Hoşgeldiniz!

gözel

Mustafa Ceceli - Alem Gözel (Canlı Performans) 03:50
Mustafa Ceceli - Alem Gözel (Canlı Performans) 208.868 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Ceceli - Alem Gözel (2014 Yeni) Azerbaycan'ın Gence kentindeki konserde, Mustafa Ceceli Alem Gözel şarkısını söylüyor. Yayın AZ TV'den yayınlanıyor. Şarkı sözleri: Gözlerine bakınca yüreğim kanatlanır Ellerini tutunca sevgimiz alevlenir Yıldızlar aynasısın kalbimin sarayında Sen benim ruh eşimsin kanımsın damarımda Nece de güzel ah sevip sevilmek bu yer yüzünde Bir de korusak sevgimizi melekleriyle Alem güzel hayat güzel sevenlerin gözlerinde Bu sevgimiz destan olur essin yellerde Alem güzel hayat güzel sevenlerin gözlerinde Bu sevgimiz destan olur essin yellerde Sevdiğimin yanında bu dünya cennet olur Dertlerim unutulur bu hayat sonsuz olur Yıldızlar aynasısın kalbimin sarayında Sen benim ruh eşimsin kanımsın damarımda Ne kadar güzel sevip sevilmek bu yer yüzünde Bir de korusak sevgimizi melekleriyle Alem güzel hayat güzel sevenlerin gözlerinde Bu sevgimiz destan olur essin yellerde Alem güzel hayat güzel sevenlerin gözlerinde Bu sevgimiz destan olur essin yellerde
Aşık İmami - Gözel Ayşem 05:30
Aşık İmami - Gözel Ayşem 15.781 izlenme - 6 yıl önce
Meni Sevmir O Gözel Yar 04:34
Meni Sevmir O Gözel Yar 6.979 izlenme - 10 yıl önce jsmn için yüklediğim bir parcadır.
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 00:51
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 1.121 izlenme - 3 yıl önce 'Analar Ölmez' filmindeki meşhur repliği ile Perihan ablamızın köylü olmak ve şehirli olmak arasındaki ince çizgideki gidiş-gelişlerini izleyelim ve alkışlarla yaşatalım.
Yunus Emre Gözel 03:56
Yunus Emre Gözel 2.466 izlenme - 10 yıl önce yunus emre gözel
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 00:51
Ben Dönyanın En Gözel Garısıyam 1.774 izlenme - 8 yıl önce
Mihriban Türkmen - Gözellerden Üç Gözel 04:10
Mihriban Türkmen - Gözellerden Üç Gözel 58 izlenme - 5 ay önce Mihriban Türkmen - Gözellerden Üç Gözel
Sevişmek İğrenç Birşeydir 00:55
Sevişmek İğrenç Birşeydir 349 izlenme - 3 yıl önce Yapma güzel kızım olur mu hiç öyle şey. Ben, sen, o, biz, siz ve onlar sevişmeseydi, nasıl yaşayacaktık. Bu konu hakkında seninle özel olarak görüşmeliyiz.
Azerbaycanın Gözel Qızı Leyla...qar-Deniz 02:49
Azerbaycanın Gözel Qızı Leyla...qar-Deniz 465 izlenme - 7 yıl önce azerbaycanın gözel qızı leyla...
Azeri Televizyasında Hazal Kaya İle Hamınıza Koyuyoruz Röportajı 06:01
Azeri Televizyasında Hazal Kaya İle Hamınıza Koyuyoruz Röportajı 195 izlenme - 3 yıl önce Türk magazinyasından çektiğimiz yetmiyormuş gibi, bir de azeri televizyasının Hazal Kaya kişisiyle röportajı varki evlere şenlik. Hamlar Salamlar havada uçuşup durupdu izliyoruz.
Serhat Köksal ve 2/5BZ Projesi 05:46
Serhat Köksal ve 2/5BZ Projesi 293 izlenme - 3 yıl önce Kayıt dışı nurlama ve aklama diskosunda İpekyolu’nun egzotik underground’ını Bağımsız Yeşilçam’ın nasırlı ellerinin öfkesiyle sıvazladığı Endülüs’ten saykedelik bir raks temposuyla İstanbul'un alaturca helalarında sevişen adam olarak tanıyıp, sevipsaydığınız abiniz Serhat Köksal ile kıllar evvel yapılmış bir roportaj.
Unutma Benı 03:56
Unutma Benı 180 izlenme - 8 yıl önce video
Gözel qarqişlar by raqo 00:44
Gözel qarqişlar by raqo 124 izlenme - 6 yıl önce bu klip hem youtubede hem facede shimdide burda. Azeri RAQİF
Elish Rapper - Unutma Yar (Azeri Arabesk Rap) 04:22
Elish Rapper - Unutma Yar (Azeri Arabesk Rap) 78 izlenme - 3 yıl önce Kardeş ülke Azerbaycanın asi gençlerinden olan Elish Rapper'in arabesk rapını izleyelime efem. Tek millet tek arabesk rap
Grup Potansiyel İşsiz 03:23
Grup Potansiyel İşsiz 183 izlenme - 10 yıl önce grup potansiyel İşsiz ropörtaj
Uşaklı Sadeclerr 02:43
Uşaklı Sadeclerr 91 izlenme - 9 yıl önce İsmet paŞaa caddesindennn