Hoşgeldiniz!

gözden

Sancak Bana Kendimi Ver Feat Taladro - Gözden Uzak 04:39
Sancak Bana Kendimi Ver Feat Taladro - Gözden Uzak 244.033 izlenme - 4 yıl önce Sancak Bana Kendimi Ver Feat Taladro - Gözden Uzak
Gözden Kaybolma Şakası 04:10
Gözden Kaybolma Şakası 199.929 izlenme - 5 yıl önce Gözden Kaybolma Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sancak - Gözden Uzak 03:58
Sancak - Gözden Uzak 107.627 izlenme - 4 yıl önce Sancak Gözden Uzak 2013
Sancak - At İçine (Gözden Uzak) 03:11
Sancak - At İçine (Gözden Uzak) 61.087 izlenme - 4 yıl önce Sancak - At İçine (Gözden Uzak)
Sancak - Zaman Nasıl Çözer Feat. Burak Alkın (Gözden Uzak) 03:43
Sancak - Zaman Nasıl Çözer Feat. Burak Alkın (Gözden Uzak) 64.869 izlenme - 4 yıl önce Sancak - Zaman Nasıl Çözer feat. Burak Alkın (Gözden Uzak)
Sancak - Seni Son Anlatışım (Gözden Uzak) 03:46
Sancak - Seni Son Anlatışım (Gözden Uzak) 41.681 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir başkası duysun beni ya da bir başkası anlasın hissettiğimi, istemem. Seni anlatıp durdum insanlara. Başkası sevsin beni ya da bir başkası uyansın kollarımda, istemem. Seni yeni bıraktım topraklara. Sana acıyarak baktıklarında dayanamıyorum. 'Aslında burada o' diyorum. Ama beni de susturuyorlar en sonunda. Geri getiremem ama bitmesin de. Beni de düşün, yanlış anlamanı istemem. Seni bu son anlatışım insanlara. Gel, ve uzan omuzlarıma. Gidelim umutlara doğru. Alalım bulutları da. Ver elini, korkma hiç ne olur. Gelirim bir gün yanına, yaşamak gelmiyor içimden. Yazıyorum hep seni bak, okuyorum göklere doğru. Eğer göreceksem seni, Sebebi ölümse bunun ben bir saniye bile beklemem. Seni değişemem ki dünyalara. Ki sen seveceksen beni, Burada sensiz kalıp yaşlanmayı bile beklemem. Beni bıraksınlar topraklara. Sana acıyarak baktıklarında dayanamıyorum. 'Aslında burada o' diyorum. Ama beni de susturuyorlar en sonunda. Geri getiremem ama bitmesin de. Beni de düşün, yanlış anlamanı istemem. Seni bu son anlatışım insanlara. Gel, ve uzan omuzlarıma. Gidelim umutlara doğru. Alalım bulutları da. Ver elini, korkma hiç ne olur. Gelirim bir gün yanına, yaşamak gelmiyor içimden. Yazıyorum hep seni bak, okuyorum göklere doğru.
Haberin Varmı Yar Yar Haberin Varmııııı 02:41
Haberin Varmı Yar Yar Haberin Varmııııı 64.387 izlenme - 8 yıl önce haberin varmı bayandan amatör çok güzel bir yorum
Sancak Feat Burak Alkın - Gözden Uzak 03:43
Sancak Feat Burak Alkın - Gözden Uzak 17.461 izlenme - 4 yıl önce Sancak Zaman Nasıl Çözer feat Burak Alkın (Gözden Uzak)
Sancak - Gözden Uzak 03:58
Sancak - Gözden Uzak 9.024 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri : Kim için hayat verilir? Kim için vazgeçilir her şeyden? Anlamadığım, ne için terkedilir? Ne içim, ne dışım kaldı gelip katletmediğin. Mide bulantımın nedeni aşk da nefret de değil. Git başımdan. Ya gel ya git, belirsiz olmasın. Bigün annem bir ip, bir sandalye başında bulmasın beni. Raporumda yazmasın deli, ve ya bulunmasın delil. Beni öldü sanıp başkasıyla görmeyeyim seni. O yüzden git. Ya git ya gel dedim. Beni biliyorsun ya canımı alsan, ben yine sen derim. Gel, kötü yapma kendini. Beni unuttuğundan beri, Adın hasretiyle ömür kısaltan bir hayat berberi. Çık aklımdan, sana başkasının dokunması. Bununla savaştıkça aklımın tam ortası. Aklımdan geçen bu kez başıma gelse, eşittir: Bir akşam iğrenç iki cansız bedenin bulunması. Biri dedi gözden uzak ol aman. Biri dedi kal ki yanında uyan. Diyemedim ikisi de çok zor inan. Hangi birini yapsın bu can o zaman? Kimisine zor yeni bir yalan. Kimisine zor ya da sıradan. Bile bile yor kalbini yan. Nedenini bulamam. İnat mısın? Yoksa günah mı? Gelişin, gelmeyişin, sanırım hepsi tuzak. (boşver) Sahi o kadar uzak mıyız? Güvenmek de yasak mı? Beni düşlediğimiz evin içinde mezar kazıp bıraktın. Ki haklısın, sanırım çok abarttım bizi. Hatta bak hatırladım, üzgünüm seni düşündüğüm için. Üzülme değiştiğin için, üzülme yok ettiğin için. Ben üzgünüm, ya da varsay ki bitti ben üzdüğüm için. Umarım rahatsındır. Hayatına bensiz bir güneş sığdır. İçinde yan. De ki bu cehennemin fazlalığı mı? Seni bilen hiçkimsenin yüzüne dahi bakmadığımı, Ve unutmadan, etrafı sensizliğin kapladığını. Bil ve git. Artık görmesem de olur. Sesini duymasam da, sen beni sevmesen de olur. Düşünme, bulurum bir çaresini, bilmesem de yolu. Şimdi kimlesin, ne haldesin? Bilmesem de olur. Biri dedi gözden uzak ol aman. Biri dedi kal ki yanında uyan. Diyemedim ikisi de çok zor inan. Hangi birini yapsın bu can o zaman? Kimisine zor yeni bir yalan. Kimisine zor ya da sıradan. Bile bile yor kalbini yan. Nedenini bulamam.
