Hoşgeldiniz!

Gözdağı Videoları İzle

Putin'e Türkülü Gönderme 05:51
Putin'e Türkülü Gönderme 1.117 izlenme - 1 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti.
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnafın Efsane Geri Vitesi 00:55
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnafın Efsane Geri Vitesi 357 izlenme - 1 yıl önce Sabah sabah izlediği haberlere sinirlenen Bursalı esnaf abimiz birkaç gün önce bir video çekerek Putin'e gözdağı vermişti. Ancak bugün dükkanının camları indirilince bunu Putin'e mal eden adam ufaktan geri vites yaptı.
Japonkızlar 01:00
Japonkızlar 1.854 izlenme - 9 yıl önce süper gözdağı
Skibbe'den Fenerbahçe'ye Gözdağı 02:44
Skibbe'den Fenerbahçe'ye Gözdağı 324 izlenme - 2 yıl önce Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Spor Toto Süper Lig'de 14 Ağustos Cuma günü deplasmanda yapacakları Fenerbahçe maçından puan veya puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi
Sahibine Gözdağı Veren Sayko Kedi 00:34
Sahibine Gözdağı Veren Sayko Kedi 280 izlenme - 2 yıl önce Eee evcil hayvanın varsa ilgileneceksin onlar da çocuk gibi oluyorlar ilgilenmezsen dikkat çekmek için yapmayacakları şey yok.
Putin'e Türkülü Gönderme! (Gözdağı Türküsü) 05:51
Putin'e Türkülü Gönderme! (Gözdağı Türküsü) 186 izlenme - 1 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti. Suriye'de Esad ve Putin'e karşı direnen Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan video, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü. 'Gözdağı' türküsü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Herkesin dikkatini çeken türküyü seslendiren İbrahim Yılmaz ve Hüseyin Seven ilk kez İhlas Haber Ajansı kameralarının karşısına geçti. Söyledikleri türkü ile gönüllere taht kuran iki arkadaş, Türkiye’deki 81 ilin Bayırbucak Türkmenlerinin yanında olduğunu vurguladı. Bayırbucak Türkmenleri’nin Rusya ve Esad güçleri karşısında verdiği mücadeleden çok etkilendiğini dile getiren 28 yaşındaki İbrahim Yılmaz, “Evde otururken televizyonda Bayırbucak Türkmenlerinin bombardıman altında olduğunu izledim. Bundan çok rahatsız oldum. Soydaşlarımızın o halde olması beni çok derinden yaraladı. Birde Rusya’nın yapmış olduğu orantısız güç gözümün önüne geldi. Gözüme uyku girmedi. Yatmak üzereyken onlarla alakalı bir şey yapamamanın üzüntüsüyle elime kalem kağıt aldım ve bu türkü ortaya çıktı” diye konuştu. Bu türkü ile Türkiye'nin Bayırbucak Türkmenlerinin arkasında olduğunu göstermek istediğini ifade eden Yılmaz, “Putin için ağır bir eser oldu. Putin’in bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Uçak hadisesinden sonra olay patlak verdi. İkinci mısrada ifade edildiği gibi Putin’in bu hadiseyi kulağına küpe yapması gerekir. Bir de Ayasofya meselesi var. Ayasofya bizim de kırmızı çizgimizdir. Onların boşu boşuna Ayasofya’dan beklentisi olmasın. Bu kadar dillerine dolarlar ise bir gün biz de orada saf tutup namaz kılarız” dedi. Türküyü birlikte seslendiren 35 yaşındaki Hüseyin Seven ise, "Oradaki vatandaşlarımızın seslerini duyurmak ve onlarla birlikte olduğumuzu hissettirmek için böyle bir türküye imza attık" dedi.
Putine Türkülü Gönderme 05:51
Putine Türkülü Gönderme 96 izlenme - 1 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti. Suriye'de Esad ve Putin'e karşı direnen Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan video, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü. 'Gözdağı' türküsü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Herkesin dikkatini çeken türküyü seslendiren İbrahim Yılmaz ve Hüseyin Seven ilk kez İhlas Haber Ajansı kameralarının karşısına geçti. Söyledikleri türkü ile gönüllere taht kuran iki arkadaş, Türkiye’deki 81 ilin Bayırbucak Türkmenlerinin yanında olduğunu vurguladı. Bayırbucak Türkmenleri’nin Rusya ve Esad güçleri karşısında verdiği mücadeleden çok etkilendiğini dile getiren 28 yaşındaki İbrahim Yılmaz, “Evde otururken televizyonda Bayırbucak Türkmenlerinin bombardıman altında olduğunu izledim. Bundan çok rahatsız oldum. Soydaşlarımızın o halde olması beni çok derinden yaraladı. Birde Rusya’nın yapmış olduğu orantısız güç gözümün önüne geldi. Gözüme uyku girmedi. Yatmak üzereyken onlarla alakalı bir şey yapamamanın üzüntüsüyle elime kalem kağıt aldım ve bu türkü ortaya çıktı” diye konuştu. Bu türkü ile Türkiye'nin Bayırbucak Türkmenlerinin arkasında olduğunu göstermek istediğini ifade eden Yılmaz, “Putin için ağır bir eser oldu. Putin’in bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Uçak hadisesinden sonra olay patlak verdi. İkinci mısrada ifade edildiği gibi Putin’in bu hadiseyi kulağına küpe yapması gerekir. Bir de Ayasofya meselesi var. Ayasofya bizim de kırmızı çizgimizdir. Onların boşu boşuna Ayasofya’dan beklentisi olmasın. Bu kadar dillerine dolarlar ise bir gün biz de orada saf tutup namaz kılarız” dedi. Türküyü birlikte seslendiren 35 yaşındaki Hüseyin Seven ise, "Oradaki vatandaşlarımızın seslerini duyurmak ve onlarla birlikte olduğumuzu hissettirmek için böyle bir türküye imza attık" dedi.
