Hoşgeldiniz!

gq dergisi

Selena Gomez GQ Dergisi Kamera Arkası 01:43
Selena Gomez GQ Dergisi Kamera Arkası 2.334 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Victor Demarchelier’a birbirinden seksi pozlar veren Selena Gomez, artık çocuk yıldız olmadığını verdiği pozlarla kanıtladı.
rihanna açıldı 01:11
rihanna açıldı 9.615 izlenme - 9 yıl önce bir müzik divası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen rihanna dan çıplak bir açılım daha geldi.sadece kliplerinde ve albüm kapaklarında soyunmayı tercih eden rihanna bu kez gq dergisine kışkırtıcı pozlar verdi.
Dünyanın konuştuğu çekimin kamera arkası görüntüleri 02:34
Dünyanın konuştuğu çekimin kamera arkası görüntüleri 1.660 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en iyi futbolcularından birisi Cristiano Ronaldo ile en ünlü modellerinde birisi olan Alessandra Ambrosio'yu bir araya getiren GQ dergisi setinde yaşanan eğlenceli anların görüntüleri paylaşıldı.
Hidayet Türkoğlu: 'Ben dev değilim onlar kısa' 00:21
Hidayet Türkoğlu: 'Ben dev değilim onlar kısa' 548 izlenme - 3 yıl önce GQ Dergisi tarafından yılın adamı ödülüne layık görülen Arda Turan'a ödülünü Hidayet Türkoğlu verdi. Türkoğlu, ödül törenine yaptığı espirili konuşmayla damga vurdu.
Gq Dergisi Yılın Erkek Oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu 01:01
Gq Dergisi Yılın Erkek Oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu 418 izlenme - 5 yıl önce Kenan İmirzalıoğlu, canlandırdığı birçok karakter gibi ve kadar delikanlı. Bununla birlikte, güçlü içgörüsünün sayesinde, kesinlikle ve iyi ki de daha “normal”.Kenan İmirzalıoğlu, otelin etkinlik salonlarından birinin ortasında, üzerinde smokinle oturmuş, bir yandan bonfilesini yerken, bir yandan da gözlerini kısmış, inceden inceden otelin duvarında asılı tabloları inceliyor. Kan şekeri toparlasın diye çekime ara verilmiş durumda; hipoglisemisi var, aç kalması sağlıklı bir durum olmadığı gibi hayra vesile de değil: “Hafif tertip” asabiyete yol açabiliyor. Geçenlerde bir arkadaşı, “Kenan iyidir, tatlıdır, babacandır falan ama açken yaklaşmayın, sizi de yiyebilir” şeklinde özetlemiş durumu. “Aksiyon, dövüş sahnelerinde role girmekte işe yarıyordur en azından” diyorum, “O çekimler öncesinde öğün ertelemek iyi fikir olabilir belki. Çat-çat-çat! Sahneyi ikinci kez almaya hacet kalmaz.” “Yok, pek öyle olamıyor maalesef” diyor, “Sözleri hatırlayamıyorum, gözüm dönüyor, içim geçiyor. Sonuçtan ne çıkacağı pek belli olamayabiliyor yani.” Üç gün önce babasının ani kalp rahatsızlığı üzerine, Karadayı’nın setinden apar topar çıkıp gittiği Ankara’dan, içi rahatlamış bir şekilde dönmüş vaziyette. Münir Mustafa İmirzalıoğlu’nun dört damarına birden stent takılmış; şimdi durumu “çok şükür, gayet iyi”ymiş. Ailesinden bahsederken, gözünün ışığı, sesinin tınısı değişen tiplerden. Ankara’nın Bala’sına bağlı Üçem Köyü’nde içine doğduğu ev, yüz yılı aşkın tarihi olan, Ermeni ustalar tarafından inşa edilmiş eski bir konak. Cüsseyle tabir pek örtüşmüyor ama Kenan, “evin ufağı”. Anadolu bilgesi olarak addettiği annesi Yıldız İmirzalıoğlu’na çok düşkün. Şimdilerde aralarında sıkı bir dostluk oturmuş olsa da ömürlerinin büyük bir bölümünde ona yarı babalık da yapmış olan beş yaş büyük bir ağabeyi (Derviş), dört yaş büyük bir ablası (Zübeyde) var. Başladığında hiç hazzetmediği ilkokuldayken, ağabeyinin motivasyon söylevi sayesinde, Cin Ali’yi sınıfta ilk bitiren çocuk olduğunu anlatıyor gülerek: “Abim hep biraz önden, koşturarak ilerledi. Beş yaşında ilkokula gitti; ortaokul, liseyi kayıpsız bitirdi; hemen Çukurova Makine Mühendisliği’ni kazandı. İki sene üst üste 85 ortalama tutturup İTÜ Makine’ye geçti. Arkasından işletme yükseğini yaptı. Okurken çalışıyordu bir yandan. Üniversiteyi bitirir bitirmez babamla ekonomik bağını kesti. Asteğmen olarak uzun dönem askerliğini tamamladı. İstanbul’da işini buldu, evini tuttu. Böyle bir, ne diyeyim, örnek abidesi... Ben biraz daha hayta çıktım. Artist oldum da sonradan açığı kapattım.” Bunu diyen adam da YTÜ Matematik mezunu bu arada. İmirzalıoğlu, kendinden bahsederken, şahsına tanıdığı primden yana biraz nekes. “Tevazu karakterimizdir artizliği” tadında, suni bir kendini taşıyış halinden de söz etmiyoruz. Cümleleri, doğasından geldiği çok belli bir içgörü yansıtıyor.
GQ Dergisi Yılın Sporcusu Didier Drogba 01:23
GQ Dergisi Yılın Sporcusu Didier Drogba 66 izlenme - 5 yıl önce GQ Dergisi Yılın Sporcusu Didier Drogba