Hoşgeldiniz!

Guiness Rekorlar Kitabı Videoları İzle

Bir Tabur Askeri Öldüren Kuş 00:30
Bir Tabur Askeri Öldüren Kuş 4.594 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en tehlikeli kuşlarından biri olarak gösterilen Cassowary'nin, Dünya Savaşı sırasında Yeni Gine'ye giden kimi Amerikan askerlerini öldürdüğü biliniyor.
Soçi’de Mayolarla Kayak Rekoru 01:25
Soçi’de Mayolarla Kayak Rekoru 1.392 izlenme - 10 ay önce Soçi'de gerçekleştirilen Boogel Woogel festivalinde 1000 kişi mayo ve bikinileriyle kayak yaptı. Kış sporlarına veda konseptiyle gerçekleştirilen festivalin organizatörleri bu etkinliğin Guiness Rekorlar Kitabı'na alınması için başvuruda bulunmayı planlıyor.
110 Km/s Hızla Giden İki Motorun Üzerinden Atlayan Adam 01:40
110 Km/s Hızla Giden İki Motorun Üzerinden Atlayan Adam 1.623 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel atlet olan adam arka arkaya saatte 110 km hız ile giden iki motorun üstünden atlayarak Guiness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmış. Kendisini tebrik ediyor, evde denemeyin notunu da eklediği için teşekkür ediyoruz...
75 Yaşındaki Kadın Salsa Rekoru Kırdı 01:27
75 Yaşındaki Kadın Salsa Rekoru Kırdı 2.861 izlenme - 7 yıl önce 75 yaşındaki kadın salsa rekoru kırdı
Yeni Guiness Rekorları 01:20
Yeni Guiness Rekorları 405 izlenme - 3 yıl önce Bugün Açıklanan Guiness Rekorlar Kitabının Bu Yılki Baskısında Yine Enteresan Rekorlar Var. Ayakla Çay Servisi Ve En Uzun Mesafe Kaykay Yapabilen Keçi Bunlardan Bazıları..
Canı Noel ağacı Rekoru 852 Kişiyle Kırıldı 01:28
Canı Noel ağacı Rekoru 852 Kişiyle Kırıldı 547 izlenme - 3 yıl önce Bangkok'ta biraraya gelen 852 öğrenci, bir alışveriş merkezinde şarkılar ve müzik eşliğinde oluşturdukları canlı Noel ağacıyla Guiness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı. Bir önceki rekor 672 kişiyle Almanya'ya aitti.
Kaleci Begovic'ten Guiness Rekorlar Kitabı'na Giren Gol 00:51
Kaleci Begovic'ten Guiness Rekorlar Kitabı'na Giren Gol 311 izlenme - 2 yıl önce Stoke City kalecisi Asmir Begovic'in geçen sezon Southampton'a attığı bu gol, Guiness Rekorlar Kitabı'na en uzun mesafeden atılan gol (91,9 m) olarak geçti.
Köpekleme koşma rekortmeni 01:07
Köpekleme koşma rekortmeni 377 izlenme - 4 yıl önce Köpek gibi koşmada rekorlar kitabına girmiş adam. Evet, rekorlar kitabında böyle bir alan var.
Dünyanın En Büyük Helikopterini Çeken Shimko 02:36
Dünyanın En Büyük Helikopterini Çeken Shimko 26 izlenme - 7 ay önce Belaruslu Kiril Shimko dünyanın en büyük helikopterini tam 20 metre boyunca çekerek Guiness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başardı. Minsk kentinde yapılan denemede Shimko, 28 tonluk dev Mi-26 helikopterini omuzlarına bağladığı iple tam 20 metre boyunca çekerek yeni bir rekor kırarken geriye bu görüntüler kaldı.
110 Km ile Giden İki Motosikletin Üstünden Atlamak 02:39
110 Km ile Giden İki Motosikletin Üstünden Atlamak 53 izlenme - 1 yıl önce Eleman iki motosikletin üstünden atlayarak Guiness Rekorlar kitabına girmiş. Evde denemeyin. Zaten deneyemezsiniz.
Doctor Who Hayranı Rob Hull  - Dünyanın En Büyük Dalek Koleksiyonu 01:20
Doctor Who Hayranı Rob Hull - Dünyanın En Büyük Dalek Koleksiyonu 154 izlenme - 2 yıl önce En büyük "Dalek" koleksiyonu BBC'nin ünlü dizisi Doctor Who'nun baş kötüsü Dalek'in modellerinden oluşan en büyük koleksiyon İngiliz Rob Hull'a ait. 571 parçalık koleksiyonun sahibi Hull'ın Doctor Who dizisinin hayranı olduğunu söylemek ise maalesef mümkün değil 49 yaşındaki Rob Hull, Dünya'daki en büyük Dalek koleksiyonu ile Guiness Rekorlar Kitabına girdi.Toplamda 571 tane Dalek modeli olan koleksiyonda bir tane de gerçek boyut kopya var. İlginç olan, 20 yıldır koleksiyon yapan Hull, hiçbir zaman Doctor Who fanı olmamış. Hull: "Şovun hiçbir zaman hayranı olmadım ama çocukken oyuncak dükkanında gördüğüm Dalek aklımı başımdan almıştı. Annem bana almadı ama o an yemin ettim bir gün benim de bir tane olacak diye." İlk Dalek modelini 29 yaşında almış ve Dalekler yavaşça evi işgal etmiş. Hull'un 43 yaşındaki eşi ise durumdan memnun değil. Eşi, "Acayip şeylerden nefret ederim ve bunun onu sadece özendirdiğine dair hislerim var." demiş
Toyota Gt86 Test Merkezimizde 02:51
Toyota Gt86 Test Merkezimizde 122 izlenme - 3 yıl önce Otomobilde performans her şey demektir diyenler için Toyota GT86'yı test ettik!