Hoşgeldiniz!

guinness rekoru

Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 03:01
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 3.698 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru, çılgın rekorlar, dünya rekorları. Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru Diğer Etiketler; ilginç olaylar 18 korkunç olaylar ilginç hikayeler ilginç bilgiler ilginç videolar komik videolar ilginç haberler ilginç olaylar video ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar "Undaunted" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Extra information Undaunted by Kevin MacLeod is licensed under CC Attribution 3.0. Direct Link: http://incompetech.com/music/royalty-.... ISRC: USUAN1400025 © 2014 Kevin MacLeod
Kafayla Çivi Çakmak! 02:28
Kafayla Çivi Çakmak! 3.991 izlenme - 5 yıl önce Guinness Rekoru kırmaya çalışan adam kafasıyla çivi çakıyor.
Bu Videoyu İzlemeye Dayanamayacaksınız! 03:13
Bu Videoyu İzlemeye Dayanamayacaksınız! 3.373 izlenme - 5 yıl önce Hamam Böceği Yeme Rekoru Kıran Adam
izleyenleri şok etti 01:11
izleyenleri şok etti 4.511 izlenme - 7 yıl önce almanya'da tek hareketle iki otomobil arasına sadece 27 santimetrelik mesafe bırakacak şekile park ederek dünya rekoru kırıldı. guinness rekorları yetkilileri tescil edilen rekorun görüntülerini yayınladı. 'ronny c-rock' olarak da bilinen alman pilotu ronny wechselberger alman rtl 2 kanalının çekimleri sırasında görenleri şaşırtan parkı birkaç saniyede yaparken izleyenleri şoke etti.
 Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 03:02
Dünyanın En Çılgın 10 Guinness Rekoru 1.598 izlenme - 4 yıl önce Guinness rekorlar kitabına girmiş en çılgın 10 olayı izleyeceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Kadından Korkulur 02:43
Bu Kadından Korkulur 2.114 izlenme - 5 yıl önce Kadın Buzdolabı Fırlatma Rekorunu Kırıyor
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 03:40
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 1.830 izlenme - 5 yıl önce bu adamlar çıldırmış olmalı :)
Bacak Arasında Karpuz Patlatan Kadın! (Guinness Rekoru) 02:56
Bacak Arasında Karpuz Patlatan Kadın! (Guinness Rekoru) 1.128 izlenme - 5 yıl önce Bacak Arasında Karpuz Patlatan Kadın! (Guinness Rekoru)
Kafayla Yumurta Kırmak! (Guinness Rekoru) 03:47
Kafayla Yumurta Kırmak! (Guinness Rekoru) 750 izlenme - 5 yıl önce Kafayla Yumurta Kırmak! (Guinness Rekoru)
Guinness Rekorları 2008 Top100 01:10:06
Guinness Rekorları 2008 Top100 320 izlenme - 4 yıl önce 2008n senesinde Guinness Rekorlarına adını yazdıran Top 100 rekorların listesidir, İzleyin, izletin!
1 Dakikada Rekorlar Kitabına Girdi! 01:28
1 Dakikada Rekorlar Kitabına Girdi! 336 izlenme - 5 yıl önce Dünya Guinness Rekoru için bowling atışı yapan Chad McLean 1 dakika içinde tam 9 strike yaparak yeni rekorun sahibi oldu.
Kırılması Çok Zor 10 Guinness Rekoru 04:34
Kırılması Çok Zor 10 Guinness Rekoru 43 izlenme - 9 ay önce 1950 yılında ilk olarak İrlanda'da bir barda yazılmaya başlanılmış olan bu kitap her yıl yeni kategorilerin açılması ve var olan rekorların yenilenmesiyle oldukça kalındır. Rekorlarıyla her yıl insanları şaşırtan bu kitapda oldukça sıradışı denemeler mevcut. İşte karşınızda kırılması çok zor olan Guinnes rekorları.
Bu Da En İğrenç Guinness Rekoru 01:08
Bu Da En İğrenç Guinness Rekoru 236 izlenme - 5 yıl önce 1 dakika içinde 11 yumurtayı önce yutan ve ardından geri çıkaran adam, bu mide kaldıran başarısıyla Guinnes Rekorlar Kitabı’na girdi.
Çılgınlıktan Sınır Tanımamak! 02:36
Çılgınlıktan Sınır Tanımamak! 149 izlenme - 5 yıl önce Karında Karpuz Kesme Rekoru
Yanan Mumu Yemek! 02:47
Yanan Mumu Yemek! 126 izlenme - 5 yıl önce Guinness Rekoru Kırmak İçin 20 Tane Yanan Mum Yedi
Kaykaycı Köpekten Guinness Rekoru 01:02
Kaykaycı Köpekten Guinness Rekoru 60 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycı köpekten Guinness rekoru Peru'da köpek 30 kişinin arasından kayarak rekor kırdı Peru'da buldog 30 kişinin ayaklarının arasından kayarak yeni bir Guinness rekoru kırdı.
Anıtkabir'de 6000 Kişilik Dev Atatürk Portresi Yapıldı 03:34
Anıtkabir'de 6000 Kişilik Dev Atatürk Portresi Yapıldı 97 izlenme - 4 yıl önce ANITKABİR, Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 92nci yıldönümünde, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün canlı portresini oluşturacak 6 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Rekor denemesindeki etkinliği Guinness yetkilileri de izledi. Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün portresi, Anıtkabir’de 6 bin kişinin yer alacağı dev bir organizasyonla bugün canlandırıldı. Canlandırmanın ‘Dünyanın En Büyük Atatürk Portresi’ olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesi hedeflendi. Organizasyon için bugün saat 10.30’dan itibaren Anıtkabir’e giriş yapmaya başlayan 13 yaşından büyük ve siyah giyinen ilk 6 bin kişi dahil edildi. Fotoğraf Sanatçısı Cumhur Aygün’ün proje lideri olduğu, MTL Organizasyon ve Onur Tümer işbirliğinde Guinness’e aday olacak etkinlikte Atatürk için bir araya gelenler, saat 12.00den itibaren Anıtkabir bayrak alanında açılacak istasyonlara kayıt yaptırdı. İzmir’de 10 Kasım 2012de 2 bin 400, Bursa’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 5 bin 990 kişi ile yapılan Atatürk’ün canlı portresi, İngiltere’den Guinness yetkilileri gözetiminde bu kez 6 bin kişiyle oluşturdu.
