Hoşgeldiniz!

Gülbin Tosun Videoları İzle

gülbin tosun fox haber 00:42
gülbin tosun fox haber 1.619 izlenme - 5 yıl önce
Fıskiye Yerine Fışkiye Deyince (Gecce) 00:58
Fıskiye Yerine Fışkiye Deyince (Gecce) 365 izlenme - 3 yıl önce Gülbin Tosun'un sunduğu haberde "fıskiye" yerine "fışkiye" demesi sosyal medyanın malzemesi oldu. Bülteni sunarken bir yandan masa altında şarj ettiği cep telefonundan Twitter'a giren Tosun, diğer yandan da bülten sonunda kendisi için atılan tweetleri, tweet sahibi gruba ayar vererek yanıtladı. http://gecce.com/magazin/video/gulbin..
Gülbin Tosun İle Fox Haftasonu Ana Haber Tanıtım Filmi 00:28
Gülbin Tosun İle Fox Haftasonu Ana Haber Tanıtım Filmi 670 izlenme - 4 yıl önce Gülbin Tosun İle Fox Haftasonu Ana Haber Tanıtım Filmi
Gülbin Tosun'un gözleri neden kırmızı 00:35
Gülbin Tosun'un gözleri neden kırmızı 229 izlenme - 3 yıl önce Gülbin Tosun, CNN Türk'te yayınlanan ve Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok'a konuk oldu. Mesut Yar, bir Twitter kullanıcısının, Gülbin Tosun iyi mi? Gözler ne halde.. demesi üzerine Tosun'a Gözlerin neden kırmızı senin? Uykusuz musun? sorusunu yöneltti.
Gülbin Tosun 'Fıskiye' yerine 'Fışkiye' deyince... 00:38
Gülbin Tosun 'Fıskiye' yerine 'Fışkiye' deyince... 184 izlenme - 3 yıl önce Gülbin Tosun'un Sunduğu Haberde "fıskiye" Yerine "fışkiye" Demesi Sosyal Medyanın Malzemesi Oldu.fox Ana Haber'in Hafta Sonu Spikeri Gülbin Tosun Canlı Yayında Yaptığı Gaf Sonrası Sosyal Medyadan Gelen Eleştirilere İlginç Bir Yanıt Verdi. Bülteni Sunarken Bir Yandan Masa Altında Şarj Ettiği Cep Telefonundan Twitter'a Giren Tosun, Diğer Yandan Da Bülten Sonunda Kendisi İçin Atılan Twettleri, Tweet Sahibi Gruba Ayar Vererek Yanıtladı.
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım - Fox Tv Ana Haber 01:39
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım - Fox Tv Ana Haber 198 izlenme - 3 yıl önce Nedim Kuru nun Yeni Bir Kitap Aldım isimli 3. Klibini İşitme Engelliler için çekti ve klipte birbirinden değerli isimler yer aldı.Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonluğu ve Başkanı Ercüment Tanrıverdi klibe destek verdi. www.nedimkuru.com
Burada Laf  Çok - 14 Ekim 2014 Salı 01:41:19
Burada Laf Çok - 14 Ekim 2014 Salı 104 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 14 Ekim Salı gecesi Yüksel Aytuğ, Gülbin Tosun, Şenay Akay, Meltem Şarkışlalı ve Gece Grubu konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Burada Laf Çok Sinan Özen , Gülbin Tosun , Meltem Şarkışlalı , Yiğit Dikmen 01:38:22
Burada Laf Çok Sinan Özen , Gülbin Tosun , Meltem Şarkışlalı , Yiğit Dikmen 102 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar İle Burada Laf Çok Programına 10 Temmuz Perşembe Gecesi Sinan Özen, Gülbin Tosun, Meltem Şarkışlalı, Yiğit Dikmen Konuk Oldu.
Sinan Özen, Gülbin Tosun, Meltem Şarkışlalı, Yiğit Dikmen Burada Laf Çok'a konuk oldu 01:38:22
Sinan Özen, Gülbin Tosun, Meltem Şarkışlalı, Yiğit Dikmen Burada Laf Çok'a konuk oldu 84 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 10 Temmuz Perşembe gecesi Sinan Özen, Gülbin Tosun, Meltem Şarkışlalı, Yiğit Dikmen konuk oldu.
Velilerin İmam Hatip Kavgası 01:48
Velilerin İmam Hatip Kavgası 100 izlenme - 4 yıl önce Velilerin İmam Hatip Kavgası