Hoşgeldiniz!

guinness

Dünyanın En Uzun Menajerlik Oynama Rekoru 05:17
Dünyanın En Uzun Menajerlik Oynama Rekoru 80.346 izlenme - 12 ay önce Darren Bland, managerlik oyununda Fiorentina takımıyla 2 yıl aralıksız 154 sezon oynarak guinness rekorlar kitabına girdi.
Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 00:56
Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 48.784 izlenme - 9 ay önce Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, 48 santimetre ile dünyanın en büyük penisine sahip olduğunu ve Guinness Rekorlar Kitabı’na da girmek istediğini söyledi. Dünyanın en uzun penisine sahip olduğunu iddia eden Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, cinsel organı yüzünden çalışamadığını ve “engelli” sayılmak istediğini belirtti. İngiliz The Mirror gazetesinde yer alan habere göre, 52 yaşındaki Cabrera’nın cinsel organı 48 santimetre. Kadınların korktukları için onunla seks yapmak istemediğini söyleyen Cabrera, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek istiyor. Coahuila eyaletinin kuzey doğusundaki Saltillo kentinde yaşayan Cabrara, tıbbi muayene olup, iddiasına inanmayanlar için x-ray’den bile geçmiş. Çöplerden bulduğu yiyecekler ve sosyal yardımla geçinmeye çalışan Cabrera, hiç arkadaşı olmadığını ve insanların yanına yanaşmaktan çekindiğini söyledi.
Guinness Rekorlar Kitabına Giren En Uzun Bacaklı Model 02:57
Guinness Rekorlar Kitabına Giren En Uzun Bacaklı Model 5.417 izlenme - 1 ay önce 29 yaşındaki Yekaterina Lisina, 1 metre 33 santimetrelik bacaklarıyla adını Rekorlar Kitabı'na yazdırmayı başarmış. İki dalda başvuru yapan Yekaterina Lisina, kitabın 2018 yılı sayısında ‘Dünyanın en uzun bacaklı kadını’ ve ‘Dünyanın en uzun modeli’ unvanlarını kazanmış. Bacak boyu 1.33 santimetre olan Lisina’nın boyu 205.75 santimetre uzunluğunda, ayak numarası da 47'miş.
En Hızlı Sütyen Kopçası Açan Adam 01:25
En Hızlı Sütyen Kopçası Açan Adam 217.303 izlenme - 10 yıl önce guinness\\\'e girdimi bilemiyorum ama çok ilginç ve hızlı olduğu açık adamın...
 Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren En Küçük Santranç Seti 02:02
Guinness Rekorlar Kitabı'na Giren En Küçük Santranç Seti 1.323 izlenme - 2 ay önce Amerika'da yaşayan Ara Ghazaryan isimli sanatçı son eseri olan dünyanın en küçük el yapımı santranç takımıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş. Santranç seti, 15.3 x 15.3 mm ölçüsünde. Toplam ağırlığı ise 6.63 gram.
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 49.882 izlenme - 3 yıl önce 6 haziran 1835 doğumlu mahashta murasi guinness rekorlar kitabı'na girmeye başardı, üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye sahip,
Jaguar E-Pace Havada Takla Atarak Rekor Kırdı 01:21
Jaguar E-Pace Havada Takla Atarak Rekor Kırdı 2.347 izlenme - 3 ay önce Terry Grant isimli dublör, İngiliz lüks otomobil üreticisi Jaguar E-PACE marka otomobil ile 15 metrelik mesafeyi 270 derece takla atarak katetmiş ve Jaguar E-PACE'si Guinness Rekorlar Kitabına yazdırmış.
Guınness Rekorlar Kitabına Girenler 02:08
Guınness Rekorlar Kitabına Girenler 62.430 izlenme - 10 yıl önce Dünya rekorunu kıranların videosu çok ilginç
Dünyanın En Hızlı Basketbol Topu Sektiren Adamı - Leon Walraven 01:42
Dünyanın En Hızlı Basketbol Topu Sektiren Adamı - Leon Walraven 1.441 izlenme - 2 ay önce Leon Walraven, basketbol topuyla 1 dakika içerisinde 609 kez top sektirerek dünya rekorlar kitabına (Guinness World Records) girmeyi başarmış.
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 03:02
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 15.841 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru, çılgın rekorlar, dünya rekorları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Uzun Dili Olan Köpeği 01:53
Dünyanın En Uzun Dili Olan Köpeği 299 izlenme - 3 hafta önce ABD'nin Güney Dakota eyaletindeki Sioux Falls kentinde yaşayan St. Bernard cinsi 8 yaşındaki köpek 18.58 santimetre uzunluğundaki diliyle, dünyanın en uzun dilli köpeği rekorunu kırmış.
