Hoşgeldiniz!

gülen cemaati

Teröristbaşı Gülenden Koltuk Değiştirme Numarası 01:41
Teröristbaşı Gülenden Koltuk Değiştirme Numarası 956 izlenme - 1 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fethullah Gülen, örgüt üyelerine yeni bir şifreli mesaj verdi. Konuşma yaptığı koltuktan kalkarak başka bir koltuğa geçen Gülen'in bu hareketi örgüt üyelerine 'yerinizi değiştirin, harekete geçin' mesajı olarak yorumlandı. Konuşmasına kısa bir süre daha devam eden Gülen, ikinci mesajını sözlü olarak verdi. Allah Fethullah Gülen Gülen Cemaati Terör Örgütü Fetö Terör Örgütü Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Fethullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası verdiği gizli mesaj ve talimatlarına bir yenisini ekledi. Gülen'in son yayınlanan video konuşmasında dikkat çeken bir hareket yaptı. Konuşma yaptığı koltuktan kalkan Gülen, yaklaşık 1 metre uzaklıkta biraz daha yüksekteki başka bir koltuğa oturdu. Diğer koltuğa oturmadan ayakta konuşmasına devam eden Gülen ' Evet.. Ben gevezelik ettim. Sizi, esas, kalbinizle başbaşa bırakmak daha uygun ama belki diyeceğiniz küçük bir iki şey vardır; ben de bir şeyleri “dır ' lar dururum. Zira insanların ruhunda ma'kes bulmayan sözler, “dırıltı ' dan ibarettir. Onları bir adım daha Allah'a yaklaştırmayan her teşebbüs, her adım, her söz, her beyan, bir yönüyle, şeytanın borazanıdır ' ifadelerini kullandı. Bu esanda kamera açısı değişti. Gülen'in konuşmasında ilk defa yaptığı bu hareket örgüt üyelerine 'yerinizi değiştirin, harekete geçin' mesajı olarak yorumlandı.
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 03:45
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 1.156 izlenme - 3 yıl önce Gülen Cemaatinin diyalog toplantısında Cemaatin önemli isimlerinden biri olan Beyazıt Camii imamı Suat Gözütok içkili bir toplantı olmasına rağmen Kur'an okudu. İşte bu kadarına da pes denilecek görüntüler.
Arafatta Beddua Seansı Yapmak - Gülen Cemaati 01:13
Arafatta Beddua Seansı Yapmak - Gülen Cemaati 718 izlenme - 3 yıl önce Gülen Cemaati mensuplarının kutsal topraklarda kendilerini ve Gülen'i eleştirenlere beddua ettiği görüntüler çıkmış. Çok da güzel beddua ediyorlar göründüğü üzere. Umarım kendilerine de temiz bir beddua okuyup gelmişlerdir.
Şamil Tayyar'ın Rasim Ozan Taklidi! 03:00
Şamil Tayyar'ın Rasim Ozan Taklidi! 411 izlenme - 3 yıl önce Şamil Tayyar cemaate itafen 'yurtdışına çıkan her para yakalansa siz o okulları açamazdınız' diyerek başladığı salvolarına "amigo" Ümit Özat benzetmesi ve "zavallı" dediği Rasim Ozan'ın taklidiyle devam etti...
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 02:07
' Fetö'yü Kimler Büyüttü?' 83 izlenme - 8 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan hukukçu Celal Çelik, FETÖ'nün bu kadar güçlenmesine özellikle göz yumulduğunu iddia etti. Çelik, "Bu suç örgütü ne zaman kuruldu? Kimler bu suç işlemelere araç oldu, katkı verdi? Kimler FETÖ'yü büyüttü? Kimler ÖSYM'den soru çalınmasına göz yumdu?" dedi.
AKP-Gülen Cemaati İlişkileri - Sokak Röportajları 01:09
AKP-Gülen Cemaati İlişkileri - Sokak Röportajları 300 izlenme - 3 yıl önce AKP ve Gülen Cemaati arasında dönem dönem derinleşen son günlerde dershanelerin kapatılması konusuyla gündeme gelen gerilimin arka planında ne var? Bize ne ağğbi bizi ne ilgilendiriyon diyebilirsiniz,fakat önümüzde seçimler var ve bu olaylar seçimleri etkileyebilir. Samanyolu tv'nin tabiriyle muhterem haca efendi,Muhammet Fettullah Gülen ile dünya liderimiz,biricik başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan arasında bir sürtüşme ,efenime söyliyim fikir ayrılığımı var acaba diye sokağa çıkıp 3-4 kişiye mikrofan uzatalım demişler.Ardından böyle şahane bir sokak röportaj ortaya çıkmış. Sokak röportajlarını hiç kaçırmayanların sitesi alkışlarlayaşıyorum. Olmadı gibi ama s-ktir et.
