Hoşgeldiniz!

gözlüklü

Şarkıyla Gelen Otomobil Kazası 00:26
Şarkıyla Gelen Otomobil Kazası 4.727 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da direksiyonun başından şarkı söyleyerek kendinden geçen genç bir anda sarsılıyor.
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nden Enerji Dolu Tarifler! 12:32
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nden Enerji Dolu Tarifler! 671 izlenme - 3 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nden Enerji Dolu Tarifler!
Doğada Başının Çaresine Bakabilen Hanımablamız 06:15
Doğada Başının Çaresine Bakabilen Hanımablamız 3.301 izlenme - 1 yıl önce Doğada başının çaresine bakabilen hanımablamız ateş yakmaktan klübesine ve yemek yapmak çoğu şeyi tek başına halletmektedir güzel güzel sosis pişirip steak et te yapmaktadır tabi hanım ablamızın yanına bir tane sosisi iyi pişmiş site ahalisi gerekmektedir.
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 00:34
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 2.652 izlenme - 1 yıl önce Gönül işlerinde 5 altın kural 1. Kural; Eğer bir şansın varsa, sonuna kadar kovala. Asla vazgeçme. 2. Kural; Olmadığın biri gibi görünmeye çalışma. Açık oyna. İlişkiyi çirkinleştirme. 3. Kural; tek motton şu olsun hayatta "sen çaldır beni ararım" 4. Kural; Başka bir sevdiği varsa, araya girme. Yuva yıkanın, yuvası olmaz. Kızı unut. Kendini arabeske ver. 5. Ve son kural; Gerekirse geberene kadar sevmeye devam et.
Minyatür Küfürbaz Kezban 01:28
Minyatür Küfürbaz Kezban 4.345 izlenme - 3 yıl önce Yeni nesilin nereye gittiğinin videosudur. Bu tür videoların özellikle salonda çekilmeside ayrı bir gariplik. Neyse lafı uzatmıyorum minyatür kezbanla sizi baş başa bırakıyorum.
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 00:50
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 3.371 izlenme - 3 yıl önce Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde gerçekten gözlerimi yaşartan bir sahne. Ne güzel bir dayanışma. Tam bir mozaik. Ne diyeceğini bilememek ben. Hafif çaplı beyin şoku geçirmek. Kifayetler kelimesiz. Tahminimce iki dede, üçüncü dedeyi almak için yola koyulmuş. Mozaiği tamamlamak adına şu fon müziğini tavsiye ediyorum: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33513/my-lazy-sundays-dedeler-fon-muzigi
Ay Lav Yu Gözlüklü Çoçuk Tanıtım 01:02
Ay Lav Yu Gözlüklü Çoçuk Tanıtım 2.023 izlenme - 6 yıl önce
gözlüklü köpek :)) 00:28
gözlüklü köpek :)) 1.983 izlenme - 9 yıl önce bakınız köpeği ne hale getirmişler :))
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Doğum Günü Pastası 10:44
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Doğum Günü Pastası 19 izlenme - 4 hafta önce
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Romantik Akşam Yemeği 06:38
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Romantik Akşam Yemeği 55 izlenme - 2 ay önce Gözlüklü ve Sakallı, Öğrenci Evi’nde ev sahiplerine romantik bir akşam yemeği hazırladılar :) Bu yemek organizasyonu için lezzetli ve pratik bir sebzeli makarna ile nar ekşili salata hazırlayan Gözlüklü ve Sakallı'nın eğlenceli anları videomuzda!
%%apachi Stayla%% 01:42
%%apachi Stayla%% 1.626 izlenme - 8 yıl önce ''onlar her yerdeler ve hiçbir zaman tükenmeyecekler''
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nde Uzman Kasap Köfte Çeşitleri  Var! 11:29
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nde Uzman Kasap Köfte Çeşitleri Var! 94 izlenme - 3 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi'nde Uzman Kasap Köfte Çeşitleri Var!
Kola İçip Üstüne Mentos Yutmak 00:54
Kola İçip Üstüne Mentos Yutmak 1.074 izlenme - 3 yıl önce Kola mentos deneyini bilmeyeniniz yoktur arkadaşlar. Bu şişman elemanda bu deneyi diğer deneylerin aksine kolayla mentosu midesinde buluşturarak bu deneyi yapmaya karar vermiş ve olanlar olmuş elbet. Sadece ağzından çıktığına şükretmesi gerek bence.
Transfer Teklifi - Erdal Bakkal (Leyla ile Mecnun) 01:37
Transfer Teklifi - Erdal Bakkal (Leyla ile Mecnun) 725 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin 64. bölümünden bir sahne. Köçeklik yapıp cukkayı sağlamlaştıran Erdal Bakkal epeyir kapalı duran dükkanını malla doldurur. Müşteriler akın akın dükkana gelmeye başlayınca işlerin önünü alamaz ve eski çırağı Gözlüklü Çocuk'u (Kaan) ikna etmeye karar verir. Gözlüklü Çocuk bakkalın kapalı kaldığı sürede bir lastikçide çalışmaya başlamış ve işi öğrenmiştir. Erdal Bakkal Kaan'ı bakkal dükkanına transfer etmek için lastikçiye bir teklifte bulunur. İzliyoruz.
