Hoşgeldiniz!

gramofon

Selim Oğur - Yaralı Kalbim (Hatırla Sevgili Dizi Müziği) 02:29
Selim Oğur - Yaralı Kalbim (Hatırla Sevgili Dizi Müziği) 33.980 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Söz: İbrahim Karaca Müzik: Kemal Sahir Gürel Ağla Yaralı Kalbim Hepsi Yalan Ağla Bir Avuç Küldür Elde Kalan Artık Savrulup Gitsen De Rüzgara Ağla Mazidir Şimdi Senin Olan Yaralı Yaralı Yaralı Kalbim Dokunduğun El Yalan Sakındığın Gül Yalan Su Akar Kum Olur Geriye Kalan Ağla Yaralı Kalbim Hepsi Yalan Ağla Bir Avuç Küldür Elde Kalan Yaralı Yaralı Yaralı Kalbim (*) Kayıt Üzerine "Gramofon" Efekti Verilmiştir.
Otomatik Oral Seks Makinesi 01:56
Otomatik Oral Seks Makinesi 13.526 izlenme - 3 yıl önce Autoblow 2 isimli bu otomatik keyif makinesini, siz yılların el zanaatkarları, üyelerimize tanıtmaktan kıvanç duyuyorum. Bu ürünün kıymeti en iyi bu sitede bilinir. Çünkü kremlerin bile yumuşatadığı nasırlı ellere kısa bir mola verebileceksiniz. "Eller serbest" olayı ile avuç içleriniz rahat bir nefes alacak. Toplu siparşite belki indirim kapılabilir.
Gramofon 03:01
Gramofon 1.699 izlenme - 9 yıl önce grmafon ve taŞ plak
Aşık Veysel - Katip Arzuhalim Yaz Yare Böyle - Gerçek Taş Plak Kaydı 03:01
Aşık Veysel - Katip Arzuhalim Yaz Yare Böyle - Gerçek Taş Plak Kaydı 330 izlenme - 2 yıl önce Bu plak "Raif Kara Gramofon ve TaÅŸ Plak Koleksiyonu"na aittir. Bu parçanın kaydı çok özel cihazlarla, taÅŸ plak gramofonda çalınırken yapılmış ve sonrasında herhangi bir bilgisayar programı ile müdahale edilmemiÅŸtir.
Hismaster Voice Salon Gramofon 03:23
Hismaster Voice Salon Gramofon 294 izlenme - 5 yıl önce Hismaster Voice Salon Gramofon
Hismaster Voice 5 Numara Çanta Gramofon 02:34
Hismaster Voice 5 Numara Çanta Gramofon 299 izlenme - 6 yıl önce Hismaster voice 5 numara çanta gramofon
Antika Hismaster Voice Yarım Salon Gramofon 03:07
Antika Hismaster Voice Yarım Salon Gramofon 256 izlenme - 5 yıl önce antika hismaster voice yarım salon gramofon
Amerikan art-deco salon gramofon 03:26
Amerikan art-deco salon gramofon 285 izlenme - 6 yıl önce Amerikan art-deco salon gramofon
Osmanli Tuğrali Gramofon 00:36
Osmanli Tuğrali Gramofon 375 izlenme - 9 yıl önce osmanli tuĞrali gramofon
Antika Dual Elektrikli Gramofon 03:52
Antika Dual Elektrikli Gramofon 236 izlenme - 6 yıl önce antika dual elektrikli gramofon
Gramofon Avrat - Cemile'nin Yusuf'a Oynaması 02:48
Gramofon Avrat - Cemile'nin Yusuf'a Oynaması 312 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen: Yusuf Kurçenli Eser : Sabahattin Ali Senaryo Yazarı : Yusuf Kurçenli,Ayşe Şasa Yapımcı : Lokman Kondakçı, Tufan Güner, Varlık Film Müzik : Arif Erkin Görüntü Yönetmeni :Kenan Davutoğlu Oyuncular Türkân Şoray, Hakan Balamir, Emin And, Güzin Özipek, Menderes Samancılar, Ferda Ferdağ Gramafon Avrat, Sabahattin Ali'nin aynı isimli hikâyesinden esinlenilerek senaryolaştırılmış 1987 yapımı Yusuf Kurçenli filmi Cumhuriyetin yeni kurulduğu yıllarda, Konya'da oturak alemlerinde dans eden ve bade sunan Cemile ile onu bu alemlere taşıyan faytoncu Murat arasında geçen dramı anlatır. Oturak alemlerinin gözdesi olan Cemile kendisi gibi eski bir oturak kadını olan Azime ile birlikte yaşamaktadır. Yaşadığı hayattan kurtulup bir