Zaman Gazetesi'ni Yere Atan Teyze Rekor Kırıyor 00:16
Zaman Gazetesi'ni Yere Atan Teyze Rekor Kırıyor 302 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya bu kez de Zaman gazetesini "Cemaat'in gazetesi olduğu için" yere fırlatan teyzeyi konuşuyor.
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 02:16
Hüseyin Ersöz ve Yasin Şamlı arasında FETÖ'de milat tartışması 60 izlenme - 8 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan Hukukçular Yasin Şamlı ve Hüseyin Ersöz arasında FETÖ'de milat tartışması yaşandı. Ersöz, "80'li yıllardan itibaren ordunun içerisinde kadrolaştıkları ve bu bilinçte hareket ettikleri yönünde iddianamelerde değerlendirmeler var" dedi. Yasin Şamlı bu sözlere, "Onlar açısından bu suçtur. Bunu değil onları orduya alanların fiilini tartışıyoruz" diye yanıt verdi.
Hüseyin Gülerce , Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim 15:01
Hüseyin Gülerce , Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim 215 izlenme - 5 yıl önce Dinamit 10 Mayıs 2013 Hüseyin Gülerce Ben Cemaatin Sözcüsü Değilim, Hüseyin Gülerce Ak Parti Gülen Cemaati Açıklaması
Yasin Şamlı: Bunlardan Zarar Gelmeyeceğini Düşündük 01:28
Yasin Şamlı: Bunlardan Zarar Gelmeyeceğini Düşündük 34 izlenme - 8 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ ile mücadelede gelinen nokta değerlendirildi. Konuklardan hukukçu Yasin Şamlı, 15 Temmuz sürecine nasıl gelindiğini değerlendirirken, "Bunlardan zarar gelmeyeceğini düşündüler. Ben de öyle düşündüm. Biz üniversitede eylemler yapıp bildiriler dağıtırken bunların mensupları gelip 'Böyle yapmayın, bunlar anarşizme götürür' diye bizi uyarırlardı. Böyle bir şey kimse beklemiyordu" diye konuştu.
Ahmet Keleş - Gülen Cemaati itirafı 04:13
Ahmet Keleş - Gülen Cemaati itirafı 72 izlenme - 2 yıl önce Gülen cemaatinde görev almış, bir zamanlar Gülen hayranı olan Ahmet Keleş, Bu cemaatin yolunun yol olmadığı, istedikleri yere varmadığı anlatıyor. Duygusal bir konuşma sizi bekliyor.
Cemaat Akp'ye Bu Kez Dershane Reklamıyla Mesaj Verdi! 00:41
Cemaat Akp'ye Bu Kez Dershane Reklamıyla Mesaj Verdi! 122 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "dershaneler kapatılacak. Geri dönüş yok" çıkışı üzerine cemaat AKP savaşı sosyal medyada hız kazandı.
İlker Başbuğ: Bu Gülen Cemaatinin Silahlı Darbe Hareketi 03:41
İlker Başbuğ: Bu Gülen Cemaatinin Silahlı Darbe Hareketi 45 izlenme - 2 yıl önce Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ dün akşam CNN Türk ekranlarında yayınlanan tarafsız bölge programına konuk oldu. Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlayan Başbuğ, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili bir anısını anlattı. 14 Temmuz’da Bodrum’da tatilde olduğunu belirten Başbuğ, ”14 Temmuz perşembe günü bulunduğumuz bölgeden askeri bir helikopter geçti. Baktım da bizim OH 1 dediğimiz helikopter. Geçer mi geçer dedim ama… Kim nereye gidiyor dedim. Cuma günü sahilde bir arkadaşımla oturuyoruz yine bir veya iki defa bir helikopter geçişini gördüm. Aynı zamanda Marmaris’e giden sahil güvenliğe ait gemi hareketlerini gördüm. Yanımda da Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Aydoğan Babaoğlu var. O da şaşırdı. Tuhaf birşeyler olduğunu düşündük ama bundan 5-6 saat sonra bir kalkışma hareketi olacağı aklımızın ucundan geçmedi. O akşam eşimle yabancı bir dizi izliyorduk Turgut Kazan aradı. Paşam bazı olaylar var duydunuz mu dedi. Boğaz Köprüsü’nde birşeyler oluyormuş jetler uçuyormuş. Haberiniz var mı dedi. Duymadım dedim hemen televizyonu açtım. 10 buçuk gibiydi. Televizyon kanallarından olayların akışını izlemeye başladım” dedi.