5 Metre Elma Kabuğu Soyan Adam 03:17
5 Metre Elma Kabuğu Soyan Adam 3.526 izlenme - 8 ay önce Niğde’de elma üreticisi Zeki Şener, elma kabuğunu koparmadan 5 metre soydu. Değirmenli Kasabası’nda yaşayan Zeki Şener kasaba meydanında masa kurarak halkın önünde koparmadan 5 metre elma soydu. Kasaba meydanında elma soyan Şener’i vatandaşlar meraklı gözlerle izledi. 6 dakika içerisinde 5 metre elma kabuğu soyan Şener, Guinness Rekorlar Kitabı'na girerek Niğde elmasını dünyaya duyurmak istediğini belirtti. Şener, “Guinness rekorlar kitabına sözlü olarak başvurduk. Başvurumuz kabul edildi. Dünyada rakibimizin olmadığını Türkiye’de olmadığını biliyorum. Ben yarışmaya Niğde adına Değirmenli kasabası adına katılıyorum" dedi. "Türkiye adına katıldım. Resmi yazılar geldikten sonra Guinness rekorlar kitabına adımı yazdırmak için davet edildim. Şu an çalışmalar yapıyorum" diyen Şener, "Daha önceki çalışmalarımda 3-4 metre soyuyordum. En son ki çalışmamda 5,5 metreyi bir elmayı koparmadan soyabiliyorum. Çevremizdekiler kasabamız ve elmamızın tanıtımı adına çok güzel karşılıyorlar. Kasabamı ve Niğde’yi dünyaya tanıtmak için elimden geleni yapacağım.” diye konuştu. Koparmadan elma kabuğu soymaya hobi olarak başladığını anlatan Şener, “Kendim de elma üreticisiyim. Bahçemde elma soyarken hobi olarak elma soymayı seçtim. Geliştire geliştire sonra rekor denedim kendimce. Uzun süre harcayınca bu şekilde müracaat etme kararı aldım. Müracaat ettikten sonra yazılı olarak İngiltere hesabına rekorlar kitabına girebilmek için 600 pound ve yaklaşık olarak 15-20 bin Türk lirasına ihtiyacımız var. Kendi başıma yapamadım. Sponsor bulamadım. Bana sponsor olabilecek birini bulabilirsem katılmak istiyorum. Niğde'nin Değirmenli kasabasının adını dünyaya duyurmak için sponsor bulmak istiyorum.” diye konuştu. ===================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/IHA-Abone İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
İşte Dünyanın En Uzun İneği! 01:59
İşte Dünyanın En Uzun İneği! 7.902 izlenme - 2 yıl önce Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran bu sevimli inek dünyanın en uzun boylu ineği olma ünvanını elinde tutuyor.
Japon Çocukların İp Atlama rekoru 02:05
Japon Çocukların İp Atlama rekoru 1.439 izlenme - 4 ay önce Japonya'nın Fuji kentindeki bir ilkokulda 14 öğrenci 60 saniye boyunca peş peşe tam 225 defa ip atlayarak rekor kırmış. İllüzyon gösterisini de andıran bu rekor Guinness Dünya Rekoru olarak kayda geçmiş.
Dünyanın En Ağır Binilebilir Bisikleti - 860 Kg 00:58
Dünyanın En Ağır Binilebilir Bisikleti - 860 Kg 4.754 izlenme - 2 yıl önce Jeff Peeters tarafından yapılan bu bisiklet tam olarak 860 kilogram ağırlığında ve binilebiliyor. Guinness Rekorlar Kitabı'na da girmeyi hak kazanan Jeff'in bisikleti iki adet traktör tekeri ve iskeletten oluşuyor.
1069 Robot Dans Ederek Dünya Rekoru Kırdı 01:45
1069 Robot Dans Ederek Dünya Rekoru Kırdı 999 izlenme - 2 ay önce Çin'de binden fazla robot, dünya rekoru kırmak için birlikte dans etti. WL Intelligent Technology şirketi tarafından üretimi gerçekleştiren 1.069 "Dobi" adlı robotu, "Aynı anda dans eden en fazla robot" rekorunu kırmak için bir araya geldi. Guinness Dünya Rekorları yetkililerinde bulunduğu gösteride tüm robotlar senkronize performans sergiledi.