Gaziantep, Aşure ile Guinness Rekorunu Kırdı 05:22
Gaziantep, Aşure ile Guinness Rekorunu Kırdı 35 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te 'Dünyaya Barış Barışa Bereket' sloganıyla düzenlenen Aşure Festivalinde 3 bin 192 kilo aşure yapılarak Guinness rekoru kırıldı. Gaziantep'te, GASTURDER işbirliğiyle 21 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, dünyanın farklı kentlerinden getirilen malzemelerle 3 ton 192 kilogram aşure pişirildi ve Guinness rekoru kırıldı. CEVİZLER MERKEL'DEN Gaziantep'te gerçekleşen aşure festivaline farklı ülke büyükelçilerinin yanı sıra birçok yabancı konuk da katıldı. Büyük bir kazanda pişirilen aşureye 27 çeşit malzeme katıldı. Malzemelerin her biri farklı ülkelerden getirildi. Almanya Başbakanı Angela Merkel'in aşureye katılması için gönderdiği cevizleri Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann aşure kazanına attı. 'Dünyaya Barış Barışa Bereket' sloganıyla düzenlenen aşure festivalinde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dünya barış gününde Gaziantep'te bir Guinness denemesi yaptıklarını belirterek, "21 Eylül dünya barış gününde bir Guinness denemesi yapıyoruz. Aşure için yapıyoruz. Çünkü Gaziantep dünyanın tescillemiş olan gastronomi şehri ve bir barış şehridir. Şu anda bütün farklılıkların bir arada yaşayan ve bunu bütün dünyaya ensar muhacir ilişkisiyle biz bunu başarıyoruz, sizde başarın diyen bir barış şehridir. O yüzden biz bu denemeyi aşure üzerinden yaptık" dedi. "27 ÇEŞİT MALZEME İLE YAPILDI" Aşurenin herhangi bir tatlı olmadığını vurgulayan Şahin, "İçinde 27 çeşit malzeme var ve malzemelerin de her biri dünyanın bir yerinden geldi. Gaziantep'in bütün baklagillerde önde olduğumuz alan bütün baklagil çeşitlerimiz var. Üzerinde ana vatanı dediğimiz fıstığımız var. İçinde de Türkiye haritası olan narlarla döşenen ve Ay yıldızlı bayrağımızı gösteren bir aşureyi birlikte başardık. Dünyada bir ilk ve bundan sonra aşure yapmak isteyenler bundan daha lezzetli ve 3 bin 200 kilodan daha fazla yapma iddiasıyla yola çıkmaları gerekiyor. Aşure mülteci kamplarına huzur evlerine engellilerimize dağıtılacak" diye konuştu. AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ise, Gaziantep belediyesinin Guinness rekorlar kitabına giren bir barış dostluk sembolü ile karşı karşıya olduklarını, 15 Temmuzda ülkemizin büyük bir darbe ve işgalden kurtulduğunu, bunu 15 Temmuz şehitlerimize atfettiklerini söyledi. AŞÇILARA MADALYA Hazırlanan aşure, festival alanına gelen vatandaşlara dağıtıldı. Fatma Şahin daha sonra aşureyi pişiren aşçılara madalya taktı.
Kafasında Şişe Kıran Adam! (Guinness Rekoru) 02:19
Kafasında Şişe Kıran Adam! (Guinness Rekoru) 119 izlenme - 5 yıl önce Kafasında Şişe Kıran Adam! (Guinness Rekoru)
Türklerin Kırdığı 10 Guinness Rekoru 04:41
Türklerin Kırdığı 10 Guinness Rekoru 15 izlenme - 1 yıl önce Türklerin Kırdığı 10 Guinness Rekoru Guinnes rekorlar kitabı 1955 yılından itibaren, pek çok dalda dünya üzerindeki en yüksek başarıları kaydetmek için kurulmuş bir oluşumdur. Bu kitaptaki rekor kıran kişilere sanılanın aksine herhangi bir para ödülü verilmez. Sadece başarısı tüm dünyada tescillenmiş olur. Ülkemizdede Guinness rekorlar kitabına giren pek çok vatandaşımız veya Ülkece yaptığımız olaylar bulunmakta. İşte Bunlardan bazıları.. Bu konu son zamanlarda gündeme gelmiş olsa da tam 2000 yılından beri dünyada en çok ekmek yiyen ülke Türkiye. Guinness rekorlar kitabına göre Türkiyede yaşayan biri yılda 199 kilo ekmek yiyor. En yakın rakibimiz Almayaya bile 2 kat fark attığımız bu rekorada Ülkece adımızı yazdırmış bulunmaktayız. Ata Sporumuz olan güreşte Turnuvalardaki başarılarımızla Guinness rekorlar kitabına giremesekte Kırkpınar güreşlerinin tarihi ile yine adımızı bu kitaba yazdırmış bulunuyoruz. 1361 yılından bu yana aralıksız devam eden Kırk Pınar güreşleri Dünyadaki geçmişten günümüze kopmadan gelebilen en eski güreş organizasyonu olarak Guinness Rekorlar kitabında yerini almış durumda.