Hoşgeldiniz!

göz kırpmak

Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 02:35
Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 85.030 izlenme - 2 yıl önce Rastgele kızların yanına gidip "Şimdi bir oyun oynayacağız, gözünü kırparsan benimle öpüşmek zorundasın." diyen adam, bir şekilde bunu herkese kabul ettirmeyi başarıyor.
Kızlara göz kırptırarak öpüşüyor 03:07
Kızlara göz kırptırarak öpüşüyor 12.767 izlenme - 2 yıl önce Rastgele kızların yanına gidip "Şimdi bir oyun oynayacağız, gözünü kırparsan benimle öpüşmek zorundasın." diyen adam, bir şekilde bunu herkese kabul ettirmeyi başarıyor.
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 00:12
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 1.810 izlenme - 4 yıl önce Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı? Kadın spor spikerlerimizin güzelliği dilden dile dolaşıyor özellikle TV EM spikeri Kübra Hera Aslan, Dünya'nın da tasdiklediği güzellerden... Kübra Hera Aslan canlı yayında spor haberlerinin bitiminde göz kırpması dikkatlerden kaçmadı.
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 04:00
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 1.251 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız dünyanın dört bi tarafındaki talebelerinden bazılarını programına konuk etmeye devam ediyor. Alona isimle ablamızın maşallahı var. Maşallah.
Adnan Oktar'a Yapılan Şok Hareket 00:59
Adnan Oktar'a Yapılan Şok Hareket 889 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olan Kedicik, Adnan Hocasına Göz Kırpıyor ve Stüdyo Yıkılıyor.
Adnan Oktar'ı Baştan Çıkaran Brezilyalı Talebesi (Göz Kırpma İçerir) 00:59
Adnan Oktar'ı Baştan Çıkaran Brezilyalı Talebesi (Göz Kırpma İçerir) 591 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamızın İnterneyşınıl Talebe Ağına Sahip Olduğunu Bir Kez Daha Gözler Önüne Seren Bir Kesit. Maşallah.
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 00:12
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 340 izlenme - 3 yıl önce Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı
Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı 04:00
Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı 164 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı
Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu 00:19
Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu 96 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu