Hoşgeldiniz!

güldürmek

Merkel'i Gülmekten Öldüren İmza 00:52
Merkel'i Gülmekten Öldüren İmza 5.520 izlenme - 12 ay önce İtalya’nın başkenti Roma’da AB’nin kuruluşu anlamına gelen Roma Antlaşması’nın 60’ıncı yıl dönemi törenlerinde Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis’in attığı büyük ölçekli imza, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in dalga geçmesine neden oldu. Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ve diğerlerini yanına çağırarak ‘dev imzayı’ gösteren Merkel, imzaya uzun süre güldü.İtalya’nın başkenti Roma’da Cumartesi günü yapılan törende AB’nin kuruluş anlaşması liderler tarafından yeniden imzalandı. Liderler tek kürsüye çıkarak, imzalarını attı. 3’üncü sırada kürsüye çıkan Rum lider Anastasiadis oldukça büyük bir yazıyla defteri imzaladı. MERKEL KENDİNİ TUTAMADI Törenin ardından kürsüye gelen Almanya Başbakanı Angela Merkel, geniş bir yer kaplayan ve bir üst sıradaki Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın imzasını da örten Anastasiadis’in imzasına gülmeye başladı. İmza ve büyüklüğünü komik bulan Almanya Başbakanı, yanına Fransa Cumhurbaşkanı ve diğer liderleri çağırarak Anastasiadis’in imzasını gösterdi. Liderler, imzayı tebessümle karşıladı.
Anlamsıız Şekilde Gülmek İçin Toplanan İnsanlar 04:57
Anlamsıız Şekilde Gülmek İçin Toplanan İnsanlar 2.576 izlenme - 10 ay önce Ankara’da sosyal medyadan örgütlenip Seymenler Parkı’nda bir araya gelen grup, kahkaha terapisti eşliğinde sağlık için kahkaha attı. Hintli tıp doktoru Madan Kataria’nın başlattığı ve 120 ülkede uygulanmakta olan kahkaha terapisini uygulayan Ankaralılar, Seymenler Parkı’nı kahkahaya boğdu. Sosyal medyadan örgütlenip Seymenler Parkı’nda bir araya gelen grup, kahkaha terapisti eşliğinde sağlık için nedensiz kahkaha atıp vücut kimyalarını değiştirdiler. Parka gelenlerin şaşkın bakışları altında nedensiz olarak kahkaha atan grup, kendilerini izleyenleri de güldürdü.
En Komik En Güldüren Bebek Videoları 02:16
En Komik En Güldüren Bebek Videoları 9.791 izlenme - 4 yıl önce
Ayağı Çİme Takılıp Yere Düşen Talihsiz Futbolcu Herkesi Güldürdü 01:06
Ayağı Çİme Takılıp Yere Düşen Talihsiz Futbolcu Herkesi Güldürdü 4.746 izlenme - 3 yıl önce Meksika Ligi'nde Morelia - Leon maçında futbolseverleri güldüren bir olay yaşandı. Morelia'nın genç oyuncusu, sağ kanattan ilerlerken çime takılıp yere düştü.
Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası 00:15
Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası 4.501 izlenme - 4 yıl önce Eşeği Bile Güldüren Torpil Şakası
Sırrı Süreyya Önder, Birand'ı Güldürdü 00:50
Sırrı Süreyya Önder, Birand'ı Güldürdü 3.759 izlenme - 5 yıl önce Sırrı Süreyya Önder'in bunlar bakan oluyorsa herkes olur lafı Mehmet Ali Birand'ı güldürdü
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 04:55
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 3.832 izlenme - 3 yıl önce Bir televizyon programının düzenlediği yarışmaya katılan amatör komedyen, ne yazık ki izleyicileri pek de güldürmeyi başaramamış. Ve ortaya böyle görüntüler çıkmış.
Haceli'nin İzleyeciyi Güldüren Sahnesi 04:43
Haceli'nin İzleyeciyi Güldüren Sahnesi 1.635 izlenme - 4 yıl önce Yılanların Öcü'nde Haceli'nin, Annesi Mahmure İle Arasında Geçen Diyalog İzleyiciye Eğlenceli Anlar Yaşattı.
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 02:10
Şevkat Yerimdar Turist Tavlama Teknikleri - Kamera Arkası 2.380 izlenme - 3 yıl önce Oldu Teşekkürler ekibinden Şevkat Yerimdar turist serisinin kamera arkası aa kız türkmüş. https://www.facebook.com/oldutesekkurler
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 01:39
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 1.140 izlenme - 3 yıl önce Ben bilmem eşim bilir yarışmasına katılan bayan yarışmacı söylediği tahminle seyircinin sunucunun ve yarışmacıların taşak geçmesine neden oluyor. En baştaki rakam'ı yüksek söylediğini sanan ablamız bunu daha da aşağı çekmeyi ihmal etmiyor.
