Hoşgeldiniz!

grev

Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 02:48
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 11.176 izlenme - 3 yıl önce Bakırköy'de yapılan sokak röportajında, Ahsen Tv'nin yöneltmiş olduğu askerler için neden grev yapmadınız sorusuna donup kalan doktor hanımefendiyi izliyoruz efendim, saygılar.(İlk defa bu aktrollerin yaptığı birşeyi beğendim.) Not:Teröristi desteklemeyen herkesede akpli damgası vurmayın artık
Erdoğan'ın Fransa'daki Olayları Kınaması (Thug Life) 00:30
Erdoğan'ın Fransa'daki Olayları Kınaması (Thug Life) 5.403 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün gelir devran döner cümlesinin en mükemmel örneğini hep beraber izliyoruz..
Darbe(İki Arkadaş) Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 4 (Sinan Çetin İçerir) 03:46
Darbe(İki Arkadaş) Filminin Tv'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 4 (Sinan Çetin İçerir) 1.641 izlenme - 1 yıl önce Senarist,yönetmen Sinan Çetin yönetmen yardımcılığını yaptığı Darbe filmininde kısa bir rolde oynamış. Göremeyenler için:00:27
Enternasyonal Söyleyen Grevdeki Fransız İşçileri 00:41
Enternasyonal Söyleyen Grevdeki Fransız İşçileri 1.859 izlenme - 2 yıl önce Bir süredir Fransa genelinde iktidarın politikalarına karşı kitlesel bir grev hareketi gerçekleştiren Fransız işçi sınıfından bir grubun; tarihsel olarak emekgücünün marşı olan Enternasyonal'i okuyuşunu izliyoruz efendim.
Örgütlü Bir İşçi Sınıfı (Fransa'da Grev) 00:19
Örgütlü Bir İşçi Sınıfı (Fransa'da Grev) 1.300 izlenme - 2 yıl önce Fransa bir süredir yeni çalışma yasalarına karşı grev, işgal ve genel grev eylemleri ile çalkalanıyor. İşçi sınıfının bir çok alana yayılan grevleri ve mücadelelerinde başarılar diliyor ülkemizde örnek alınması dileğini paylaşıyoruz.
20 Bin Kişilik İşçi Koteji (Fransa'da Grev) 01:36
20 Bin Kişilik İşçi Koteji (Fransa'da Grev) 1.062 izlenme - 2 yıl önce 23 Haziran 2016 tarihinde; Fransa'da ki işçi grevlerinin bir parçası olarak 20 bin liman işçisi tarafından gerçekleştirilmiş yürüyüşü izliyoruz. İşçi sınıfı güçlüdür! Sınıfa karşı sınıf!
ahmet kaya-grev 02:33
ahmet kaya-grev 3.875 izlenme - 10 yıl önce ahmet kaya-grev
Best Of Şakalar 08:01
Best Of Şakalar 4.203 izlenme - 6 yıl önce Best Of Şakalar
Maden İşçisi: Biz Buraya Ölmeye Geldik 01:00
Maden İşçisi: Biz Buraya Ölmeye Geldik 797 izlenme - 2 yıl önce Emeklerinin karşılığı verilmeyen maden işçilerinin eylemini bir işçi temsilcisi kardeşimizden dinliyoruz:
Metal İşçileri Birliği Üyelerinin Tutuklanması 00:16
Metal İşçileri Birliği Üyelerinin Tutuklanması 912 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da, işten atılan arkadaşları için üretimi durduran Renault işçilerine karşı gerçekleşen polis saldırısyla eşdeğer zamanda, işçileri öncülük eden ve destek çıkan Metal İşçileri Birliği (MİB) isimli işçi örgütlenmesinin üyeleri de ''suçu teşvik '' iddiası ile tutuklandı.
Bolivya'da Grevdeki Madencilerinin İçişleri Bakan Yardımcısı'nı Öldürdürmesi 00:50
Bolivya'da Grevdeki Madencilerinin İçişleri Bakan Yardımcısı'nı Öldürdürmesi 1.109 izlenme - 2 yıl önce Güney Amerika ülkelerinden Bolivya'da grevdeki maden işçileri İçişleri Bakan Yardımcısı Rodolfo Illanes'i öldürdü. Başkent La Paz'ın yaklaşık 160 kilometre uzağındaki Panduro'da protesto gösterisi düzenleyen madencilerle görüşmek için bölgeye giden Illanes işçiler tarafından kaçırıldı ve dövülerek öldürüldü. Olayın ardından 100 kadar kişi tutuklandı. Bölgeden kaçan Illanes'in asistanının ise hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.
