Hoşgeldiniz!

guinness

Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 00:56
Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 69.809 izlenme - 1 yıl önce Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, 48 santimetre ile dünyanın en büyük penisine sahip olduğunu ve Guinness Rekorlar Kitabı’na da girmek istediğini söyledi. Dünyanın en uzun penisine sahip olduğunu iddia eden Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, cinsel organı yüzünden çalışamadığını ve “engelli” sayılmak istediğini belirtti. İngiliz The Mirror gazetesinde yer alan habere göre, 52 yaşındaki Cabrera’nın cinsel organı 48 santimetre. Kadınların korktukları için onunla seks yapmak istemediğini söyleyen Cabrera, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek istiyor. Coahuila eyaletinin kuzey doğusundaki Saltillo kentinde yaşayan Cabrara, tıbbi muayene olup, iddiasına inanmayanlar için x-ray’den bile geçmiş. Çöplerden bulduğu yiyecekler ve sosyal yardımla geçinmeye çalışan Cabrera, hiç arkadaşı olmadığını ve insanların yanına yanaşmaktan çekindiğini söyledi.
Dünyanın En Uzun Menajerlik Oynama Rekoru 05:17
Dünyanın En Uzun Menajerlik Oynama Rekoru 82.161 izlenme - 2 yıl önce Darren Bland, managerlik oyununda Fiorentina takımıyla 2 yıl aralıksız 154 sezon oynarak guinness rekorlar kitabına girdi.
Guinness Rekoru - Aynı Anda Kendini Ateşe Veren 32 Kişi 01:50
Guinness Rekoru - Aynı Anda Kendini Ateşe Veren 32 Kişi 1.559 izlenme - 2 hafta önce Güney Afrika'nın başkenti Cape Town'da 32 kişi kendini aynı anda ateşe vererek Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı.
En Hızlı Sütyen Kopçası Açan Adam 01:25
En Hızlı Sütyen Kopçası Açan Adam 217.347 izlenme - 10 yıl önce guinness\\\'e girdimi bilemiyorum ama çok ilginç ve hızlı olduğu açık adamın...
Dünyanın En Uzun Süre Dönen Stres Çarkı 03:31
Dünyanın En Uzun Süre Dönen Stres Çarkı 3.205 izlenme - 3 ay önce Japonya'da bulunan MinebeaMitsumi Inc. isimli şirket 50 mühendis ve 6 aylık çalışma sonucu 24 dakika dönebilen stres çarkı üretti.
Guinness Rekorlar Kitabına Giren En Uzun Bacaklı Model 02:57
Guinness Rekorlar Kitabına Giren En Uzun Bacaklı Model 6.563 izlenme - 9 ay önce 29 yaşındaki Yekaterina Lisina, 1 metre 33 santimetrelik bacaklarıyla adını Rekorlar Kitabı'na yazdırmayı başarmış. İki dalda başvuru yapan Yekaterina Lisina, kitabın 2018 yılı sayısında ‘Dünyanın en uzun bacaklı kadını’ ve ‘Dünyanın en uzun modeli’ unvanlarını kazanmış. Bacak boyu 1.33 santimetre olan Lisina’nın boyu 205.75 santimetre uzunluğunda, ayak numarası da 47'miş.
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 50.508 izlenme - 4 yıl önce 6 haziran 1835 doğumlu mahashta murasi guinness rekorlar kitabı'na girmeye başardı, üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye sahip,
Ruslar Bikinilerle Kayak Rekoru Denemesi 00:56
Ruslar Bikinilerle Kayak Rekoru Denemesi 2.750 izlenme - 3 ay önce Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki turistik Soçi kentinde yüzlerce kayakçı ve snowboardçu giydikleri bikiniler ve mayolarla yeni bir dünya rekoru kırma denemesinde bulundu. …
Guınness Rekorlar Kitabına Girenler 02:08
Guınness Rekorlar Kitabına Girenler 62.444 izlenme - 11 yıl önce Dünya rekorunu kıranların videosu çok ilginç
New Record Set For Longest Ear Hair 01:16
New Record Set For Longest Ear Hair 2.667 izlenme - 4 ay önce In a truly competitive space, one man has the tufts to beat them all. Stay up-to-date with all our videos: Like us on Facebook: http://ow.ly/3FLUg Or Follow us on Twitter: http://ow.ly/3FM14
Dünyanın En Büyük Baklavası Ankara'da Yapıldı 00:48
Dünyanın En Büyük Baklavası Ankara'da Yapıldı 2.001 izlenme - 3 ay önce Travelexpo 3. Uluslararası Turizm Fuarı ve Gastronomi Zirvesi'nde 515 kilogramlık baklava Guinness rekorlar kitabına girdi.
