Hoşgeldiniz!

gözdağı

Putin'e Türkülü Gönderme 05:51
Putin'e Türkülü Gönderme 1.120 izlenme - 2 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti.
Japonkızlar 01:00
Japonkızlar 1.857 izlenme - 10 yıl önce süper gözdağı
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnafın Efsane Geri Vitesi 00:55
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnafın Efsane Geri Vitesi 367 izlenme - 2 yıl önce Sabah sabah izlediği haberlere sinirlenen Bursalı esnaf abimiz birkaç gün önce bir video çekerek Putin'e gözdağı vermişti. Ancak bugün dükkanının camları indirilince bunu Putin'e mal eden adam ufaktan geri vites yaptı.
Sahibine Gözdağı Veren Sayko Kedi 00:34
Sahibine Gözdağı Veren Sayko Kedi 399 izlenme - 3 yıl önce Eee evcil hayvanın varsa ilgileneceksin onlar da çocuk gibi oluyorlar ilgilenmezsen dikkat çekmek için yapmayacakları şey yok.
Skibbe'den Fenerbahçe'ye Gözdağı 02:44
Skibbe'den Fenerbahçe'ye Gözdağı 324 izlenme - 3 yıl önce Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Spor Toto Süper Lig'de 14 Ağustos Cuma günü deplasmanda yapacakları Fenerbahçe maçından puan veya puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi
Putin'e Türkülü Gönderme! (Gözdağı Türküsü) 05:51
Putin'e Türkülü Gönderme! (Gözdağı Türküsü) 189 izlenme - 2 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti. Suriye'de Esad ve Putin'e karşı direnen Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan video, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü. 'Gözdağı' türküsü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Herkesin dikkatini çeken türküyü seslendiren İbrahim Yılmaz ve Hüseyin Seven ilk kez İhlas Haber Ajansı kameralarının karşısına geçti. Söyledikleri türkü ile gönüllere taht kuran iki arkadaş, Türkiye’deki 81 ilin Bayırbucak Türkmenlerinin yanında olduğunu vurguladı. Bayırbucak Türkmenleri’nin Rusya ve Esad güçleri karşısında verdiği mücadeleden çok etkilendiğini dile getiren 28 yaşındaki İbrahim Yılmaz, “Evde otururken televizyonda Bayırbucak Türkmenlerinin bombardıman altında olduğunu izledim. Bundan çok rahatsız oldum. Soydaşlarımızın o halde olması beni çok derinden yaraladı. Birde Rusya’nın yapmış olduğu orantısız güç gözümün önüne geldi. Gözüme uyku girmedi. Yatmak üzereyken onlarla alakalı bir şey yapamamanın üzüntüsüyle elime kalem kağıt aldım ve bu türkü ortaya çıktı” diye konuştu. Bu türkü ile Türkiye'nin Bayırbucak Türkmenlerinin arkasında olduğunu göstermek istediğini ifade eden Yılmaz, “Putin için ağır bir eser oldu. Putin’in bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Uçak hadisesinden sonra olay patlak verdi. İkinci mısrada ifade edildiği gibi Putin’in bu hadiseyi kulağına küpe yapması gerekir. Bir de Ayasofya meselesi var. Ayasofya bizim de kırmızı çizgimizdir. Onların boşu boşuna Ayasofya’dan beklentisi olmasın. Bu kadar dillerine dolarlar ise bir gün biz de orada saf tutup namaz kılarız” dedi. Türküyü birlikte seslendiren 35 yaşındaki Hüseyin Seven ise, "Oradaki vatandaşlarımızın seslerini duyurmak ve onlarla birlikte olduğumuzu hissettirmek için böyle bir türküye imza attık" dedi.
