Hoşgeldiniz!

Guerlain Chicherit Videoları İzle

Arabayla Dünyanın En Uzun Atlayış Denemesi 12:01
Arabayla Dünyanın En Uzun Atlayış Denemesi 443 izlenme - 2 yıl önce Araba ile dünyanın en uzun atlayış denemesi, profesyonel rallici Guerlain Chicherit tarafından gerçekleştirilen dünyanın en uzun atlayışı denemesinin GoPro ile çekilen görüntülerini izliyoruz.
Guerlain Chicherit - Arabayla Ters Takla Atmak 00:19
Guerlain Chicherit - Arabayla Ters Takla Atmak 261 izlenme - 2 yıl önce Freestyle ralli sürücüsü Guerlain Chicherit, Rally Raid Dünya Şampiyonluğu ve dört kere Free Skiing Dünya Şampiyonluğunun yanı sıra arabalarla ters takla atmak gibi bir hobisini de başarıyla gerçekleştiriyor.
Dünya Rekoru Denerken Ölümden Dönmek 00:54
Dünya Rekoru Denerken Ölümden Dönmek 68 izlenme - 1 yıl önce Guerlain Chicherit isimli ralli pilotu, Fransa'da arabayla rampadan en uzun atlama rekorunu kırmaya çalışırken ölümden dönmüş. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatmayı başaran sürücünün rekor denemesi de başarısızlıkla sonuçlanmış.
Rekor Kırayım Derken Ölümden Döndü! 00:54
Rekor Kırayım Derken Ölümden Döndü! 43 izlenme - 3 yıl önce Guerlain Chicherit isimli ralli pilotu, Fransa'da arabayla rampadan en uzun atlama rekorunu kırmaya çalışırken ölümden döndü.
Film Değil Gerçek Tam 102 Metre Uçtu ve Çakıldı 04:50
Film Değil Gerçek Tam 102 Metre Uçtu ve Çakıldı 25 izlenme - 2 yıl önce Film değil, gerçek! Tam 102 metre uçtu ve çakıldı Fransız sürücü Guerlain Chicherit 102 metre boşluktan atlayarak Dünya mesafe rekoru kırmak için aracına bindi. Ancak atlayış tam bir trajediye döndü. Araç hızlı bir atlayışın ardından kazık gibi yere çakıldı. O anlarda kameralar çekimdeydi ve adeta film sahnelerini aratmayan gerçek görüntüler ortaya çıktı. Kaza sonrası Chicherit ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı.
Rekor Kırmak İsterken 02:42
Rekor Kırmak İsterken 9 izlenme - 3 yıl önce Otomobille atlama rekoru kırmayı deneyen Fransız Ralli pilotu Guerlain Chicherit, atlayış denemesinden sonra bir anda aracının hakimiyetini kaybetti ve herkesin yüreği ağzına geldi.