Hoşgeldiniz!

güçsüz

Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 02:45
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 3.397 izlenme - 1 yıl önce Ortalarına aldıkları sıçanla maytap geçen bu şerefsiz adi kargalar hayvanseverlerin tepkisini aldı.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 05:33
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 2.487 izlenme - 2 yıl önce Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel. Sokak kapısının açıldığı ipi kapı deliğinden dışarı bırakıp komşularına güvenmeyi özleyen, geceleri kapı önlerinde eskisi gibi çekirdek yemek isteyen, mahalle çeşmesinden mahalle maçından sonra kana kana su içmeyi,arabaların arkasına takılıp,geceleri zile bas kaç oynamayı özleyenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Büyük Alyans Güçsüz Diyenler Dikkatle İzlesin 01:38
Büyük Alyans Güçsüz Diyenler Dikkatle İzlesin 3.463 izlenme - 8 yıl önce büyük alyans güçsüz dİyenler dİkkatle İzlesİn
güçlü&güçsüz köpekler 16:36
güçlü&güçsüz köpekler 2.461 izlenme - 9 yıl önce (güçlü köpekler) (güçsüz köpekler)
işsizadam 04:20
işsizadam 749 izlenme - 8 yıl önce işsizlik
Seafight Tr 3 Hunter 05:20
Seafight Tr 3 Hunter 303 izlenme - 5 yıl önce Hunterr Akarr
Leylek Kardeş - Güçlü Güçsüz 08:00
Leylek Kardeş - Güçlü Güçsüz 266 izlenme - 3 yıl önce Nuri’nin babası Nuriye yeni bir gözlük almıştır ancak Nuri mahallede gezinirken kaldırımda bir köpek görür, köpeğin havlamasıyla korkar ve kendini kaldırıma atar. Korkudan kaldırımdaki çöp kutusunu görmeyen Nuri, çöp kutusuna çarpar ve düşer. O sırada babasının aldığı yeni gözlüğü kırılır. Babasına bunu nasıl söyleyeceğini bilemeyen Nuri parkta kendi kendine üzgün bir şekilde otururken Leylek ve Gül gelirler. Nuri’nin moralini düzeltmeye çalışırlar ve daha sonra Zehra teyzenin de anlattığı bir masalla aslında kedi ve köpek bizim küçük dostlarımız, onlara sevgiyle yaklaşmamız gerektiğini, onların bizden korktuğunu anlatırlar.
Tek Başına Kopan 30'luk Genç 00:12
Tek Başına Kopan 30'luk Genç 216 izlenme - 5 yıl önce Tek Başına Kopan 30'luk Genç