Hoşgeldiniz!

gözlerim kapalı

İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı - Orhan Veli 03:05
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı - Orhan Veli 55.125 izlenme - 7 yıl önce
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 02:09
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 14.356 izlenme - 5 yıl önce İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim  Kapalı 02:50
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 3.977 izlenme - 2 yıl önce İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı Sahibi: Eyüp Duymaç Şarkı Sözleri (lyrics): İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı Hafiften bir rüzgar esiyor Yavaş yavaş sallanıyor Yapraklar ağaçlarda Uzaklarda çok uzaklarda, Sucuların hiç durmayan çıngırakları İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı. İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı Başımda o eski alemlerin sarhoşluğu Loş kayıkhaneleriyle bir yalı Dinmiş lodosların uğultusu içinde İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı Alnın sıcak mı değil mi biliyorum Dudakların ıslak mı değil mi biliyorum Beyaz bir ay doğuyor fıstıkların arkasından Kalbinin vuruşundan anlıyorum İstanbul'u dinliyorum,gözlerim kapalı
İstanbul'u Dinliyorum Gözlerim Kapalı 02:17
İstanbul'u Dinliyorum Gözlerim Kapalı 1.792 izlenme - 2 yıl önce Orhan Velı ' Nin Harika Kaleminden Cem Karaca ' Nin Muhtesem Sesinden Nacizane Benim Objektifimden " Istanbul'u Dınlıyorum Gözlerım Kapalı " Foto Video.
Müşfik Kenter - İstanbulu Dinliyorum (orhan Veli) 01:43
Müşfik Kenter - İstanbulu Dinliyorum (orhan Veli) 3.923 izlenme - 3 yıl önce Müşfik Kenter - İstanbulu Dinliyorum (orhan Veli) istanbul'u Dinliyorum istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı önce Hafiften Bir Rüzgar Esiyor; yavaş Yavaş Sallanıyor yapraklar, Ağaçlarda; uzaklarda, Çok Uzaklarda, sucuların Hiç Durmayan Çıngırakları istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı. istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı; kuşlar Geçiyor, Derken; yükseklerden, Sürü Sürü, Çığlık Çığlık. ağlar Çekiliyor Dalyanlarda; bir Kadının Suya Değiyor Ayakları; istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı. istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı; serin Serin Kapalıçarşı cıvıl Cıvıl Mahmutpaşa güvercin Dolu Avlular çekiç Sesleri Geliyor Doklardan güzelim Bahar Rüzgarında Ter Kokuları; istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı. istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı; başımda Eski Alemlerin Sarhoşluğu loş Kayıkhaneleriyle Bir Yalı; dinmiş Lodosların Uğultusu İçinde istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı. istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı; bir Yosma Geçiyor Kaldırımdan; küfürler, Şarkılar, Türküler, Laf Atmalar. birşey Düşüyor Elinden Yere; bir Gül Olmalı; istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı. istanbul'u Dinliyorum, Gözlerim Kapalı; bir Kuş Çırpınıyor Eteklerinde; alnın Sıcak Mı, Değil Mi, Biliyorum; dudakların Islak Mı, Değil Mi, Biliyorum; beyaz Bir Ay Doğuyor Fıstıkların Arkasından kalbinin Vuruşundan Anlıyorum; istanbul'u Dinliyorum. Orhan Veli
istanbulu dinliyorum gözlerim kapali 03:28
istanbulu dinliyorum gözlerim kapali 3.001 izlenme - 5 yıl önce
istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı...ahmet calay.. 03:28
istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı...ahmet calay.. 1.564 izlenme - 5 yıl önce şiir orhan veli kanık ..seslendiren ahmet calay..istanbul tutkunları için..
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 00:06
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 774 izlenme - 3 yıl önce istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı
sensiz anlamsızım 02:51
sensiz anlamsızım 2.007 izlenme - 7 yıl önce
aşk her şeye değer 03:46
aşk her şeye değer 2.027 izlenme - 7 yıl önce öyle bir rüyaydın ki, sadece bir kez gördüğüm, denedim tutamadım, rüzgarda savrulan bir küldün...!!! denedim tutamadım, rüzgarda savrulan bir küldüm...!!! aşk her şeye değer, seninle anladım, bin yıl geçse sürer içimde rüzgarın...!!!aşk herşeye değer, seni seviyorum...sevmek suçsa eğer, kabul ediyorum!!! öyle bir yalnızlık ki, eşlik ediyor hayalin, gözlerim kapalı, yanımdasın hala sevgilim...!!! gözlerim kapalı, yanımda gibisin sevgilim...!!!
gercek aşk  bir hayal için deyim gözlerim kapalı 02:56
gercek aşk bir hayal için deyim gözlerim kapalı 858 izlenme - 6 yıl önce bir hayal için deyim gözlerim kapalı
Benim İçin Üzülme - İstanbul'u Dinliyorum Gözlerim Kapalı 01:29
Benim İçin Üzülme - İstanbul'u Dinliyorum Gözlerim Kapalı 144 izlenme - 4 yıl önce Benim İçin Üzülme her Salı 20:00'da ATV'de! Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"BENİM İÇİN ÜZÜLME" yüreğinize dokunacak. Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar... Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir.