Hoşgeldiniz!

greyder

özmak xcmg greyder greydersiz kalma, yolundan olma 00:26
özmak xcmg greyder greydersiz kalma, yolundan olma 30.903 izlenme - 8 yıl önce özmak diyorki; greydersiz kalma, yolundan olma.
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar Öğreniyoruz) 03:10
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar Öğreniyoruz) 8.827 izlenme - 3 yıl önce Greyderler yol yapımında kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar greyderleri çok seviyor. Hadi şimdi bu greyder ile sayıları öğrenelim. Greyder bize çocuk parkında sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çocuklar için eğitici oyun - Traktör ve Sürpriz yumurtalar (5'e kadar sayıyoruz) 03:32
Çocuklar için eğitici oyun - Traktör ve Sürpriz yumurtalar (5'e kadar sayıyoruz) 11.525 izlenme - 3 yıl önce Bakın, traktör bize yıne sürpriz yumurtalar getirdi. Haydi açalım ve içinde neler var bakalım.
bu kadarıda pes yani 02:59
bu kadarıda pes yani 12.446 izlenme - 7 yıl önce new york city sokaklarında oluşan karlanma ve buzlanmayı temizleyen iş makinası karda kalınca çekici ile çekildi.bakın o esnada nasıl bir olay yaşandı...
Çizgi Film - Yarış Arabası - Sağ ve Sol öğreniyoruz (Itsy cars) 01:45
Çizgi Film - Yarış Arabası - Sağ ve Sol öğreniyoruz (Itsy cars) 10.621 izlenme - 3 yıl önce Haydi çocular yarış arabasını izleyelim. Bu araba bize yönleri öğretecek. Arabaları seviyormusunuz? Yarış parkurunu kendiniz oluşturabilirsiniz! Itsy cars oyunun ön izleme Google Play'dan indiribilirsiniz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Itsyfiction.ItsyCars&hl=en
Çizgi film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar öğreniyoruz) 03:18
Çizgi film - İş Makineleri - Kepçe (Sayılar öğreniyoruz) 10.117 izlenme - 3 yıl önce Şimdiii sayı zamanı ııı! Çocuklara, okul öncesinde sayıları kolay öğretmek için sadece bu videoyu izletmek etkili olacaktır.zaten çocuklar ekskavatörleri / kepçeleri görünce çok dikkatli izleyecekler.Bağlantılı ek video çizgi filmleri izleterekte sayıların tamamını kolaylıkla öğretmiş oluruz.Hadi çocuklar sayı sayalm ..! Daha fazla çizgi film için abone olmayı unutmayın. Çocuklarımıza ömür boyu başarılar. , . .
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 9.456 izlenme - 3 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim  - Araba ile eğitici oyunlar 04:19
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim - Araba ile eğitici oyunlar 8.604 izlenme - 3 yıl önce Bebetürk Çocuk gelişimi öncüsü bir kanal olarak çocukların dilinden düşmüyor. Çocukların mükemmel gelecek vaadcisi. Bu bölümle arabalarla sayı saymasını, yapboz yapmasını ve karşılaştırma yapmasını kolaylıkla öğretiyor. Haydi çocuklar hep beraber eğlenceli eğitime. Bebetürk e abone olun ve tüm bölümleri izleyin. Yeni çıkacak çizgi filmleri kaçırmayın.
Çizgi film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar öğreniyoruz) 03:10
Çizgi film - İş Makineleri - Greyder (Sayılar öğreniyoruz) 8.399 izlenme - 3 yıl önce Greyderler yol yapımında kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar greyderleri çok seviyor. Hadi şimdi bu greyder ile sayıları öğrenelim. Greyder bize çocuk parkında sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 00:42
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 4.394 izlenme - 4 yıl önce İş Makinesi ile tırın çarpışması sonucu trafik kontrollü olarak durdurulmuş, olası bir yandın ihtimaline ve yola dağılan yakıttan ötürü köpüklü su ile yardım edilmiş, işçilik temiz.
Çizgi film - İş Makineleri - Beton mikseri (Sayılar öğreniyoruz) 03:00
Çizgi film - İş Makineleri - Beton mikseri (Sayılar öğreniyoruz) 7.358 izlenme - 3 yıl önce Beton karıştırıcı veya Beton mikseri yol yapımında ve inşaatta kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu beton mikseri ile sayıları öğrenelim. Mikser bize çocuk parkında 7 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Greyder Ataçman(Nur-al Makina) 01:09
Greyder Ataçman(Nur-al Makina) 9.943 izlenme - 8 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 8.957 izlenme - 3 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Çizgi film - İş Makineleri - Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 03:28
Çizgi film - İş Makineleri - Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 6.560 izlenme - 3 yıl önce Traktör çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu traktör ile sayıları öğrenelim. Traktör bize çocuk parkında 6 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI sayısını öğrenmiş olacağız , . . .
Çizgi film - İş Makineleri - Multi Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 04:19
Çizgi film - İş Makineleri - Multi Traktör (Sayılar öğreniyoruz) 6.530 izlenme - 3 yıl önce Multi traktör veya Kepçeli traktör yol yapımında ve inşaatta kullanılan bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu multi traktör ile sayıları öğrenelim. Traktör bize çocuk parkında 8 ye kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . .
