Hoşgeldiniz!

guerra

Tek Gecelik İlişki Yaşayanların Sonu - Catarina and The Others 15:05
Tek Gecelik İlişki Yaşayanların Sonu - Catarina and The Others 32.054 izlenme - 1 yıl önce Barlarda gece kulüplerinde falan kız düşürecem diye 40 takla atan erkeklerin kulağına küpe olması gereken bir kısa film.
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 01:20
Vida Guerra Seksi Twerking Yeni Yıl Dilekleri 22.759 izlenme - 4 yıl önce Vida Guerra Noel'i diğer insanlardan farklı şekilde kutluyor.
Latin Ateşi Kavurdu 03:04
Latin Ateşi Kavurdu 25.641 izlenme - 8 yıl önce dünyaca ünlü manken vida guerra fotoğraf çekimlerinde ortalığı ateş gibi yaktı
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 01:00
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 2.605 izlenme - 2 yıl önce Karaman Motorcularının ara ara İstanbul E5 te bile örnek alınmasına şahit olmuştuk. Aynı taktiği yol yarışında sabit vitesli bir bisikletle yarışa dahil olup, bisikletçileri geride bırakan Michael Guerra da deneyerek yüksek aerodinamik kazançla öne geçip "dafne fixed" isimli italyan bisiklet/parça satış firmasının reklamını da başarıyla yapmıştır. Sonuç:Taktik çok işe yarıyor.
pittbull 01:07
pittbull 8.703 izlenme - 10 yıl önce can dostum tina
Vida Guerra'dan Seksi Yeni Yıl Dansı 01:20
Vida Guerra'dan Seksi Yeni Yıl Dansı 1.811 izlenme - 4 yıl önce Kalçalarıyla ün salan ve erkek dergilerine bir bir kapak olan Küba asıllı seksi model Vida Guerra, bu video ile yine yürekleri hoplattı
Oz Çeteleri - Latinler 06:39
Oz Çeteleri - Latinler 1.167 izlenme - 3 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Latinos derler bu çeteye. Tacolar ve ya baharatçılar olarakta geçer. En sevdiğim karakterlerden biri olan miguel alvarez bu çete ile ilişiği olmuştur zamanında. Pörtlek gözlü dayıyı başlarda sevmezdim ama sonradan için ısında ona da. Zaten oz da sevmediğim bir karakter var diyemem hepsi ayrı güzel benim için. Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Merymel feat. Alvaro Guerra - Stop 03:03
Merymel feat. Alvaro Guerra - Stop 723 izlenme - 3 yıl önce Merymel - Stop feat. Alvaro Guerra (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Merymel Feat Alvaro Guerra - Stop (Videoclip Oficial) Merymel - Stop (ft. Alvaro Guerra) Merymel ft. Alvaro Guerra - Stop Merymel - Stop ft. Alvaro Guerra Merymel - Stop (feat. Alvaro Guerra) Merymel feat. Alvaro Guerra - Stop Merymel - Stop feat. Alvaro Guerra
vengo - gritos de guerra - arrinconamela 03:47
vengo - gritos de guerra - arrinconamela 1.190 izlenme - 6 yıl önce
Bisikletçiden süpermen tekniği 00:58
Bisikletçiden süpermen tekniği 461 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel bisiklet yarışçısı Michael Guerra bir yol yarışı sırasında rakiplerini ilginç bir metot ile geride bıraktı.
Enrique Iglesias Jl Guerra - Cuando Me Enamoro 04:00
Enrique Iglesias Jl Guerra - Cuando Me Enamoro 1.949 izlenme - 8 yıl önce yeni sarki!
5 Hedefi 1 Saniyenin Altında Vurmak 00:36
5 Hedefi 1 Saniyenin Altında Vurmak 724 izlenme - 3 yıl önce Dünya hızlı silah çekme şampiyonu Gil Guerra (Master Gunfighter)'nın 1 saniyenin altında 5 ayrı hedefi vurma denemesine ait bir video.
juan luis guerra bachata rosa 04:30
juan luis guerra bachata rosa 1.197 izlenme - 6 yıl önce juan luis guerra bachata rosa
Juan Luis Guerra - La Calle 03:59
Juan Luis Guerra - La Calle 269 izlenme - 3 yıl önce Music video by Juan Luis Guerra performing La Calle (feat. Juanes).