Abd'nin Fetö İadesi Konusunda Tavrı Siyasi Mi, Hukuki Mi? 02:07
Abd'nin Fetö İadesi Konusunda Tavrı Siyasi Mi, Hukuki Mi? 8 izlenme - 3 ay önce Eğrisi Doğrusu, bu hafta Türkiye'nin adalet karnesini masaya yatırdı. Taha Akyol, 15 Temmuz iddianamelerini konukları gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen ile değerlendirdi. Sedat Ergin, ABD'nin FETÖ'ye bakış açısını ve iade konusunda nasıl hareket ettiğini değerlendirdi. Ergin, "Trump, yetkisi dahilinde olsa Fethullah Gülen'i başkanlık uçağı ile Türkiye'ye gönderir" dedi.
01:06
"Galatasaray'da Cemaat Sorgulanması Yapılmalı" 31 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Galatasaray ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 47:35
Tuğrul Türkeş Gündemi Değerlendirdi - Hafta Sonu 15.07.2017 Cumartesi 17 izlenme - 8 ay önce Devlet kurumları FETÖ mensuplarından temizlendi mi? ABD Fetullah Gülen'i neden iade etmiyor? FETÖ'nün Avrupa ile ilişkilerde etkisi var mı? Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, tarihi 15 Temmuz gecesinin yıldönümünde Hafta Sonu'na konuk oldu, o günden bu yana yaşananları değerlendirdi.
Flash Bellek Darbe Girişimini Engelleyebilir Miydi? 01:58
Flash Bellek Darbe Girişimini Engelleyebilir Miydi? 17 izlenme - 8 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ ile mücadelede gelinen nokta değerlendirildi. Konuklardan hukukçu Yasin Şamlı, Tuncay Özkan'ın verdiği flash diskle ilgli konuştu. Şamlı, "Her örgütün silahı olur ama bu silahlar çok basittir. Türkiye Cumhuriyeti'nin anayasal düzenini değiştirecek güçte değildir. Bunlar devletin silahını örgütün silahına dönüştürme yöntemi kullanıyorlar. Dolayısı ile flash bellekteki bilgiler ortaya çıkmış olsaydı bile o bilgilerle örgütün bu boyutta olduğunu ve devletin silahlarını kullanabileceğini öngörmek bana göre mümkün gözükmüyor" dedi.
Fethullah Gülene İftira Vebaldir 05:14
Fethullah Gülene İftira Vebaldir 52 izlenme - 4 yıl önce Fethullah Gülene İftira Vebaldir Gayretullaha Dokunur Yahya Alkın
Razi Canikligil: Mahkeme Fetö'yü Anlatacak Bilirkişi İstedi 02:10
Razi Canikligil: Mahkeme Fetö'yü Anlatacak Bilirkişi İstedi 6 izlenme - 4 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına bağlanan, ABD'de Reza Zarrab'ın mahkemesini takip eden Hürriyet New York Temsilcisi Razi Canikligil, mahkeme hakiminin, FETÖ hakkında bilgi verecek bir bilirkişi talebi olduğunu söyledi. Canikligil, "Hakim özellikle taraflardan bir şahit daha istedi. Gülen hareketi ve Türk hükümeti arasında neler yaşandığını anlatacak bir bilirkişinin duruşmaya getirilmesini istedi" dedi.
Çetiner Çetin: Abd'de Gülen Gibi 73 İsim Var 03:45
Çetiner Çetin: Abd'de Gülen Gibi 73 İsim Var 8 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'FETÖ elebaşının iadesi' konusu tartışıldı. Programın konuklarından Çetiner Çetin konuşmasında, "ABD'de Gülen gibi 73 isim var" açıklamasını yaptı.
Sedat Ergin Darbe Girişiminin Satır Aralarını Anlattı - 5n1k 19.08.2017 Cumartesi 48:25
Sedat Ergin Darbe Girişiminin Satır Aralarını Anlattı - 5n1k 19.08.2017 Cumartesi 7 izlenme - 7 ay önce İddianamelerde kim neyle suçlanıyor? Delillerde hangi fotoğraflar ve konuşmalar bulunuyor? Darbe girişimi gecesi özel hatlarda neler konuşuldu? F16 pilotları nasıl korsan uçtu? Deneyimli gazeteci Sedat Ergin ile darbe girişiminin satır araları Cüneyt Özdemir ile 5N1K'da ekrana geldi.
İngiliz Büyükelçiden Çok Çarpıcı Fetö Yorumu 02:29
İngiliz Büyükelçiden Çok Çarpıcı Fetö Yorumu 4 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in Hafta Sonu programına konuk olan İngiltere Ankara Büyükelçisi Richard Moore, 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdiği. "FETÖ'yü terör örgütü olarak tanımıyoruz ama darbe girişimini arkasında Gülen hareketinin olduğunu biliyoruz" dedi. Moore ayrıca, darbe girişiminden sonra İngiltere Başbakanı Theresa May'in "Türk hükümetine tam destek verelim" dediğini açıkladı.