kente göç etmek için para biriktirmeye çalışır. Faytoncu Murat'ın kendisine aşık olmasıyla birlikte kendisine aşık olan diğer erkeklerle sorunlar yaşamaya başlar. Bunlardan bir tanesi tüccar Ali'dir. Kasabanın ileri gelenlerinden zengin bir hovarda ; Cemile'yi zorla bir oturak alemine götürmek isteyince Faytoncu Murat katil olur. Kasaba'da yaşadığı sorunlar yüzünden Tüccar Ali'ye sığınır. Bu arada hapishanede sık sık Murat'ı ziyaret etmesi Ali'yi rahatsız eder. Kıskançlıklarına dayanamayıp geneleve yerleşir. (vikipedi)
Antika Alman Lizenz Radyo - Gramofon 02:30
Antika Alman Lizenz Radyo - Gramofon 265 izlenme - 5 yıl önce Antika Alman Lizenz Radyo - Gramofon
Antika Salon Gramofon 03:52
Antika Salon Gramofon 345 izlenme - 6 yıl önce Antika salon gramofonisviçre yapımıselecta markaçalışır durumda
Safiye Ayla -Yine Aşkı Bana Dudağınla Sun - Gerçek Taş Plak Kaydı 03:32
Safiye Ayla -Yine Aşkı Bana Dudağınla Sun - Gerçek Taş Plak Kaydı 29 izlenme - 5 ay önce Bu plak "Raif Kara Gramofon ve TaÅŸ Plak Koleksiyonu"na aittir. Bu parçanın kaydı çok özel cihazlarla, taÅŸ plak gramofonda çalınırken yapılmış ve sonrasında herhangi bir bilgisayar programı ile müdahale edilmemiÅŸtir.
Antika Fransız Sonora Radyo - Gramofon 02:41
Antika Fransız Sonora Radyo - Gramofon 216 izlenme - 5 yıl önce Antika Fransız Sonora Radyo - Gramofon
Antika Çantalı Gramofon 03:55
Antika Çantalı Gramofon 117 izlenme - 4 yıl önce Eski Antika Çantalı Gramofon
Gramofon Siyah Dinleti 00:51
Gramofon Siyah Dinleti 221 izlenme - 9 yıl önce gramofon siyah dinleti
Rus Mali Gramofon 2 02:05
Rus Mali Gramofon 2 205 izlenme - 9 yıl önce İlgİlenenler lütfen dİnlesİn gİttİgİdİyorda satiŞta
Gramofon Kirmizi Dinleti 00:36
Gramofon Kirmizi Dinleti 187 izlenme - 9 yıl önce gramofon kirmizi dİnletİ
Rus Mali Gramofon 01:51
Rus Mali Gramofon 151 izlenme - 9 yıl önce İlĞİlenenler lütfen dİnlesİn
Polyphon Yarım Salon Gramofon 03:00
Polyphon Yarım Salon Gramofon 80 izlenme - 5 yıl önce Polyphon Yarım Salon Gramofon
Gramofon Üzerinde Dans 00:27
Gramofon Üzerinde Dans 55 izlenme - 5 yıl önce Gramofon Üzerinde Dans
Malatya'da Radyo ve Gramofon Müzesi Açılacak 02:15
Malatya'da Radyo ve Gramofon Müzesi Açılacak 2 izlenme - 2 ay önce Malatya Büyükşehir Belediyesince hazırlanan ve içerisinde 120 yıllık ürünlerin bulunduğu Radyo ve Gramofon Müzesi, kapılarını meraklılarına açmaya hazırlanıyor.
Vedat Sakman - Gramofon Sokağı 03:45
Vedat Sakman - Gramofon Sokağı 1 izlenme - 1 ay önce Abone OL: http://bit.ly/esenmusic Sevgileri Unutmadık © 2015 ESEN MÜZİK Apple Music: https://itun.es/tr/3jSDib Spotify: http://spoti.fi/2sJySYr CD sipariş: http://bit.ly/2jbaoYn --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/ Şarkı Sözleri (lyrics): Gramofon sokağında Vurdular seni yosmam Ay doğmamış gece yarısı Bir de hicran yarası Sarı uzun oğlan Neler etti sana yosmam Haberini geç aldık Bekle demiştin beklemiştik Yollarda kaldık Bekle demiştin beklemiştik Yıllarda kaldık Ah eskimiş fotoğraflar Sorumsuz çılgın aşklar Kızıl kıyamet geçti ömür Görenler anlattılar Kızıl kıyamet geçti ömür bilenler anlattılar sevenler anlattılar Gramofon sokağında Vurdular seni yosmam Ay doğmamış gece yarısı Bir de hicran yarası Serde hicran yarası