Sancak - Her Aşk İçin Bir Şehir Feat. Sokrat St (Gözden Uzak) 02:36
Sancak - Her Aşk İçin Bir Şehir Feat. Sokrat St (Gözden Uzak) 7.374 izlenme - 4 yıl önce Sancak - Her Aşk İçin Bir Şehir feat. Sokrat ST (Gözden Uzak)
Gözden Yaş Akmaz Ama Kalbum Oturmiş Ağlar 03:01
Gözden Yaş Akmaz Ama Kalbum Oturmiş Ağlar 13.198 izlenme - 9 yıl önce gözden yaş akmaz ama kalbum oturmiş ağlar
Sancak - Gidiyordum ( Gözden Uzak ) 02:46
Sancak - Gidiyordum ( Gözden Uzak ) 4.037 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri : Bir gün varırsan farkına. Beni rüyalarında birisine sor. Belki bulursun ya da o karanlık odanda dönüp dolaşıyorsun. Ne seni ne de beni düşünüyordum. Sen hala beni bekliyorsun. Ve kimileri bize tutunuyorken. İnan içimden gelmiyor. Gidiyordum. Düşüyordum. Biliyordum. Gülüyordun. Bir gün gelirsem karşına. Bana ne söyleyeceksen yüreğine koy. Sus ve bakma arkana. Bana yalan nedir hatırlatıyorsun. Ne seni ne de beni düşünüyordum. Sen hala beni bekliyorsun. Ve kimileri bize tutunuyorken. İnan içimden gelmiyor. Gidiyordum. Düşüyordum. Biliyordum. Gülüyordun.
Aşk Laftan Anlamazki Yıldız Tilbe 04:34
Aşk Laftan Anlamazki Yıldız Tilbe 11.288 izlenme - 7 yıl önce aşk laftan anlamazki yıldız tilbe
Ağlamak İçin Gözden Yaş Mı Akmalı 00:39
Ağlamak İçin Gözden Yaş Mı Akmalı 3.253 izlenme - 9 yıl önce ağlamak için gözden yaş mı akmalı? fransız romantizm temsilcisi victor hugaodan kendi seslendirmemle.
neşet ertaş.bakılmazmı gözden dökülen yaşa.s.ylmz. 05:55
neşet ertaş.bakılmazmı gözden dökülen yaşa.s.ylmz. 1.552 izlenme - 7 yıl önce neşet ertaş.bakılmazmı gözden dökülen yaşa.s.ylmz.
Tatvan Kireçocaği Kakalin 04:40
Tatvan Kireçocaği Kakalin 1.787 izlenme - 9 yıl önce tatvan kİreçocaĞi İçİn yaptu-im bunu
Sancak Bana Kendimi Ver Feat Taladro Gözden Uzak 04:39
Sancak Bana Kendimi Ver Feat Taladro Gözden Uzak 643 izlenme - 2 yıl önce sancak taladro bana kendimi ver HD klip gözden uzak Şarkı Sözleri : Sancak Verse; Bu günahsız gözlerimi de yaktırma bana. Sana mı ona mı inanayım battım yalana. Tam unuttum dediğim an bulaştın yakama. Bi de onu öperken de baktın ya bana. Sen, en pis hali nefretin. Huzuru beni düşünmeden kendine çektin. Bu masaya bir resmin az geldi. Dön de gururum yine bana ihanet etsin. Bu evi, eşyaları bile sattırma bana. Bütün odaları sen ve kapandım odama. Kilidimi beynime vurup çektim kapıyı. İçeriye beni bile alan olmasa da, gel. Bana mutsuzmuş gibi bakma. İstanbul neresi diye bile sorma. Gidiyorum. Beni biliyorsun, duramam. Sırtıma koyduğun onlarca tonla. Yine her gece kendini yazdırma bana. Bir bırak beni ona buna sordurmasana. Düşünme sen gidince öldüğümü falan. Tek derdim onunla uyuduğun zaman. İsterdim başkası kokunu bilmesin. Ya da bilmeseydim şimdi kimlesin. Bu daha zor, onu biliyorum, onu tanıyorum. Unutamıyorum.. Sonumu ecelden önce getirttirme bana. Garezim seni bana hiç unutturmamana. Kötüyüm bunu bile bile öldürme beni. Meleğim gibi bir gece sol yanıma gel. Bana düşmanmış gibi bakma. Ben yokken ne oldu diye sorma. Ölüyorum, bunu biliyorsun. Duramam, ömrüme koyduğun onlarca sonla. Gidemem, canım burnuma gelse de ben. Yine herkesi kendim sandım. Ya adam olamam ya da ben olamam. Bana kendimi ver, git. Eğer bir umut varsa içinde, yüreğim avuçlarının içinde. Benim ol diyemem sana zorlama beni. Seni başkası her gece gözlüyorken.