juan luis guerra bachata en fukuoka 03:13
juan luis guerra bachata en fukuoka 646 izlenme - 6 yıl önce juan luis guerra bachata en fukuoka
juan luis guerra burbujas de amor 03:39
juan luis guerra burbujas de amor 638 izlenme - 6 yıl önce juan luis guerra burbujas de amor
aventura la guerra 03:19
aventura la guerra 410 izlenme - 6 yıl önce aventura la guerra
Arrinconamela - Gritos de Guerra (Vengo) 03:39
Arrinconamela - Gritos de Guerra (Vengo) 253 izlenme - 3 yıl önce Tony Gatlif'in bence en değerli filmi Vengo'da çalan bu şarkının adı emin olmamakla beraber "onu köşeye sıkıştır" anlamına geliyormuş. Filmin bir sahnesinde Kutsi Erguner de enstrumanıyla eşlik etmektedir: http://www.youtube.com/watch?v=0QMBfLn9nKY Şarkı Sözleri (lyrics): para mi siempre serás la mayor de mis riquezas es tenerte cosas buenas y a mi amor de compañera arrincónamela, echamela al rincón que casada la quiero y si es soltera mejor si es soltera mejor arrincónamela, echamela al rincón me llamaste criminal porque te quité el cuchillo yo lo hice por tu bien por no verte muy crecido arrincónamela, echamela al rincón que casada la quiero y si es soltera mejor si es soltera mejor arrincónamela, echamela al rincón aqui no se vende hielo, que se vende mas pa'riba que lo que se vende aqui son naranjas de la china arrincónamela, echamela al rincón que casada la quiero y si es soltera mejor si es soltera mejor arrincónamela, echamela al rincón
Juan Luis Guerra Como Yo 03:59
Juan Luis Guerra Como Yo 380 izlenme - 6 yıl önce juan luis guerra como yo
Pedro Guerra - Somos 02:07
Pedro Guerra - Somos 278 izlenme - 6 yıl önce
Guerra Civil Espanola - İay Carmela 03:10
Guerra Civil Espanola - İay Carmela 140 izlenme - 3 yıl önce İlk olarak Fransız saldırılarına karşı koyan gerillalar tarafından söylendiği rivayet edilen şarkı, sonraları İspanya iç savaşı sırasında Franko ya karşı duran halk ordusunun marşı olarak da söylenmiştir. şarkı, bir çok yorumcu tarafından seslendirilmiş, bir klasik haline gelmiştir.
juan luis guerra las avispas 03:33
juan luis guerra las avispas 308 izlenme - 6 yıl önce juan luis guerra las avispas
Enrique iglesias ft Ludacris Tonight (abel Guerra Prive Remix) 05:18
Enrique iglesias ft Ludacris Tonight (abel Guerra Prive Remix) 332 izlenme - 6 yıl önce
Cuore Sacro Di  Andrea Guerra  Vocalist  Liana Monris Colonna Sonora Del Film Di Ferzan Ozpetek 03:20
Cuore Sacro Di Andrea Guerra Vocalist Liana Monris Colonna Sonora Del Film Di Ferzan Ozpetek 228 izlenme - 6 yıl önce
Kolları olmayan annenin inanılmaz azmi! 02:33
Kolları olmayan annenin inanılmaz azmi! 230 izlenme - 5 yıl önce Amerika'da yaşayan evli, çocuklu fakat kolları olmayab Guerra'nın yaptıkları hayrete düşürdü.
Dasoul & Alvaro Guerra - Pa Que Lo Bailen En La Disco 02:49
Dasoul & Alvaro Guerra - Pa Que Lo Bailen En La Disco 143 izlenme - 2 yıl önce Dasoul & Alvaro Guerra - Pa Que Lo Bailen En La Disco (Official Video) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) Dasoul, Álvaro Guerra, Con mucho swag, Con mucho estilo, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, Dasoul, Un, dos, manos arriba, Si quieres fiesta y el ritmo te motiva, Tres, cuatro, que está pasando, Hasta que salga el sol seguimos vacilando, Hasta que salga el sol seguimos vacilando, Con mucho estilo, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, Dasoul, Started from the bottom, Now we are here, Empezamos desde abajo y estamos aquí, Oh yeah, Tengo lo que quiero, Y quieren todo lo que tengo, Y aunque quieran lo que tienen, Siempre me siguen queriendo, Tu envidia es mi fama, Mi triunfo es tu difama, Vamos directo al grano, No andemos por las ramas, Paso a paso es como se llega a tocar las nubes, El que rápido cae es el que rápido sube, Chicas en el club, Alcohol, Calor, El ambiente se siente "hot", Con mucho swag, Con mucho estilo, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, Pa' que lo bailen en la disco, Pa' que se muevan las masas, Esto se hizo pa' las shorties, Pa' que muevan ese ram, pa, pam, pa, pam, La esencia de la calle, Directamente, Desde Canarias, Pasando por Sevilla, JM Castillo, David Marley, Dímelo Quino, Dasoul, Ram pa pam pam.
Pedro Guerra - Mi Nia Lola 03:15
Pedro Guerra - Mi Nia Lola 247 izlenme - 6 yıl önce
Andrea Bocelli Macchine Da Guerra 02:25
Andrea Bocelli Macchine Da Guerra 253 izlenme - 6 yıl önce andrea bocelli macchine da guerra
Canciones de la Guerra Civil Espanola - Si Me Quieres Escribir 03:08
Canciones de la Guerra Civil Espanola - Si Me Quieres Escribir 123 izlenme - 3 yıl önce İspanya iç savaşı sırasında Franko ya karşı duran vatanperverlerin oluşturdugu orduya ait koronun seslendirdiği marşlardan birisidir. marş, bir çok müzisyen ve grup tarafından da günümüze kadar yorumlanmıştır.
Enrique Iglesias & Juan Luis Guerra - Cuando Me Enamoro 04:00
Enrique Iglesias & Juan Luis Guerra - Cuando Me Enamoro 52 izlenme - 10 ay önce Check out Enrique’s new videos #LetMeBeYourLover ft. Pitbull (http://bit.ly/lmbyl) & Noche y De Dia ft. Yandel & Juan Magan (http://bit.ly/183s90S) Music video by Enrique Iglesias, Juan Luis Guerra performing Cuando Me Enamoro. (C) 2010 Universal International Music B.V.