Sırat Köprüsünden Geçen Greyder 00:59
Sırat Köprüsünden Geçen Greyder 2.707 izlenme - 3 yıl önce Greyderin kendisi kadar genişlikte olan asma köprüden nasıl zorlana zorlana geçtiğini izleyeceğiz efendim. Buyruuuun.
Tahta Köprüden Greyder Geçişi 01:29
Tahta Köprüden Greyder Geçişi 2.594 izlenme - 5 yıl önce Tahta Köprüden Greyder Geçişi 01.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Tahta Köprüden Greyder Geçişi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Asma Köprüden Greyder Geçirmek 01:29
Asma Köprüden Greyder Geçirmek 2.412 izlenme - 4 yıl önce Asma Köprüden Greyder Geçirmek
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 02:42
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 4.036 izlenme - 3 yıl önce Çocuklaar siz hiç greyder gördünüz mü. Şehirlerin her yeri beton olduğu için çok nadir şehirde çalışrlar. Çünkü greyderler toprak kürümek, aktarmak ve kazımak için çalışır. Bazende ormanı yada arsayı bitki köklerinden arındırmak için çalışırlar. Çok Harikadır greyderler. Bebetürkümüzün greyderide size sayıları saymasını öğretecek. Hadi onunla oynamayı deneyelim. . -
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim  - Kazı makinesi ile eğitici oyunlar 04:18
Çizgi Film - Okul öncesi eğitim - Kazı makinesi ile eğitici oyunlar 3.862 izlenme - 3 yıl önce Bebetürk Çocuk gelişimi öncüsü bir kanal olarak çocukların dilinden düşmüyor. Çocukların mükemmel gelecek vaadcisi. Bu bölümle kepçelerle sayı saymasını, yapboz yapmasını ve karşılaştırma yapmasını kolaylıkla öğretiyor. Haydi çocuklar hep beraber eğlenceli eğitime. Bebetürk e abone olun ve tüm bölümleri izleyin. Yeni çıkacak çizgi filmleri kaçırmayın. Easy learn turkish Turkish for kids
17 Tonluk Greyder ile Asma Köprüden Geçmek - Artvin 01:29
17 Tonluk Greyder ile Asma Köprüden Geçmek - Artvin 1.240 izlenme - 3 yıl önce Bu video Artvin Yusufeli'de bir vatandaş böyle çılgınca bir şey yapmış işte yani ne denebilir ki..?
17 Tonluk Greyder İle Asma Köprüden Geçmek 01:28
17 Tonluk Greyder İle Asma Köprüden Geçmek 914 izlenme - 4 yıl önce bu video artvin yusufeli'de bir vatandaş böyle çılgınca bir şey yapmış işte yani ne denebilir ki..?
Kadınların Ayak Seslerine Kulak Verin! #kadınınayaksesleri #8martdünyakadınlargünü 00:59
Kadınların Ayak Seslerine Kulak Verin! #kadınınayaksesleri #8martdünyakadınlargünü 43 izlenme - 2 ay önce Greyder, Tüm kadınların #8MartDünyaKadınlarGünü'nü kutlar. #KadınınAyakSesleri
Çamura Batan Rus 04:07
Çamura Batan Rus 544 izlenme - 3 yıl önce Efendim gün geçmeye ki Ruslardan yeni bir ilginçlik görmeyelim; bir Rus adam nehrin kıyısında çamura batmış kepçe ile onu kurtarmaya çalışıyorlar.
gözlerinize lütfen inanın !!! 01:12
gözlerinize lütfen inanın !!! 1.382 izlenme - 9 yıl önce böyle bir operatör olamaz yha...
Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti 07:30
Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti 438 izlenme - 4 yıl önce Freni Patlayan Greyder Araçları Biçti..
Greyder Ataçman4(Nur-al Makina) 01:15
Greyder Ataçman4(Nur-al Makina) 1.546 izlenme - 8 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE
İnka İş Makineleri Kiralama Hizmetleri  0 533 657 7388  www.in-ka.com.tr 00:25
İnka İş Makineleri Kiralama Hizmetleri 0 533 657 7388 www.in-ka.com.tr 140 izlenme - 1 yıl önce İNKA iş Makineleri kiralama Hizmetleri Kiralık Silindir, Kiralık Dozer , Kiralık Ekskavatör, Kiralık Greyder Satılık Dozer , Satılık Greyder , Satılık silindir www.in-ka.com.tr
Kütahya'da Son Derece Güvenli Bina Yıkımı 02:50
Kütahya'da Son Derece Güvenli Bina Yıkımı 228 izlenme - 3 yıl önce Bu aralar alkıslarlayasıyorumda sık sık gordugumuz ic anadolu gorunumlu ege ilimiz Kütahya'dan bir bina yıkımı izliyoruz.Her alanda olduğu gibi iş güvenliği en ileri seviyede. Bu görüntüler sonrası tesadüfen kimsenin zarar görmemesi işin tek olumlu tarafı..
Greyder Ataçman3(Nur-al Makina) 01:21
Greyder Ataçman3(Nur-al Makina) 1.069 izlenme - 8 yıl önce 1991 yılında Bornova/İzmir/Türkiye'de kurulan şirketimiz,2013 itibariyle 3000m2' lik yeni fabrikasıyla Gostivar/Makedonya'da hizmet vermektedir. Hertürlü makina ataçman ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret ediniz. Web:www.nuralmakina.com Gsm Mobil: 38970879744 38971991532 38970569771 NUR-AL THE POWER OF EXPERIENCE