Hoşgeldiniz!

Grup Başkan Vekili Videoları İzle

Muharrem İnce 7 Dakikada Bdplilere Anlatmak 07:26
Muharrem İnce 7 Dakikada Bdplilere Anlatmak 680 izlenme - 3 yıl önce Milletvekilimiz Muharrem İnce, BDP'lilerin suratlarına söylemek istediğimiz sözleri yedi dakika boyunca mecliste yüzlerine söylüyor. Anlayıp, ibret alıyorlar mı, bilemiyoruz. Bu arada Japonya'da 22, Türkiye'e 28 dolar milyarderi varmış. Japon ekonomisinin, Türk ekonomisinin beş yüz katından daha büyük olduğunu hatırlatırız. Bu videoda muhalefet çalışmıyor diyenlere kapaktır.
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 11:44
Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşananları Anlatıyor 432 izlenme - 4 yıl önce Emine Ülker Tarhan Reyhanlı'da Yaşanan Gerçekleri Tbmm Genel Kurul Kürsüsünden Anlatıyor.
Melih Gökçek - Yeni CHP Genel Başkanı'nı Açıklamak 15:24
Melih Gökçek - Yeni CHP Genel Başkanı'nı Açıklamak 140 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih gökçek canlı yayında chp başkanını açıkladı. Adam bir belediye başkanı olarak, iç işleri bakanından çok gezi açıklaması yaptı, iktidar partisi liderinden çok ana muhalefet partisine muhalefet yapıyor. Şu fışkkiyeyi bi daha kırsınlar da bi uğraşı çıksın bu adamın yav öbür türlü herkese sarıyor...
Ahmet Aydın,Çelikhan ziyareti 00:25
Ahmet Aydın,Çelikhan ziyareti 99 izlenme - 5 yıl önce Ahmet ydına gösterilen tepki halk sessiz kalamdı
Vural: Milletvekillerinin İradesini Darbe Girişimi Olarak Nitelendirenler, Üniformasız Askerlerdir 04:16
Vural: Milletvekillerinin İradesini Darbe Girişimi Olarak Nitelendirenler, Üniformasız Askerlerdir 65 izlenme - 2 yıl önce Dört eski bakan hakkındaki Soruşturma Komisyonu- MHP Grup Başkanvekili Vural: - "Milletvekilleri, Meclis iradesinin aklama ya da karalama yeri olmadığını, kararın Yüce Divan tarafından verilmesini temin etmelidir"- "Milletvekillerinin iradesini darbe girişimi olarak nitelendirenler, demokrasi, hukuk devleti ve sivil dünyayla ilişkisini kesmiş postalsız askerlerdir, üniformasız askerlerdir" MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dört eski bakan hakkındaki Meclis Soruşturma Komisyonu'nun bugün yapacağı oylamayla ilgili, "Milletvekilleri, Meclis iradesinin aklama ya da karalama yeri olmadığını, kararın Yüce Divan tarafından verilmesini temin etmelidir" dedi.
Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası 02:13
Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası 90 izlenme - 4 yıl önce Meclis Genel Kurulu'nda Çözüm Süreci Kavgası
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel 03:07
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Özel'in gelişi ve açıklamaları, CHP Grup Başkanvekili Özel: -"Darbe anayasasından ve darbe kanunlarından Türkiye'yi kurtaracak her türlü masada büyük bir memnuniyetle, büyük bir gayretle otururuz"-"Ama kimse parlamentoyu kendine ait olan planın parçası yapmaya çalışmasın.