Putine Türkülü Gönderme 05:51
Putine Türkülü Gönderme 96 izlenme - 2 yıl önce Bursalı iki arkadaş, yaptığı ‘Gözdağı’ türküsüyle sazlı sözlü Putin’e göndermede bulundu. Türkünün sözlerinde, düşürülen uçağın Putin’in kulağına küpe olması istenirken, Rusya tarafından istenilen Ayasofya’da ise saf tutup namaz kılınabileceğinin söylenmesi dikkati çekti. Suriye'de Esad ve Putin'e karşı direnen Bayırbucak Türkmenleri için hazırlanan video, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü. 'Gözdağı' türküsü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Herkesin dikkatini çeken türküyü seslendiren İbrahim Yılmaz ve Hüseyin Seven ilk kez İhlas Haber Ajansı kameralarının karşısına geçti. Söyledikleri türkü ile gönüllere taht kuran iki arkadaş, Türkiye’deki 81 ilin Bayırbucak Türkmenlerinin yanında olduğunu vurguladı. Bayırbucak Türkmenleri’nin Rusya ve Esad güçleri karşısında verdiği mücadeleden çok etkilendiğini dile getiren 28 yaşındaki İbrahim Yılmaz, “Evde otururken televizyonda Bayırbucak Türkmenlerinin bombardıman altında olduğunu izledim. Bundan çok rahatsız oldum. Soydaşlarımızın o halde olması beni çok derinden yaraladı. Birde Rusya’nın yapmış olduğu orantısız güç gözümün önüne geldi. Gözüme uyku girmedi. Yatmak üzereyken onlarla alakalı bir şey yapamamanın üzüntüsüyle elime kalem kağıt aldım ve bu türkü ortaya çıktı” diye konuştu. Bu türkü ile Türkiye'nin Bayırbucak Türkmenlerinin arkasında olduğunu göstermek istediğini ifade eden Yılmaz, “Putin için ağır bir eser oldu. Putin’in bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Uçak hadisesinden sonra olay patlak verdi. İkinci mısrada ifade edildiği gibi Putin’in bu hadiseyi kulağına küpe yapması gerekir. Bir de Ayasofya meselesi var. Ayasofya bizim de kırmızı çizgimizdir. Onların boşu boşuna Ayasofya’dan beklentisi olmasın. Bu kadar dillerine dolarlar ise bir gün biz de orada saf tutup namaz kılarız” dedi. Türküyü birlikte seslendiren 35 yaşındaki Hüseyin Seven ise, "Oradaki vatandaşlarımızın seslerini duyurmak ve onlarla birlikte olduğumuzu hissettirmek için böyle bir türküye imza attık" dedi.
Pendikli İsyankar Uzun Can 07:22
Pendikli İsyankar Uzun Can 184 izlenme - 7 yıl önce gözdağı gençlik
Eşekten Gözdağı Yiyen Adam 00:41
Eşekten Gözdağı Yiyen Adam 14 izlenme - 4 ay önce eşekten gözdağı yiyen adam
Gözdağı Gençlik  Pelin Ve Ben 04:23
Gözdağı Gençlik Pelin Ve Ben 179 izlenme - 7 yıl önce uzun can capris'e
Denizli Gözdağı Verdi 02:06
Denizli Gözdağı Verdi 264 izlenme - 9 yıl önce denizli gözdağı verdi"
Türkiye'ye Terlikle Gözdağı Vermek 00:40
Türkiye'ye Terlikle Gözdağı Vermek 83 izlenme - 3 yıl önce Mısır'da uydudan yayın yapan bir televizyon programında Tevfik Okasha Mısır'ın barış planının Türkiye, Katar ve Hamas'ın girişimleriyle engellendiğini ileri sürdü. Elindeki terliği gösteren Okasha "Bu terlik, Mısır halkından Katar, Hamas ve Türkiye yöneticilerine bir şamardır" demiş. İzliyoruz efenim...
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-2-sbg 05:00
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-2-sbg 204 izlenme - 7 yıl önce sabah 8de ahmet faruk ve sedat abinin kahvaltıya gelmesi ve kahvaltımızı yapmamızın ardından önce pendik/gözdağına gidiyor ardından kurtköy yokuşundan pendik sahile iniyor sahilden kartal maltepe kadıköy ve karaköyün ardından eminönüne geçip gece karanlığında e-5ten yoğun trafikte geri dönerek güzel bir istanbul turumuzu tamamlıyoruz..
