Hoşgeldiniz!

gsstore

Dört Yıldızlı Formalar Gsstore'larda Satışa Çıktı 01:53
Dört Yıldızlı Formalar Gsstore'larda Satışa Çıktı 240 izlenme - 3 yıl önce GS Store Galatasaray’ın 4. Yıldızlı yeni sezon formalarını satışa sundu. Peki Galatasaray’ın yeni sezon 4 yıldızlı forma fiyatları ne kadar? Geçtiğimiz sezonda çifte kupa ile şampiyon olarak 4. Yıldızı takmaya hak kazanan sarı-lacivertli kulüp yeni formalarını satışa sundu. GS Store’larda satılan yeni sezon formaları büyük ilgi gördü. Peki Galatasaray’ın 4 yıldızlı forma fiyatı ne kadar? Taraftarlar GS Store’lara hücüm etti. İşte Galatasaray’ın yeni sezon forma fiyatları ve detaylar. Galatasaray 2015-16 sezonunu geçmiş başarılarının simgesi olan 3 yıldızın üzerine Türkiye'nin ilk ve tek dördüncü yıldızını yerleştirerek taçlandırıyor. Galatasaray ev sahibi olduğu maçlarda parçalı formayı tercih edecek ve giyecek. Deplasman forması ise siyah olarak açıklandı. Satış fiyatı 149 Türk Lirası olan yeni Galatasaray formaları görücüye çıktı. Üçüncü tip forma ise henüz açıklanmadı. Galatasaray'ın yeni formaları ile ilgili resmi açıklaması; 110 yıldan bu yana, parçalı tasarım takımın iç saha formalarının büyük bir çoğunluğunda ön plana çıkmıştı, fakat geleneklerinin cesur bir tekrarı olarak şimdi de tarihinden gelen ve kazanma ruhunun temsili olan parçalı formanın ayrıca şort ve çoraplarında düz siyah ve düz beyaz alternatifleri de klasik duruşun yansıması olarak kullanılacaktır. Dört yıldızın ilk ve tek sahibinin yeni iç saha kiti güçlü, özgün ve yeni bir görünüşe sahip; sağ kısmı baştan aşağı sarıya boyanmışken, sol kısmı ise tamamen kırmızıdır. Yeni iç saha forması, sırtında siyah kesime sahip modern hakim yakayı ön plana çıkartırken, formanın sarı olan kısmının yanında kırmızı şerit ve kırmızı olan diğer yarısında ise sarı bir şerit vardır. Galatasaray ayrıca bu sezon, meşhur iç saha renkleriyle zarif biçimde zenginleştirilmiş yeni ve şık siyah deplasman kiti eşliğinde sahaya çıkacak. Yeni siyah deplasman kitleri Galatasaray'a, spor kulübünün en sevilen sembollerinden biri olan aslanın gücünü ve güçlülüğünü yansıtan; aynı zamanda da rakibini korkutan ve ona hükmeden yeni bir görünüm veriyor. Bu yeni kit kulübün gururunu temsil etmenin yanı sıra, performans yeniliği, kumaş teknolojisi, nem kontrolü ve çevresel sürdürülebilirlikteki en yeni gelişmeleri sunarak oyuncuların sınırlarını zorlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Türkiye'nin gururu olmaya, yeni tarih sayfalarını destanlar yazarak açmaya, ülkemizin ilk ve tek 4 yıldızlı forması ile mücadeleye etmeye hazırız. Haydi hep beraber tek bilek tek yürek yepyeni zaferler kazanmaya. Türkiye'nin gurur forması sadece şu anda Gsstore.org'da.
Fenerbahçe'nin Kalesi Bağdat'ta Gövde Gösterisi Yapan UltraAslan 00:19
Fenerbahçe'nin Kalesi Bağdat'ta Gövde Gösterisi Yapan UltraAslan 100 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe taraftarının en büyük mekanı olarak bilenen bağdat'ta malum dün yakılan galatasaray a ait mağaza nedeni ile ultraAslan bağdattaydı videoda da açık görülüyor ki resmen gövde gösterisi ve büyük bir cesaret örneğini. izliyoruz.
Yelegen İşe Başladı! 05:34
Yelegen İşe Başladı! 12 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray taraftarının sevgilisi haline gelen Setrak Yelegen, Beyoğlu GSStore'da görevine başladı.