Hoşgeldiniz!

Güç Gösterisi Videoları İzle

Tayvanlı Gelinden Görümcelerine Güç Gösterisi 00:37
Tayvanlı Gelinden Görümcelerine Güç Gösterisi 4.587 izlenme - 5 ay önce Tayvanlı Gelinden Görümcelerine Güç Gösterisi Tayvanlı gelin nikah öncesi, misafirlerin önünde barfiks çekerek güç gösterisinde bulundu.
Demir Bükmeyi Denedik - Güç Gösterisi -Oha Diyorum 06:34
Demir Bükmeyi Denedik - Güç Gösterisi -Oha Diyorum 3.001 izlenme - 12 ay önce Bu videoda yeni bir güç gösterisi yapıyoruz. Bu kez Ağır Sağlam kanalının sahibi Furkan da bize eşlik ediyor. Hep beraber demir büküyoruz! Ağır Sağlam kanalı tam şurada: https://www.youtube.com/user/agirsaglam Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Ferrari F50'lerin Güç gösterisi 04:08
Ferrari F50'lerin Güç gösterisi 6.160 izlenme - 3 yıl önce Ferrari F50 serisinin kısa film tadından halatla çekişmesini izleyeceğiz. Efsane olmuş bu makinayı izlerken sizde oturduğunuz yerden heyecanlanıcaksınız.
Arkadaşım Hoşgeldin - Güç Gösterisi 03:39
Arkadaşım Hoşgeldin - Güç Gösterisi 3.183 izlenme - 3 yıl önce Bence hangisini istiyorsan hak ettin!
Traktörlerin Güç Gösterisi 04:06
Traktörlerin Güç Gösterisi 4.028 izlenme - 4 yıl önce Eski Traktör İle Yeni Traktör Arasındaki Güç Gösterisi
Babasıyla Ayna Karşısında Güç Gösterisi Yapan Küçük Cengaver 00:22
Babasıyla Ayna Karşısında Güç Gösterisi Yapan Küçük Cengaver 3.161 izlenme - 2 yıl önce Babasıyla oğlunun geçirdiği mükemmel vakitleri izliyorsunuz. Ayna karşısına bebeğiyle geçen adam, yaptığı hareketleri ve çıkardığı sesleri bir bir tekrarlayan bebeğiyle komik anlar yaşıyor. Ortaya da böyle komik bir video çıkıyor tabi. İyi seyirler!
Tümosan 12:35
Tümosan 1.520 izlenme - 3 yıl önce Tümosan 11 Numara Beşli İle Çift Sürme
 Vonn'dan Güç Gösterisi! 00:12
Vonn'dan Güç Gösterisi! 627 izlenme - 1 yıl önce Ünlü kayakçı Lindsey Vonn, bikini çekimi öncesi güç gösterisi yaptı.
herkül yaşar 02:10
herkül yaşar 4.658 izlenme - 7 yıl önce derinkuyu aslanı herkül yaşar
Türk Strongman Güç Gösterisi Ağzıyla TIR Çekti - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) 09:51
Türk Strongman Güç Gösterisi Ağzıyla TIR Çekti - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) 479 izlenme - 1 yıl önce Türk Strongman Güç Gösterisi | Yetenek Sizsiniz Türkiye Ağzıyla Tır çeken Türk Strongman Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de Star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir.
Bu Da İlginç Bir Güç Gösterisi 00:27
Bu Da İlginç Bir Güç Gösterisi 2.160 izlenme - 7 yıl önce
güç gösterisi yapan kadın 01:02
güç gösterisi yapan kadın 1.325 izlenme - 6 yıl önce
Bmw X4 & Porsche Macan: Sports Suv Güç Gösterisi 11:13
Bmw X4 & Porsche Macan: Sports Suv Güç Gösterisi 674 izlenme - 3 yıl önce Bmw X4 & Porsche Macan Kapışması Nefesleri Kesecek...
