Hoşgeldiniz!

Greyder Videoları İzle

özmak xcmg greyder greydersiz kalma, yolundan olma 00:26
özmak xcmg greyder greydersiz kalma, yolundan olma 30.507 izlenme - 7 yıl önce özmak diyorki; greydersiz kalma, yolundan olma.
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar Öğreniyoruz) 03:10
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar Öğreniyoruz) 8.593 izlenme - 2 yıl önce Greyderler yol yapımında kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar greyderleri çok seviyor. Hadi şimdi bu greyder ile sayıları öğrenelim. Greyder bize çocuk parkında sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çizgi film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar öğreniyoruz) 03:18
Çizgi film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar öğreniyoruz) 8.763 izlenme - 1 yıl önce Şimdiii sayı zamanı ııı! Çocuklara, okul öncesinde sayıları kolay öğretmek için sadece bu videoyu izletmek etkili olacaktır.zaten çocuklar ekskavatörleri / kepçeleri görünce çok dikkatli izleyecekler.Bağlantılı ek video çizgi filmleri izleterekte sayıların tamamını kolaylıkla öğretmiş oluruz.Hadi çocuklar sayı sayalm ..! Daha fazla çizgi film için abone olmayı unutmayın. Çocuklarımıza ömür boyu başarılar. , . .
Çizgi Film - Yarış Arabası - Sağ ve Sol öğreniyoruz (Itsy cars) 01:45
Çizgi Film - Yarış Arabası - Sağ ve Sol öğreniyoruz (Itsy cars) 7.907 izlenme - 1 yıl önce Haydi çocular yarış arabasını izleyelim. Bu araba bize yönleri öğretecek. Arabaları seviyormusunuz? Yarış parkurunu kendiniz oluşturabilirsiniz! Itsy cars oyunun ön izleme Google Play'dan indiribilirsiniz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Itsyfiction.ItsyCars&hl=en
Çocuklar için eğitici oyun - Traktör ve Sürpriz yumurtalar (5'e kadar sayıyoruz) 03:32
Çocuklar için eğitici oyun - Traktör ve Sürpriz yumurtalar (5'e kadar sayıyoruz) 7.671 izlenme - 1 yıl önce Bakın, traktör bize yıne sürpriz yumurtalar getirdi. Haydi açalım ve içinde neler var bakalım.
Çizgi film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar öğreniyoruz) 03:10
Çizgi film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar öğreniyoruz) 7.397 izlenme - 1 yıl önce Greyderler yol yapımında kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar greyderleri çok seviyor. Hadi şimdi bu greyder ile sayıları öğrenelim. Greyder bize çocuk parkında sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim  - Araba ile eğitici oyunlar 04:19
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim - Araba ile eğitici oyunlar 6.936 izlenme - 1 yıl önce Bebetürk Çocuk gelişimi öncüsü bir kanal olarak çocukların dilinden düşmüyor. Çocukların mükemmel gelecek vaadcisi. Bu bölümle arabalarla sayı saymasını, yapboz yapmasını ve karşılaştırma yapmasını kolaylıkla öğretiyor. Haydi çocuklar hep beraber eğlenceli eğitime. Bebetürk e abone olun ve tüm bölümleri izleyin. Yeni çıkacak çizgi filmleri kaçırmayın.
bu kadarıda pes yani 02:59
bu kadarıda pes yani 12.377 izlenme - 6 yıl önce new york city sokaklarında oluşan karlanma ve buzlanmayı temizleyen iş makinası karda kalınca çekici ile çekildi.bakın o esnada nasıl bir olay yaşandı...
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 6.393 izlenme - 1 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Çizgi film - İş Makineleri - Beton mikseri (Sayılar öğreniyoruz) 03:00
Çizgi film - İş Makineleri - Beton mikseri (Sayılar öğreniyoruz) 6.296 izlenme - 1 yıl önce Beton karıştırıcı veya Beton mikseri yol yapımında ve inşaatta kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu beton mikseri ile sayıları öğrenelim. Mikser bize çocuk parkında 7 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 00:42
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 4.346 izlenme - 2 yıl önce İş Makinesi ile tırın çarpışması sonucu trafik kontrollü olarak durdurulmuş, olası bir yandın ihtimaline ve yola dağılan yakıttan ötürü köpüklü su ile yardım edilmiş, işçilik temiz.
Çizgi film - İş Makineleri - Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 03:28
Çizgi film - İş Makineleri - Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 5.663 izlenme - 1 yıl önce Traktör çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu traktör ile sayıları öğrenelim. Traktör bize çocuk parkında 6 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI sayısını öğrenmiş olacağız , . . .
