaşlanma belirtilerini azaltmak için hızlı ve etkin çalışan güçlü bir anti-kırışıklık microcream dir. Devrimci bir madde olan Agireline : Botox gibi çalışan bir peptit tir. Instantly Ageless™ cildi canlandırır ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirir ve gözenekleri kusursuz bir şekilde kapatır. Özel minerallerle içeren cilt klima kompleksi ille cilt tonunu eşitler. Instantly Ageless™ cilltte hızla emilerek kırışıklıkların görünümünü en aza indirir. Özellikle cilt elastikiyetini kaybetmiş , gözle görülür bozuk cilt tonu olan ve bozuk cilde sahip olanlar için tasarlanmıştır. Kullanıcılar saniyeler içinde dramatik sonuçlar yaşar. Serbest radikallerden ve çevresel hasarlardan etkilenen cildi güçlendirmek için kompakt ama güçlü bir alternatif sunan Instantly Ageless™, anti-aging teknolojisinde ön planda yer almaktadır. BAZI FAYDALARI İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hızla azaltır. Gözlerinin altında koyu halkaların ve gözaltı torbalarının siler. Gözeneklerin görünümünü azaltır. Hatta düzgün cilt dokusuna yardımcı olur. Problemli ciltlerde kusursuz bitiş sağlar. Optimum görünüm için ciltdi eski haline getirir. https://jeunessenedir.wordpress.com https://www.facebook.com/jeunesseglob...
Göztepe İsyan Marşı 03:02
Göztepe İsyan Marşı 1.235 izlenme - 7 yıl önce
Parti 01:15
Parti 986 izlenme - 9 yıl önce kuzenimmmmmmm
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 03:03
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 542 izlenme - 3 yıl önce Dj Yılmaz arkadaşımızın Göztepe spor kulübüne özel yaptığı, roman havası, rap, tekno müzik karışık bir miks ve onun muhteşem klibini paylaşmak isterim sizinle.
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 03:03
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 447 izlenme - 3 yıl önce Dj Yılmaz arkadaşımızın Göztepe spor kulübüne özel yaptığı, roman havası, rap
Göz Kapağı Estetiğinin Sonucu Kalıcı mıdır? 00:40
Göz Kapağı Estetiğinin Sonucu Kalıcı mıdır? 271 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-kapagi-estetiginin-sonucu-kalici-midir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, MigrosTV izleyicileri için göz kapağı estetiği ile ilgili değerli bilgiler veriyor. Göz kapağı estetiğinin sonucu kalıcı mıdır? Yanıtı şimdi MigrosTV’de! Ayrıca göz estetiği ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları burada; Göz kapağı estetiği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı torbaları nasıl giderilir? Operasyon hangi aşamalardan oluşur?
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 03:03
Göz Göz Göztepe - Roman Rap 224 izlenme - 2 yıl önce Dj Yılmaz arkadaşımızın Göztepe spor kulübüne özel yaptığı, roman havası, rap, tekno müzik karışık bir miks ve onun muhteşem klibini paylaşmak isterim sizinle.
Göztepe 04:10
Göztepe 581 izlenme - 8 yıl önce şanlı göztepe
Yaram Göz Göz Oldu 04:03
Yaram Göz Göz Oldu 364 izlenme - 3 yıl önce Yaram Göz Göz Oldu
Pörtlek Göz 00:14
Pörtlek Göz 437 izlenme - 6 yıl önce pörtlek göz
Ajda Pekkan - Göz Göz Değdi Bana 02:47
Ajda Pekkan - Göz Göz Değdi Bana 82 izlenme - 1 yıl önce Senle ben çok iyi iki arkadaştık Dağlar bayırlarda elele dolaştık Bir gün kavga ettik çok fena dalaştık Yoksa göze mi geldik, bak dinle (1) Göz göz göz değdi sana Göz göz göz değdi bana Ve sen bensiz gittin Bak neler oldu bak dinle Göz göz göz değdi sana Göz göz göz değdi bana Sen gittin çok uzaklara Çok geçmedi geldin aşkın taptazeydi Sevindim ben buna dünyalarıma değdi Üç gün geçmedi şımardı sebep neydi Ah yine mi göz değdi, bak dinle (1) tekrar Bekledim bekledim bir gün gelirsin diye Ağladım şikayet etmedim hiç kimseye Nasıl inandım tek taraflı sevgiye Ah göze geldik biz yine, bak dinle Söz : Fecri Ebcioğlu & Müzik : Ben Raleigh
Gözde Arpacık nasıl teşhis ve tedavi edilir? Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 01:08
Gözde Arpacık nasıl teşhis ve tedavi edilir? Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 242 izlenme - 2 yıl önce Gözde Arpacık nasıl teşhis ve tedavi edilir? Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir tel.02324650505 Arpacık; kirpik dibinde bulunan mol zeiss bezi dediğimiz dokuların enfeksiyonuyla oluşan bir apsedir. Genellikle tek olarak görülür. Ama aynı gözde birden fazla yada 2 gözde de aynı anda olabilir. Arpacıkla beraber kapakta değişik derecelerde şişlik, ağrı ve ısı artışı görebiliriz. Çoğu zaman tedaviye gerek kalmadan kendi kendine iyileşir. Ama tedavi edeceksek günde 2-3 kere yapılacak sıcak kompress oldukça faydalıdır. Tedavisinde antibiyotikli damla ve merhemlerin katkısı sınırlıdır. Ama ağır ve dirençli vakalarda ağızdan alınan antibiyotikli haplar faydalı olabilir. Dikkat edilmesi gereken, eğer hastalık sık tekrar ediyorsa; kronik kirpik dibi iltihabı, hiperlipidemi, bağışıklık yetmezliği özellikle çocuklarda yağlı diyet ile beslenme ve hijyen eksikliği akla getirilmelidir.
