Hoşgeldiniz!

gözlükler

Yılmaz Morgül'ün Gözlükleri Olay Oldu (Rising Star Türkiye 26 Temmuz Salı) 00:15
Yılmaz Morgül'ün Gözlükleri Olay Oldu (Rising Star Türkiye 26 Temmuz Salı) 911 izlenme - 2 yıl önce Rising Star 4. yeni bölümünde pembe bir takım ile programa katılan Yılmaz Morgül'ün çiçekli gözlükleri geceye damga vurdu. Rising Star Türkiye'de pembe takım ve çiçeklerle kaplı gözlükleriyle ekrana çıkan Yılmaz Morgül izleyenler şaşırttı. Doğaya, tabiata vurgu yapmak için pembe giyindiğini ve çiçekli gözlükler taktığını söyleyen ünlü sanatçı, konu ile ilgili; "Hayal kurmaya devam edin. bir insanın hayalleri biterse kendi de biter. Polyanna Morgül olun, her insana iyi niyet ve hoşgörüyle yaklaşın. Vicdanlı olun, insan olun." dedi. İşte Yılmaz Morgül'ün olay yaratan o gözlükleri:
Eskici Dükkanı 02:41
Eskici Dükkanı 1.404 izlenme - 3 yıl önce Film ve dizilere kostüm veren, eski eşyaların olduğu eskici dükkanı. https://www.youtube.com/watch?v=_0wDl1_DC_0
Beckham_police Gözlükleri 00:29
Beckham_police Gözlükleri 5.354 izlenme - 11 yıl önce david beckham police gözlüklerini tanıtıyor reklamda
Hande Fırat’ın Gözlükleri Espri Konusu Oldu 00:32
Hande Fırat’ın Gözlükleri Espri Konusu Oldu 75 izlenme - 2 yıl önce “Karargah rahatsız” manşeti nedeniyle bir süredir tartışılan Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, göz rahatsızlığı nedeniyle gözlük takmaya başladı. CNN Türk’teki “Parametre” programında Hande Fırat’ın gözlükleri espri konusu oldu. Programın sunucusu Ebru Baki’nin “Gözlüklerin çok yakışmış” sözleri üzerine Hande Fırat, “Çok teşekkür ederim yaşlılık işte” diye karşılık verdi.
Bu Gözlüğü Takan Ayakta Duramıyor  03:55
Bu Gözlüğü Takan Ayakta Duramıyor 79 izlenme - 3 yıl önce Bursa’daki bir fuarda girişimci tarafından standı açılan sanal gerçeklik uygulamasının gözlüklerini takan vatandaşlar kendilerini yerden yere attı. Gözlüğü takınca uçurumdan düşme hissi veren uygulamayı yere düşmeden sadece MHP Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu tamamladı. Bir Japon teknolojisi olan Virtual Reality uygulamasının gözlüklerini takan vatandaşlar, gerçek hayatta yüksekten düşüyormuş hissi yaşadıkları için kendilerini yerden yere attı. Vatandaşların uygulamayı denerken içine düştükleri komik anlar izleyenleri kahkahalara boğdu. Bu uygulamayı deneyen bir çok vatandaş kendini yerden yere atarken, MHP Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu uygulamayı yere düşmeden başarıyla tamamladı. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Fevzi Zırhlıoğlu, BADEF’in organize ettiği Anadolu Yöresel Lezzetler Fuarını ziyaret etti. Yaptığı ziyarette vatandaşlarla buluşan Zırhlıoğlu, Soner Yurdagül isimli esnafın ricasını kırmayarak sanal gerçeklik uygulamasını denedi. Deneyen herkesin yere düştüğü uygulamayı başarılı bir şekilde tamamlayan Zırhlıoğlu, “Ülke olarak zor durumdayız. Ülkemizin tüm kesimleri zor durumda ülkemizin bir şahlanışa ihtiyacı var. Gelin 1 Kasım’da MHP’yi iktidarı taşıyın güçlü bir şekilde ülkemizi refah ve huzura kavuşturalım” dedi.
Bilim İnsanları Açıkladı: Paris'e Gitmek Artık Çok Kolay 02:29
Bilim İnsanları Açıkladı: Paris'e Gitmek Artık Çok Kolay 21 izlenme - 9 ay önce Teknolojik gelişmelerin her geçen hayatımıza daha fazla dahil olması, geleceğin neneler getireceği konusunda da merak uyandırıyor. Hakan Çelik ile Hafta Sonu, Türkiye'de internet bağlantısının 25'inci yılına girilirken teknolojik gelişmeleri ODTÜ'lü iki öğretim üyesi Prof. Dr. Elif Uysal Bıyıkoğlu ve Dr. Attila Özgit ile masaya yatırdı. Programda arttırılmış gerçeklik teknolojilerinin çok ileri seviyeye taşındığına dikkat çeken iki uzman, insanlar artık tek bir gözlük takarak sanal ortamda Paris’e gidebilecek dedi. İnternetin su ve elektrik gibi artık kamusal bir hizmet haline de geleceğine belirten iki isim, bağlantı hızının da yakın gelecekte artacağına dikkat çekti.