Pendikli İsyankar Uzun Can 07:22
Pendikli İsyankar Uzun Can 180 izlenme - 6 yıl önce gözdağı gençlik
Gözdağı Gençlik  Pelin Ve Ben 04:23
Gözdağı Gençlik Pelin Ve Ben 178 izlenme - 6 yıl önce uzun can capris'e
Türkiye'ye Terlikle Gözdağı Vermek 00:40
Türkiye'ye Terlikle Gözdağı Vermek 77 izlenme - 2 yıl önce Mısır'da uydudan yayın yapan bir televizyon programında Tevfik Okasha Mısır'ın barış planının Türkiye, Katar ve Hamas'ın girişimleriyle engellendiğini ileri sürdü. Elindeki terliği gösteren Okasha "Bu terlik, Mısır halkından Katar, Hamas ve Türkiye yöneticilerine bir şamardır" demiş. İzliyoruz efenim...
Denizli Gözdağı Verdi 02:06
Denizli Gözdağı Verdi 264 izlenme - 8 yıl önce denizli gözdağı verdi"
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-2-sbg 05:00
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-2-sbg 204 izlenme - 6 yıl önce sabah 8de ahmet faruk ve sedat abinin kahvaltıya gelmesi ve kahvaltımızı yapmamızın ardından önce pendik/gözdağına gidiyor ardından kurtköy yokuşundan pendik sahile iniyor sahilden kartal maltepe kadıköy ve karaköyün ardından eminönüne geçip gece karanlığında e-5ten yoğun trafikte geri dönerek güzel bir istanbul turumuzu tamamlıyoruz..
Pendik Gözdağı 09:51
Pendik Gözdağı 111 izlenme - 6 yıl önce hayalcikral
Gözdağı Güllübağlar 04:26
Gözdağı Güllübağlar 190 izlenme - 8 yıl önce bu eski Şimdi çok farklıyıss;) devamı gelicekk:)
Gözdağı Gençlik 04:23
Gözdağı Gençlik 101 izlenme - 6 yıl önce pelin ve ben
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-1-sbg 09:24
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-1-sbg 200 izlenme - 6 yıl önce sabah 8de ahmet faruk ve sedat abinin kahvaltıya gelmesi ve kahvaltımızı yapmamızın ardından önce pendik/gözdağına gidiyor ardından kurtköy yokuşundan pendik sahile iniyor sahilden kartal maltepe kadıköy ve karaköyün ardından eminönüne geçip gece karanlığında e-5ten yoğun trafikte geri dönerek güzel bir istanbul turumuzu tamamlıyoruz..
Demba Ba'dan Sow'a Gözdağı 01:00
Demba Ba'dan Sow'a Gözdağı 69 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın yıldızı Demba Ba, pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçında yakın arkadaşı Sow'u üzeceklerini söyledi.
Gözdağı - Gezi Direnişi Belgeseli - Fragman 00:36
Gözdağı - Gezi Direnişi Belgeseli - Fragman 43 izlenme - 2 yıl önce Can Dündar'ın gezi direnişi sırasında gözünü kaybeden 6 kişinin öyküsünü anlattığı Gözdağı belgeselinin fragmanı...
Gözdağı (2014) Fragman 00:37
Gözdağı (2014) Fragman 45 izlenme - 3 yıl önce
Maç Öncesi Rakibe Gözdağı Olarak Haka Dansı Yapan Rugby Takımı 01:20
Maç Öncesi Rakibe Gözdağı Olarak Haka Dansı Yapan Rugby Takımı 28 izlenme - 1 yıl önce Büyük Britanya'nın en sahipliğinde düzenlenen 2015 Dünya Rugby Şampiyonası'nda Yeni Zelanda Avustalya'yı finalde 34-17 yenerek şampiyon oldu. Bu sonuçta Yeni Zelanda takımının maç öncesinde yaptığı haka dansının etkisi oldukça etkili gibi gözüküyor. Takımın motivesini epeyce artıran haka dansı görüntüleri rakibe de tam anlamıyla korku salan cinsten. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Çin'den Askeri Geçitle Dünyaya Gözdağı 01:58
Çin'den Askeri Geçitle Dünyaya Gözdağı 21 izlenme - 2 yıl önce Çin Halk Cumhuriyeti, İkinci Dünya Savaşı'nın bitiminin 70'inci yılını başkent Pekin'in kalbinde yer alan Tiananmen Meydanı'nda düzenlediği dev askeri geçit töreniyle kutladı. Çin'in en modern silahlarını sergilediği geçit törenine başta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin olmak üzere Pekin'le yakın ilişkisi bulunan bazı Orta Asya, Güney Amerika ve Afrika ülkelerinden liderler katıldı.Bu liderler arasında Mısır'da darbeyle iktidara gelen Abdulfettah Sisi ile Sudan'da ağır savaş suçları işlediği öne sürülen Ömer El Beşir de yer aldı.