Büyük Madenci Yürüyüşü - 4 Ocak 1991 06:34
Büyük Madenci Yürüyüşü - 4 Ocak 1991 1.559 izlenme - 3 yıl önce Yıldırım Akbulut'u koltuğundan eden, Türkiye işçi sınıfı tarihinde gerçekleşmiş en büyük işçi kalkışmalarından biridir. Zonguldak’da ki TTK ve MTA işyerlerinde örgütlü olan Türk-iş’e bağlı GMİS ile işveren arasında 48 bin işçi için sürdürülen toplu sözleşme görüşmelerinin uyuşmazlıkla sonuçlanması üzerine, sendika 30 kasım 1990’da başlamak üzere grev kararı aldı, 48 bin emekçi için tüm şehir seferber oldu. Gerisini izleyelim, öğrenelim, bilinçlenelim.
Seydişehirde Grev Var! 08:25
Seydişehirde Grev Var! 787 izlenme - 5 yıl önce Seydişehirde Grev Var!
Darbe(İki Arkadaş) Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 2 00:45
Darbe(İki Arkadaş) Filminin TV'lerde Gösterilmeyen Sahnesi 2 375 izlenme - 1 yıl önce Serimizin bu ikinci bölümünde gene TV'lerde gösterilmeyen bir sahneyi izleyeceğiz.
Grup Yorum - Grev Halayı 03:49
Grup Yorum - Grev Halayı 685 izlenme - 3 yıl önce Grup Yorum'un 1996 yılında çıkan "Geliyoruz" albümünden, sözleri Hayati Azim'e, müziği Grup Yorum'a ait. Grev yapan işçilere gayet moral verebilecek bir halay müziği olmuş. Çünkü grev sırasında işçilerin dinamiği her zaman yüksek olmalıdır, olmuştur. Davul zurnayla halaylar çekilir, patrona karşı dimdik ayakta olduklarını gösterirler. Bunlar sanki geride kalmış gibi geliyor ama günümüzde hala grevler devam etmektedir. Alternatif emek içerikli haber sitelerini takip ederseniz orada görebilirsiniz. Hatta yolumuz düşsün yanlarına uğrayalım ve işçi kardeşlere, abilere, amcalara destek olalım, sorunlarına ortak olalım. Şimdi haksızlıklara karşı halaya duralım.
Ulan Neyiniz Var Kaybedecek - Karanlıkta Uyananlar (1964) 02:09
Ulan Neyiniz Var Kaybedecek - Karanlıkta Uyananlar (1964) 553 izlenme - 3 yıl önce Boya fabrikasının sahibinin oğlu Turgut (Fikret Hakan), bir mirasyedi gibi yaşar. Çalışmak yerine gününü gün edip çocukluk-gençlik arkadaşlarıyla gezer, eğlenir. Arkadaşları arasında babasının fabrikasında çalışan Ekrem (Beklan Algan) de vardır. Nuri Usta da fabrikada tecrübeli yaşıyla sınıf bilincine sahip, sendikalı bir ustabaşıdır. Turgut babasının ölümünden sonra fabrikanın başına geçer ve yabancı sermayeyle işbirliği yapan yöneticilerin oyununa gelir. İşçilerin hiçbir isteklerini yerine getiremez. Sendikalı işçiler grev kararı alırlar. Ekrem ilk başta duyarsız kalsa da Nuri Usta onu kendine getirir ve işçilere bu konuşmayı yapar. Film; ilk işçi-sendika-grev filmi olarak sinema tarihine geçmiştir. Künye: Karanlıkta Uyananlar Yönetmen: Ertem Göreç Senaryo: Vedat Türkali Yapımcı: Ö.Lütfü Akad, Beklan Algan Oyuncular: Fikret Hakan, Beklan Algan, Ayla Algan, Tülin Elgin, Kenan Pars, Mümtaz Ener, Tolga Tigin, Ersun Kazançel Ödüller: En İyi Özgün Müzik (2. Antalya Film Şenliği-1965) En İyi Senaryo (2. Antalya Film Şenliği-1965) En İyi 3. Film (2. Antalya Film Şenliği-1965) (Aynı yıl film yasaklanmıştır)
Grup Yorum - Grev Halay 03:49
Grup Yorum - Grev Halay 1.081 izlenme - 6 yıl önce
Crazy Ero 02:21
Crazy Ero 918 izlenme - 9 yıl önce harmancık grev
Mario Gomez İçin Açlık Grevi! 00:47
Mario Gomez İçin Açlık Grevi! 339 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı taraftarların, takımda kalmayacağını açıklayan Alman golcü Mario Gomez’i geri döndürmek için Twitter’da başlattığı kampanyaya ilginç bir destek geldi.