harika bir aşk şarkısı 04:31
harika bir aşk şarkısı 226 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Tekkuş Söyleyen
Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtuluruz? 01:41
Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtuluruz? 79 izlenme - 1 yıl önce Gözaltı morlukları bazen genetik olabilir. Bilgisayarın başında fazla kalmak, fazla kitap okumak, bununla beraber cilt kendi tonunu dengesini kaybetmesinden kaynaklı gözaltı morlukları oluşumu söz konusu olabiir. Bunun için endüstriyel tasarımda ışıldı verici renk açıcı kozmetik gözaltı ürünleri mevcut. Evde ne yapabiliriz? Doğal pratik bir şekilde bir maske hazırlayabiliriz. Lor peynirle beraber jojobo yağı. Lor peynirinin içerisinde laktik asit var. o da hafif beyazlatıcı ve ışıltı verici bir madde olduğu içindir. 1 yemek kaşığı lor peynirine 2 tatlı kaşığı jojobo yağı ilave ediyoruz. Gözaltı çok ince bir doku olduğu için oraya sürdüğümüz malzemeler önem taşımaktadır. Temiz bir cilde maske şeklinde lor peynirini gözaltınıza tampon hareketlerle uygulayın. O şekile 20 dakika yatın ve bekletin. Bunu düzenli yapmak gerekir. Güzellik detaylarda gizlidir ve sebat ister süreklilik ister. Bunu haftalık düzenli bir şekilde yapmak gerekir. Ilık suyla durulayarak sonra gözaltı morluklarının daha kötü görüntüsünden de kendimizi daha da kötü görüntüden yok etmiş oluyoruz. Daha ışıltılı bir cilde sahip olmuş oluyoruz.
Op. Dr. Ertan Sunay - Veni Vidi Göz 01:28
Op. Dr. Ertan Sunay - Veni Vidi Göz 18 izlenme - 3 ay önce Veni Vidi Göz doktorlarından Op. Dr. Ertan Sunay mesleki görüşlerini ve uzmanlık alanlarını videomuzda anlatmıştır. 444 0 481 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Gelin Arabasında Üçlü Çekmek 00:56
Gelin Arabasında Üçlü Çekmek 171 izlenme - 2 yıl önce Bence gelinin ve damadın tribünde tanışma ihtimalleri yüksek. yoksa neden bu kadar bağırıp çağırsınlar 3lü felan çeksinler aga. neyse göztepe aşklarını izleyelim efenim ve de tebrikler kendilerine. karşıyakalı çiftlerden de bir misilleme bekliyoruz. sırf bu misilleme için bile evlenenler olacaktır kanımca.
göztepe taraftar kartı 02:36
göztepe taraftar kartı 458 izlenme - 7 yıl önce göztepe taraftar kartı reklamı www.ersinakcan.com.tr
Yenidoğan Bebeklerde Gözde Çapaklanma 00:39
Yenidoğan Bebeklerde Gözde Çapaklanma 113 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Demirdöven, yenidoğan bebeklerde gözde çapaklanma hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Yenidoğan Bebeklerde Gözde Çapaklanma Yeni doğan bebeklerde gözde çapaklanma sık karşımıza çıkan bir sorundur. Bu bir çeşit göz enfeksiyonudur. Eğer bebeğimizde gözünde çapaklanma varsa kaynamış ılımış bir suyla, temiz bir tülbentle ve ya temiz bir bezle o çapağı silmemiz faydalı olur. Eğer yoğun bir çapak tekrarlayacak olursa göz damlası kullanmak üzere doktorumuza müracaat etmenizi tavsiye ederiz.
Erdal ketir yaralarim göz göz oldu 05:55
Erdal ketir yaralarim göz göz oldu 182 izlenme - 5 yıl önce
Göztepe 02:40
Göztepe 277 izlenme - 8 yıl önce göztepem macı
Absürd Sinemanın Tabanı ile Tavanı Arasındaki Kalın Çizgi 01:35
Absürd Sinemanın Tabanı ile Tavanı Arasındaki Kalın Çizgi 139 izlenme - 2 yıl önce Siz hiç buz gibi bir şubat ayazında soğuğa inat buzdan bir leopar yaladınız mı? Ya da yakalandığınız sağnakta donunuza kadar ıslandığınızda donu sıyırıp tek kişi halaya durdunuz mu? Hayır mı dedin bebeğim? Desene ki güzelim, sen hiç yaşamamışsın.