Hoşgeldiniz!

great balls of fire

14 Yaşındaki Çocuğun Piyano Başındaki İnanılmaz Enerjisi 01:45
14 Yaşındaki Çocuğun Piyano Başındaki İnanılmaz Enerjisi 2.425 izlenme - 3 yıl önce Küçük yaştaki insanlar için düzenlenen şarkı yarışmasına katılan 14 yaşındaki Tilman isimli çocuktan muhteşem Great Balls Of Fire performansı.
great balls of fire! 01:08
great balls of fire! 852 izlenme - 7 yıl önce 1950'lerin büyüklüğü en çok tartışılan ve en sert müzisyenlerinden biri olan jerry lee lewis hayat öyküsüyle 80'lerin sonunda beyazperdede.kibirli tavırları olağanüstü yeteneği ve alışılmadık hayat tarzıyla hem kendi sektöründe hem de kamuoyunda hep tartışmalı bir hayat süren lewisdennis quaid tarafından canlandırılıyor.
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire (1957) 04:02
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire (1957) 130 izlenme - 3 yıl önce 1957 yazında Jerry Lee Lewis tarafından piyasaya çıkmış ve zamanında çok ses getirmiş bir country parçadır. Billboard Hot 100 de 2, Billboard Hot Country Singles 1 sıralarda çıkmıştır. Top Gun gibi bir çok holivud filminden kullanılmıştır.
Great Balls Of Fire - Jerry Lee Lewis 04:02
Great Balls Of Fire - Jerry Lee Lewis 33 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: You shake my nerves and you rattle my brain Too much love drives a man insane You broke my will, oh what a thrill Goodness gracious great balls of fire I learned to love all of Hollywood money You came along and you moved me honey I changed my mind, looking fine Goodness gracious great balls of fire You kissed me baby, woo, it feels good Hold me baby, I wanna love you like a lover should You're fine, so kind I'm gonna tell this world that your mine mine mine mine I chew my nails and I twiddle my thumbs I'm really nervous but it sure is fun Come on baby, you drive me crazy Goodness gracious great balls of fire Well kiss me baby, woo-oooooo, it feels good, Hold me baby I want to love you like a lover should You're fine, so kind I gonna this world that your mine mine mine mine I chew my nails and I twiddle my thumbs I'm real nervous but it sure is fun Come on baby, you drive me crazy Goodness gracious great balls of fire
great balls of fire! fragmanı 1 01:08
great balls of fire! fragmanı 1 91 izlenme - 7 yıl önce 1950'lerin büyüklüğü en çok tartışılan ve en sert müzisyenlerinden biri olan jerry lee lewis hayat öyküsüyle 80'lerin sonunda beyazperdede.kibirli tavırları olağanüstü yeteneği ve alışılmadık hayat tarzıyla hem kendi sektöründe hem de kamuoyunda hep tartışmalı bir hayat süren lewisdennis quaid tarafından canlandırılıyor.