Hoşgeldiniz!

göz kırpmak

Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 02:35
Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 89.657 izlenme - 3 yıl önce Rastgele kızların yanına gidip "Şimdi bir oyun oynayacağız, gözünü kırparsan benimle öpüşmek zorundasın." diyen adam, bir şekilde bunu herkese kabul ettirmeyi başarıyor.
Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 02:35
Gözünü Kırpan Bu Adamla Öpüşmek Zorunda Kalıyor 55.403 izlenme - 3 yıl önce Rastgele kızların yanına gidip "Şimdi bir oyun oynayacağız, gözünü kırparsan benimle öpüşmek zorundasın." diyen adam, bir şekilde bunu herkese kabul ettirmeyi başarıyor.
Kızlara göz kırptırarak öpüşüyor 03:07
Kızlara göz kırptırarak öpüşüyor 14.753 izlenme - 3 yıl önce Rastgele kızların yanına gidip "Şimdi bir oyun oynayacağız, gözünü kırparsan benimle öpüşmek zorundasın." diyen adam, bir şekilde bunu herkese kabul ettirmeyi başarıyor.
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 00:12
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 1.827 izlenme - 5 yıl önce Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı? Kadın spor spikerlerimizin güzelliği dilden dile dolaşıyor özellikle TV EM spikeri Kübra Hera Aslan, Dünya'nın da tasdiklediği güzellerden... Kübra Hera Aslan canlı yayında spor haberlerinin bitiminde göz kırpması dikkatlerden kaçmadı.
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 04:00
Kedicikleri Üçlemek - Adnan Oktar (Göz Kırpma İçerir) 1.278 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamız dünyanın dört bi tarafındaki talebelerinden bazılarını programına konuk etmeye devam ediyor. Alona isimle ablamızın maşallahı var. Maşallah.
Adnan Oktar'a Yapılan Şok Hareket 00:59
Adnan Oktar'a Yapılan Şok Hareket 904 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olan Kedicik, Adnan Hocasına Göz Kırpıyor ve Stüdyo Yıkılıyor.
Çocuklarda Sık Göz Kırpma Neden Olur? 01:49
Çocuklarda Sık Göz Kırpma Neden Olur? 162 izlenme - 8 ay önce Çocuklarda sık göz kırpma göz ardı edilecek bir durum mudur? Sık göz kırpma nedenlerine dair herşey.
Adnan Oktar'ı Baştan Çıkaran Brezilyalı Talebesi (Göz Kırpma İçerir) 00:59
Adnan Oktar'ı Baştan Çıkaran Brezilyalı Talebesi (Göz Kırpma İçerir) 614 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamızın İnterneyşınıl Talebe Ağına Sahip Olduğunu Bir Kez Daha Gözler Önüne Seren Bir Kesit. Maşallah.
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 00:12
Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı 357 izlenme - 3 yıl önce Kübra Hera Aslan Canlı Yayında Kime Göz Kırptı
Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı 04:00
Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı 164 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın Kediciği Seyircilere Göz Kırptı
Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu 00:19
Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu 97 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Çok Göz Kırpan Çocuğu
Çocuklarda Renk Körlüğü Nasıl Anlaşılır? 01:25
Çocuklarda Renk Körlüğü Nasıl Anlaşılır? 13 izlenme - 8 ay önce Çocuklarda renk körlüğü tespit edilebilir mi? Renk körlüğünün tedavisi var mıdır? Sitemizde anne hassasiyeti ve eğitimci profesyonelliğini harmanladık, bizi ziyaret edin, pratik, uygulanabilir önerilerimizden yararlanın.
Çocuklarda Katarakt Olur Mu? 02:38
Çocuklarda Katarakt Olur Mu? 7 izlenme - 8 ay önce Gözde kataraktın çocukluk ta dahil her yaşta olabileceğini biliyor muydunuz? Çocuklarda katarakt nedenleri ve tedavisine dair.
Çocuklarda Göz Sağlığı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir? 01:17
Çocuklarda Göz Sağlığı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir? 2 izlenme - 8 ay önce Çocuk göz sağlığı aldığımız küçük önlemlerle korunabilir. Bebeklerde göz sağlığı için dikkat edilmesi gerekenler.