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 03:02
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 15.886 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru, çılgın rekorlar, dünya rekorları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birgül Erken Dünya Rekoru Kırdı 03:40
Birgül Erken Dünya Rekoru Kırdı 1.036 izlenme - 3 ay önce Milli sporcu Birgül Erken, tek nefesle su altında bisikletle 59,6 metre kat ederek dünya rekoru kırdı. Erken, kırdığı bu rekoru Çanakkale Şehitleri ve Mehmetçiğe ithaf etti. "Su altında tek nefesle bisikletle en uzun mesafeyi kat etme" branşında 59,6 metreyi 2 dakika 24 saniye 29 salisede tamamlayan Erken, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
İşte Dünyanın En Uzun İneği! 01:59
İşte Dünyanın En Uzun İneği! 7.998 izlenme - 3 yıl önce Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran bu sevimli inek dünyanın en uzun boylu ineği olma ünvanını elinde tutuyor.
Dünyanın En Ağır Binilebilir Bisikleti - 860 Kg 00:58
Dünyanın En Ağır Binilebilir Bisikleti - 860 Kg 4.827 izlenme - 2 yıl önce Jeff Peeters tarafından yapılan bu bisiklet tam olarak 860 kilogram ağırlığında ve binilebiliyor. Guinness Rekorlar Kitabı'na da girmeyi hak kazanan Jeff'in bisikleti iki adet traktör tekeri ve iskeletten oluşuyor.
Dünyanın En Küçük Eşeği Ottie 02:08
Dünyanın En Küçük Eşeği Ottie 2.034 izlenme - 6 ay önce Amerika'da Ottie isimli eşek 48 santimetrelik boyuyla dünyanın en küçük boylu eşeği olmuş. Şu an 9 aylık olan Ottie, Guinness Dünya Rekorları Kitabı’na girmesi için 1 yaşına gelmesi bekleniyormuş. Çünkü Amerikan eşekleri 1 yaşına kadar uzamaya devam ediyormuş.
Jaguar E-Pace Havada Takla Atarak Rekor Kırdı 01:21
Jaguar E-Pace Havada Takla Atarak Rekor Kırdı 2.463 izlenme - 11 ay önce Terry Grant isimli dublör, İngiliz lüks otomobil üreticisi Jaguar E-PACE marka otomobil ile 15 metrelik mesafeyi 270 derece takla atarak katetmiş ve Jaguar E-PACE'si Guinness Rekorlar Kitabına yazdırmış.
Bu Okulda 33 İkiz Bir de Üçüz Var 01:49
Bu Okulda 33 İkiz Bir de Üçüz Var 1.421 izlenme - 6 ay önce İzmir'in Buca ilçesinde bir okul guinness rekorlar kitabına girmeye çalışıyor. Okulun öğrencileri etrafta CTRL C / CTRL V olarak dolanıyor.
5 Metre Elma Kabuğu Soyan Adam 03:17
5 Metre Elma Kabuğu Soyan Adam 3.570 izlenme - 1 yıl önce Niğde’de elma üreticisi Zeki Şener, elma kabuğunu koparmadan 5 metre soydu. Değirmenli Kasabası’nda yaşayan Zeki Şener kasaba meydanında masa kurarak halkın önünde koparmadan 5 metre elma soydu. Kasaba meydanında elma soyan Şener’i vatandaşlar meraklı gözlerle izledi. 6 dakika içerisinde 5 metre elma kabuğu soyan Şener, Guinness Rekorlar Kitabı'na girerek Niğde elmasını dünyaya duyurmak istediğini belirtti. Şener, “Guinness rekorlar kitabına sözlü olarak başvurduk. Başvurumuz kabul edildi. Dünyada rakibimizin olmadığını Türkiye’de olmadığını biliyorum. Ben yarışmaya Niğde adına Değirmenli kasabası adına katılıyorum" dedi. "Türkiye adına katıldım. Resmi yazılar geldikten sonra Guinness rekorlar kitabına adımı yazdırmak için davet edildim. Şu an çalışmalar yapıyorum" diyen Şener, "Daha önceki çalışmalarımda 3-4 metre soyuyordum. En son ki çalışmamda 5,5 metreyi bir elmayı koparmadan soyabiliyorum. Çevremizdekiler kasabamız ve elmamızın tanıtımı adına çok güzel karşılıyorlar. Kasabamı ve Niğde’yi dünyaya tanıtmak için elimden geleni yapacağım.” diye konuştu. Koparmadan elma kabuğu soymaya hobi olarak başladığını anlatan Şener, “Kendim de elma üreticisiyim. Bahçemde elma soyarken hobi olarak elma soymayı seçtim. Geliştire geliştire sonra rekor denedim kendimce. Uzun süre harcayınca bu şekilde müracaat etme kararı aldım. Müracaat ettikten sonra yazılı olarak İngiltere hesabına rekorlar kitabına girebilmek için 600 pound ve yaklaşık olarak 15-20 bin Türk lirasına ihtiyacımız var. Kendi başıma yapamadım. Sponsor bulamadım. Bana sponsor olabilecek birini bulabilirsem katılmak istiyorum. Niğde'nin Değirmenli kasabasının adını dünyaya duyurmak için sponsor bulmak istiyorum.” diye konuştu. ===================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/IHA-Abone İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
 Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren En Küçük Santranç Seti 02:02
Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren En Küçük Santranç Seti 1.359 izlenme - 10 ay önce Amerika'da yaşayan Ara Ghazaryan isimli sanatçı son eseri olan dünyanın en küçük el yapımı santranç takımıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş. Santranç seti, 15.3 x 15.3 mm ölçüsünde. Toplam ağırlığı ise 6.63 gram.
