Hoşgeldiniz!

Granger Videoları İzle

Fenerbahçe için flaş transfer iddiası! 01:08
Fenerbahçe için flaş transfer iddiası! 2.779 izlenme - 2 yıl önce ACB ekibi Unicaja Malaga, yıldız oyuncusu Jayson Granger'ı takımda tutmak için devlerle yarışıyor.
Anadolu Efes'in Yıldızlarından Salon Dansı 00:29
Anadolu Efes'in Yıldızlarından Salon Dansı 627 izlenme - 11 ay önce Anadolu Efes'in yıldız oyuncuları Jayson Granger, Doğuş Balbay ve Cedi Osman salon çalışmasında yaptıkları dansla izleyenleri güldürdü.
Emma Watson Despereaux Press Shoot 02:43
Emma Watson Despereaux Press Shoot 2.714 izlenme - 8 yıl önce İşte benim aşkm
Kamera Aldatmacası Değil, Gerçek! 00:24
Kamera Aldatmacası Değil, Gerçek! 319 izlenme - 10 ay önce Granger’dan aldatmacalara taş çıkartan müthiş basket! Anadolu Efes’in guardı Granger’ın antrenmanda attığı müthiş basket kameralardan kaçmadı
Emma Watson Klip 04:17
Emma Watson Klip 1.816 izlenme - 8 yıl önce emma watson İçin hazırlanan bir klip
Trendeki Yabancılar (1951) - Atlı Karınca Sahnesi 04:23
Trendeki Yabancılar (1951) - Atlı Karınca Sahnesi 247 izlenme - 1 yıl önce Trendeki Yabancılar (Özgün adı: Strangers on a Train) 1951 yapımı Alfred Hitchcock filmidir. Guy Haines (Farley Granger), başarılı ve ünlü bir tenisçidir. Bir senatörün kızı olan güzel sevgilisi Anne Morton ile evlenmeye karar verince, uzun süredir sadece kâğıt üzerinde evli olduğu sadakatsiz karısından boşanmak ister. Uzun zamandır ayrı olduğu bu kadın ise ondan para koparmak için boşanmayı reddeder ve onu skandal çıkarmakla tehdit eder. Bu duruma sinirlenen Guy, bir tren yolculuğu sırasında bu sıkıntılarını henüz orada tanıştığı Bruno Anthony'e (Robert Walker) anlatır. Karısına o kadar kızgındır ki Bruno'ya karısını öldürmek istediğini bile söyler. Bruno'nun da babasıyla ilgili ciddi sorunları vardır ve Guy'a çapraz bir cinayet teklif eder. Yani Guy Bruno'nun babasını, Bruno da Guy'un karısını öldürecek; böylece aralarında bu tren yolculuğunda tesadüfen karşılaşmak dışında hiçbir ortak nokta olmayan bu adamların cinayetlerle olan bağını çözmek, polis için imkansız hale geleceğinden ikisinin de sorunları çözülecektir. Guy, trende karşılaştığı bu yabancının sözlerini ciddiye almaz ve sırf kızgınlıkla söylediği sözlerin nelere yol açacağını hesaplayamaz. Oldukça varlıklı bir ailenin tek çocuğu olan Bruno, kendisini daima eleştiren güçlü bir babanın gölgesinde büyümüş ve ciddi psikolojik sorunlar yaşayan biridir. Onun sınırdaki kişiliğinin zamanında farkına varamayan Guy, Bruno'nun durumu ne derece ciddiye aldığından da habersizdir. Zira Bruno onun karısını bulup tereddüt etmeden kusursuz bir şekilde öldürür ve Guy'dan teklife sadık kalmasını yani babasını öldürmesini ister; aksi taktirde Guy'ın trende unuttuğu çakmağı olay yerine bırakıp tüm suçu Guy'a yüklemekle tehdit eder. Karısıyla olan sorunları aşikar olduğu için bir anda polisin hedefi haline de gelen Guy'ın hayatı altüst olur.
Granger'den Müthiş Basket 00:24
Granger'den Müthiş Basket 126 izlenme - 10 ay önce Granger’dan aldatmacalara taş çıkartan müthiş basket! Anadolu Efes’in guardı Granger’ın antrenmanda attığı müthiş basket kameralara böyle yansıdı.
Ron And Hermione - Stay 04:22
Ron And Hermione - Stay 253 izlenme - 6 yıl önce this is my third video about ron/rupert hermıone/emma. this time the video is from ron and hermione. ı put some wonderful graphics and fakes from the couple that i've found and i decided to share this with all of you. hope you like it!! please leave a comment!! ı've found all these fantastics stuffs in the rupert and emma forum randeforum.proboards.com thanks for the people who had made it. they are amazing. song no air - jordin sparks chris brow youtube has removed the audio so i changed th
Harry Potter Actors Say Thanks And Goodbye At London Premıere For Deathly Hallows Part 2 02:46
Harry Potter Actors Say Thanks And Goodbye At London Premıere For Deathly Hallows Part 2 115 izlenme - 6 yıl önce harry potter actors daniel radcliffe rupert grint and emma watson talk at the london premiere about the fans showing up and say thanks and goodbye.
Jayson Granger Anadolu Efes'te! 00:59
Jayson Granger Anadolu Efes'te! 12 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Efes,Unicaja Malaga'dan Jayson Granger'la 2 yıllık sözleşme imzaladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
granger caps big pacers run! 00:15
granger caps big pacers run! 7 izlenme - 5 yıl önce
Kamera Aldatmacası Değil, Gerçek! 00:24
Kamera Aldatmacası Değil, Gerçek! 1 izlenme - 10 ay önce Granger’dan aldatmacalara taş çıkartan müthiş basket! Anadolu Efes’in guardı Granger’ın antrenmanda attığı müthiş basket NTV Spor kamerasından kaçmadı.