Hoşgeldiniz!

gülen cemaati

Teröristbaşı Gülenden Koltuk Değiştirme Numarası 01:41
Teröristbaşı Gülenden Koltuk Değiştirme Numarası 930 izlenme - 10 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fethullah Gülen, örgüt üyelerine yeni bir şifreli mesaj verdi. Konuşma yaptığı koltuktan kalkarak başka bir koltuğa geçen Gülen'in bu hareketi örgüt üyelerine 'yerinizi değiştirin, harekete geçin' mesajı olarak yorumlandı. Konuşmasına kısa bir süre daha devam eden Gülen, ikinci mesajını sözlü olarak verdi. Allah Fethullah Gülen Gülen Cemaati Terör Örgütü Fetö Terör Örgütü Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fethullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası verdiği gizli mesaj ve talimatlarına bir yenisini ekledi. Gülen'in son yayınlanan video konuşmasında dikkat çeken bir hareket yaptı. Konuşma yaptığı koltuktan kalkan Gülen, yaklaşık 1 metre uzaklıkta biraz daha yüksekteki başka bir koltuğa oturdu. Diğer koltuğa oturmadan ayakta konuşmasına devam eden Gülen ' Evet.. Ben gevezelik ettim. Sizi, esas, kalbinizle başbaşa bırakmak daha uygun ama belki diyeceğiniz küçük bir iki şey vardır; ben de bir şeyleri “dır ' lar dururum. Zira insanların ruhunda ma'kes bulmayan sözler, “dırıltı ' dan ibarettir. Onları bir adım daha Allah'a yaklaştırmayan her teşebbüs, her adım, her söz, her beyan, bir yönüyle, şeytanın borazanıdır ' ifadelerini kullandı. Bu esanda kamera açısı değişti. Gülen'in konuşmasında ilk defa yaptığı bu hareket örgüt üyelerine 'yerinizi değiştirin, harekete geçin' mesajı olarak yorumlandı.
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 03:45
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 1.086 izlenme - 3 yıl önce Gülen Cemaatinin diyalog toplantısında Cemaatin önemli isimlerinden biri olan Beyazıt Camii imamı Suat Gözütok içkili bir toplantı olmasına rağmen Kur'an okudu. İşte bu kadarına da pes denilecek görüntüler.
Arafatta Beddua Seansı Yapmak - Gülen Cemaati 01:13
Arafatta Beddua Seansı Yapmak - Gülen Cemaati 692 izlenme - 3 yıl önce Gülen Cemaati mensuplarının kutsal topraklarda kendilerini ve Gülen'i eleştirenlere beddua ettiği görüntüler çıkmış. Çok da güzel beddua ediyorlar göründüğü üzere. Umarım kendilerine de temiz bir beddua okuyup gelmişlerdir.
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 47:35
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 11 izlenme - 5 gün önce Devlet kurumları FETÖ mensuplarından temizlendi mi? ABD Fetullah Gülen'i neden iade etmiyor? FETÖ'nün Avrupa ile ilişkilerde etkisi var mı? Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, tarihi 15 Temmuz gecesinin yıldönümünde Hafta Sonu'na konuk oldu, o günden bu yana yaşananları değerlendirdi.
Şamil Tayyar'ın Rasim Ozan Taklidi! 03:00
Şamil Tayyar'ın Rasim Ozan Taklidi! 393 izlenme - 3 yıl önce Şamil Tayyar cemaate itafen 'yurtdışına çıkan her para yakalansa siz o okulları açamazdınız' diyerek başladığı salvolarına "amigo" Ümit Özat benzetmesi ve "zavallı" dediği Rasim Ozan'ın taklidiyle devam etti...
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 02:07
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 11 izlenme - 1 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan hukukçu Celal Çelik, FETÖ'nün bu kadar güçlenmesine özellikle göz yumulduğunu iddia etti. Çelik, "Bu suç örgütü ne zaman kuruldu? Kimler bu suç işlemelere araç oldu, katkı verdi? Kimler FETÖ'yü büyüttü? Kimler ÖSYM'den soru çalınmasına göz yumdu?" dedi.
Çetiner Çetin: Abd'de Gülen Gibi 73 İsim Var 03:45
Çetiner Çetin: Abd'de Gülen Gibi 73 İsim Var 2 izlenme - 2 gün önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'FETÖ elebaşının iadesi' konusu tartışıldı. Programın konuklarından Çetiner Çetin konuşmasında, "ABD'de Gülen gibi 73 isim var" açıklamasını yaptı.
