Hoşgeldiniz!

graduation

Vahşi Yaşamın Minyatür Dünyasına Yolculuğu 02:39
Vahşi Yaşamın Minyatür Dünyasına Yolculuğu 816 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini László Ruska ve Dávid Ringeisen‘in yaptığı kısa filmde, dijital ortamda origami olarak oluşturulan hayvanlar hareketlendi. Kağıt israfına vurgu yapılan kısa filmde esen bir rüzgar ile hareketlenen origamilerle hayvanların vahşi yaşamı anlatılırken bir sigara izmaritinden başlayan yangın ile evlerinden olan hayvanların kaçış mücadelesinden, deniz sularındaki kirliliğe biz insanları ilgilendiren birçok konuya değinildi.
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 02:04
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 984 izlenme - 5 yıl önce Hayalet Öğrenciler Sinemalarda! Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür!
Cübbe Cübbe - Mezuniyet 02:42
Cübbe Cübbe - Mezuniyet 300 izlenme - 4 yıl önce Daha önce bu sitede de 3-4 videosu denk geldiğim bu arkadaşlar Mezuniyetede biraz farklı yaklaşmış. Nicky Romero'nun şarkısını ve klip temasını seçtikleri içinde ayrı bir zevkli olmuş. Ben izlerken ve dinlerken bayağı eğlendim. Umarım sizlerde eğlenirsiniz.
Gemini - Graduation [official Video] 03:19
Gemini - Graduation [official Video] 323 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
ODTÜ Mezuniyet Töreni ve Yaratıcı Çapulcu Pankartları 18:35
ODTÜ Mezuniyet Töreni ve Yaratıcı Çapulcu Pankartları 222 izlenme - 3 yıl önce Bu seneki ODTÜ mezuniyetine Gezi ve Lice direnişleri damgasını vurdu.Çapulcu mizahının enlerde olduğu bu törende bazı pankartlar,var ki görülmeye değer...
 Cübbe Cübbe - Mezuniyet 02:42
Cübbe Cübbe - Mezuniyet 125 izlenme - 5 yıl önce Daha önce bu sitede de 3-4 videosu denk geldiğim bu arkadaşlar Mezuniyetede biraz farklı yaklaşmış. Nicky Romero'nun şarkısını ve klip temasını seçtikleri içinde ayrı bir zevkli olmuş. Ben izlerken ve dinlerken bayağı eğlendim. Umarım sizlerde eğlenirsiniz.
Kanye West Making An İll Track İn The Studio 04:57
Kanye West Making An İll Track İn The Studio 66 izlenme - 7 yıl önce watch how kanye west composes a beat and narrates how he does it. . . from qd3's "the mc" dvd extras - 2004. he cooks up a heater for "do or die" - be on the look out for ye's new album graduatıon in stores aug '07
graduation day-angels and airwaves-gift 05:36
graduation day-angels and airwaves-gift 52 izlenme - 7 yıl önce ıt's graduation day in one tree hill...lucas struggles with his mom being in the hospital and nathan deals with costing haley her valedictorian speech....all come to term with these problems as grad day approaches
kanye west classıc interview 01:09
kanye west classıc interview 31 izlenme - 7 yıl önce kanye west talks about himelf as an mc his ideas behind the music and why he's the greatest!!!!! thıs ıs a snıppet! go to www.qd3.com for the full clip! kanye west's "graduatıon" ın stores now!!!
lıa's graduatıon!! 02:47
lıa's graduatıon!! 12 izlenme - 7 yıl önce my 8th grade graduation! www.twitter.com or www.facebook.com