Gözlüklü Rock Kedi 00:36
Gözlüklü Rock Kedi 655 izlenme - 4 yıl önce Komik Video
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Uzman Kasap Hamburger 06:33
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Uzman Kasap Hamburger 50 izlenme - 3 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Uzman Kasap Hamburger
Gözlüklü ve Sakallı ile Ögrenci Evi: Anneye Sürpriz Yemek Hazırlığı 09:04
Gözlüklü ve Sakallı ile Ögrenci Evi: Anneye Sürpriz Yemek Hazırlığı 11 izlenme - 2 hafta önce Gözlüklü ve Sakallı ile Ögrenci Evi: Anneye Sürpriz Yemek Hazırlığı
Şeker Pembe - Türkçe Dublaj - Tv1 06:39
Şeker Pembe - Türkçe Dublaj - Tv1 594 izlenme - 3 yıl önce Orjinal ismi Serendipity. TRT'nin Cumartesi'den Cumartesi'ye isimli kuşağında yayınlanırdı. Küçük bir oğlan ve şeker pemboş, bir adada yaşardı. Bunların maceraları anlatılırdı. Bunlara akıl veren gözlüklü, bilge bir yunus ta vardı, o da bir mağara da yaşıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam, bu mağrada birde deniz kızı prenses vardı.
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Lezzetli Diyet Yemeği Olur mu? 11:15
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Lezzetli Diyet Yemeği Olur mu? 37 izlenme - 2 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi | Lezzetli Diyet Yemeği Olur mu?
Ultra Hızlı Randevu - Renault 01:48
Ultra Hızlı Randevu - Renault 542 izlenme - 3 yıl önce Renault işsizlikte çığır açarak yeni spor aracı olan Renault Sport Clio R.S modeli için ilginç bir reklam filmi çekmiş. Speed Date dedikleri bu aktivite herkes için iyi bitmiyor, fakat kadının o yaptıklarını yapacak adam bu siteden zor çıkar
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Knorr 06:01
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Knorr 81 izlenme - 10 ay önce Okaner ve Hakan, Nam-ı diğer Gözlüklü ve Sakallı MigrosTV’de yepyeni bir programa başladı. Youtuber’larımız öğrenci evlerini ziyaret ederek, ev sahipleriyle keyifli zaman geçiriyor ve harika işler başarıyor. Bugün de pratik ve lezzetli anlar Knorr’la geliyor.
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Kahve Sohbeti 10:51
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Kahve Sohbeti 47 izlenme - 9 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Tchibo MigrosTV'de.
Okaner ve Hakan'la Öğrenci Evi: Uzman Kasap 07:14
Okaner ve Hakan'la Öğrenci Evi: Uzman Kasap 58 izlenme - 10 ay önce Ünlü Youtuber’lar Okaner ve Hakan, Nam-ı diğer gözlüklü ve sakallı MigrosTV’de yepyeni bir programa başladı. Youtuber’larımız öğrenci evlerini ziyaret ederek, ev sahipleriyle keyifli zaman geçiriyor ve harika yemekler yapıyor. Bugün Uzman Kasap ürünleriyle kallavi bir sofra hazırlanıyor… Uzman Kasap soslu dana kontrafile, Uzman Kasap dana çıtır köfte, Uzman Kasap dana Tekirdağ köfte bugünün lezzetleri. Eğlenceli dakikalar için videomuzu izleyin.
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 03:17
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 114 izlenme - 3 yıl önce Hani korku filmlerininde bir klişe vardır ya, İlk ölecek karakter şişmandır, çoğu zaman gözlükleri vardır, grup içinde fazla sevilmez ve salaktır. Ölmesi bizi üzmeyecek olan karakterdir ki böylece filmi, öleni fazla umursamadan izlemeye devam edelim. Filmimizdeki karakterde gözlük dışında bu özellikleri fazladan taşımakta üstüne bir de çikolata yemektedir. Filmin Künyesi: Friday the 13th: A New Beginning
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Spor 10:21
Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Spor 36 izlenme - 9 ay önce Gözlüklü ve Sakallı ile Öğrenci Evi: Spor MigrosTV'de.
gözlüklü köpek 00:38
gözlüklü köpek 151 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/vidifunny
Rock Müziğin Felsefesini Yapan Antipatik Genç 00:56
Rock Müziğin Felsefesini Yapan Antipatik Genç 103 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız adeta bir Rock filozofu edasıyla birşeyler anlatmaya çalışıyor. Tabi gönderme mi mizah mı olduğunu anlayamamakla birlikte, oldukça anlamsız bir durumun içinde buluyoruz kendimizi.
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 05:58
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 114 izlenme - 6 yıl önce
Minik Duru Ve Hayvanlarla İmtihanı 00:42
Minik Duru Ve Hayvanlarla İmtihanı 104 izlenme - 4 yıl önce Minik Duru'muzun hayvanlarla imtihanı :)
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 05:58
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Doğru Deyisun Ali Çıkış Tarihi: 06.05.1993 Türk Halk Müziği