AKP-Gülen Cemaati İlişkileri - Sokak Röportajları 01:09
AKP-Gülen Cemaati İlişkileri - Sokak Röportajları 291 izlenme - 3 yıl önce AKP ve Gülen Cemaati arasında dönem dönem derinleşen son günlerde dershanelerin kapatılması konusuyla gündeme gelen gerilimin arka planında ne var? Bize ne ağğbi bizi ne ilgilendiriyon diyebilirsiniz,fakat önümüzde seçimler var ve bu olaylar seçimleri etkileyebilir. Samanyolu tv'nin tabiriyle muhterem haca efendi,Muhammet Fettullah Gülen ile dünya liderimiz,biricik başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan arasında bir sürtüşme ,efenime söyliyim fikir ayrılığımı var acaba diye sokağa çıkıp 3-4 kişiye mikrofan uzatalım demişler.Ardından böyle şahane bir sokak röportaj ortaya çıkmış. Sokak röportajlarını hiç kaçırmayanların sitesi alkışlarlayaşıyorum. Olmadı gibi ama s-ktir et.
Zaman Gazetesi'ni Yere Atan Teyze Rekor Kırıyor 00:16
Zaman Gazetesi'ni Yere Atan Teyze Rekor Kırıyor 299 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medya bu kez de Zaman gazetesini "Cemaat'in gazetesi olduğu için" yere fırlatan teyzeyi konuşuyor.
İlker Başbuğ: Bu Gülen Cemaatinin Silahlı Darbe Hareketi 03:41
İlker Başbuğ: Bu Gülen Cemaatinin Silahlı Darbe Hareketi 42 izlenme - 12 ay önce Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ dün akşam CNN Türk ekranlarında yayınlanan tarafsız bölge programına konuk oldu. Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlayan Başbuğ, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili bir anısını anlattı. 14 Temmuz’da Bodrum’da tatilde olduğunu belirten Başbuğ, ”14 Temmuz perşembe günü bulunduğumuz bölgeden askeri bir helikopter geçti. Baktım da bizim OH 1 dediğimiz helikopter. Geçer mi geçer dedim ama… Kim nereye gidiyor dedim. Cuma günü sahilde bir arkadaşımla oturuyoruz yine bir veya iki defa bir helikopter geçişini gördüm. Aynı zamanda Marmaris’e giden sahil güvenliğe ait gemi hareketlerini gördüm. Yanımda da Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Aydoğan Babaoğlu var. O da şaşırdı. Tuhaf birşeyler olduğunu düşündük ama bundan 5-6 saat sonra bir kalkışma hareketi olacağı aklımızın ucundan geçmedi. O akşam eşimle yabancı bir dizi izliyorduk Turgut Kazan aradı. Paşam bazı olaylar var duydunuz mu dedi. Boğaz Köprüsü’nde birşeyler oluyormuş jetler uçuyormuş. Haberiniz var mı dedi. Duymadım dedim hemen televizyonu açtım. 10 buçuk gibiydi. Televizyon kanallarından olayların akışını izlemeye başladım” dedi.
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 02:16
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 3 izlenme - 1 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Hukukçular Yasin Şamlı ve Hüseyin Ersöz arasında FETÖ'de milat tartışması yaşandı. Ersöz, "80'li yıllardan itibaren ordunun içerisinde kadrolaştıkları ve bu bilinçte hareket ettikleri yönünde iddianamelerde değerlendirmeler var" dedi. Yasin Şamlı bu sözlere, "Onlar açısından bu suçtur. Bunu değil onları orduya alanların fiilini tartışıyoruz" diye yanıt verdi.
Hüseyin Gülerce , Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim 15:01
Hüseyin Gülerce , Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim 203 izlenme - 4 yıl önce Dinamit 10 Mayıs 2013 Hüseyin Gülerce Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim, Hüseyin Gülerce Ak Parti Gülen Cemaati Açıklaması
Ahmet Keleş - Gülen Cemaati itirafı 04:13
Ahmet Keleş - Gülen Cemaati itirafı 70 izlenme - 2 yıl önce Gülen cemaatinde görev almış, bir zamanlar Gülen hayranı olan Ahmet Keleş, Bu cemaatin yolunun yol olmadığı, istedikleri yere varmadığı anlatıyor. Duygusal bir konuşma sizi bekliyor.
Cemaat Akp'ye Bu Kez Dershane Reklamıyla Mesaj Verdi! 00:41
Cemaat Akp'ye Bu Kez Dershane Reklamıyla Mesaj Verdi! 122 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "dershaneler kapatılacak. Geri dönüş yok" çıkışı üzerine cemaat AKP savaşı sosyal medyada hız kazandı.
01:06
"Galatasaray'da Cemaat Sorgulanması Yapılmalı" 29 izlenme - 11 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Galatasaray ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.
Fethullah Gülene İftira Vebaldir 05:14
Fethullah Gülene İftira Vebaldir 52 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülene İftira Vebaldir Gayretullaha Dokunur Yahya Alkın