Hoşgeldiniz!

grup genç

Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar  01:51
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar 1.870 izlenme - 5 ay önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?
Güneşi Tutamadım-Grup Genç 05:36
Güneşi Tutamadım-Grup Genç 10.560 izlenme - 8 yıl önce
Grup Genç - Özgürlük Türküsü 04:24
Grup Genç - Özgürlük Türküsü 4.398 izlenme - 4 yıl önce Grup Genç - Özgürlük Türküsü
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 05:25
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 3.019 izlenme - 4 yıl önce Grup Genç - Güneşi Tutamadım
Grup Genç - Sabır Düştü 03:32
Grup Genç - Sabır Düştü 753 izlenme - 2 yıl önce Öyle Zor Bir Zaman İçinde Bir Ağır Kelime Bende Girmedi Mühürlü Kalbe Bana Nuh'un Sabrı Düştü Anlatamadım Kimseye Bana Bugün Sabır Düştü Yıkılır Önümde Dağla...
Grup Genç - Kara Zulum 07:03
Grup Genç - Kara Zulum 1.073 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: şiir dinleyin insanlar dinleyin bu yiğitlerin destanı onların vakitleri şahadete ayarlıydı gönülleri şehadete sevdalı gün gelir o sevda ile kalkılır o sevda ile yola çıkılırdı tek sevdaya doğru gariplerin sevdasıydı bu gönülleri bir hüzünleri bir sevinçleri birdi onların anlayamazdı bunu kalbi mühürlenmişler anlayamazdı kendi elleri ile kendi kalplerini mühürleyenler anlamadılar bilemediler bilemeyecekler mahsere kadar siz ve fe eyne teshebun nereye bu gidiş nereye kadar kanla çizilir şafaklar yüregim üstüne geçilir yardan sevgilerden ölüm üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın aydınlık bir gün doğar doğar mekke üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın kurulur yeni bir dünya gülistan üstüne elim dolanır gözlerine seğerleri savaşçılar gelir ufuktan cihat üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın aydınlık bir gün doğar doğar mekke üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın kurulur yeni bir dünya gülistan üstüne yamurla söylenir türküler kutlu çağa cihada yürür savaşçılar ölüm üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın aydınlık bir gün doğar doğar mekke üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın kurulur yeni bir dünya gülistan üstüne şiir kanla çizilir şafaklar yüregim üstüne geçilir yardan sevgilerden ölüm üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın aydınlık bir gün doğar doğar mekke üstüne kara zülüm yagar gökten üstüne topragın kurulur yeni bir dünya gülistan üstüne elim dolanır gözlerine seğerleri savaşçılar gelir ufuktan cihat üstüne yamurla söylenir türküler kutlu çağa cihada yürür savaşçılar şahadet üstüne
Grup Genç - Sözü Var
Grup Genç - Sözü Var 580 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Sözü Var
Grup Genç - Şehidan Ey 05:42
Grup Genç - Şehidan Ey 1.305 izlenme - 4 yıl önce Grup Genç - Şehidan Ey
Grup Genç Güneşi Tutamadım 05:36
Grup Genç Güneşi Tutamadım 764 izlenme - 3 yıl önce Soma Maden Kaza'sı Şehit'lerine İtaaf Olunur
Grup Genç Karazulüm Soncagri 04:41
Grup Genç Karazulüm Soncagri 1.723 izlenme - 6 yıl önce islama açilan gul kapisi www.soncagri.com son çaga son çagrimiz
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 05:36
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 453 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Güneşi Tutamadım Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Grup Genç - Kara Zulüm 03:36
Grup Genç - Kara Zulüm 386 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Kara Zulüm Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 03:48
