Hoşgeldiniz!

Güldürmek Videoları İzle

Bebekleri Güldüren Köpekler 05:17
Bebekleri Güldüren Köpekler 128.702 izlenme - 4 yıl önce İnsanlara yakınlıklarıyla bilinen köpekler bebeklerle de ilişkilerinde dikkat çekiyorlar. Son olarak bir bebeği güldürmeye çalışan köpeğin sevimli ...
En Komik En Güldüren Bebek Videoları 02:16
En Komik En Güldüren Bebek Videoları 9.675 izlenme - 3 yıl önce
Ayağı Çİme Takılıp Yere Düşen Talihsiz Futbolcu Herkesi Güldürdü 01:06
Ayağı Çİme Takılıp Yere Düşen Talihsiz Futbolcu Herkesi Güldürdü 4.367 izlenme - 2 yıl önce Meksika Ligi'nde Morelia - Leon maçında futbolseverleri güldüren bir olay yaşandı. Morelia'nın genç oyuncusu, sağ kanattan ilerlerken çime takılıp yere düştü.
Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası 00:15
Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası 4.416 izlenme - 3 yıl önce Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası
Sırrı Süreyya Önder, Birand'ı Güldürdü 00:50
Sırrı Süreyya Önder, Birand'ı Güldürdü 3.744 izlenme - 4 yıl önce Sırrı Süreyya Önder'in bunlar bakan oluyorsa herkes olur lafı Mehmet Ali Birand'ı güldürdü
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 04:55
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2.748 izlenme - 2 yıl önce Bir televizyon programının düzenlediği yarışmaya katılan amatör komedyen, ne yazık ki izleyicileri pek de güldürmeyi başaramamış. Ve ortaya böyle görüntüler çıkmış.
Haceli'nin İzleyeciyi Güldüren Sahnesi 04:43
Haceli'nin İzleyeciyi Güldüren Sahnesi 1.564 izlenme - 3 yıl önce Yılanların Öcü'nde Haceli'nin, Annesi Mahmure İle Arasında Geçen Diyalog İzleyiciye Eğlenceli Anlar Yaşattı.
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 02:10
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 1.440 izlenme - 2 yıl önce Oldu Teşekkürler ekibinden Şevkat Yerimdar turist serisinin kamera arkası aa kız türkmüş. https://www.facebook.com/oldutesekkurler
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 01:39
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 475 izlenme - 2 yıl önce Ben bilmem eşim bilir yarışmasına katılan bayan yarışmacı söylediği tahminle seyircinin sunucunun ve yarışmacıların taşak geçmesine neden oluyor. En baştaki rakam'ı yüksek söylediğini sanan ablamız bunu daha da aşağı çekmeyi ihmal etmiyor.
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 03:24
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 350 izlenme - 2 yıl önce Zariflikleri ve mükemmel dansları ile insanları etkileyen balerinler bu sefer izleyicileri güldürdüler.
Sırrı Süreyya'nın Sözleri Birand'ı Da Güldürdü 00:46
Sırrı Süreyya'nın Sözleri Birand'ı Da Güldürdü 625 izlenme - 4 yıl önce Sırrı Süreyya'nın sözleri Birand'ı da güldürdü
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek -  Nuri Alço 02:17
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek - Nuri Alço 372 izlenme - 2 yıl önce Nuri Alço'nun sarı saçları ve kara kaşlarıyla rol aldığı Altar filminden gerdek öncesi tüyoları alacağız. Ama öncesinde epik diyaloglarla sinemamız için mihenk taşlarından olan Altar filminin efsane repliklerini dinlemek mecburidir. Lütfen kemerlerinizi takınız. Ama ben tüm filmi izlemek istiyorum diyenler varsa şuradan yaksın; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78299/altar-turkish-conan-1985-77-dk
Hindi Güldürmek 01:02
Hindi Güldürmek 178 izlenme - 2 yıl önce Amerikada Christmas zamanı adam arkadasıyla hindilerin ordan geçerken adamın çıkardığı garip sese hindilerin de koro şeklinde cevap vermesini izliyoruz.
Rus Sporcunun Güldüren Frikiği 00:17
Rus Sporcunun Güldüren Frikiği 195 izlenme - 2 yıl önce Rus kadın sporcu, kızak yarışı için hazırlık yaparken kıyafeti patlayınca frikik verdi. Yarışı canlı anlatan spiker ise kahkahalar attı.
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 04:49
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 251 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz Türkiye'de Baba Olmak isimli panele katılmış ve de söz kendisine geldiğinde gösterilerinden birine çevirmiş paneli neredeyse. Neyse zaten adam osursa gülmeye hazır olduğumuz için çok da zorlanmamıştır.
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 00:21
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 133 izlenme - 3 yıl önce Akrabasıyla konsolda oyun oynayan dede, adeta gerçekmiş gibi hareketlerde bulunuyor. Evdeki bir kişi tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan videoda, yaşlı dedenin heyecanı ortaya komik görüntüler çıkarıyor.
Önce Efkarlandırıp Sonra Güldürmek - Sadri Alışık 03:48
Önce Efkarlandırıp Sonra Güldürmek - Sadri Alışık 157 izlenme - 2 yıl önce Sadri Alışık'ın bitirim şoför rolünü oynadığı dikiz aynası filminden bir Sadri baba klasiği.Bazı insanlar güldürmeyi çok iyi bilirler , bazı insanlar da ağlatma konusunda çok iyidirler ama bunların ikisini bir arada yapabilen sayısı çok azdır.İşte o nadir insanlardan birisidir üstad Sadri Alışık. "hicran yine hicran mı bu aşkın sonu be Sadri baba.."
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 00:59
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 139 izlenme - 3 yıl önce Küçüklerin Güldüren Müsabakası
Nöbetçi Asker Nasıl Güldürülür 00:31
Nöbetçi Asker Nasıl Güldürülür 156 izlenme - 4 yıl önce Nöbetçi asker nasıl güldürülür
Çok Komik Mesajlar (2) Gülmek Garanti !!! 03:30
Çok Komik Mesajlar (2) Gülmek Garanti !!! 52 izlenme - 1 yıl önce Sizler için derlediğimiz komik mesajlar videomuzun 2 ci sidir .. Çok eğleneceğinizi düşünüyoruz videomuzu izledikten sonra bizlerdegelen videolara anında ulaşmak için kanalımıza abone olunuz .. !! Babalarından sevgililerine ,annelerinden eşlerine kadar gelmiş geçmişen iyi mesajlar buvideomuzda bulabilirsiniz .. çok güleceğinize ve eğleneceğinize emin olabilirsiniz .. İyi Seyirler Dileriz.. https://www.youtube.com/watch?v=hAV0X... https://www.youtube.com/watch?v=Lh03o... https://www.youtube.com/watch?v=TvSaa... https://www.youtube.com/watch?v=6K8Jd... Diğer Videolarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz .. Bu videoyu YouTube Slayt Gösterisi Oluşturma Aracı (http://www.youtube.com/upload) ile oluşturdum
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 00:29
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 51 izlenme - 3 yıl önce Fransa Bisiklet Turu'nun etap başlangıcında bisikletçilerin takım halinde çıkış yaptıkları anda yan yolda ekrana gelen bir takipçi herkesi güldürdü.
 Bu sefer güldürmedi 00:06
Bu sefer güldürmedi 37 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer güldürmedi