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 03:24
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 370 izlenme - 3 yıl önce Zariflikleri ve mükemmel dansları ile insanları etkileyen balerinler bu sefer izleyicileri güldürdüler.
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek -  Nuri Alço 02:17
Derisi İnek Memesi Kıvamına Gelince Gerdek Görmek - Nuri Alço 512 izlenme - 3 yıl önce Nuri Alço'nun sarı saçları ve kara kaşlarıyla rol aldığı Altar filminden gerdek öncesi tüyoları alacağız. Ama öncesinde epik diyaloglarla sinemamız için mihenk taşlarından olan Altar filminin efsane repliklerini dinlemek mecburidir. Lütfen kemerlerinizi takınız. Ama ben tüm filmi izlemek istiyorum diyenler varsa şuradan yaksın; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78299/altar-turkish-conan-1985-77-dk
Sırrı Süreyya'nın Sözleri Birand'ı Da Güldürdü 00:46
Sırrı Süreyya'nın Sözleri Birand'ı Da Güldürdü 631 izlenme - 5 yıl önce Sırrı Süreyya'nın sözleri Birand'ı da güldürdü
Hindi Güldürmek 01:02
Hindi Güldürmek 218 izlenme - 3 yıl önce Amerikada Christmas zamanı adam arkadasıyla hindilerin ordan geçerken adamın çıkardığı garip sese hindilerin de koro şeklinde cevap vermesini izliyoruz.
Rus Sporcunun Güldüren Frikiği 00:17
Rus Sporcunun Güldüren Frikiği 215 izlenme - 3 yıl önce Rus kadın sporcu, kızak yarışı için hazırlık yaparken kıyafeti patlayınca frikik verdi. Yarışı canlı anlatan spiker ise kahkahalar attı.
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 04:49
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 274 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz Türkiye'de Baba Olmak isimli panele katılmış ve de söz kendisine geldiğinde gösterilerinden birine çevirmiş paneli neredeyse. Neyse zaten adam osursa gülmeye hazır olduğumuz için çok da zorlanmamıştır.
Önce Efkarlandırıp Sonra Güldürmek - Sadri Alışık 03:48
Önce Efkarlandırıp Sonra Güldürmek - Sadri Alışık 209 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık'ın bitirim şoför rolünü oynadığı dikiz aynası filminden bir Sadri baba klasiği.Bazı insanlar güldürmeyi çok iyi bilirler , bazı insanlar da ağlatma konusunda çok iyidirler ama bunların ikisini bir arada yapabilen sayısı çok azdır.İşte o nadir insanlardan birisidir üstad Sadri Alışık. "hicran yine hicran mı bu aşkın sonu be Sadri baba.."
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 00:21
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 139 izlenme - 4 yıl önce Akrabasıyla konsolda oyun oynayan dede, adeta gerçekmiş gibi hareketlerde bulunuyor. Evdeki bir kişi tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan videoda, yaşlı dedenin heyecanı ortaya komik görüntüler çıkarıyor.
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 00:59
Küçüklerin Güldüren Müsabakası 148 izlenme - 4 yıl önce Küçüklerin Güldüren Müsabakası
Nöbetçi Asker Nasıl Güldürülür 00:31
Nöbetçi Asker Nasıl Güldürülür 165 izlenme - 5 yıl önce Nöbetçi asker nasıl güldürülür
Çok Komik Mesajlar (2) Gülmek Garanti !!! 03:30
Çok Komik Mesajlar (2) Gülmek Garanti !!! 72 izlenme - 2 yıl önce Sizler için derlediğimiz komik mesajlar videomuzun 2 ci sidir .. Çok eğleneceğinizi düşünüyoruz videomuzu izledikten sonra bizlerdegelen videolara anında ulaşmak için kanalımıza abone olunuz .. !! Babalarından sevgililerine ,annelerinden eşlerine kadar gelmiş geçmişen iyi mesajlar buvideomuzda bulabilirsiniz .. çok güleceğinize ve eğleneceğinize emin olabilirsiniz .. İyi Seyirler Dileriz.. https://www.youtube.com/watch?v=hAV0X... https://www.youtube.com/watch?v=Lh03o... https://www.youtube.com/watch?v=TvSaa... https://www.youtube.com/watch?v=6K8Jd... Diğer Videolarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz .. Bu videoyu YouTube Slayt Gösterisi Oluşturma Aracı (http://www.youtube.com/upload) ile oluşturdum
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 00:29
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 56 izlenme - 4 yıl önce Fransa Bisiklet Turu'nun etap başlangıcında bisikletçilerin takım halinde çıkış yaptıkları anda yan yolda ekrana gelen bir takipçi herkesi güldürdü.