Hoşgeldiniz!

Gözlerin Yeter Videoları

Arif Altunkaya Sonsuz Askim 04:39
Arif Altunkaya Sonsuz Askim 31.244 izlenme - 9 yıl önce çok güzel duygusal bİr parçaaa dİnlemeden geçmeyİn üzülürsünüz
Arif Altunkaya - Sonsuz Aşkım - Senin Gözlerin Yeter 04:25
Arif Altunkaya - Sonsuz Aşkım - Senin Gözlerin Yeter 4.330 izlenme - 5 yıl önce aldığım iki biletle sinemaya gittim dün__koltuğun birinde ben__sol yanımdaki boş koltukda hayalimde sen__unutma seni benim kadar seven olmaz ki !...
Kıraç - Endamın Yeter 03:22
Kıraç - Endamın Yeter 5.220 izlenme - 6 yıl önce bir gökteki yıldızlara,birde sevdiğim sana,hayranım; endamın yeter...
Kıraç - Endamın Yeter Gözlerin Yeter 01:45
Kıraç - Endamın Yeter Gözlerin Yeter 2.370 izlenme - 4 yıl önce Endamın Yeter Gözlerin Yeter
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 04:01
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 1.704 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 03:43
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 469 izlenme - 4 yıl önce
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 03:43
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 238 izlenme - 2 yıl önce "Siteye yollanan tüm Zeki Müren içerikleri kabul ediliyor, bu nasıl iş aga yea" diyen bir arkadaşımı terlikle dövdüm geçen gün. "Sen de şarkı söyle, sen de bişeye yara, seni de siteye yollarız" dedim, sustu. Bir Mektup Bir Resim, Seni Senden İstiyorum, Gözyaşı Bekleme, Kanımda Kıvılcım, Hep Sen Varsın Sen Yaşarsın gibi parçaların bulunduğu "Ayrıldık İşte" albümünden. Bu arada bu şarkı benim en sevdiğim Zeki Müren şarkısıdır.
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 04:01
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 262 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk... Şu felek yüzüme gülmeyiversin. Her gün başka gülen yüzlerin yeter. Bahtıma bir güneş doğmayıversin. Gönlümün ışığı gözlerin yeter. Rüzgarlı, yağmurlu, boralı, selli gönlüme Aramam başka teselli. Şiirli, türkülü, şarkı, gazelli, Ruhumun nakışı sözlerin yeter. Beklemem artık ben gülecek bahtı. Peşinden koştum da yine bıraktı. Neyleyim vefasız taç ile tahtı. Başımı koyduğum dizlerin yeter.
Diablo Hamza - Gözlerin Yeter [jargon Beat] 03:05
Diablo Hamza - Gözlerin Yeter [jargon Beat] 135 izlenme - 6 yıl önce diablo hamza - gözlerin yeter [jargon beat]
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 04:01
Zeki Müren - Gözlerin Yeter 1 izlenme - 2 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Şu felek yüzüme gülmeyiversin. Her gün başka gülen yüzlerin yeter. Bahtıma bir güneş doğmayıversin. Gönlümün ışığı gözlerin yeter. Rüzgarlı, yağmurlu, boralı, selli gönlüme Aramam başka teselli. Şiirli, türkülü, şarkı, gazelli, Ruhumun nakışı sözlerin yeter. Beklemem artık ben gülecek bahtı. Peşinden koştum da yine bıraktı. Neyleyim vefasız taç ile tahtı. Başımı koyduğum dizlerin yeter.