Çizgi film - İş Makineleri - Multi Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 04:19
Çizgi film - İş Makineleri - Multi Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 5.613 izlenme - 1 yıl önce Multi traktör veya Kepçeli traktör yol yapımında ve inşaatta kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu multi traktör ile sayıları öğrenelim. Traktör bize çocuk parkında 8 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 5.973 izlenme - 1 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Sırat Köprüsünden Geçen Greyder 00:59
Sırat Köprüsünden Geçen Greyder 2.675 izlenme - 2 yıl önce Greyderin kendisi kadar genişlikte olan asma köprüden nasıl zorlana zorlana geçtiğini izleyeceğiz efendim. Buyruuuun.
Greyder Ataçman(Nur-al Makina) 01:09
Greyder Ataçman(Nur-al Makina) 9.909 izlenme - 7 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE
Asma Köprüden Greyder Geçirmek 01:29
Asma Köprüden Greyder Geçirmek 2.401 izlenme - 3 yıl önce Asma Köprüden Greyder Geçirmek
Tahta Köprüden Greyder Geçişi 01:29
Tahta Köprüden Greyder Geçişi 2.570 izlenme - 3 yıl önce Tahta Köprüden Greyder Geçişi 01.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Tahta Köprüden Greyder Geçişi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 02:42
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 3.363 izlenme - 1 yıl önce Çocuklaar siz hiç greyder gördünüz mü. Şehirlerin her yeri beton olduğu için çok nadir şehirde çalışrlar. Çünkü greyderler toprak kürümek, aktarmak ve kazımak için çalışır. Bazende ormanı yada arsayı bitki köklerinden arındırmak için çalışırlar. Çok Harikadır greyderler. Bebetürkümüzün greyderide size sayıları saymasını öğretecek. Hadi onunla oynamayı deneyelim. . -
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim  - Kazı makinesi ile eğitici oyunlar 04:18
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim - Kazı makinesi ile eğitici oyunlar 1.839 izlenme - 1 yıl önce Bebetürk Çocuk gelişimi öncüsü bir kanal olarak çocukların dilinden düşmüyor. Çocukların mükemmel gelecek vaadcisi. Bu bölümle kepçelerle sayı saymasını, yapboz yapmasını ve karşılaştırma yapmasını kolaylıkla öğretiyor. Haydi çocuklar hep beraber eğlenceli eğitime. Bebetürk e abone olun ve tüm bölümleri izleyin. Yeni çıkacak çizgi filmleri kaçırmayın. Easy learn turkish Turkish for kids
17 Tonluk Greyder ile Asma Köprüden Geçmek - Artvin 01:29
17 Tonluk Greyder ile Asma Köprüden Geçmek - Artvin 1.058 izlenme - 2 yıl önce Bu video Artvin Yusufeli'de bir vatandaş böyle çılgınca bir şey yapmış işte yani ne denebilir ki..?
17 Tonluk Greyder İle Asma Köprüden Geçmek 01:28
17 Tonluk Greyder İle Asma Köprüden Geçmek 868 izlenme - 3 yıl önce bu video artvin yusufeli'de bir vatandaş böyle çılgınca bir şey yapmış işte yani ne denebilir ki..?
Çamura Batan Rus 04:07
Çamura Batan Rus 512 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmeye ki Ruslardan yeni bir ilginçlik görmeyelim; bir Rus adam nehrin kıyısında çamura batmış kepçe ile onu kurtarmaya çalışıyorlar.
Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti 07:30
Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti 417 izlenme - 3 yıl önce Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti..
gözlerinize lütfen inanın !!! 01:12
gözlerinize lütfen inanın !!! 1.379 izlenme - 8 yıl önce böyle bir operatör olamaz yha...
Kiralık Dozer Www.in-Ka.com.tr 03:43
Kiralık Dozer Www.in-Ka.com.tr 182 izlenme - 9 ay önce İn-Ka ağır iş makineleri kiralama hizmetleri Kiralık dozer - kiralık greyder - kiralık silindir - kiralık ekskavatör- hafriyat ve alt yapı işleri www.in-ka.com.tr
Greyder Ataçman4(Nur-al Makina) 01:15
Greyder Ataçman4(Nur-al Makina) 1.543 izlenme - 7 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE
Kütahya'da Son Derece Güvenli Bina Yıkımı 02:50
Kütahya'da Son Derece Güvenli Bina Yıkımı 154 izlenme - 1 yıl önce Bu aralar alkıslarlayasıyorumda sık sık gordugumuz ic anadolu gorunumlu ege ilimiz Kütahya'dan bir bina yıkımı izliyoruz.Her alanda olduğu gibi iş güvenliği en ileri seviyede. Bu görüntüler sonrası tesadüfen kimsenin zarar görmemesi işin tek olumlu tarafı..
Greyder Ataçman3(Nur-al Makina) 01:21
Greyder Ataçman3(Nur-al Makina) 1.061 izlenme - 7 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE
Greydersiz Belediye Kalmayacak 01:49
Greydersiz Belediye Kalmayacak 548 izlenme - 7 yıl önce özmak-xcmg "greydersİz beledİye kalmayacak" kiŞin kardan, çamurdan- yazin çukurdan yollarin kapanmayacak.