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 01:37
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 9.071 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları
20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 04:01
20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 3.218 izlenme - 2 yıl önce 20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 20 Amigo kızı smart arabaya sığdırıp rekor kırmak Guinness World Records Italian Show
6 Saat Boyunca 102 Dilde Şarkı Söyleyen Kız - Suchetha Satish 05:03
6 Saat Boyunca 102 Dilde Şarkı Söyleyen Kız - Suchetha Satish 739 izlenme - 4 ay önce 12 Yaşındaki Suchetha Satish isimli Hint kız muhteşem bir dünya rekoru kırdı. Genç kız 6 saat boyunda 102 farklı dilde şarkı söyledi. Dünya üzerindeki birçok dilde şarkı söyleyen kızın o performansından kısa bir kesiti izliyoruz.
Japon Çocukların İp Atlama rekoru 02:05
Japon Çocukların İp Atlama rekoru 1.614 izlenme - 1 yıl önce Japonya'nın Fuji kentindeki bir ilkokulda 14 öğrenci 60 saniye boyunca peş peşe tam 225 defa ip atlayarak rekor kırmış. İllüzyon gösterisini de andıran bu rekor Guinness Dünya Rekoru olarak kayda geçmiş.
Bacak Arasında Karpuz Patlatma Rekoru Kıran Kadın 03:45
Bacak Arasında Karpuz Patlatma Rekoru Kıran Kadın 2.932 izlenme - 2 yıl önce Olga Liashchuk isimli Ukraynalı kadın bacak arasında karpuzları patlatarak Guinness dünya rekorları arasına adını yazdırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 01:21
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 4.467 izlenme - 3 yıl önce Yetenekli park etme rekortmeni Alastair Moffatt, geçtiğimiz gün yeni bir rekora imza attı. Moffatt, geçtiğimiz gün geri geri en dar paralel park rekorunu kırmayı başardı. Moffatt rekoru 35 cm'den 34 cm'ye çekmeyi başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hindistan'da Motosiklete 58 Kişi Bindi 02:38
Hindistan'da Motosiklete 58 Kişi Bindi 1.266 izlenme - 7 ay önce Hindistan'da rekor denemesi için havaalanına gelen askerler, iskelet bir platform entegre edilen motosikletin üstüne tek tek çıktı. 1200 metrelik alanda giden motosiklete 58 asker aynı anda binmeyi başararak Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırdılar.
Adam Lopez -  8 Oktav ile Guinness Rekorlar Kitabına Girmek 03:35
Adam Lopez - 8 Oktav ile Guinness Rekorlar Kitabına Girmek 5.741 izlenme - 3 yıl önce Bir insandan çıkabilen en yüksek ses frekansını çıkararak guinness'e girmiş Avustralyalı vokalist. Mariah Carey in back vokalliğini yapıyormuş bir ara kendisi. (7.oktavdaki la diyez)den b7(7.oktavdaki si)ye yükselmiştir. Yunusların çıkardığı sesleri çıkarabiliyor kendisi yani. NOT : Mariah Carey'in sesi ise 5.2 oktav dır. Hepinizin ingilizce bildiğinden emin olduğum için alt yazı eklemedim.
Dünyanın En Güçlü Kadını! 01:08
Dünyanın En Güçlü Kadını! 3.185 izlenme - 2 yıl önce Genel kanı erkeklerin kadınlardan kas gücü olarak daha güçlü olduğudur. Ancak benim diyen erkeğin kalkışamayacağı işlere kalkışan kadınlarda var. İşte onların en güçlüsü.
1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak 01:47
1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak 1.889 izlenme - 2 yıl önce 1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak Nele Bruckmann isimli kadın striptiz direğine 1 dakika içerisinde ters tırmanarak dünya rekoru kırdı.