Pendik Gözdağı 09:51
Pendik Gözdağı 113 izlenme - 7 yıl önce hayalcikral
Gözdağı Güllübağlar 04:26
Gözdağı Güllübağlar 190 izlenme - 9 yıl önce bu eski Şimdi çok farklıyıss;) devamı gelicekk:)
Gözdağı Gençlik 04:23
Gözdağı Gençlik 102 izlenme - 7 yıl önce pelin ve ben
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-1-sbg 09:24
26mart2011-ist-gözdağı-pendik-eminönü bisiklet turu-1-sbg 200 izlenme - 7 yıl önce sabah 8de ahmet faruk ve sedat abinin kahvaltıya gelmesi ve kahvaltımızı yapmamızın ardından önce pendik/gözdağına gidiyor ardından kurtköy yokuşundan pendik sahile iniyor sahilden kartal maltepe kadıköy ve karaköyün ardından eminönüne geçip gece karanlığında e-5ten yoğun trafikte geri dönerek güzel bir istanbul turumuzu tamamlıyoruz..
Tutsak 3. Bölüm - Elif'in Amcasına Kenan'dan Gözdağı (3 Ekim Salı) 03:59
Tutsak 3. Bölüm - Elif'in Amcasına Kenan'dan Gözdağı (3 Ekim Salı) 10 izlenme - 6 ay önce Sadullah'ın cenaze töreninde Elif'in yıllar sonra karşısına çıkan amcası, onun tekrar kabusu olmaya çalışıyor ancak Bahadır ve Kenan engeline takılıyor! Sadullah'ın cenazesinde beklenmedik bir durum yaşanıyor. Elif'in taziyeleri kabul ettiği sırada ortaya çıkan amcası, bir anda kabus gibi Elif'in hayatının üzerine çöküyor. Amcasını karşısında gören Elif ise ona tepki gösterince devreye Bahadır, sonrasında ise Kenan giriyor. Bahadır ve Kenan'ın tehditleri karşısında geri adım atmaya niyeti olmayan amca Elif'i bundan sonra rahat bırakmayacağının da sinyallerini veriyor. Bu durum karşısında Kenan sert bir tavır alarak, Elif'in amcasına gözdağı veriyor. Ancak Elif'in amcası bir süre sonra tekrar onun peşine düşerek Sadullah'tan geriye kalan paraları istiyor!
Demba Ba'dan Sow'a Gözdağı 01:00
Demba Ba'dan Sow'a Gözdağı 69 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın yıldızı Demba Ba, pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçında yakın arkadaşı Sow'u üzeceklerini söyledi.
Gözdağı - Gezi Direnişi Belgeseli - Fragman 00:36
Gözdağı - Gezi Direnişi Belgeseli - Fragman 44 izlenme - 3 yıl önce Can Dündar'ın gezi direnişi sırasında gözünü kaybeden 6 kişinin öyküsünü anlattığı Gözdağı belgeselinin fragmanı...
Gözdağı (2014) Fragman 00:37
Gözdağı (2014) Fragman 49 izlenme - 4 yıl önce
Laboral Oyuncuları, Zombi Kılığına Girerek G.saray'a Gözdağı Verdi 00:31
Laboral Oyuncuları, Zombi Kılığına Girerek G.saray'a Gözdağı Verdi 30 izlenme - 3 yıl önce Laboral Kutxa'da forma giyen Emeterio ve Causeur, Galatasaray Liv Hospital maçı öncesinde zombi kılığına girdi, "Cadılar bayramında G.Saray'ı korkutacağız." dedi.
Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi 03:41
Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi 8 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Tüm Düşman Ülkelere Gözdağı Verdi
İspanya La Liga'da Real'den Atletico'ya Gözdağı! 00:23
İspanya La Liga'da Real'den Atletico'ya Gözdağı! 4 izlenme - 2 yıl önce İspanya La Liga'da Real Madrid sahasında Atletico Madrid'i konuk edecek. Dev maç öncesi Real Madrid, sosyal medya hesabından paylaştığı bu video ile Atletico Madrid'e adeta gözdağı verdi.