Hoşgeldiniz!

Güldürmeyen Videoları İzle

Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 00:39
Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 67.258 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı. Stüdyodakilerin fıkraya gülmemesi.
Arabesk Rap.. 03:18
Arabesk Rap.. 3.739 izlenme - 7 yıl önce Saltkara@hotmail.com
Esra Erol'dan Yarmayan Canlı Yayın Şakası 02:38
Esra Erol'dan Yarmayan Canlı Yayın Şakası 757 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol artık iyiden iyiye canlı yayındaki özgüvenini tavan yaptırdı. Programın tamamını hiç izleyemedim çok şükür lakin bügüne kadar netten parça parça izlediklerim içinde en iyi kötüler arasına girebilecek bir şaka olmuş. Bu ne laann napıyonuz demiyor mu o koskoca tv de bu insanlara birisi acaba?
Nejat Uygur - Güldürmeyen Striptiz Esprileri 02:15
Nejat Uygur - Güldürmeyen Striptiz Esprileri 701 izlenme - 2 yıl önce Nejat Uygur'un 1970 yılında çektiği sitemizde de bukunana Cafer Bey filminden striptiz yapan bir kadın ve onunla ilgili yapılan güldürmeyen, Şahane Pazar'ın temellerinin atıldığı espriler dinleyecek ve izleyeceksiniz. Her zamanki gibi memeler de sansürlüdür. Film linki: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71070/cafer-bey-nejat-uygur-1970-60-dk
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 02:33
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 383 izlenme - 2 yıl önce Ziya Reyiz'den sonra az önce CNN Türk'te ki canli yayininda Murat Özari da güldürmeyen fikra anlattı.
Anısına Gülünen Bilal Erdoğan 03:40
Anısına Gülünen Bilal Erdoğan 237 izlenme - 2 yıl önce efenim Bilal Erdoğan'ın küçük bir anısını sizlerle paylaşayım istedim. Aman yarabbi gül gül ölüyoruz vallahi çok iyi yahu. neyse olay rize de gerçekleşmiş tabi ki...
Mizahşör Selçuk Şahin 00:04
Mizahşör Selçuk Şahin 151 izlenme - 2 yıl önce Bugünkü Karabükspor maçından sonra Selçuk Şahin'in doğumgününde attığı gole ithafen söylediği sözler. Kısa ama etkili bi video olmasını isterdim ama...
Beyaz'ın da Beyaz Show İzlememesi 00:43
Beyaz'ın da Beyaz Show İzlememesi 265 izlenme - 2 yıl önce Beyaz'ın bugüne kadar sayısız defa şovlarındaki yavanlığı, sıradanlığı dile getirdik. ancak şu 40 saniyede beyazın da kendini bildiğini ve komik olmadığının da yeterince farkında olduğunu görmek biraz da olsa ohh iyi bari lan dedirtmedi değil.
Güldürmeyen Ölüm Şakası 05:19
Güldürmeyen Ölüm Şakası 26 izlenme - 5 ay önce Birbirinden eğlenceli şakalar yapıp evliliklerini en güzel şekilde yaşayan çılgın çiftimizin bu şakası biraz saçma olmuş sanki yada karar sizin izleyip görelim.