Hoşgeldiniz!

guaranteed

Zaman Yolcuları Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
Zaman Yolcuları Türkçe Altyazılı Fragman 7.026 izlenme - 4 yıl önce "Küçük Gün Işığım / Little Miss Sunshine"ın yapımcılarının imzasını taşıyan "ZAMAN YOLCULARI"nın başrollerinde kendine özgü bir hayran kitlesi bulunan Mark Duplass ve bağımsız sinemanın yükselişteki güzel yıldızı Aubrey Plaza Aubrey Plaza ve New Girl dizisinden tanınan Jake Johnson bulunuyor.
Eddie Vedder - Guaranteed İnto The Wild 05:46
Eddie Vedder - Guaranteed İnto The Wild 1.626 izlenme - 6 yıl önce
Safety Not Guaranteed Fragmanı 02:30
Safety Not Guaranteed Fragmanı 924 izlenme - 5 yıl önce sinemafilmler
Eddie Vedder Guaranteed (into The Wild) 05:46
Eddie Vedder Guaranteed (into The Wild) 1.019 izlenme - 5 yıl önce Eddie Vedder Guaranteed (into The Wild)
Eddie Vedder Guaranteed 03:01
Eddie Vedder Guaranteed 1.036 izlenme - 5 yıl önce Eddie Vedder Guaranteed
Alyssa Reid - Satisfaction Guaranteed (Official Video) 03:43
Alyssa Reid - Satisfaction Guaranteed (Official Video) 150 izlenme - 3 yıl önce Alyssa Reid - Satisfaction Guaranteed (Official Video)
Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed Türkçe Altyazılı Fragman 210 izlenme - 4 yıl önce Seattle’da çıkan aylık bir derginin 3 çalışanı, gazetede sıra dışı bir küçük ilan görür. "Zaman yolculuğu yapacak eş aranıyor" başlıklı ilana şüphecilik yaklaşan gençler, bu çılgın ilandan iyi bir haber çıkacağına inanarak ilan sahibi Kenneth’in peşini düşerler. Gizemli bir adam olan Kenneth, sıradan bir süpermarket çalışanı gibi görünmekle, aşırı paranoyaktır ve zaman yolculuğunun sırrını çözdüğünü iddia eder. Yakın zamanda yeni bir yolculuğa çıkmak için de hazırlıklarını tam gaz sürdürmektedir. Ama bu yanında bu yolculuğa katılacak kişiye de "güvenlik garantisi" vermez. 3 kişilik ekibin en maceraperesti olan Darius onla zaman yolculuğuna çıkmak istediğini söyler ve beraber hazırlanırlarken yavaş yavaş Kenneth ile yakınlaşır. Haber peşinden giderken aralarında empatinin başrolde olduğu bir ilişki doğacaktır... Festivallerin gözdesi olan Küçük Gün Işığım filminin yapımcılarının imzasını taşıyan film bilim-kurgu ve dramatik anlatıyı aynı potada eriten bir film.
Into The Wild Soundtrack - Guaranteed 02:41
Into The Wild Soundtrack - Guaranteed 69 izlenme - 2 yıl önce Into the Wild filmini izleyen nice yiğit son hızla duvara çarptı. sahip olduklarını geride bırakıp yollara düşme hayalleri kurdu.yinede şehirlerden kaçılamadı parayı, kariyeri, evini, arabasını, aşkını, çevresini seçenlere bi teselli olarak filmin en güzel şarkısını armağan ediyorum. Sitemizdeki diğer ilgili içerik için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5726/
Zaman Yolcuları (Safety Not Guaranteed) / Fragman 02:29
Zaman Yolcuları (Safety Not Guaranteed) / Fragman 61 izlenme - 4 yıl önce Zaman Yolcuları (Safety Not Guaranteed) / Fragman
Guaranteed Loans 00:37
Guaranteed Loans 1 izlenme - 3 ay önce