Hoşgeldiniz!

güçlü ses

Funda Arar Haberin Varmı Video Klip Güçlü Ses 04:29
Funda Arar Haberin Varmı Video Klip Güçlü Ses 14.956 izlenme - 10 yıl önce funda arar - haberin varmı video klip, güçlü ses
manyak bir ses sistemi :) 02:44
manyak bir ses sistemi :) 3.696 izlenme - 9 yıl önce 24.000 wattla güçlü bass:)))
car audio system (best best) 01:41
car audio system (best best) 2.388 izlenme - 9 yıl önce
Dönülmez Akşamın Ufkundayız 04:58
Dönülmez Akşamın Ufkundayız 3.721 izlenme - 10 yıl önce dİnlemeyen pİŞman olur........
bu benim ki sevda değil 00:43
bu benim ki sevda değil 1.702 izlenme - 8 yıl önce zülfü livaneli - sevda değil amatör
Niran Ünsal - Şarap Misali (2004) 04:55
Niran Ünsal - Şarap Misali (2004) 121 izlenme - 4 yıl önce Şimdi ise yakın geçmiş diye tabir ettiğimiz aslında pekte nostalji değeri olmayan (10 yıl olmasına rağmen) ama yinede hatırlamakta ve dinlemekte fayda var diye düşünerekten sizlerle paylaşmak istedim güçlü sesi ve eşsiz yorumu ile Niran İnsal'ın seslendirdiği Şarap Misali isimli paçasının klibini sizlerin beğenisine sunmaktan onur duyarım. İyi seyirler.
İşte Antebin En Güçlü Sesi 05:22
İşte Antebin En Güçlü Sesi 133 izlenme - 6 yıl önce yorumlarınızı bekliyoruz
Placido Domingo İspanyol Tenor 128 Kez Opera Sahnesine Çıkarak Rekor Kırmıştır 04:21
Placido Domingo İspanyol Tenor 128 Kez Opera Sahnesine Çıkarak Rekor Kırmıştır 26 izlenme - 2 yıl önce Placido Domingo İspanyol Tenor 128 Kez Opera Sahnesine Çıkarak Rekor Kırmıştır placido domingo,ispanyol tenor,opera tarihi,sahneye çıkma rekoru,klasik müzik,güçlü ses José Plácido Domingo Embil, ya da daha yaygın bilindiği şekliyle Placido Domingo, güçlü ve dramatik sesiyle ünlenmiş İspanyol tenor. Mart 2008'de 128 kez opera sahnesine çıkarak bugüne kadar ki sahne rekorunu kırdı. Tenorluğun yanı sıra orkestra şefliği yapan ve konserlerdede yer alan Domingo, Washington Ulusal Operaevi 'nin de genel direktörüdür. Yıkıcı güç, sınırsız hırs, ve kötülük… Guiseppe Verdi’nin Shakespeare’in Macbeth’ine uyarladığı karanlık başyapıtının kalbinde yer alan üç tema. Macbeth, Verdi’nin bir Shakespeare eserine ilk adaptasyonu olmuştu. Placido Domingo, Daniel Barenboim’in orkestra şefliğinde Berlin Devlet Operası’nda Macbeth’i sahneledi. Büyük usta Domingo, yaşından dolayı son yıllarda tenorluktan baritonluğa geçişini ve Macbeth’i şöyle yorumladı: “Tenorken hep kahraman gibiydim. Sürekli kötü adamları yenmeye çalıştım. Bariton olarak ise baba rolleri üzerine yoğunlaşmaya çalışıyorum. Bilirsiniz olumlu, iyimser karakterler. Macbeth’i hiç oynamayacağımı düşünürdüm. Çünkü Macbeth bir katildir. Opera eserini dikkatle inceledim ve onun karısının kurbanı olduğunu fark ettim.” Acımasız karısı Macbeth’i İskoç kralı olmak için katil olmaya ikna eder. Dram, karısı ve doğaüstü güçler tarafından perişan edilen Macbeth’i tasvir ederken Domingo, onun bir çılgın olduğunu çünkü cinayet işlediğini söylüyor ve ekliyor: “Bu adamın hayattan tamamen kaybolduğunu görüyoruz.” Domingo, Macbeth’in ümitlerini de şöyle açıklıyor: “İyi bir kral olmayı ümit ediyor. Kendisini seven insanlarla yaşlanma arzusunda ama bunu yapması mümkün olmamış.” Eserin sonunda, tenor Rolando Villazon tarafından canlandırılan asilzade Macduff, Macbeth’i öldürür. Villazon, Verdi’nin Macbeth’i opera eseri haline getirmesiyle ilgili şu yorumu yaptı: “Verdi, Macbeth’le farklı bir yola girdi. Sanatçı bu oyunda, tamamen karmaşık ve karanlık bir psikoloji içindeki yeni bir baş karaktere, sevilmeyen bir kahramana ulaştı.” Rekorları altüst eden opera sahnelerinin efsanesi Placido Domingo: “Bu oyunla birlikte 145. sahne rolünü icra etmenize rağmen hala başka bir oyunda yeni bir rol alabilecek olmanız çok harikulade bir şey” diyerek icra ettiği sanatına tutkuyla bağlılığını ifade ediyor. Rolando Villazon, Domingo’nun operada çığır açmış müstesna bir sanatçı olduğunu belirtiyor: “Sahnedeyim ve onun provalarını seyrediyorum. Bu muhteşem sanatçıyı dinliyorum ve bu inanılmaz opera ustasıyla aynı sahneyi paylaşmak benim için harika bir deneyim. Opera, Placido Domingo öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılır.”