Hoşgeldiniz!

Gözlüklü Videoları İzle

Doğada Başının Çaresine Bakabilen Hanımablamız 06:15
Doğada Başının Çaresine Bakabilen Hanımablamız 3.003 izlenme - 1 ay önce Doğada başının çaresine bakabilen hanımablamız ateş yakmaktan klübesine ve yemek yapmak çoğu şeyi tek başına halletmektedir güzel güzel sosis pişirip steak et te yapmaktadır tabi hanım ablamızın yanına bir tane sosisi iyi pişmiş site ahalisi gerekmektedir.
Şarkıyla Gelen Otomobil Kazası 00:26
Şarkıyla Gelen Otomobil Kazası 4.708 izlenme - 4 ay önce Amerika'da direksiyonun başından şarkı söyleyerek kendinden geçen genç bir anda sarsılıyor.
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 00:34
Leyla ile Mecnun - İskender Abiden Gönül İşlerinde Beş Altın Kural 2.575 izlenme - 4 ay önce Gönül işlerinde 5 altın kural 1. Kural; Eğer bir şansın varsa, sonuna kadar kovala. Asla vazgeçme. 2. Kural; Olmadığın biri gibi görünmeye çalışma. Açık oyna. İlişkiyi çirkinleştirme. 3. Kural; tek motton şu olsun hayatta "sen çaldır beni ararım" 4. Kural; Başka bir sevdiği varsa, araya girme. Yuva yıkanın, yuvası olmaz. Kızı unut. Kendini arabeske ver. 5. Ve son kural; Gerekirse geberene kadar sevmeye devam et.
Minyatür Küfürbaz Kezban 01:28
Minyatür Küfürbaz Kezban 1.916 izlenme - 2 yıl önce Yeni nesilin nereye gittiğinin videosudur. Bu tür videoların özellikle salonda çekilmeside ayrı bir gariplik. Neyse lafı uzatmıyorum minyatür kezbanla sizi baş başa bırakıyorum.
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 00:50
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 2.124 izlenme - 2 yıl önce Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde gerçekten gözlerimi yaşartan bir sahne. Ne güzel bir dayanışma. Tam bir mozaik. Ne diyeceğini bilememek ben. Hafif çaplı beyin şoku geçirmek. Kifayetler kelimesiz. Tahminimce iki dede, üçüncü dedeyi almak için yola koyulmuş. Mozaiği tamamlamak adına şu fon müziğini tavsiye ediyorum: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33513/my-lazy-sundays-dedeler-fon-muzigi
ay lav yu gözlüklü çoçuk tanıtım 01:02
ay lav yu gözlüklü çoçuk tanıtım 1.980 izlenme - 5 yıl önce
Kola İçip Üstüne Mentos Yutmak 00:54
Kola İçip Üstüne Mentos Yutmak 983 izlenme - 2 yıl önce Kola mentos deneyini bilmeyeniniz yoktur arkadaşlar. Bu şişman elemanda bu deneyi diğer deneylerin aksine kolayla mentosu midesinde buluşturarak bu deneyi yapmaya karar vermiş ve olanlar olmuş elbet. Sadece ağzından çıktığına şükretmesi gerek bence.
gözlüklü köpek :)) 00:28
gözlüklü köpek :)) 1.981 izlenme - 7 yıl önce bakınız köpeği ne hale getirmişler :))
%%apachi Stayla%% 01:42
%%apachi Stayla%% 1.626 izlenme - 7 yıl önce ''onlar her yerdeler ve hiçbir zaman tükenmeyecekler''
Transfer Teklifi - Erdal Bakkal (Leyla ile Mecnun) 01:37
Transfer Teklifi - Erdal Bakkal (Leyla ile Mecnun) 575 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin 64. bölümünden bir sahne. Köçeklik yapıp cukkayı sağlamlaştıran Erdal Bakkal epeyir kapalı duran dükkanını malla doldurur. Müşteriler akın akın dükkana gelmeye başlayınca işlerin önünü alamaz ve eski çırağı Gözlüklü Çocuk'u (Kaan) ikna etmeye karar verir. Gözlüklü Çocuk bakkalın kapalı kaldığı sürede bir lastikçide çalışmaya başlamış ve işi öğrenmiştir. Erdal Bakkal Kaan'ı bakkal dükkanına transfer etmek için lastikçiye bir teklifte bulunur. İzliyoruz.