Canlı Yayında Konuk Gözden Kayboldu 00:26
Canlı Yayında Konuk Gözden Kayboldu 1.374 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında konuk gözden kayboldu
Gözünden Sümküren Kız 00:10
Gözünden Sümküren Kız 766 izlenme - 3 yıl önce Bu bağyan bu aşamaya gelmek için kaç beyin hücresini patlattı acaba ıkınırken merak ediyorum ehe ehe iyi seyirler.
Ebru Yaşar - Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim 04:17
Ebru Yaşar - Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim 1.199 izlenme - 5 yıl önce Ebru Yaşar - Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim
Gözden Yaş Gelmez Ama Kalbim Oturmuş Ağlar ! 04:46
Gözden Yaş Gelmez Ama Kalbim Oturmuş Ağlar ! 816 izlenme - 6 yıl önce Semyanla Müzik Diyarı
Emel Sayın -  Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim (Canlı Performans) 06:59
Emel Sayın - Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim (Canlı Performans) 28 izlenme - 2 ay önce Emel Sayın - Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Gönlümün içindedir Gözden ırak sevgilim Çekilmez biçimdedir Bu iftirak sevgilim Gözüm yolda, gönlüm sende Tahammül kalmadı bende Yok mu acep bir bilen de Seni nerde bulayım Gökte mi yerde misin Ya kimlerden sorayım Sonsuz seferde misin Sanma ki cefasızım Aşkımda vefasızım Sana ilk sözümdeyim sevgilim Ahdımda riyasızım sevgilim Beste: Sadettin Kaynak Makam: Hicaz Usül: Düyek Form: Şarkı
Bekir Sıtkı Sezgin - Gözden Cemalin Çün Irağ Oldu 02:24
Bekir Sıtkı Sezgin - Gözden Cemalin Çün Irağ Oldu 390 izlenme - 3 yıl önce Gözden cemâlin çün ırağ oldu Mecnuna döndüm yerim dağ oldu Zülfü zenciri bana bağ oldu Mecnuna döndüm yerim dağ oldu Beste: Rifat Bey Güfte: ? Makam: Muhayyer Usûl: Düyek
Malatyalı İbrahim - Gözden Irak Olunca 03:38
Malatyalı İbrahim - Gözden Irak Olunca 607 izlenme - 6 yıl önce
Çiftlik İlköğretim Okulu Şiir Dinletisi 03:17
Çiftlik İlköğretim Okulu Şiir Dinletisi 1.060 izlenme - 8 yıl önce uşak banaz çiftlik ilköğretim okulu 1 sevgi kurtaracak bizi şiir dinletisiemine akgün-ağlamak için gözden yaş mı akmalı
Tunay Gözden - Süzülür 02:37
Tunay Gözden - Süzülür 1.441 izlenme - 10 yıl önce söz-müzik: tunay gözden www.tunaygozden.com
canlı yayında konuk gözden kayboldu 00:26
canlı yayında konuk gözden kayboldu 559 izlenme - 8 yıl önce
Şelale Şehnaz Sam - Ağlamak İçin Gözden Yaş Mı Akmalı 04:22
Şelale Şehnaz Sam - Ağlamak İçin Gözden Yaş Mı Akmalı 396 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Söylenecek Birşeyler Var Çıkış Tarihi: 19.11.2012 Türkçe Pop
Dünyanın En Gözde Sütçüsü Mehmet 01:23
Dünyanın En Gözde Sütçüsü Mehmet 236 izlenme - 3 yıl önce Rekorları parça pinçik ederek global çapta infiale yol açan, kamuoyunu sarsan nice Türk cengaverini pek çok kere sitemiz aracılığı ile alkışlarla yaşatmıştık. Bugün de sıra, kırdığı akıl almaz dünya rekoru ile göğsümüzü kabartan Mehmet Yılmaz'da. Çok yaşa sen sütçü Mehmet. Kelime oyunlu cin başlıklar atmaktan utanmayan, arlanmayan site.
Zeki Sargın - Gözden Göze 04:09
Zeki Sargın - Gözden Göze 282 izlenme - 6 yıl önce