Laboral Oyuncuları, Zombi Kılığına Girerek G.saray'a Gözdağı Verdi 00:31
Laboral Oyuncuları, Zombi Kılığına Girerek G.saray'a Gözdağı Verdi 30 izlenme - 2 yıl önce Laboral Kutxa'da forma giyen Emeterio ve Causeur, Galatasaray Liv Hospital maçı öncesinde zombi kılığına girdi, "Cadılar bayramında G.Saray'ı korkutacağız." dedi.
 Çin'den Askeri Geçitle Dünyaya Gözdağı 04:59
Çin'den Askeri Geçitle Dünyaya Gözdağı 15 izlenme - 2 yıl önce Çin Halk Cumhuriyeti, İkinci Dünya Savaşı'nın bitiminin 70'inci yılını başkent Pekin'in kalbinde yer alan Tiananmen Meydanı'nda düzenlediği dev askeri geçit töreniyle kutladı. Çin'in en modern silahlarını sergilediği geçit törenine başta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin olmak üzere Pekin'le yakın ilişkisi bulunan bazı Orta Asya, Güney Amerika ve Afrika ülkelerinden liderler katıldı.Bu liderler arasında Mısır'da darbeyle iktidara gelen Abdulfettah Sisi ile Sudan'da ağır savaş suçları işlediği öne sürülen Ömer El Beşir de yer aldı.
Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi 03:41
Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi 5 izlenme - 6 ay önce Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi
Nagihan'a Ebru'dan: Kalemimi Kırmış Olabilir Mürekkebimde de Boğulabilir! (Survivor 7 Mart Pazartesi 00:53
Nagihan'a Ebru'dan: Kalemimi Kırmış Olabilir Mürekkebimde de Boğulabilir! (Survivor 7 Mart Pazartesi 6 izlenme - 1 yıl önce Ebru Öztürk, ada konseyinde ismini söyleyen ve elemeye kalmasına sebep olan Nagihan hakkında sert sözler sarf etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sultanahmet Meydanı'nda Eylemcilere Bıçak ile Gözdağı Veren Vatandaş 03:49
Sultanahmet Meydanı'nda Eylemcilere Bıçak ile Gözdağı Veren Vatandaş 4 izlenme - 1 yıl önce Sultanahmet’te meydana gelen canlı bomba saldırısını protesto eden sol görüşlü bir gruba vatandaşlar tepki gösterdi. Tepkiyi fazla abartan bir vatandaş eylem yapanlara bıçak çekti. Sultanahmet'e gelen "Halk Kazanacak Platformu" üyesi yaklaşık 20 kişilik grup, canlı bomba saldırısını protesto etti. Basın açıklaması sırasında hükümete yönelik eleştiriler de yönelten sol görüşlü grup üyelerine bir grup vatandaş tepki gösterdi. Karşılıklı başlayan tartışma kısa sürede alevlenince araya polis girdi. Polis iki grubu birbirinden uzaklaştırırken, bu kez de grup içerisindeki iki kişi arasında sözlü tartışma yaşandı. Bu sırada şahıslardan biri üzerindeki bıçağı çıkarınca ortalık bir anda karıştı. Çevredeki sivil polisler bıçak çeken şahsı yaka paça yere yatırarak elindeki bıçağı aldı. Şahsı gözaltına alan polisler, grupları olay yerinden uzaklaştırdı.
İspanya La Liga'da Real'den Atletico'ya Gözdağı! 00:23
İspanya La Liga'da Real'den Atletico'ya Gözdağı! 4 izlenme - 1 yıl önce İspanya La Liga'da Real Madrid sahasında Atletico Madrid'i konuk edecek. Dev maç öncesi Real Madrid, sosyal medya hesabından paylaştığı bu video ile Atletico Madrid'e adeta gözdağı verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan PYD'ye Gözdağı 03:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan PYD'ye Gözdağı 1 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan PYD'ye Gözdağı
Çapa'dan Fenerbahçe'ye Gözdağı 04:14
Çapa'dan Fenerbahçe'ye Gözdağı 2 izlenme - 4 yıl önce Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Hafta Sonu Oynayacakları Fenerbahçe'ye Gözdağı Verdi.