Hoşgeldiniz!

Grup Alzaymır Videoları

Grup Alzaymır - Aşklar Kara Borsa 04:14
Grup Alzaymır - Aşklar Kara Borsa 2.392 izlenme - 3 yıl önce Bulutlar da çiğnendi çıplak ayaklarla Kaldırım taşları kirlendi yağan yağmurla Çok ateş dondu en sıcak düşte Kelebekler yangın oldu en yaşlı gecelerde Aşklar karaborsa Ah bir de param olsa İki ev bir araba Mutluluk 'Zıvır'bucksta Emek olmasa Sevda olmasa Dostluk olmasa Oh ne güzel dünya O ne biçim dünya! Düşlerimiz de yeşerdi çorak topraklarla Mutluluklar gülümsedi yarınlarımızda Nice aşklar içtik nice dostluk gördük Kurduğumuz sofralarda hem ağladık hem güldük Aşklar karaborsa Ah bir de param olsa İki ev bir araba Mutluluk 'Zıvır'bucksta Emek olmasa Sevda olmasa Dostluk olmasa Oh ne güzel dünya O ne biçim dünya! Grup Alzaymır bestesidir. Tüm Hakları Saklıdır.
Grup Alzaymır -Yaşamadın sen 04:29
Grup Alzaymır -Yaşamadın sen 53 izlenme - 3 hafta önce
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 03:46
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 940 izlenme - 4 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
Grup Alzaymır - Göçebe (Yeni!) 04:06
Grup Alzaymır - Göçebe (Yeni!) 306 izlenme - 2 yıl önce Söz:halil Sönmez - Yunus Karabulut Müzik:grup Alzaymır Şarkı Sözleri (Lyrics): Çaldılar Ateşi Tanrıdan Yürekteki Yangını Bilmeden/görmeden Düşüp Yola Aşkı Aramak Varken Umut Hep Gemide Yelken Neden Korkuyorlar Sevmekten Neden Vazgeçmiyorlar Nefretten Boşver.. Uzun Bir Entari Giy Hey Hey Çiçekli Rengarenk Bir Söz Söyle Uçsun Da Hey Hey Güvercinler Martılar Acemisiyiz Hayatın, Yüreğimiz De Çocuk, Ruhumuz "göçebe" Sevmediler Hiç Sevilmeden Demli Çayı Yalnız İçmeden Çocuk Gibi Aşkla Yaşamak Varken Kural Hep Paylaşmak Zaten Neden Korkuyorlar Sevmekten Neden Vazgeçmiyorlar Nefretten Boşver.. Uzun Bir Entari Giy Hey Hey Çiçekli Rengarenk Bir Söz Söyle Uçsun Da Hey Hey Güvercinler Martılar Acemisiyiz Hayatın, Yüreğimiz De Çocuk, Ruhumuz "göçebe"
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 02:08
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 851 izlenme - 4 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
Yunus Karabulut & Grup Alzaymır - Nesine Yandım 03:46
Yunus Karabulut & Grup Alzaymır - Nesine Yandım 616 izlenme - 4 yıl önce Bir Grup Alzaymır Çalışmasıdır..
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 03:01
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 698 izlenme - 4 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 03:19
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 498 izlenme - 4 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
Grup Alzaymır - Hevala Evindar 03:50
Grup Alzaymır - Hevala Evindar 107 izlenme - 2 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları dinleyiciyle buluşturmak için düştük yollara..Karıştık kaldırımlara,sokaklara..Beraber türküler,şarkılar söylemek için varız.
Alican Özveren-Grup Alzaymır - Niye Küstün (Trt Kulaktan Kulağa) 03:07
Alican Özveren-Grup Alzaymır - Niye Küstün (Trt Kulaktan Kulağa) 87 izlenme - 2 yıl önce TRT MÜZİK Ekranlarında Ferman Akgül'ün sunduğu Kulaktan Kulağa Programından.. NİYE KÜSTÜN Gece geçtim mardin'den Yapamadım derdimden Bir vefasız yar sevdim Koşar oldum ardından Niye küstün yavrum sen Ne çabuk bıktın benden Canımı al istersen Yine geçmem ben senden Bağın altı yamaçtır Dağın altı kıraçtır Gönlüm yarin elinde Durmaz döner, topaçtır (nakarat) Yamacıma gelmezsin Yüzüme hiç gülmezsin Bir sarılsam bir öpsem Bir öpüşlen ölmezsin (nakarat) Akar idim duruldum Koşar idim yoruldum Yar yanıma gelince Hem öptüm hem sarıldım https://www.facebook.com/alicanozveren https://twitter.com/alicanozveren alicanozveren@hotmail.com An ve his ile özgürleşebilmek gibi bir ütopyadan bahsediyorum..