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 381 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Mescid-i Aksa Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Grup Genç - Özgürlük Türküsü 04:27
Grup Genç - Özgürlük Türküsü 425 izlenme - 2 yıl önce Sözleri, Henüz on dokuzunda Gencecik bir fidan Filizlendi, filizlendi Filizlendi dağlarda Katıldı kervanına Dağlarla konuşanların Ve okudu özgürlük Özgürlük Türküsünü Silahları saz ettiler Kurşunları birer nota Kanları kalanlar için Türkü oldu dağlarda Güneşi doğdu bu sabah Şehadet yolcularının Daha gür okundu bugün Özgürlük Türküleri Parladı iman ateşi Söndü zalimin güneşi Bir yiğit daha katıldı Özgürlük Korosuna Silahları saz ettiler Kurşunları birer nota Kanları kalanlar için Türkü oldu dağlarda
Sevdaları Yaşamak - Grup Genç *hd 04:46
Sevdaları Yaşamak - Grup Genç *hd 418 izlenme - 3 yıl önce Sevdaları Yaşamak - Grup Genç
grup genç 05:38
grup genç 646 izlenme - 7 yıl önce grup gençten tüm urfalılara dügünlerinizde hizmetinizdeyiz piyanist_ibrahim-05443134713_solist_feridun-05459097412
Grup Genç - Zalime La İlahe 04:35
Grup Genç - Zalime La İlahe 292 izlenme - 2 yıl önce Filistine Destek... filistinde Çeçenyada Afganistan Ve Irakta. zulümler Kan Cografyamda Ne Zaman Dirilişimiz. zalime La İlahe Zulüme La İlahe birlikte La İlahe İllallah Muhammed Resulallah.
Grup Genç - Mescid-i Aksa 03:48
Grup Genç - Mescid-i Aksa 254 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Mescid-i Aksa
Grup Genç - Gül Dalı 05:23
Grup Genç - Gül Dalı 130 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Gül Dalı
Grup Genç - Şehadet Çağrısı 03:35
Grup Genç - Şehadet Çağrısı 178 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Şehadet Çağrısı Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Grup Genç - Kara Zulüm 06:45
Grup Genç - Kara Zulüm 121 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Kara Zulüm
Grup Genç - Mescidi Aksa 04:33
Grup Genç - Mescidi Aksa 107 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç Mescidi Aksa
Sodyumu Suya Atarsak Ne Olur? 01:24
Sodyumu Suya Atarsak Ne Olur? 153 izlenme - 2 yıl önce Elindeki sodyumu suya atan adam bir kaç dakika sonra sudan ateş çıktığını görünce şaşkına döndü.
Grup Genç - Örtü Uğruna 04:01
Grup Genç - Örtü Uğruna 97 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç Örtü Uğruna Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Grup Genç - Kan Toprağa Düşünce
Grup Genç - Kan Toprağa Düşünce 74 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç Kan Toprağa Düşünce İlahiler, ilahi, marşlar, marş, ezgiler, ezgi, albüm, sanatçı, şarkıcı, müzikler NosracH
Grup Genç - Seni De Vururlar Bir Gün Ey Acı 05:17
Grup Genç - Seni De Vururlar Bir Gün Ey Acı 96 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç ~ Seni De Vururlar Bir Gün Ey Acı
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 05:36
Grup Genç - Güneşi Tutamadım 59 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Güneşi Tutamadım
Grup Genç - Şehadet Çağrısı 03:35
Grup Genç - Şehadet Çağrısı 58 izlenme - 2 yıl önce 1996 Fecre Doğru
Erkeğe Şiddete Susan Halk, Kadın Şiddetine Ne Tepki Verdi? 02:39
Erkeğe Şiddete Susan Halk, Kadın Şiddetine Ne Tepki Verdi? 58 izlenme - 2 yıl önce Şiddettin; cinsiyete göre insanlar üzerindeki etkisi ve verdikleri tepkileri ölçmek adına bir sosyal deney yapıldı.
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 03:48
Grup Genç - Mescid-İ Aksa 49 izlenme - 2 yıl önce Grup Genç - Mescid-i Aksa