Hoşgeldiniz!

Gracepoint

Gracepoint 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:30
Gracepoint 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 2.414 izlenme - 4 yıl önce Gracepoint 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Suç oranı düşük olan küçük bir kasabanın kumsalında, kasaba sakini ailelerden birinin küçük yaştaki oğulları ölü bulunur. Olayı soruşturan dedektif ve yardımcısı, sır perdesini aralamaya çalışacaktır. Dramı güçlü bir polisiye olarak tanımlanan Gracepoint, ITV kanalında ekranlara gelen ve olumlu eleştiriler alan İngiliz dizisi Broadchurch’ten uyarlandı.
Gracepoint 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:30
Gracepoint 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 1.815 izlenme - 4 yıl önce Gracepoint 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Suç oranı düşük olan küçük bir kasabanın kumsalında, kasaba sakini ailelerden birinin küçük yaştaki oğulları ölü bulunur. Olayı soruşturan dedektif ve yardımcısı, sır perdesini aralamaya çalışacaktır. Dramı güçlü bir polisiye olarak tanımlanan Gracepoint, ITV kanalında ekranlara gelen ve olumlu eleştiriler alan İngiliz dizisi Broadchurch’ten uyarlandı.
Gracepoint 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:30
Gracepoint 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 290 izlenme - 4 yıl önce Gracepoint 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bekleniyo Suç oranı düşük olan küçük bir kasabanın kumsalında, kasaba sakini ailelerden birinin küçük yaştaki oğulları ölü bulunur. Olayı soruşturan dedektif ve yardımcısı, sır perdesini aralamaya çalışacaktır. Dramı güçlü bir polisiye olarak tanımlanan Gracepoint, ITV kanalında ekranlara gelen ve olumlu eleştiriler alan İngiliz dizisi Broadchurch’ten uyarlandı.
Gracepoint 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:28
Gracepoint 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 246 izlenme - 4 yıl önce Gracepoint 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bekleniyo Suç oranı düşük olan küçük bir kasabanın kumsalında, kasaba sakini ailelerden birinin küçük yaştaki oğulları ölü bulunur. Olayı soruşturan dedektif ve yardımcısı, sır perdesini aralamaya çalışacaktır. Dramı güçlü bir polisiye olarak tanımlanan Gracepoint, ITV kanalında ekranlara gelen ve olumlu eleştiriler alan İngiliz dizisi Broadchurch’ten uyarlandı.