Dünyanın En Güçlü Adamı Mark Henry 05:14
Dünyanın En Güçlü Adamı Mark Henry 138 izlenme - 9 ay önce Mark Henry tried to to break the world record recorded earlier today by pulling a tractor trailer truck. Apparently, he did it. Later tonight, I will attempt this same feat with my car. I will use a key and gas pedal, though. Actually, Henry's earlier footage featured one tractor trailer. He tried to pull two, which is supposedly a world record. Amazingly, it was a really cool segment and the crowd cheered for Henry. There was a big pop for "That's What I Do."
yavru goril güç gösterisi yapıyor 00:56
yavru goril güç gösterisi yapıyor 769 izlenme - 7 yıl önce yavru goril güç gösterisi yapıyor
Nazmi Abi'den Güç Gösterisi 01:04
Nazmi Abi'den Güç Gösterisi 236 izlenme - 2 yıl önce Kontrol Edilemez Güç, Adamın Dibi Nazmi Abi. Nazmi Abi'nin İnanılmaz Güç Gösterisi.
Strakov Kardeşler Ve İvana Sert Güç Gösterisi - En Büyük Show 01:35
Strakov Kardeşler Ve İvana Sert Güç Gösterisi - En Büyük Show 516 izlenme - 4 yıl önce Strakov Kardeşler Ve İvana Sert Güç Gösterisi - En Büyük Show
Özcan Işık - Same Argon F70 Güç Gösterisi 09:10
Özcan Işık - Same Argon F70 Güç Gösterisi 403 izlenme - 4 yıl önce Özcan Işık - Same Argon F70 Güç Gösterisi Tam Bir Canavar ekleyen: Mustafa Öz
arabayı kafasında taşıyor 01:03
arabayı kafasında taşıyor 676 izlenme - 8 yıl önce inanılır gibi değil bu nasıl bir cesaret ve kuvvet gösterisi böyle
Güç Gösterisi 00:22
Güç Gösterisi 202 izlenme - 4 yıl önce Güç Gösterisi
Güç Gösterisinde Tavan Yapan Adam 00:30
Güç Gösterisinde Tavan Yapan Adam 57 izlenme - 2 yıl önce Spirintiz direğinde elleriyle sarılarak kayan adam gören herkesi şaşkına çeviriyor...
Erkek Gücünü Gösteriyor 00:32
Erkek Gücünü Gösteriyor 145 izlenme - 4 yıl önce Erkek Güç Gösterisi
Kömürcü Nazmi Abi'den Güç Gösterisi 01:03
Kömürcü Nazmi Abi'den Güç Gösterisi 123 izlenme - 2 yıl önce Adamın dibisin Nazmi Abi! Türkiye'nin en güçlü adamı Nazım Abi^ye helal olsun. Tek vuruşta portakal kasasını kıracak.
Komik Güç Gösterisi 01:26
Komik Güç Gösterisi 106 izlenme - 4 yıl önce Komik Güç Gösterisi
Güç Gösterisi 02:09
Güç Gösterisi 204 izlenme - 9 yıl önce sandalye davası
Güç Gösterisi Fragmanı 02:19
Güç Gösterisi Fragmanı 39 izlenme - 2 yıl önce Güç Gösterisi izle - http://goo.gl/2n6bOS Türkiye'nin en güvenilir film sitesi: http://goo.gl/YS0cIf
Sınırları Zorlayan Güç Gösterisi! 00:31
Sınırları Zorlayan Güç Gösterisi! 46 izlenme - 3 yıl önce Amelelerden biri inşaat alanında arkadaşlarıyla girdiği iddia sonucu , tek vücut olmuş 3kişinin ayaklarını yerden kesiyor. Herifte tam deli gücü var be ağzım açık kaldı.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hanımların Güç Gösterisi 01:34
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hanımların Güç Gösterisi 61 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de hanımların güç gösterisi
İran Ordusundan Drone Görüntüleriyle Güç Gösterisi 01:00
İran Ordusundan Drone Görüntüleriyle Güç Gösterisi 15 izlenme - 1 yıl önce İran Körfezi'ndeki ABD-İran gerilimi devam ediyor. 12 Ocak'ta Amerikan askerlerinin kısa süreli gözaltına alınmasının ardından bu kez de İran tarafından Amerikan uçak gemisine ait insansız hava aracı tarafından çekilen görüntüler yayınlandı. İranlı Amiral Habibullah Seyyari bunu bir güç gösterisi olarak nitelendiriyor ancak diğer yandan bakıldığında ise görüntülenen kendi ülkesinden binlerce mil ötede ancak İran'ın hemen yanıbaşında seyreden dev bir uçak gemisi.
Hanımların Güç Gösterisi! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:34
Hanımların Güç Gösterisi! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 57 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümünde hanımlar yumruk salladı.