Gözlüklü Rock Kedi 00:36
Gözlüklü Rock Kedi 645 izlenme - 3 yıl önce Komik Video
Ultra Hızlı Randevu - Renault 01:48
Ultra Hızlı Randevu - Renault 436 izlenme - 2 yıl önce Renault işsizlikte çığır açarak yeni spor aracı olan Renault Sport Clio R.S modeli için ilginç bir reklam filmi çekmiş. Speed Date dedikleri bu aktivite herkes için iyi bitmiyor, fakat kadının o yaptıklarını yapacak adam bu siteden zor çıkar
Şeker Pembe - Türkçe Dublaj - Tv1 06:39
Şeker Pembe - Türkçe Dublaj - Tv1 281 izlenme - 2 yıl önce Orjinal ismi Serendipity. TRT'nin Cumartesi'den Cumartesi'ye isimli kuşağında yayınlanırdı. Küçük bir oğlan ve şeker pemboş, bir adada yaşardı. Bunların maceraları anlatılırdı. Bunlara akıl veren gözlüklü, bilge bir yunus ta vardı, o da bir mağara da yaşıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam, bu mağrada birde deniz kızı prenses vardı.
artist 00:22
artist 337 izlenme - 9 yıl önce
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 03:17
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 73 izlenme - 1 yıl önce Hani korku filmlerininde bir klişe vardır ya, İlk ölecek karakter şişmandır, çoğu zaman gözlükleri vardır, grup içinde fazla sevilmez ve salaktır. Ölmesi bizi üzmeyecek olan karakterdir ki böylece filmi, öleni fazla umursamadan izlemeye devam edelim. Filmimizdeki karakterde gözlük dışında bu özellikleri fazladan taşımakta üstüne bir de çikolata yemektedir. Filmin Künyesi: Friday the 13th: A New Beginning
Rock Müziğin Felsefesini Yapan Antipatik Genç 00:56
Rock Müziğin Felsefesini Yapan Antipatik Genç 87 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız adeta bir Rock filozofu edasıyla birşeyler anlatmaya çalışıyor. Tabi gönderme mi mizah mı olduğunu anlayamamakla birlikte, oldukça anlamsız bir durumun içinde buluyoruz kendimizi.
gözlüklü köpek 00:38
gözlüklü köpek 145 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/vidifunny
kafayı sokuyorlar gözlüklü çıkıyorlar ) 02:00
kafayı sokuyorlar gözlüklü çıkıyorlar ) 134 izlenme - 8 yıl önce harika hareket bunlar
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 05:58
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 85 izlenme - 5 yıl önce
Adana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü Çocuk 00:15
Adana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü Çocuk 22 izlenme - 1 yıl önce Adana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü ÇocukAdana Merkez Patlıyor Herkes Efsane Gözlüklü Çocuk
Minik Duru Ve Hayvanlarla İmtihanı 00:42
Minik Duru Ve Hayvanlarla İmtihanı 104 izlenme - 3 yıl önce Minik Duru'muzun hayvanlarla imtihanı :)
Güneş Gözlüklü Tavşan 00:42
Güneş Gözlüklü Tavşan 25 izlenme - 3 yıl önce Artist Tavşan Topitop
Gözlüklü Ömer Vs Deli Talip 00:09
Gözlüklü Ömer Vs Deli Talip 24 izlenme - 5 yıl önce gözlüklü ömer vs deli talip
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 05:58
Osman Topaloğlu - Kızlar Gözlüklü Nine 8 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Doğru Deyisun Ali Çıkış Tarihi: 06.05.1993 Türk Halk Müziği