Hoşgeldiniz!

Gözlük Gizli Kamera Videoları İzle

Hd Gözlük Gizli Kamera
Hd Gözlük Gizli Kamera 6.425 izlenme - 4 yıl önce Hd Gözlük Gizli Kamera
Optik Gözlük Gizli Kamera Kullanımı 04:10
Optik Gözlük Gizli Kamera Kullanımı 205 izlenme - 1 yıl önce Optik gözlük gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Gözlük gizli kameralar video ve foto çekimi uygulamaları yapılmıştır. Detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/gizli-kamerali-optik-gozluk-op-25.html Adrese Mini gizli kameralar için http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
Gözlük Gizli Kamera Hd Kullanımı 04:17
Gözlük Gizli Kamera Hd Kullanımı 186 izlenme - 11 ay önce HD 720p. Optik Gözlük gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Casus gizli kamera gözlük hakkında detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/gizli-kamerali-optik-gozluk-op-25.html adrese, Mini gizli kameralar ve gizli kamera modelleri için http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
720 Hd Gozluk Gizli Kamera-tvshopmarket.com 02:54
720 Hd Gozluk Gizli Kamera-tvshopmarket.com 27 izlenme - 2 yıl önce 720p HD Gizli Gözlük Kamera http://www.tvshopmarket.com/720p-hd-gizli-gozluk-kamera.html HD kalitesinde kayıt yapan kameralı gözlük ile önemli anlarınızı unutulmaz hale getirin. Yüksek kalitede video ve ses kaydı yapabileceğiniz gibi, fotoğraf çekmek içinde oldukça kullanışlı bir üründür. Şık tasarım ve kolay kullanma özelliğine sahiptir. Video ve fotoğraf açma / kapama tek tuş üzerinden yapılır. Kayıt esnasında herhangi led yanmaz. Fotoğraf ve video kayıtlarında saat ve tarih damgası mevcut. Ürün Özellikleri: - Video formatı: AVI. - Çözünürlük: Gerçek 1280 x 720 piksel @ 30fps. - Resim formatı: JPEG. - Fotoğraf çekme çözünürlüğü: 2560x1920 piksel. - 2 Farklı Kayıt Seçeneği: Video&Ses kaydı, fotoğraf çekme. - PC Arabirimi: USB1.1 & 2.0. - Bilgisayarın USB portundan şarj edilebilme özelliği. - Eş zamanlı renkli video ve ses kaydı. - Video dosya boyutu: 90MB/dak. - Video ve fotoğraf dosyasında kayıt tarihini gösterme özelliği. - Video Kayıt Süresi: 750 Dakika (Tam şarjlı iken). - Pil: Dahili 270 mAh Li-ion şarj edilebilir pil. - İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/Win7. - Kayıt Modu: Hafıza dolana veya manuel olarak kapatılana kadar sürekli kayıt. - Ağırlık: 30 Gr. Ürün Ebatları: 150 mm. X 15 mm.