mhp türk telekom İşçisine destek verdi 05:12
mhp türk telekom İşçisine destek verdi 1.948 izlenme - 11 yıl önce mhp antalya il başkanı mustafa akar türk telekomda çalışan türkiye haber İş sendikası üyesi İşçilerin grevine destek verdi.
Dünya Kupası öncesi Brezilya'da grev dalgası 00:58
Dünya Kupası öncesi Brezilya'da grev dalgası 533 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın dört büyük şehri, 2014 FIFA Dünya Kupası'na sayılı günler kala otobüs şoförlerinin yaptığı grev nedeniyle felç oldu.
Duran Adam Yeşilçam Versiyon - Vatandaş Rıza 02:04
Duran Adam Yeşilçam Versiyon - Vatandaş Rıza 385 izlenme - 3 yıl önce Vatandaş Rıza filminden açlık grevi sahnesi. Kararsizliktan olsa gerek, bir sahnede taksim cumhuriyet anıtı, bir sahnede Sarayburnu parkı'ndaki Atatürk heykeli önünde çekilmiş. Haksızlığın egemen olduğu toplumda, bir vatandaşın mücadelesini analatan anlamlı bir yapımdır.
Grup Ekin - Grev Ateşi 04:46
Grup Ekin - Grev Ateşi 543 izlenme - 6 yıl önce
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'dan Engellilere Ziyaret - 05:11
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'dan Engellilere Ziyaret - 386 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Seçilmesi Halinde Engellilerin Sorunlarıyla İlgilenecek Cumhurbaşkanlığına Bağlı Bir Konsey Oluşturacağını Bildirdi.
DW ile Haber 18.05.2015 - 18:00 01:52
DW ile Haber 18.05.2015 - 18:00 363 izlenme - 3 yıl önce DW ile Haber 18.05.2015 - 18:00: Dünyada günün öne çıkan gelişmelerinin derlendiği 100 saniyelik haber turu. HDP'ye saldırı, Almanya'da demir yolları grevi daha birçok konuya 100 saniyede göz atın!
Ahmet Kaya - Grev 02:33
Ahmet Kaya - Grev 601 izlenme - 6 yıl önce
Ecevit'in İşçilere Verdiği Haklar - Siyaset Meydanı 03:02
Ecevit'in İşçilere Verdiği Haklar - Siyaset Meydanı 277 izlenme - 3 yıl önce Ali Kırca'nın sunduğu Siyaset Meydanı'na, konuk olan maden işçilerinden birinin; Karaoğlan'ın işçiler için getirdiği sendikal haklar hakkındaki düşünceleri. "Onun verdiği hakları, sonraki hükümetler ala ala bitiremedi" yorumu ise gerçekten düşündürücü.
Belediye Başkanı kefen giyip grev yaptı! 03:30
Belediye Başkanı kefen giyip grev yaptı! 363 izlenme - 5 yıl önce Tokat'ta nüfusu 2 binin altında olması dolayısıyla kapatılacak Pazar İlçesi'ne bağlı Dereköy Beldesi bağımsız Belediye Başkanı Fatih Mehmet Çezik ve 9 belediye meclis üyesi kefen giyip 1 haftalık açlık grevine başladı. 2 AKP'li belediye meclis üyesi partilerinden istifa etti.
İtfaiye Greve Gidince Polisle Karşılasırsa Ne Olur? 01:23
İtfaiye Greve Gidince Polisle Karşılasırsa Ne Olur? 479 izlenme - 4 yıl önce Belçika'da başbakanı protesto etmek için, başbakanın bürosuna yürüyüşe geçen ve bu uğurda herşeyi göze alan itfaiye elemanlarını izleyeceğiz. Olayın bombası ise polis engeliyle karşılaşınca patlıyor. Polisi maymuna çevirmeyi bu videoda görceez! Dip not: Türkiye'de olsaydı yorumlarınızı canı gönülden bekliyorum.
Hatay Grev 02:48
Hatay Grev 347 izlenme - 7 yıl önce