20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 04:01
20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 3.156 izlenme - 1 yıl önce 20 Amigo Kızı Smart Arabaya Sığdırıp Rekor Kırmak 20 Amigo kızı smart arabaya sığdırıp rekor kırmak Guinness World Records Italian Show
Bacak Arasında Karpuz Patlatma Rekoru Kıran Kadın 03:45
Bacak Arasında Karpuz Patlatma Rekoru Kıran Kadın 2.802 izlenme - 12 ay önce Olga Liashchuk isimli Ukraynalı kadın bacak arasında karpuzları patlatarak Guinness dünya rekorları arasına adını yazdırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Guinness Rekoru Kırmak İsterken Boynunu Kırdı 00:31
Guinness Rekoru Kırmak İsterken Boynunu Kırdı 291 izlenme - 1 ay önce Moskova'nın Büyük Sirki'nde Kuzey Koreli bir akrobatın jimnastk hareketler yaparken boynunu kırması kameraya yansımış. Arkadaşları, minderde fenalık geçiren talihsiz akrobatı hemen içeri almış. Doktorlar akrobatın boynunun kırıldığını ve kafa travması geçirdiğini söylemiş.
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 01:37
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 8.973 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları
1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak 01:47
1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak 1.865 izlenme - 1 yıl önce 1 Dakika İçerisinde Direğe Ters Tırmanmak Nele Bruckmann isimli kadın striptiz direğine 1 dakika içerisinde ters tırmanarak dünya rekoru kırdı.
Rekorlar Kitabı'na Girmek İster Misin? - Kırması Kolay 11 Rekor 02:24
Rekorlar Kitabı'na Girmek İster Misin? - Kırması Kolay 11 Rekor 1.407 izlenme - 6 ay önce Bu videoda biraz zaman ayırarak kırabileceğin dünya rekorları var. Eğer bir Guinness gözlemcisinin önünde yaparsan 2017 sonunda çıkacak Guinness Dünya Rekorlar kitabına sen de girebilirsin. Dünya rekorları ile ilgili diğer videolarımız şurada: https://goo.gl/r2smrT Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Dil Üzerinde Kibrit Söndürme Rekoru 01:49
Dil Üzerinde Kibrit Söndürme Rekoru 721 izlenme - 3 ay önce Dünya Rekorlar Kitabının (Guinness World Records) gediklisi Ashrita Furma 1 dakika içerisinde ağzında 37 kibriti (geçerli olan) söndürerek ilginç bir rekora imza atmış. Küçükken asla yapmadığımız, hatta büyüyünce de yapmamamız gereken, dilde his bozukluğuna ve bünyede acıya neden olabilecek mazoşist bir rekor denemiş.
Dünyanın En Güçlü Kadını! 01:08
Dünyanın En Güçlü Kadını! 3.146 izlenme - 2 yıl önce Genel kanı erkeklerin kadınlardan kas gücü olarak daha güçlü olduğudur. Ancak benim diyen erkeğin kalkışamayacağı işlere kalkışan kadınlarda var. İşte onların en güçlüsü.
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 01:21
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 4.362 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli park etme rekortmeni Alastair Moffatt, geçtiğimiz gün yeni bir rekora imza attı. Moffatt, geçtiğimiz gün geri geri en dar paralel park rekorunu kırmayı başardı. Moffatt rekoru 35 cm'den 34 cm'ye çekmeyi başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Büyük Hamburgeri 01:51
Dünyanın En Büyük Hamburgeri 1.889 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın En Büyük Hamburgeri 74. kg ağırlığındaki dünyanın en büyük hamburgeri 399$'dan satışa sunuldu...
İşte dünyanın en uzun bisikleti 02:49
İşte dünyanın en uzun bisikleti 3.637 izlenme - 2 yıl önce Özel olarak üretilen bisiklet dünyanın en uzun bisikleti olarak rekor kırdı. Guinness Rekorlar Kitabı'na giren bisikletin Hollanda'da tasarlandığını ve uzunluğunun ise 35 metre olduğunu belirtelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 01:37
Dünyanın En İlginç 10 Guinness Sex Rekorları 4.035 izlenme - 3 yıl önce 1.20 çocuk babası dünyanın en yaşlı insanı / 90 yaşında 2.Dünyanın en güçlü vajinası / 13.95 kg 3.Dünyanın en uzun süren erkek mastürbasyonu / 10 saat 4.Dünyanın en büyük gang bang'i / 1 günde 919 erkekle beraber olan kadın.
En Kalabalık Guinness Dünya Rekorları - Biri De Van'da Kırıldı 03:14
En Kalabalık Guinness Dünya Rekorları - Biri De Van'da Kırıldı 1.182 izlenme - 6 ay önce Bu videoda pek çok kişinin katılımı ile kırılan Guinness Dünya Rekorları var. İçlerinden biri de Van'da kırılan en kalabalık kahvaltı rekoru. Oha dedirten diğer bilgi videoları tam şurada: https://goo.gl/lJ0zxx Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çiğnemeden Sosis Yiyen Adam! (Guinness Rekoru) 02:43
Çiğnemeden Sosis Yiyen Adam! (Guinness Rekoru) 4.566 izlenme - 5 yıl önce Çiğnemeden Sosis Yiyen Adam! (Guinness Rekoru)